Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada kağıt para aldığını görmek, şansın ve talihin açılmasına, büyük bir sevinç yaşamaya yorumlanır. Hayatınızda büyük bir değişiklik olabilir, maddi yönden önemli bir sürece girebilirsiniz. Özellikle mal mülk alım satımına dair şansınız açılabilir. Beklentilerinizin üzerinde kısmetleriniz olabilir. Karlı yatırımlar yaparak bütçenizi sarsmadan birikimlerinizi artırabilirsiniz. Eğer borçlarınız varsa, bu konuda da şanslı olabilirsiniz. Maddi yönden önemli bir ilerleme söz konusu olabilir. Eğer bir yerden beklediğiniz para varsa, bu para da tez zamanda elinize ulaşır ve endişeler son bulur.

Rüyada birinden kağıt para almak, kendi işini yapanlar için müşterilerinin çoğalmasına ve zenginliğe yorumlanır. Ticari hayatta çok büyük başarılar elde ederek, kısa zamanda işlerinizi büyütebilirsiniz. Çalışan kişiler kazançlarında ciddi bir artış yaşayabilirler. Rüyada tanıdık birinden kağıt para almak, bu kişiden gelecek bir haber ile mutlu olmak ve yeni bir fırsat haberi almak olarak yorumlanır. İş arıyorsanız iş haberi gelebilir. Rüyada tanımadığın yabancı birinden kağıt para almak, yeni tanışacağın birinden iş bağlantıları kurmak, yeni iş olanakları elde etmek anlamına gelir. Kurulan arkadaşlıklar oldukça faydalı olabilir.

Rüyada Toplu Kağıt Para Almak

İş ya da eğitim hayatında önemli fırsatlar elde etmek ve hırs yapmak olarak yorumlanır. Elinizi attığınız işlerden bereket yağabilir, büyük kazançlar söz konusu olabilir. Rüyada bir deste kağıt para almak, yeni bir plan proje ya da girişim olarak yorumlanır. Paranızı değerlendirmek için güzel bir fırsat elinize geçebilir, yatırımlarınız çoğalabilir.

Rüyada Kağıt Para Almak ve Vermek

Elinize geçen para ile başkalarına da yardımınızın dokunacağına ve hayır işlemek olarak yorumlanır. Ailenizde paraya ihtiyacı olan birine destek verebilirsiniz. Bazı borçlarınız varsa bunları da yakında tamamen kapatma şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Ölüden Kağıt Para Almak

Kazancın her geçen gün artmasına, evinize bolluk ve bereket gelmesine yorumlanır. Bundan sonra maddi endişeleriniz azalabilir, daha rahat bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Maddi olanaklarınızın artması ile birlikte ailenize de yardımcı olabilirsiniz. Bu durum sizi mutlu edecektir, artık ekonomik yönden güçlenebilirsiniz.

Rüyada Kağıt Para Almak ve Saymak

Emeklerin boşa gitmemesine ve her bir emeğinizin karşılığını almaya yorumlanır. Maddi çabalarınız sonuç verebilir ve rızkınız artabilir. Eğer bir yerden beklediğiniz toplu para ya da ödeme varsa, yakında elinize geçebilir. Özellikle size borcunu ödemeyen biri sonunda ödemesini yapabilir. Hakkınız olan paraya sahip olabilirsiniz.

Rüyada Babadan Kağıt Para Almak

Babanızdan büyük bir yardım alabilirsiniz. Maddi yönden refaha erişmenizde size büyük bir destek verebilir. Özellikle yeni plan ve projelerinizde ondan destek görebilirsiniz. Belki bir fikir danışabilirsiniz, bir iş konusunda babanız öncü olabilir.

Rüyada Eşinden Kağıt Para Almak

Eşinizle birlikte ortak satın almak istediğiniz bir şey varsa, yakında onunla birlikte bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maddi yönden sıkıntılar geride kalabilir. Mesela mal mülk sahibi olmak istiyorsanız, bunun için önünüze şans çıkabilir. Evinize giren paranın miktarı artar, yatırımlar çoğalır.

Rüyada Akrabadan Kağıt Para Almak

Geçmişte haksızlık yapan biri buna pişman olabilir ve size hatasını telafi etmek isteyebilir. Mesela hane içerisinde miras konusunda anlaşmazlıklar varsa, müjdeli bir haber gelebilir. Artık mal mülk paylaşımına dair anlaşmaya varabilirsiniz. Eğer borcu olan akrabanız varsa o da size borcunu yakında ödeyebilir ve para sorunlarını aranızda çözebilirsiniz.

