Rüyada Organ Mafyası Görmek

Rüyada organ mafyası görmek, özel hayatınızda yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı bir süre endişeli olmak ve bazı insanların sizi tedirgin etmesi olarak yorumlanır. Özellikle de bir süre önce yollarınızı ayırdığınız kişilerden dolayı tedirgin olabilirsiniz. Eğer zor bir ilişki yaşadıysanız, beraberinde ayrılık sonrası da zor bir süreç olabilir. Aile hayatında ve aşk hayatında meydana gelen bazı olaylar sonucunda bazı şeylerin ortaya çıkması korkusuna kapılabilirsiniz. Ancak daha sakin olmaya gayret etmelisiniz. Çünkü bazı şeyleri kuruntu yapıyor olabilirsiniz, sizi tehdit eden ya da korkutan kişiler aslında ciddi olmayabilirler. Rüyada böbrek mafyası görmek, aynı zamanda kalbinizi kıran insanlara da yorumlanır. Bazı hal ve hareketlerine anlam vermekte güçlük çekeceğiniz kişiler olabilir.

Rüyada organ mafyası olmak, aile içinde ağzınızın tadını kaçırmak isteyen kişilere karşı daha dikkatli olmanız yönünde de bir uyarı anlamı taşır. Fesat ve içten pazarlıklı olan kişilerin eline koz vermemeye gayret edin. Sizin huzurunuzu kaçırmak isteyen kişiler olsa da bu kişilere karşı tavrınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Rüyada Organ Mafyasından Kaçmak

Bir süredir huzurunuzu kaçıran ve size sıkıntı veren kişilerden uzaklaşmaya ve aranıza mesafe koymaya yorumlanır. Her işinize karışan ya da size zarar verdiğini düşünen kişiler varsa, bu kişilerden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Bazı kişilere tahammül etmek artık daha zor hal alabilir.

Rüyada Organ Mafyası Tarafından Kaçırılmak

Sağlık ve sıhhatinize dikkat etmeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır. Özellikle de kötü alışkanlıkları geride bırakmanız gerekebilir ve çevreniz bunun için size baskı yapabilirler. Eğer sağlık problemleriniz de varsa dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Organ Mafyası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda olumsuz etki oluşturan ve size faydadan çok zararı dokunan kişilerle yolları ayırmaya ancak bu sürecin biraz sancılı olmasına yorumlanır. Özellikle duyacağınız bazı sözler ya da başka sebeplerle içinizde korku olabilir. Sizi endişelendiren şeyler kulağınıza gelebilir. Bazı insanları hayatınızdan çıkarması zor olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meryem dedi ki:

  Rüyam da kız kardeşim ile beni organ mafyası kaçırıyordu kız kardeşimin kalbini alacaklardı bende onları tehdit ediyordum sizi öldürürüm diye sonra çığlık atarak anneme haber vermeye gidiyordum kız kardeşimin açık yara izini gördüm çok korkunçtu bu neye yorumlanır.

 2. Meryem dedi ki:

  Rüyam da kız kardeşim ile beni orhan mafyası kaçırıyordu kız kardeşimin kalbini alacaklardı bende onları tehdit ediyordum sizi öldürürüö diye sonra çığlık atarak anneme haber vermeye gidiyordum kız kardeşimin açık yara izini gördüm çok korkunçtu

 3. ikbal dedi ki:

  Ruyamda organ mafyasi rahmimi almis bir bakiyorum yok karnimin uzerinde kan var ve bir kagit gelmis orda dunyanin bir yanindan geldiklerini ve rahmimi aldiklarini ayrica yakin zamanda gelip dalak bibrek ne varsa alacaklarini yazmislar. Annem geliyor ona anlatiyorum anne nasil olur bu diyorum gösteriyorum bakiyor evt alinmis diyor. korkunçtu gerçekten

 4. Emine dedi ki:

  Rüyamda kardeşmin organ mafyası tarafından kaçırılıyordu bende çığlık atıp onu bırakın beni alın diyordum

 5. Ozan dedi ki:

  Rüyada ahşap bir evde bir anda bir görültü duydum, bir baktım evin bir köşesinde azda olsa bir açıklık gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir plandan vazgeçmeye yorumlanır.

 6. MANYAK dedi ki:

  bebeksiniz siz

DMCA.com Protection Status