Rüyada Dikiş İzi Görmek

Rüyada dikiş izi görmek, zamanında yapılan hatalardan ders çıkarmak ve yeniden tekrar etmemek anlamına gelir. Örneğin ilerleyen günlerde alacağınız bazı kararlarda ve yapacağınız seçimlerde geçmişte edindiğiniz tecrübelerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede de benzer hatalar yapmaktan kaçınmış olursunuz. Bazı hataları tekrar etmemek için geçmişte yaşananları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Rüyada vücutta dikiş izi görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını alamamak anlamına gelir. Birine işiniz düşebilir ve bu kişi sizin gibi yardım eli uzatmayabilir. Rüyada başkasında dikiş izi görmek, birinin sizden af dilemesine hatasının farkına varmasına yorumlanır. Bu kişi ilişki yaşayarak ayrıldığınız biri olabilir. Ya da sizi kıran bir arkadaşınız olabilir. Ancak size yaptığı haksızlığın farkına vararak telafi etmek isteyebilir.

Rüyada ameliyat izi görmek, sağlık sorunu olan kişiler için iyileşmeye ve şifa bulmaya yorumlanır. Derdinize derman olacak kişiler karşınıza çıkar. Rüyada ameliyat dikişlerini görmek, doğru seçimler yapmak ve mesleki alanda da ilerleme göstermeye yorumlanır. Hedeflerinizi değiştirebilir, daha çok hırs yapmanıza neden olacak olaylar yaşanabilir. Rüyada yara dikişi görmek, içinize ukte kalan bir şeyi gerçekleştirmeye ve mutluluğun artmasına yorumlanır. Artık dert ettiğiniz şeylere çözüm bulabilirsiniz.

Rüyada Karnında Dikiş İzi Görmek

Rüyada karnında ameliyat izi görmek, gizlediğiniz duyguların açığa çıkmasına yorumlanır. Sürekli içinize attığınız dertleriniz varsa sonunda çözüm bulabilir, iç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Size sıkıntı veren kişilere karşı da bu durumu dile getirebilirsiniz.

Rüyada Boynunda Dikiş İzi Görmek

Çok özlediğiniz ancak aranızda dargınlık olan biri varsa bu kişinin sizinle barışmak istemesine ve yeniden eski dostluğun başlamasına yorumlanır. Bu kişinin artık hatalarından dolayı pişman olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada Yüzünde Dikiş İzi Görmek

Daha çok insan ile tanışarak kurulacak bağlantılara ve sosyal çevrenizin artmasına yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanlar olabilir ve ilerleyen günlerde bu insanlar sayesinde yeni şans kapıları aralanabilir. Karşılıklı görüşmeler olumlu sonuçlanır.

Rüyada Bacakta Dikiş İzi Görmek

Uzun süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa ilerleyen günlerde gideceğinize yorumlanır. Eğer bir süredir ziyaret etmek istediğiniz kişiler varsa da bu kişiler ile görüşebilir, birlikte hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Sırtında Dikiş İzi Görmek

Sizden yardım isteyen biri olabilir ve bu kişi aslında bir zamanlar size iyilik yapmış biri olabilir. Bu kişiye vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Onun size yaptığı iyiliğin karşılığında siz de o kişiyi zor bir durumdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Kafada Dikiş İzi Görmek

Geçmişte yaşanan sorunların bir benzeri ile karşılaşmak ve bu sebeple de yeniden benzer bir ruh hali içerisine girmeye yorumlanır. Geçmişte travmatik bir olay yaşandıysa, benzer bir korku atlatılabilir, endişeleriniz artabilir.

Rüyada Dikiş İzi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, borcu olan kişiler için borçlarının bitmesine ve derdi olanların dertlerinden kurtulmalarına yorumlanır. Yapılan hatalardan sonra tövbe edilir. Yine aynı hata yapmaktan kaçınılır. Çıkardığınız bazı dersler gelecek günlerde sizin için faydalı olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

25 Yorum

 1. Sebuhe
 2. Gamze
  • admin
 3. Glida
  • admin
 4. Nurzekiye
  • admin
 5. Berat
 6. Sermin
  • admin
 7. Belinay
  • admin
   • Hasan
    • admin
   • Ayşegül
    • admin
 8. Barış
 9. Elif
  • admin
 10. gül güzeli
  • admin
 11. Erman
  • admin
 12. abdülhamit
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status