Rüyada Anneden Kağıt Para Almak

Aile içerisinde bolluk ve bereket artar, annenizin de yardımı ile ekonomik yönden daha iyi bir konuma yükselebilirsiniz. Onun verdiği destek ile birlikte iş hayatında plan ve projelerinizde başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Zarf İçinde Kağıt Para Almak

Büyük harcamalar yapmak ve masrafların çoğalmasına, gelen bir haber ile birlikte birine maddi yönden destek olmak gibi anlamlara gelir. Elinizdeki birikimlerinizde azalma olabilir. Eğer bir mahkeme işiniz varsa, yakında gelecek haber ile birlikte hakkınız olanı alabilirsiniz.

Rüyada Kağıt Para Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hırs ve çaba ile büyük kazançlar elde etmek ve mal mülk edinmek gibi anlamlara gelir. Bazı gelen haber ile birlikte ekonomik yönden önemli fırsatlar elde edebilirsiniz, bu sayede maddi endişeler azalabilir. Gayretlerinizin boşa çıkmaması sizi mutlu edecektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Serkant dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda tanımadığım birinden bana 10 TL verdi bu rüya tabiri nasıl yorumlanır lütfen bana bu konuda cevap vermenizi rica ediyorum

 2. Atiye dedi ki:

  Rüyamda 3 ay önce ayrıldığım sevgilimin arabasındayız ve bana 50 tl veriyor.

 3. Meltem dedi ki:

  Rüyamda balkonda oturuyorum annem babam da yanımda bir anda gökten para yağmaya başlıyor ama sadece bizim balkona ben dualarım kabul oldu diye sevinmeye başlıyorum tonlarca kağıt para düşüyor saymak için elime aldığımda hepsinin birer kutu olduğunu görüyorum açıyorum içinden küçük küpeler madeni paralar çıkıyo hepsinin değerini araştırıp ne kadar olduğunu yazmaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelecek habere sevinmeye, gelirin daha bol olmasına yorumlanır.

 4. Merve dedi ki:

  Rüyamda anneanneme maaşını alıp almadığını soruyorum o da aldım diyip bana uzatıyo elimde bir sürü 100 lük saymaya başlıyorum aralarda 1-2 lira bozuk para çıkıyo paranın miktarını tam hatırlamıyorum koca bir desteydi daha sonra da bulunduğumuz mahalleyi su bastığını gördüm panikle koşup suyu sokaktan boşaltmaya çalıştık.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ek gelire yorumlanır.

 5. aliye dedi ki:

  Ruyamda annemle kus durumdaymisim annemlerin evin yakininda durup bakarken bir hasretlik hissediyorum ona karsi abimle konusurken acik camdan sesini duyuyorum daire kapilarinin onunde annemin yazmasini yerde goruyorum mor tonlarda sonra abim anneme simit tarzi birseyler almaya disari cikarken onu takip edip bir anda karsdisina cikip ben gidecegi yere gidiyorum sen alirmisim diyor poset icinde kagit para veriyor sonra paralara bakarken birinin 50 tl oldugun diger iki kagit paranin da 50 tlnin altinda bir miktar olarak 3 kagit para oldugunu goruyorum bu arada abimle gercekte kus oldugum enistemi arazide oturup is konusuyla alakali konusurken bu durum oluyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi kırgınlıkların sona ermesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 6. kürşad dedi ki:

  iyi günler.Rüyamda çalışma masamda çok miktarda bozuk para gördüm.Bunları poşete koydum.İçimden ”bunları kağıt paraya çevirip bankaya yatırayım ” diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sorumlulukların artmasına yorumlanır.

 7. Mehtao dedi ki:

  Mrb.ruyamda bankamatik önünde rulo şeklinde para buluyorum açtığımda 1200 tl olduğunu görüyorum.sonra anneme götürüp sana para getirdim diye şaka yapıp babam nerden buldun deyince buldum yarın gidip sahibini bulalım bankanın kamerasından verelim emekli maaşı galiba diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya kazancınızda artış olacağına yorumlanır.

 8. mehmet şirin dedi ki:

  rüyamda evimdeyken tanımadıgım bir adamın bir deste parayı gülerek bana verdi bende cebimde olan bir parayı ona verdim bu rüyayı gördükten sonraki gün tekrar bir rüyada bir dükkanın içinde sanki orda yeni işe başlamışım gibi bana 40 tl çıkartıp verdi umarım en kısa sürede dönüş yaparsınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 9. Funda dedi ki:

  Rüyamda düğün salonu gibi genis bir mekanda ortada duruyordum üzerime kagit para olarak dolarak savrulmaya basladi ama cok sayidaydi dolarlar ve ellerimi yukariya kaldırmış cok seviniyordum bu duruma

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir iş haberi almaya yorumlanır.

