Rüyada Elektrik Düğmesini Açmak

Rüyada elektrik düğmesini açtığını görmek, isteklerinize sahip olmanız için sizin bir adım atmanız gerektiğine yorumlanır. Başka birinden bir şey bekleyerek sürekli beklenti içerisinde olmak yerine zaman kaybetmeden sizin atacağınız adım beraberinde şans getirebilir. Bu iş hayatına yönelik bir yenilik olabilir. Yeni plan ve projeleriniz için daha fazla çaba gösterirseniz, beraberinde şans sizden yana olur. İşlerinde sorunlar yaşayan kişiler için işlerinin yoluna gireceğine ve yeni iş fırsatları ile karşılaşacağına yorumlanır. Geri planda kaldığınız konularda bundan sonra ön plana çıkabilir, daha iddialı ve azimli olabilirsiniz.

Rüyada elektrik düğmesine basmak, yeni girişimlere bulunmak ve önünüze yeni fırsatlar çıkmasına yorumlanır. Sizi hırslandıran bazı olaylar yaşanabilir. Bir şeyler elde etmek ve başarılı olmaya kendinizi zorunlu hissedebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında ne kadar azimli olursanız o kadar da çok olanak ile karşılaşabilir, kendi yolunuzu kendiniz aydınlatabilirsiniz.

Rüyada Elektrik Düğmesi Görmek

Pozitif olmaya ve enerjinizin yüksek olacağına, ikili ilişkilerde de baskın çıkacağınıza yorumlanır. Sizin sözünüzü dinlemeyen ya da uzlaşamadığınız kişiler varsa şimdi bu kişiler ile uzlaşabilir, kendinizi ispat edebilirsiniz. Özellikle de ilerleyen günlerde toplantısı olan kişiler için çok hayırlı bir rüyadır. Toplantınızda her şey gönlünüze göre olur ve sonunda bir uzlaşmaya varılır. Ticari hayatta başkalarına kendinizi ispatlayabilir, gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada Elektrik Düğmesini Açmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda size faydası dokunmayan kişilerden uzaklaşmak, vaatlerini tutmayan kişiler varsa artık beklenti içerisinde olmamaya yorumlanır. Bunun yerine kendiniz yeni şeyler için atılımda bulunarak, kendi isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Verilen emekler boşa gitmez ve zor kişileri ikna edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gül dedi ki:

  Rüyamda evde kedi var. Onu beslemek için mutfağın ışığını yakmak istiyorum. Düğmeye basıyorum açılmıyor. Mutfaktaki düğme başka odanın ışığı açıyormuş. Diğer odaların düğmeleri deniyorum. Her biri başka odanın ışığını açıyor. Mutfaktaki ışığı açanı bulduğumda ise uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Birine karşı öfkenin dinmesine, iyilik görmeye yorumlanır.

 2. Büşra dedi ki:

  Ailemle birlikte daha once hic bilmedigim bir evde lavabonun ışığını acip kapatiyodum elektrik gelir diye sonra annem geldi yapinca elektrik acildi bide mutfakta televozyonun ustunde 1 daha fazla kamera cesitleri vardi onu gorup bakiyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak yaşanan sıkıntıların bitmesine ve ailenizde huzurun artmasına yorumlanır.

 3. Nuray dedi ki:

  Ben bu rüyayı zaman zaman görüyorum.Elektrik düğmesine basıyorum fakat ışık yanmıyor.Başka odaların elektrik düğmelerine de basıyorum,onlar da yanmıyor…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş girişimine yorumlanır.

 4. Bilal dedi ki:

  Ben eski kız arkadaşım la beraber dim ve onun üniversite zamalarıydı onun okul arkadaşlarıyla tanışmaya gidiyorduk yolda yürür ken ben cüzdanıma bakıyordum içinde bir düz bir yıldız tornavida bide lamba düğümesi yani çıtçıt diye tarif etiğimiz lamba düğmesi ve 2 tane Kondom var dı arkadaşım bunlardan sadece kondomu sordu one diye benim de cevabım hiç bilmesen daha iyi olur oldu ve onun arkaşlarıyla tanıştık arkadaşın bana dediki bu kızın seni seven bi kalbi var odan dediki o artık bu kalbi kırdı bu kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ve gelir imkanına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status