Rüyada Meni Görmek

Rüyada meni görmek, gelirin her geçen gün artmasına ve borçların azalmasına yorumlanır. Elinize daha fazla para kalabilir. Daha rahat ve maddi olanakların daha fazla olduğu bir iş bulabilirsiniz. Beklediğiniz bir yerden de ödemenizi almanız olasıdır. Bolluk ve bereket artar, kısmetler çoğalır. Sizi huzursuz eden pek çok konuda iş rahatlığa erişebilirsiniz. Rüyada meni gelmesi, mal mülk sahibi olmak ve zenginliğe yorumlanır. Elinize bir yerden yüklü para da geçebilir, yatırımlar yapılabilir. Rüyada meni akması, murada ermek ve kısmet haberlerinin gelmesine, paranızın artmasına yorumlanır. Geliriniz yükselebilir, geleceğe yönelik kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Rüyada meninin fışkırdığını görmek, mal mülk alım satımı yaparak maddi rahata erişmek veya iş hayatında yükselmek olarak yorumlanır. Elinize daha fazla para geçebilir ve bu sayede istediklerinizi rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Maddi endişeler son bulur. Rüyada başkasının menisinin aktığını görmek, parasal yönden başkasına muhtaç olmamak ve tek başına ayaklarının üstünde durmak olarak yorumlanır. Kendinizi daha güçlü hissedebilir, bazı korkularınızdan arınabilirsiniz.

Rüyada Erkeğin Menisini Görmek

Maddi yönden yaşanan kayıpların geri gelmesine ve rahata erişmeye, ev içerisine eşya satın almak ya da başka bir eve taşınmak, evde huzuru bulmak olarak yorumlanır. Evinizde bazı eksikleri de tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Kadın Menisi Görmek

Rızkın artıp çoğalması ve kimseye maddi yönden muhtaç olmamak, tek başına tüm borçları ödemek ve daha rahat koşullara sahip olmak şeklinde yorumlanır. Bazı işlerinizden kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Maddi kayıplarınız geri gelebilir ve hakkınız olan kazancı sağlayabilirsiniz.

Rüyada Kocasının Menisini Görmek

Eve giren nakit paranın miktarında artış olması, kocanızla ortak mal mülk sahibi olmak ya da birlikte bazı zorlukların üstesinden gelmek şeklinde yorumlanır. Çok emek harcadığınız bir konuda hayalleriniz gerçek olabilir. Eşinizde büyük bir destek görebilirsiniz.

Rüyada Meniden Kan Gelmesi

Hayatınızdan meydana gelecek olan sürpriz değişiklikler ilk başta sizi ürkütebilir. Bir takım korkulara sahip olabilirsiniz. Ancak zamanla sizin için en hayırlısı olan neyse onun farkına varacaksınız. Kaderinden mutlu olmak anlamına da gelir.

Rüyada Meni Bulaşması

Sevdiğiniz kişinin size bir sürpriz yapması, size büyük bir hayalinizin gerçekleşmesinde yardım etmesi olarak yorumlanır. Bekar olanlar da zengin biri ile tanışarak rızıklarının bol olacağı, maddi endişelerinin olmayacağı bir evlilik yapabilirler.

Rüyada Meni Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, faydalı işler yaparak bunlardan tatmin edici bir gelir elde etmek, kazancın sürekli artması anlamına gelir. Ek gelir sağlayabilir ya da iş hayatında daha yüksek maaşlı bir işe başlayabilirsiniz. Bazı işlerden geç gelen bir başarı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Özgür danis dedi ki:

  Merhaba ben dün gece başka birisinin penisini tutarak spermini çıkmasına ve fiskirmasina sebep oldum meni o kadar fiskirdiki anlatmam.. Bunu hikmeti nedir acaba acil cevap bekliyorum

 2. şerif dedi ki:

  rüyamda penisimden uzun süreli ve çok meni yere akıyordu rica etsem bu rüyama yorum yapabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya dertlerin hastaliklarin sona ermesine yorumlanir.

 3. Selda dedi ki:

  Kocamın penisini görüyorum ve onunla iliskiye gircemiz zaman zevk suyunun geldiğini ve tam beraber oluacakken penisi inmeye başlıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içine daha çok para girmesine yorumlanır.

 4. Onur dedi ki:

  Otobüsteyim yolculuk yapıyorum ve çokça meni akiyor

  1. admin dedi ki:

   Birine kalbiniz kırılabilir.

 5. Ebrar dedi ki:

  Küs olduğum arkadaşın rüyamda bana laf atıyor. Yürüyelim mi diyor ve benimle konuşuyor ben yüz vermiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile yakında aranızın iyi olmasına yorumlanır.

 6. Ebrar dedi ki:

  Rüyamda balkondan dışarıya bakıyorum. Dışarıda yeşil renkte bir aslan-kaplana benzeyen bir hayvan var korkuyorum. İçeriden ablamı çağırıyorum, o sırada telefonu açıp video çekicem ablam. Tam bakıyor videoyu başlatıyorum hayvan kediye dönüşüyor.

  1. admin dedi ki:

   Cesaretin artması ve kendinizi işlerinizde ispat etmeye yorumlanır.

 7. Ygtygmr dedi ki:

  Merhabalar. Size 2 rüyamdan bahsetmek istiyorum. Anlamını çok merak ediyorum. İlk rüyamda boşanma aşamasında olduğum eşim çok af edersiniz göğüslerimi emiyordu rüyamda. Bunun arkasından göğüslerinden çok fazla süt fışkırmaya başladı. Gerisini ve öncesini hiç hatırlamıyorum. 2.rüyamda yine tanımadığım bir adamla c*nsel ilişkiye girecekmişiz sanki. Ama adamın bütün spermleri bana elime üstüme bulaşıyor. Ben ellerimi ve üstümü spermlerden temizlemeye çalışırken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bazı sorunları kendi aranızda çözmeye yorumlanır.

 8. Veysi dedi ki:

  Selamün aleyküm, rüyamda bir gemi bizi almaya gelecekmiş. Ben ciddiye almadım sonra bir baktım ki limana içi ışıl ışıl ışıklarla çevrili bir gemi bizi almaya gelmiş. Bunu yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek bir davete ve yolculuğa çıkmaya yorumlanır.

 9. Kardelen dedi ki:

  Neden yorumlamıyorsunuz uzun zamandır. Birkaç tane acil olarak tabirini beklediğimiz rüya göndermiştim.

  1. admin dedi ki:

   Yorumlarımız kısa süreli aradan sonra devam etmektedir.

   1. Murat dedi ki:

    Rüyamda sevgilimin yüzüne meni fışkırtıyorum dönüp gidiyor

 10. Selahattin dedi ki:

  Rüyada bir kadının ağzına boşalmk.

  1. admin dedi ki:

   Kötü söz işitmek anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status