 10. Kübra dedi ki:

  Hayırlı akşamlar. Rüyamda kocam bana 150tl verdi bende onu dış kapının girişindeki dolabın çekmecesinin içine koydum. Ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

 11. :/ dedi ki:

  Kendi cebinden

 12. :/ dedi ki:

  Merhabalar,ben ruyamda,3 ay once ayrildigim is yerini gordum;orada parami tam olarak alamadigim icin parca parca veriyorlar son 150 tl kalmisti ve bana tanidik bir abla vasitasiyla gondericeklerini soylemisti normal hayatta ve tabi ne arayan oldu ne soran. Ruyamda da bu is yerine gidip muhasebeciye, ” parami hala vermediniz,yalan mi soyluyorsunuz ,kac ay oldu ” vs. Gibisinden atıfta bulunuyordum . O sirada tanidik abla -kot tunik,mavili kirmizili pembeli esarp takmış- ortaya cikti;bana dogru yuruyerek: “o para bende,al ” deyip cebimden 50’lik,100luk 20’lik ; ince bir cuzdan kalinliginda para cikartip veriyordu. Yorumlar misiniz

  1. admin dedi ki:

   İş yerinden biri ile iletişim kurulabilir, iş arıyorsanız hayırlı haber alınabilir.

 13. Barış dedi ki:

  Rüyamda arabadayim galiba, arkadaşımın ceketi bendeymis içine bakiyorum . 20tl lik 10tl lik Paralar var. ama 20 tl lik 30 40 tane var. Yorumu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 14. Candygrill dedi ki:

  Mrb bu rüyayi 2 kez gördüm tanimadiğim biri bizim bahçeye geliyor yaninda bizim evin yanindaki marketçi genç te var. Bende kapiya çikiyorum bana eşimin haberinin olduğunu ve bana para gönderdiğini söylüyor önce parayi almak istemiyorum sonra cebinden kağit paralari çikarip bana zorla avucuma sıkıştırıyor bende onun yaninda cüzdanima atiyorum paralari. Onlar gittikten sonra cüzdanimj acip bakiyorumki paralar kagit 1 milyon( eski tedavülden kalkan) paralar.

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevreniz değişebilir, yeni aile dostları edinebilirsiniz, ailenizde maddi sıkıntı kalmaz.

 15. Elif dedi ki:

  Rüyamda bir işte çalışmışım. Babamda maaşımı almaya gitmiş sonra getirdi. Beyaz kağıtlar vardı elinde onlar paraymış. Saydım beyaz kağıtları 28 adetti. Babam senin maaşını almaya gitmek için kendi maaşımdan verdim dedi bana.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında şansın açık olacağına, bol kazanca yorumlanır.

 16. Harun dedi ki:

  Benim en yakın arkadaşımla bir ormanlık alandayız ve yanimdada baska arkadaslarim var bir delik kaziyoruz yere en yakın arkadasim bana cebinden sürekli para cikarip veriyor yetmediyse diyerek

  1. admin dedi ki:

   Yeni iş imkanları ve bol kazanca yorumlanır.

 17. Gül dedi ki:

  Bundan 8 ay önce birine borç vermiştim rüyam da bu borç verdiğim kişiyle aynı evde karşılaştık ve cebinde dolar Euro ve Türk lirası vardı bir sürü bende zorla paramı aldım evden çıktım ve bi adam bana da borcu var sen almasaydın zorla alacaktık zaten dedi

  1. admin dedi ki:

   Beklenen paranın elinize geçmesine yorumlanır.

 18. Ruhi gül dedi ki:

  Bir elemanım rüyasında beni bu şekilde görmüş. Abi çok karışık senin peşinde birileri vardı seni kovalıyordu sen kaçıyodun bi caminin abdesthanesine girip beni arıyon hemen gel diye ben geliyom yanına cebinden yüklü miktar para çıkarıp bana veriyon bunu abime ver yetiştirmen lazım zor durumdaymış diyosun ben ordan acele gidiyorum sende kılık değiştirip gidiyodun.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir endişe duyulan bir konuda içinizin rahat etmesi, manevi huzura yorumlanır.

