Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kendini ölü görmek, sağlıklı ve uzun bir ömür sürmeye yorumlanır. Eğer bir takım sağlık sorunları ya da endişesi varsa ilerleyen zamanda sıhhate erişmek anlamına gelir. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Bazı zorluklar tez zamanda aşılır. Rüyada kendini ölmüş olarak görmek, daha mutlu ve huzurlu olmaya, hayatınıza daha mutlu bir şekilde devam etmeye yorumlanır. Artık sıkıntıları teker teker geride kalmaya başlar. Özellikle de başınızdaki dertlerden tez vakitte kurtulabilirsiniz. Rüyada kendi cesedini görmek, hayatınıza yeni bir yön vermek ve kötü alışkanlıkları, size zarar verdiğini düşündüğünüz şeyleri geçmişte bırakmaya yorumlanır. Kendiniz için en doğru olan kararları alabilirsiniz.

Rüyada ölmek üzere olduğunu görmek, karşınıza güzle bir şans çıkmasına yorumlanır. Bu şans ile birlikte hayatınız güzelleşir, eksik olan şeyler tamamlanır. Örneğin parasal anlamda engeller varsa bunları aşabilir, kendiniz için hayırlı şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada Kendinin Öldüğünü ve Kefenlendiğini Görmek

Büyük bir sıkıntıdan kurtulmak ve rahata erişmek anlamına gelir. Rahat bir nefes alacağınız önemli bir haber kulağınıza gelebilir. Bu haber endişe duyduğunuz bir şey ile ilgili olabilir. Ya da bir süredir sizi zorlayan her ne varsa ortadan kalkar.

Rüyada Kendini Ölmüş Mezarda Görmek

Yeni bir eve taşınmak veya şehir değişikliği yapmak, düzeninizde değişiklik olmasına yorumlanır. Ayrılık ve boşanma için uğraşan kişiler bu amaçlarına ulaşırlar, kendi hayatlarını kurarlar. Ya da başka bir yerde yaşama hayaliniz varsa bu hayalinizi gerçekleştirecek şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Kendini Ölmüş ve Dirilmiş Görmek

Her şeyin farkına varmak ve neyin iyi ya da kötü olduğunu anlayarak önemli kararlar almaya, özel hayatınızda radikal değişiklikler yapmaya yorumlanır. Örneğin özel hayatınızda memnun olmadığınız şeyler için artık savaşma cesaretiniz olabilir.

Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, saha sağlıklı ve zinde olmaya, hastalıklardan kurtulmaya yorumlanır. Ruhsal açıdan da sizi zor durumda bırakan şeylerden kurtularak iç rahatlığa erişebilirsiniz. İçinize dert olan şeyler geçmişte kalır ve yaşantınız güzelleşir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Semiha dedi ki:

  Rüyamda eşimle beraber trafik kazası geçiriyordum. Birşey yüzümü sıyırıp geçiyordu hiç acı hissetmiyordum.Sonra biri gelip kapıyı açıyordu tam dışarıya çıkacakken yerde bir ceset olduğuğunu farkettim ve yüzü yaralıydı. Kendim olduğunu söyledim eşime ben öldüm mü diye sordum o da hayır yok falan diyerek beni dışarıya çıkarttı yerdeki kişi bana pek benzemiyodu ama ben onun kendim olduğunu düşünüyordum. İnsanlar bana yardım ediyordu bir kadın dondurma külahı alıp bana vermişti

 2. Büşra dedi ki:

  Yine aynı rüyalar eski sevgilimi rüyamda sürekli görüyorum ama nedense hep aynı rüya aynı yerde aynı şekil bu biriyle tartışırken arkalarında duruyorum ondan sonra çocuk bunu ittikce bu bana çarpiyor bende dayanamıyorum tutuyorum belinden sarılıyorum farketmiyor ilk ondan sonra oda sarılıyor ama sarılması bile yalan sanki

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizinle görüşmek istemesine, af dilemesine yorumlanır.

 3. Ersin dedi ki:

  Merhba hocam bu gece ruya gördüm cok sevdigim eski sevgilim i gordum eski sevgilim sevgilisiyle telefonla konuşurken bnde daha once 3 kere görüştüğüm kiza sarıldım yanaktan optum kizi(ayrıca sarıldiğım kizi 4 aydır görmüyorum )Bu ruya neye cikar cevaplarsınız sevinirm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 4. Büşra şentürk dedi ki:

  1sene önce beni terkeden deliler gibi sevdiğim biri vardı çok hata yapmasına rağmen hep affettim ama hep gitmeyi seçti şuan yeni birisi var hayatımda ama hala rüyalarımda eski sevgilimi görüyorum olur olmadık yerlerde karşılaşıyoruz görünce bir tuaf oluyor içim ama bu son rüyamda ikimiz de birbirimize çok karşı koymaya çalıştık ama beceremedik aniden sarildik ikimizde sımsıkı sonra o ağlamaya başladı bende ağladım o kadar çok özlemişim ki onu gerçek gibiydi bunu yorumlar misiniz lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren birinden müjdeli haberler almak, destek görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status