Rüyada Dikiş İzi Görmek

Rüyada dikiş izi görmek, zamanında yapılan hatalardan ders çıkarmak ve yeniden tekrar etmemek anlamına gelir. Örneğin ilerleyen günlerde alacağınız bazı kararlarda ve yapacağınız seçimlerde geçmişte edindiğiniz tecrübelerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede de benzer hatalar yapmaktan kaçınmış olursunuz. Bazı hataları tekrar etmemek için geçmişte yaşananları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Rüyada vücutta dikiş izi görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını alamamak anlamına gelir. Birine işiniz düşebilir ve bu kişi sizin gibi yardım eli uzatmayabilir. Rüyada başkasında dikiş izi görmek, birinin sizden af dilemesine hatasının farkına varmasına yorumlanır. Bu kişi ilişki yaşayarak ayrıldığınız biri olabilir. Ya da sizi kıran bir arkadaşınız olabilir. Ancak size yaptığı haksızlığın farkına vararak telafi etmek isteyebilir.

Rüyada ameliyat izi görmek, sağlık sorunu olan kişiler için iyileşmeye ve şifa bulmaya yorumlanır. Derdinize derman olacak kişiler karşınıza çıkar. Rüyada ameliyat dikişlerini görmek, doğru seçimler yapmak ve mesleki alanda da ilerleme göstermeye yorumlanır. Hedeflerinizi değiştirebilir, daha çok hırs yapmanıza neden olacak olaylar yaşanabilir. Rüyada yara dikişi görmek, içinize ukte kalan bir şeyi gerçekleştirmeye ve mutluluğun artmasına yorumlanır. Artık dert ettiğiniz şeylere çözüm bulabilirsiniz.

Rüyada Karnında Dikiş İzi Görmek

Rüyada karnında ameliyat izi görmek, gizlediğiniz duyguların açığa çıkmasına yorumlanır. Sürekli içinize attığınız dertleriniz varsa sonunda çözüm bulabilir, iç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Size sıkıntı veren kişilere karşı da bu durumu dile getirebilirsiniz.

Rüyada Boynunda Dikiş İzi Görmek

Çok özlediğiniz ancak aranızda dargınlık olan biri varsa bu kişinin sizinle barışmak istemesine ve yeniden eski dostluğun başlamasına yorumlanır. Bu kişinin artık hatalarından dolayı pişman olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada Yüzünde Dikiş İzi Görmek

Daha çok insan ile tanışarak kurulacak bağlantılara ve sosyal çevrenizin artmasına yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanlar olabilir ve ilerleyen günlerde bu insanlar sayesinde yeni şans kapıları aralanabilir. Karşılıklı görüşmeler olumlu sonuçlanır.

Rüyada Bacakta Dikiş İzi Görmek

Uzun süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa ilerleyen günlerde gideceğinize yorumlanır. Eğer bir süredir ziyaret etmek istediğiniz kişiler varsa da bu kişiler ile görüşebilir, birlikte hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Sırtında Dikiş İzi Görmek

Sizden yardım isteyen biri olabilir ve bu kişi aslında bir zamanlar size iyilik yapmış biri olabilir. Bu kişiye vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Onun size yaptığı iyiliğin karşılığında siz de o kişiyi zor bir durumdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Kafada Dikiş İzi Görmek

Geçmişte yaşanan sorunların bir benzeri ile karşılaşmak ve bu sebeple de yeniden benzer bir ruh hali içerisine girmeye yorumlanır. Geçmişte travmatik bir olay yaşandıysa, benzer bir korku atlatılabilir, endişeleriniz artabilir.

Rüyada Dikiş İzi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, borcu olan kişiler için borçlarının bitmesine ve derdi olanların dertlerinden kurtulmalarına yorumlanır. Yapılan hatalardan sonra tövbe edilir. Yine aynı hata yapmaktan kaçınılır. Çıkardığınız bazı dersler gelecek günlerde sizin için faydalı olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rahime dedi ki:

  Rüyamda el bileklerimde dikiş izleri vardı. Baktığımda derimin içini görüyordum. Sonrada camda sinek kuşu gördüm. Rengarenkti sarı ve mavi renkteydi.