 19. Sonat dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım yaşlı bir kadın cebinden euro destesini çıkarıp parayı bana vermek istedi. Tanımadığım için almak istemedim, ama yaşlı kadın zorla parayı bana verdi. Bu paraya ihtiyacın var, ben hep senin yanındayım demek ister gibi. Paralar 100 lük ve 50 lik euro banknotlarıydı. Nasıl yorumlamalıyım?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılması ve yeni gelir olanakları elde etmeye yorumlanır.

 20. serra dedi ki:

  Rüyamda eşimle birlikte annemin evindeydik arabayla bi yere gidilecek oluyor eşim benden para istiyor ve ben ona sadece 2 lira veriyorum.eşimde anneme kızının verdiği paraya bak anne bu yetermi diyor annemde kağıt para çıkarıp uzatıyor bunu al diye 30 lira gibi sonrada bana ihtiyacınız çoksa 300 lira daha vardı onu götür.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve hane içinde uzun süredir görmediğiniz biriyle görüşmeye yorumlanır.

 21. Esat ARSOY dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda birinden 1200 TL alıyor ve sayıyorum. Arada 2 tane 100 TL birbirine yapışmış sayarken dikkatimi çekiyor. Parayı tenhada saymaya karar veriyorum ve bakıyorum evet diğerlerinden kalın. Diğerlerinin içinden çekip aldığımda içinden bir o kadar daha farklı banknotlar şeklinde para çıkıyor. Parayı aldığım kişiye söyleyip söylememek arasında bocaliyorum. Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir olay için harcama yapmaya, borca girmemeye yorumlanır.

 22. Rana Nur dedi ki:

  Ruyami sabah gördüm ve rüyamda okula gitmek için hazirlanmistim ve babam bana 50 TL veriyordu. Ve daha sonra tam kapıdan çıkarken annem de bana 50 TL veriyordu. Babam bana para verdiği için annemin verdiği parayı anneme geri veriyordum ama almıyordu. Yok kızım yanında dursun lazım olur dedi. Bu şekilde bir rüya.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde parasal rahatlama ve rahat geçime yorumlanır

 23. Hasan dedi ki:

  Rüyamda çok yakın arkadaşım bana 150 tl veriyor. Ben almak istemiyorum, o zorluyor ben almak istemiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Almak istediğiniz bir şey için elinize geçecek paraya yorumlanır.

 24. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, rüyamda hiç bilmediğim ve tanımadığım bir yerdeyim. Ve bir masanın üstünde bana ait olan paralar olduğunu görüyorum. Bu paraları alıyorum. Önce bozuk paraları daha sonra kağıt paraları alıyorum. Kağıt paralara baktığımda yabancı paralar da olduğunu görüyorum. Bozuk ve kağıt paraları ve yabancı paraları alıp uzaklaşıyorum oradan.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş ya da gelir kapısı aralanmasına yorumlanır.

 25. Gamze dedi ki:

  Merhaba, rüyamda babam karnımı doyurmak için bana 100 TL veriyordu ve yeni masmaviydi. Yorumlarsanız sevinirim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve ailenizin size desteğini esirgememesine yorumlanır.

 26. beyza dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir beraber olduğum sevgilimle bir masada karşılıklı oturuyorduk. Cüzdanını çıkardı, masanın üzerine koyduğu için 50 tl çıkardı. Bana uzattı, aldım para bankadan yeni çıkmış gibi gıcır gıcırdı. Bana bu parayı sakla sende kalsın üzerine biraz daha para koyup istediğimiz bir şeyi alırız dedi. Tabiri nedir merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Birlikte ortak bir hayal kuruyorsanız, ilerleyen günlerde ilk adımı atmaya yorumlanır.

 27. beyza dedi ki:

  Rüyamda 2 senedir beraber olduğum sevgilimi gördüm. Bana 50 tl uzattı, daha yeni bankamatikten çekilmiş gibi gıcır gıcırdı. 50 tlyi uzatıp al bunu bir kenarda kalsın zamanla onun üzerine para koyarız biriktiririz diyordu. Bende tamam diyordum. Bu ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   İlişkinizde maddi engeller varsa çözüm bulmaya yorumlanır.

 28. figen dedi ki:

  Rüyamda tanıdık uzaktan bir akraba bana çok yüklü miktarda kağıt para veriyor ve yine tanıdık birini yanıma gönderiyor. Ona küçük miktarda para ver diyor ve bende küçük miktarda ona para veriyorum. Benim elinde sayamayacağım kadar büyük miktarda para kalıyor. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kazanç konusunda hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

 29. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda dayımdan bir tane 200 lük 2 tane 100 lük bir de 50 lik kağıt para ile konser bileti aldığımı görüyorum. Cebime koyuyor sonra abimle cebimdekilere bakıyoruz ve bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza renk katacak dostluklar edinmek anlamına gelir.

