Rüyada Pet Shop Görmek

Rüyada petshop görmek, sorumluluklarınız artsa da bunların üstesinden geleceğinize yorumlanır. İş ya da aile hayatında sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilirsiniz. Belki bir takım endişeleriniz olabilir. Görevleriniz artabilir. Ancak tüm bunlar gelecekte size fayda sağlayacak. Belki bu sorumlulukların artması mevki yükselmesi, terfi almak ya da daha iyi bir işe geçmek sayesinde olabilir. Seyahatleriniz de çoğalabilir ve ardın sıra çok fazla yolculuk yapmanız gerekebilir. Hayatınızdaki bu yoğunluk aslında sizi mutlu edecek. İçinde bulunduğunuz zorlukları da rahatça çözebilir ve üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada petshop dükkanına gitmek, çok güzel haberler almak ve aile içerisinde kutlamaların olması anlamına da gelir. Belki bir düğün telaşı ya d ailede başka bir sebeple telaş artabilir. Ev içi tamir işleri ya da ev yenileme gibi bir süredir ertelenen sorumluluklarınızı da yerine getirebilirsiniz. Duygusal külfetten kurtularak, size maddi külfet veren insanlar da uzaklaşabilirler. Yakın zamanda her işin üstesinden gelecek güce ve enerjiye sahip olabilirsiniz.

Rüyada Pet Shop Gezmek

Rüyada bir petshop dükkanı dolaşmak ve hayvanlara bakmak, hayatınızın daha keyifli hale geleceğine ve sosyal çevrenizin da kalabalık olacağına yorumlanır. Yeni insanlar ile tanışabilir ya da yeni ortamlara girebilir, yeni sosyal çevrelere dahil olabilirsiniz. Belki alacağınız davetler ve katılacağınız kutlamalarda da yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Rüyada Akvaryumcuya Gitmek

Geleceğe dair büyük umutların artması ve kariyer hayatınızda yükselmek demektir. Gelecek ümitlerinizi artıran olaylar olabilir. Belki müjdeli haberler alarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında azim ettiğiniz ne varsa, tez zamanda sonunda istekleriniz gerçek olabilir. Sevdikleriniz de sizin planlarınızda destek olabilirler.

Rüyada Pet Shop Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem aile hayatında hem de iş hayatında talihin dönmesi, şansın açılması, yeni sorumlulukların üstesinden gelmek demektir. Hayatınıza yeni bir yön verebilir, yeni ortamlarda bulunabilirsiniz. İş ya da ev değişikliği de söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Recep dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle beraberiz apartmanın içinde kuvars tasi var kardeşim onu almak için duruyor bende dışarı çıkıp az ilerde bir Tamirci dükkanının önünde 2 kaya büyüklüğünde kuvars taşı görüyorum elime sert bir şey alıp vuruyorum kiramiyorum bana bagiriyorlar bende kuvarsi almadan gidiyorum zaten benim kuvarsim var diyorum binanın içinde 3 kişi var biri kardeşim e yardım ediyor kuvarsi alıyor bende alamadigimi söylüyorum bana kizdilar diyorlar onlarda bi araba goturseydin 2 tasida yukleseydin dediler oradan çıktık ileride bir pet shop dükkanı görüyorum havada rengarenk büyük balıkların uçtuğunu görüyorum dükkana girdiğimizde balıkların balon olduğunu gerçek balıkların akvaryumda görüyorum rengarenk kardesime balon balık alıyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın

 2. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda kopek için alış veriş yapıyodum ama bir başkası için ve fiyatları çok pahalı diyordum evimde balık var ama birçoğu öldüğü için yeni almak istedim fakat onların da fiyatı çok geldi ve almadım alış veriş yaptığım kuzenim de geldi ve birlikte seçip aldık

 3. Fatih dedi ki:

  Rüyam da petshopa giriyodum ve annem arıyodu köpek almış bana malzeme al diyodu o sırada kapıda bi adam lepistes balık almak istiyodu dedim ben de lepistes besliyorum çok güzel bi hayvan sonra içeri girdim köpek kumu yaş mama ve tasma aldım 30 lira verdim çıktım berbere gittim askere gidicem diye saçımı kesmiştim ama berberde saçım uzundu ve şaşırdım ne ara büyudü allah allah diye ben toparlatmaya gitmiştim ama saçım uzundu sonra uyandım

 4. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bir dede defter uzatmış bu şehitler defteri demiş sende adını buraya yaz yakında şehit olacaksın demiş ne ölmesi benim çocuklarım var demişim ne çocukları demiş şehit olacaksın diyorum demiş

 5. Selin dedi ki:

  Ruyamda yeni tanistigim bir cift ve benim bir erkek arkadaşım var.Erkek arkadasim normalde her ne kadar arkadasimda olsa ruyamda cift gibiydik.Pet shop onunden gecerken hadi girelim diyorum.Muhabbet kuşlarının oldugu bölüme gidiyorum büyük 3 4 kafes dolusu kus var ama hepsi birbirine benziyo aynilar nerdeyse.Sonra bi kafese yanasiyorum içerisinde bir cift farkli kus görüyorum renkleri kırmızı ağırlıklı,şaşırdım ve çok begendim kuşları tabii.Sonrasinda uyandim uyanmasaydim alırdım heralde😀

 6. Selin dedi ki:

  Rüyamda yeni tanıştığım bir çift ve benim bir erkek arkadaşım var. Erkek arkadaşım normalde her ne kadar arkadaşım da olsa rüyamda çift gibiydik. Pet shop önünden geçerken hadi girelim diyorum. Muhabbet kuşlarının olduğu bölüme gidiyorum. Büyük 3 4 kafes dolusu kus var ama hepsi birbirine benziyor, aynılar neredeyse. Sonra bir kafese yanaşıyorum, içerisinde bir çift farklı kuş görüyorum. Renkleri kırmızı ağırlıklı, ve çok beğendim kuşları tabii. Sonrasında uyandım, uyanmasaydım alırdım herhalde 😀

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar edinmek ve hatırı sayılır işler yapmaya yorumlanır.