 2. Raif Göksu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin vjinasında dikiş olduğunu gördüm. Yorumlarsanız teşekkür ederim

 3. Kaptan dedi ki:

  Rüyamda elimde ufak iki tane dikis görüyorum

 4. Deniz dedi ki:

  Rüyada her iki kalçanın üstünde baya derin dikiş izleri görüyordum

 5. Sebuhe dedi ki:

  Rüyada ameliyyat olduğumu var dikişlerimin olduğunu gördüm ve evde annem dikişlerimin üstünden geçiyordu yeniden dikiş atıyordu ve galiba apandisit ameliyyatıydı

 6. Gamze dedi ki:

  Rüyamda sol gözümden ameliyat olmusum siyah dikişler görünüyordu. İpin ucu dışarı çıkmışti gözümü temizlerken elime takıldı. Farketmeden az daha cekecektim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz birinden yardım almaya yorumlanır.

 7. Glida dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin beni yakın arkadaşımla aldattığını ve sevgilimin karnında büyük bir dikiş izi olduğunu gördüm manası nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin size dertlerini açmasına yorumlanır.

 8. Nurzekiye dedi ki:

  Ruyamda koşu yarışı yapıyorum ve karşima bir kiz arkadaşım çıkıyor yüzü dikişli kolu dikişli onu oyle görünce korkuyorum ne bakiyorsun senin bakanın yuzunden oldu diyip gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısa vadeli hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 9. Berat dedi ki:

  Rüyada

 10. Sermin dedi ki:

  Rüyamda bahçeli çiçekler içinde bir evim var içerisinde soba yanıyor sobanın başında karnındaki ameliyat izini bir erkeğe gösterdiğimi gördüm gerçekte ameliyat izim var

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar ile tanışmaya yorumlanır.

 11. Belinay dedi ki:

  Rüyamda alnımın üstünde kocaman ve uzun dikiş izleri, çenemin altın da sargı bezi vardı. Ama o haldeyken başka bir akrabanın öleceği haberini duydum ve onun için çok ağladım. Oradan hastaneye gitmek zorunda kaldım ve küçük kuzenimi yüksek ateşli gördüm ve bende orada fenalaşıyordum. Bu rüyayı nasıl yorumlarınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzüp kıran birinin gönlünüzü almaya çalışacağına yorumlanır.

   1. Hasan dedi ki:

    Rüyada el bileklerinin ameliyat dikisi ile dikildigini gormek siyah iplikle

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

   2. Ayşegül dedi ki:

    Rüyamda bacağımda kocaman bir dikiş izi var ama eski bi ameliyatın izi sonra kıl gibi bişey farkedip sıkıyorum kurtçuk çıkıyo onunla beraber dokunmam yetiyor iltahap akmaya başlıyor ama acı yok deli gibi korkuyorum doktora sormadan sıkmıyım diye düşünüyorum ama hafif dokununca koyu iltihap akıyo..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır görmek istediğiniz birinin sizi aramasına yorumlanır.

 12. Barış dedi ki:

  Rüyamda göğüs altı bölgesinde dikiş izleri gördüm , ciddi anlamda acı bile hissettim. Hangi taraf oldugunu hatırlamıyorum. Anlamı nedir acaba

 13. Elif dedi ki:

  Rüyamda kolumda dikiş izi vardı babama gösteriyordum sonra eski sevgilimle resimlerimize baktım ağlayarak Uyandim ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 14. gül güzeli dedi ki:

  hayırlı günler rüyamda park gibi bir yerden merdivene çıkıyordum ve ordan bi anda düştüm yüzüm sol tarafı açılmış ama ben göremedim sonra biri beni götürdü hemn dikiş atıldı kulağımın arkasından çeneme kadar ama canım yanmadı siyah dikişti sonra kafam kanıyordu hala bana dikiş atan o adamı aradım yaşlı bir adamdı onu bulamadım rüya boyunca onu aradım sonra buldum ama adam sanki yaşlı hatırlamayan bir adam gibiydi kafama atmadın dikiş dedim sonra atıcaktı uyandım hayır olusun yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmek ve maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 15. Erman dedi ki:

  Merhabalar rüyamda oğlumun karnında 25\30 cm büyüklüğün da dikiş izi gürdüm sonra eşime bana neden söylediniz diye bağırmaya başladım herkez in haberi var dı sadece benim yok tu şimdiden teşekkürler 🖐️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında içinizde ukde kalan bir şeyi gerçekleştirmeye yorumlanır.

 16. abdülhamit dedi ki:

  rüyada çenemin altında sakalımı arasından beyaz bi yara izi görünüyordu aşağı yukarı 4 santim falandı ve düzdü anlamı nedir teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Birine söylenen bir sözden sonra pişman olunabilir.

DMCA.com Protection Status