Rüyada Koşu Bandı Görmek

Rüyada koşu bandı görmek, monoton bir hayat sürdüğünüze ve kaçış yolu aradığınıza, gelecek günlerde de hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya karar vereceğinize yorumlanır. Artık mevcut düzeninizde bazı değişikliklerin olmasının tam zamanı olduğunu anlayacaksınız. Belki bir ev değişikliği ya da iş değişikliği yapılabilir. Aşk hayatında sürekli problemler ile uğraşan veya üzerinde baskı olan biri için bu rüya özgürlüğe erişmek ve ilişkiyi sonlandırarak kendi hayatına devam etmek demektir. Size zararı dokunan kişileri artık hayatınızdan çıkarmaktan korkmayacaksınız. Bunun için her ne kadar çok çabalamanız gerekse de, bazı şeyleri göze almaktan çekinmediğiniz takdirde hayatınız değişecek. Artık kendi hayallerinizdeki hayatın kapılarını aralamaya başlayacaksınız.

Rüyanızda spor salonunda koşu bandına çıktığınızı görürseniz, bunun açıklaması azim ve güçtür. Çok güçlü ve kudretli bir insan olduğunuzu herkese kanıtlayacaksınız. Çünkü son zamanda başarılı olmak için enerjiniz yükselecek ve artık bir şeyler için daha büyük adımlar atacak ve cesur olacaksınız. Belki bir iş kurma planınız varsa, bu yakında gerçek olabilir.

Rüyada Koşu Bandı Almak

Rüyada koşu bandı satın aldığınızı ve eve yerleştirdiğinizi görürseniz, ev içerisinde sıkıntılar sona erecek. Evde çalışmayan biri varsa yakında iş bulacak demektir. Artık sorumluluklarınız artsa da bundan memnun olacaksınız. Özellikle eve gelen para miktarında önemli bir artış yaşanabilir. Geçim sıkıntısı çeken kişiler için yakında para sıkıntıları da sona erebilir. Sofralarında bereket ve bolluk artabilir.

Rüyada Koşu Bandında Koşmak

Adeta tuttuğunuzu koparacağınıza, elinizden hiçbir şeyin kaçmayacağına, fırsatları fazlasıyla değerlendireceğinize yorumlanır. Ne kadar azimli, istekli ve kararlı bir insan olduğunuzu herkese kanıtlayacaksınız. Çok çalışıp çabalamanız gerekse de emeklerinizin meyvesini toplayacaksınız.

Rüyada Koşu Bandı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayır ve murada erişmek, maddi sorunları aşmak ve gelecek için iyi yatırım yapmak demektir. Ne kendinizi, ne de ailenizi mağdur edeceksiniz. Sorumluluklarını bilen biri olduğunuz için gelecek için alacağınız kararlar ne sizi ne de ailenizi üzecektir. Sizin bu kadar güçlü bir karaktere sahip olmanız sebebi ile hayallerinize erişmek için çabalamaktan korkunuz olmayacak. Geleceğe güvenle bakılacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Black lonely dedi ki:

  Ben rüyamda: Spor salonuna, yürüyen merdivenlere bindim (merdivenler bayağ karanlık), Sonra baktm 4-5 tane koşu bandında kızlar koşuyordu spor salonunda, sonra baktm benim önümdede band var. (Band böyle kendinden çalışor) sonra ben o band a bindim ama bandn üzerinde oturuyordum. Tam ayağa kalkıp koşacakken uyandm. LÜTFEN RÜYAMI BİLEN VARSA YORUM YAPSINLAR 😌

 2. melike dedi ki:

  rüyamda koşu bandında koşan siyah tenli bi kadın vardı.bende ondan korkuyodum. sonra yanımızda bıçaklar vardı kadınla tartışırken dedim şu bıçaklardan birini alıp zarar vereyim ama yapamdım.

 3. Ünal dedi ki:

  Okulda çalışan yardımcı personel bayan var onu ve onunla birlikte bir sürü koşu bantı görüyorum. Okulunmuş bu bantlar ve satıyormuş.Ben de evde iki tane var ama şu büyüğünü alsam mı diyerek en büyük olanına yöneliyorum kendimle cedelleşiyorum ya evde zaten var ne gerek var diyorum. Çalışan bayan da alın alın diye söylüyor. Fiyatı soruyorum on bin lira diyor. Ben epey pahalı ama bant da epey büyük üzerine otur üzerinde yat istediğin şekilde spor yap diyorum ve bandı alıyorum. EVE GELİYORUM SONRA NE GEREK VARDI ZATEN BANDIN VARDI İKİ TANE DEYİP BAYANI ARAYIP VAZGEÇTİM ALAMAYACAĞIM DİYORUM.

 4. Berivan dedi ki:

  Merhaba rüyamda evde bir tane koşu bandı olduğunu gördüm ama ben açmasını bilmiyordum tuşlarına basıyordum açılmıyordu ama ben yine de koşuyordum ama çok hızlı koşmadığım halde yoruluyordum nefes nefese kalıyordum sonra band açıldı ama devamını görmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinzide yoğunluğa, daha fazla görev üstlenmeye yorumlanır.

 5. Orhan ucar dedi ki:

  Rüyamda koşu bandında koştum. Rüya tabirime baktım ve gerçekten beni anlatıyor.

DMCA.com Protection Status