  2. Tuğçe dedi ki:

   Rüyamda biri bana yol tarif ediyor burdan gerisini biliyorum diyerek yanlış yola sapıyorum sonra Pet Shopu görüyorum o yoldan geri dönüp koşa koşa içeri giriyorum köpek karşılıyor beni 2 yavrusu var yavrularından bir tanesini almayı düşünüyorum sonra annesi üzülür diye almıyorum domuz arkadasım yanlış yola girdiğimi duşunup o yola doğru giderken Burdayım diye onu cağırıyorum hangı ara geldın buraya dıyor yanıma gelince beraber gezerken pembe domuz görüyoruz arkadaşım tükürüyor ben bakarak yanından geçiyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve iş hayatında da iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Sıdıka dedi ki:

  Rüyamda otobüsten iniyorum gideceğim yeri kaçırmış oluyorum. Sonra akvaryumcuya gidiyorum kaplumbağa almak için içeri girdiğimde kocaman kaplumbağalar oluyor. Korkuyorum ve dükkan sahibi bana yardımcı oluyor bütün hayvanlara bakıyorum ve hiç birini beğenmiyorum tekrar korkarak dükkandan çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek biri ile anlaşmazlık yaşamaya yorumlanır.

 8. Nida dedi ki:

  Rüyamda petshopa girip dolaşıyordum. Hepsi çok güzel, hayvanlardı bir sürü kuş vardı. Kedi sevdim ama kararsız kaldım ve yavru geyik aldım beslemek için evimde çıktım. Petshop bir arkadaşıma aitti, yeni yer açmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni insanlar girmesine ve mesleki hayatta başarıya yorumlanır.

 9. Srkn dedi ki:

  Rüyamda bir kaplanın kafasına çanta geçirip onu dakikalarca zapt edip saldırmasını engelledim. Onu havasız bırakıp üzerine çullandım.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir zorluğun üstesinden gelmek, başarıya yorumlanır.

 10. Zeynep.. dedi ki:

  Rüyamda kuzenimin omzunda sakırga (kan emip büyüyen böcek) vardı. Ben onu sakırga zannedip sıkıyordum. Ama o çekirgeymiş. Açık kahverengiydi. Üstüme zıplayıp, tekrar kuzenimin üstüne zıpladı. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Size karşı hasetlik besleyen birinin gerçek yüzünü görmeye, maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 11. Sude dedi ki:

  Merhaba, rüyamda birçok farklı türde hayvanı evimiz sandığım koskoca bir salona alıyoruz. Hepsi kendi geliyor evimize. Babam da bu hayvanlara konuşma yapmaya hazırlanıyordu. Anlamı nedir, teşekkürler….

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelen misafirler sizi çok mutlu edebilir, ayrıca güzel haberler de getirebilirler.

 12. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda: Pet shop‘a gidiyor ve örnek olarak gösterilen iplerden gri renkli olanını seçerek, “bu renkte kedi istediğimi“ söylüyorum görevliye. Kendisi de gri renkte kedileri gösteriyor bana. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Ev ve iş hayatında görevlerinizi layığı ile yerine getirmek ve takdir toplamak anlamına gelir.

 13. Gül dedi ki:

  Pet shop gezerken iki köpek çok sevimli almak istiyorum sahiplenmek, kuşlar falan her şey var. Adam ayarlıyor bir tanesinde bizden diyor 3 tane olunca eşim ve ailem istemez bakamam diyorum eve almazlar diyorum. Cinsleri farklı farklı.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere ailece yolculuk yapabilir yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

 14. Fırat can dedi ki:

  3 arkadaş Pet Shop dükkanına girdik. Etrafta kuşlar cıvıl cıvıl ötüyor güzel bir atmosferi vardı. Son üstü açık sığ bir akvaryum vardı, kaplumbağa kabı gibi. Üstünde karides vardı. Karidese tam dokunacakken dükkan sahibi “dokunma iğnesi var çok canını yakar” gibisinden bir şeyler dedi. Elimi çektim ve adama “Hayvanlara zarar vermeden onları korkutmadan yaklaşırsak hiç bir hayvan insanlara saldırmaz. Korkmuyorum onlardan” dedim. Adam da “Korkmadığına emin misin” dedi. Maket yılanı aldı ve fırlattı bana. Ben de ani bir tepkiyle zıplayarak kaçtım yılandan.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevrenizde size baskı yapan ya da maddi külfet olan birileri olabilir. Özellikle bir arkadaşınıza paylaştığınız sır yüzünden sizi zor durumda bırakabilir. Boşboğazlık yaparak sizin hakkınızda başkalarına söyledikleri canınızı sıkabilir.

DMCA.com Protection Status