 30. Nazlı Cömertpay dedi ki:

  Rüyamda görümcem 300 euro para veriyor. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamak ve iş arıyorsanız da iş haberi almaya yorumlanır.

 31. Ercan dedi ki:

  Ruyamda yeni başlicagim iş yerinde calisirken isverenin eşi geldi bir miktar kagit para verdi bende daha oncede aldim simdi gerekyok dedim o israrla verdi olsun nasil olsa verilecek dedi .
  Yorlariniz icin simdiden tesekkurler.

 32. ercan dedi ki:

  Rüyamda yeni başlayacağım iş yerinde çalışırken işverenin eşi geldi. Bana bir miktar kağıt para verdi. Daha önce de verdin dedim. Almak istemedim olsun nasıl olsa verilecek dedi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olmasına ve gelen bir haber iş haberiyle mutlu olmaya yorumlanır.

 33. Ruşen ülkü dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yeni evlenen bir tane arkadaşım var onu gördüm. Arkadaşımın elinde kağıt paralar vardı ve çok miktardaydı. Yanımızda bir kaç kişi daha vardı hatırlamıyorum. Arkadaşım bu paraları bize vermeye çalışıyordu, nereden buldun diye soruyordum. Eski sevgilim verdi o çok kazanıyor diyordu ve şaşırıyordum. Sonra eski sevgilim dediği kişi için doğum günü pastası yapıyordu. Bizde yardımcı oluyorduk. Sonra ortadan kayboluyor. Beyazdı pasta ve pastayı bırak gitmişti. Sonra eski sevgilim dediği kişi geliyordu. Hayatımda hiç görmediğim sarışın mavi gözlü biriydi. Arkadaşımı aradığını parasını geri istediğini söylüyordu ve şaşırıyordum. Sana pasta yapıyordu bak işte pastan diyordum. Çocukta pasta istemiyorum paramı istiyorum diyordu. Sonra gidip arkadaşımı bulup parayı ondan alıp gelip çocuğa veriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda mutlu olacağınız haberler almak, yatırımlarınız varsa kar yapmaya yorumlanır.

 34. ETHEM SERTTAŞ dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda market işletiyorum sürekli müşteriler alış veriş yapıp yabancı para cinsinden para veriyorlar. Bende onları paralarının üzerine türk parası olarak ödüyorum. Rüyamın neye delalet ettiğini bildirirseniz sevinirim. Syg.

  1. admin dedi ki:

   Duyacağınız bazı laflar yüzünden darılacağınız kişiler olabilir.

 35. İmdad dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok sevdiğim akrabalarım hepsi evime geliyorlar ve her kes para veriyor. Verdiklerinde de “senin bazılarına olan borçlarını biz ödedik” diyorlar ve para veriyorlar. Nasıl yorumlanabilir?

  1. admin dedi ki:

   Elinize fazladan para geçebilir ya da borçlarınız azalabilir, maddi yönden rahatlama olur.

 36. Adnan dedi ki:

  Rüyamda bir bayan arkadaşıma bir konu hakkında yardımcı oldum ve bunun sonucunda bir miktar kağıt para ve bi avuç bozuk para bıraktı. Yanımdan gitti. Anlam veremedim ve yanına gittim. Israrla parayı geri vermek istedim ama almadı. Bir süre uğraştan sonra bozuk paraları ona verdim. Kağıt paraları da kendime aldım. Tabir için teşekkür ederim:)

  1. admin dedi ki:

   Eğer tanıdığınız birisi ise o kişiden müjdeli bir haber almak anlamına gelir. Çok sevineceğiniz bir fırsat önünüze çıkabilir.

   1. Esma dedi ki:

    09 05 2019 rüyamda eşim bana 2000 miryar para veriyor ben almıyorum elinden kanepeye koyuyor oradan alıyorum ve de ben eşime artık ayrılmak istiyorum diyorum ama çok üzgünüm hem de alıyorum bi tanıdık geliyor ablamınan benim elimden tutuyor birbirinize sahip çıkacaksınız artık diyor nedir bu rüyamın anlamı

    1. admin dedi ki:

     Ev hayatında para yüzünden yaşanan bir sorun varsa biter, hakkınız olanı alırsınız.

DMCA.com Protection Status