Rüyada Meni Görmek

Rüyada meni görmek, gelirin her geçen gün artmasına ve borçların azalmasına yorumlanır. Elinize daha fazla para kalabilir. Daha rahat ve maddi olanakların daha fazla olduğu bir iş bulabilirsiniz. Beklediğiniz bir yerden de ödemenizi almanız olasıdır. Bolluk ve bereket artar, kısmetler çoğalır. Sizi huzursuz eden pek çok konuda iş rahatlığa erişebilirsiniz. Rüyada meni gelmesi, mal mülk sahibi olmak ve zenginliğe yorumlanır. Elinize bir yerden yüklü para da geçebilir, yatırımlar yapılabilir. Rüyada meni akması, murada ermek ve kısmet haberlerinin gelmesine, paranızın artmasına yorumlanır. Geliriniz yükselebilir, geleceğe yönelik kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Rüyada meninin fışkırdığını görmek, mal mülk alım satımı yaparak maddi rahata erişmek veya iş hayatında yükselmek olarak yorumlanır. Elinize daha fazla para geçebilir ve bu sayede istediklerinizi rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Maddi endişeler son bulur. Rüyada başkasının menisinin aktığını görmek, parasal yönden başkasına muhtaç olmamak ve tek başına ayaklarının üstünde durmak olarak yorumlanır. Kendinizi daha güçlü hissedebilir, bazı korkularınızdan arınabilirsiniz.

Rüyada Erkeğin Menisini Görmek

Maddi yönden yaşanan kayıpların geri gelmesine ve rahata erişmeye, ev içerisine eşya satın almak ya da başka bir eve taşınmak, evde huzuru bulmak olarak yorumlanır. Evinizde bazı eksikleri de tamamlayabilirsiniz.

Rüyada Kadın Menisi Görmek

Rızkın artıp çoğalması ve kimseye maddi yönden muhtaç olmamak, tek başına tüm borçları ödemek ve daha rahat koşullara sahip olmak şeklinde yorumlanır. Bazı işlerinizden kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Maddi kayıplarınız geri gelebilir ve hakkınız olan kazancı sağlayabilirsiniz.

Rüyada Kocasının Menisini Görmek

Eve giren nakit paranın miktarında artış olması, kocanızla ortak mal mülk sahibi olmak ya da birlikte bazı zorlukların üstesinden gelmek şeklinde yorumlanır. Çok emek harcadığınız bir konuda hayalleriniz gerçek olabilir. Eşinizde büyük bir destek görebilirsiniz.

Rüyada Meniden Kan Gelmesi

Hayatınızdan meydana gelecek olan sürpriz değişiklikler ilk başta sizi ürkütebilir. Bir takım korkulara sahip olabilirsiniz. Ancak zamanla sizin için en hayırlısı olan neyse onun farkına varacaksınız. Kaderinden mutlu olmak anlamına da gelir.

Rüyada Meni Bulaşması

Sevdiğiniz kişinin size bir sürpriz yapması, size büyük bir hayalinizin gerçekleşmesinde yardım etmesi olarak yorumlanır. Bekar olanlar da zengin biri ile tanışarak rızıklarının bol olacağı, maddi endişelerinin olmayacağı bir evlilik yapabilirler.

Rüyada Meni Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, faydalı işler yaparak bunlardan tatmin edici bir gelir elde etmek, kazancın sürekli artması anlamına gelir. Ek gelir sağlayabilir ya da iş hayatında daha yüksek maaşlı bir işe başlayabilirsiniz. Bazı işlerden geç gelen bir başarı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. şerif
  • admin
 2. Selda
  • admin
 3. Onur
  • admin
 4. Ebrar
  • admin
 5. Ebrar
  • admin
 6. Ygtygmr
  • admin
 7. Veysi
  • admin
 8. Kardelen
  • admin
   • Murat
 9. Selahattin
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status