Rüyada Rakı Masası Görmek

Rüyada rakı masası görmek, size rakip olan ya da kıskanan kişilere karşı savaş vermeniz ve onlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Belki kendinizi kanıtlamanız gerekecek. Özellikle son zamanda bazı insanlar sizin hırs yapmanıza ve bu yüzden de hataya düşmenize sebep olabilirler. Aceleci kararlar almaktan ve sevdiklerinizin kalbini kırmaktan, baskı yaparak ve zorla bir şeyler elde etmekten kaçının. Bazı şeyleri oluruna bırakmanız en hayırlısı olacaktır. Yoksa bu durum sizi başkalarının gözünde itici kılabilir ve sizden uzaklaşabilir, size tepki gösterebilirler.

Rüyada rakı sofrası görmek, kolay yoldan para elde etmek, zevk ve sefaya düşmek demektir. Kazandığınız parayı har vurup harman savurmamaya dikkat etmeli ve bütçenizi kontrol etmelisiniz. Yoksa ilerleyen zamanlarda harcamalarınız yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada Kendini Rakı Masasında Görmek

Dost çevrenizde sizi kandıran ve sürekli sizi yanlış yola sürükleyen birileri olabilir. Sizin yerine karar veren birilerine karşı da temkinli olun. Özellikle aşk hayatınızı olumsuz etkileyecek bir takım yanlışlar yapabilirsiniz. Bu sebeple şu günlerde sevdiklerinizin ile aranızın bozulmaması için hal ve hareketlerinize daha bir özenmeniz ve onlara güven aşılamanız gerekebilir.

Rüyada Birini Rakı Masasında Görmek

Rüyada tanımadığın birini rakı masasında görmek, yeni tanışacağın bir insanla adeta rakip gibi yarışacağına yorumlanır. Bu kişi sizi kışkırtabilir. Rüyada başkasını rakı masasında görmek, aynı zamanda size karşı haksızlık eden ve sizin ilerlemenizi istemeyen birilerine yorumlanır. Sizin mutlu olmanızı engelleyebilirler ve bir şeyleri sizden gizleyebilir. Rüyada tanıdığın birini rakı masasında görmek, bu kişi ile gelecek günler aranda geçecek sohbet sonrasında kafanda soru işaretleri kalacağına yorumlanır. Belki bir dedikoduyu sizinle paylaşabilir.

Rüyada Rakı Masasında Oturmak

Borca girmek ve zor durumda kalmak, kazancın azalması ya da maddi kayıplar yaşamak olarak yorumlanır.  Özellikle sevdiklerinizin bu konuda uyarılarını dikkate almanızda yarar var. Yoksa bazı yatırımlarınız da gelecek günlerde sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada Rakı Sofrası Hazırlamak

Yakın zamanda bir görüşme ya da toplantı yapabilir ve çok ciddi meseleler hakkında konuşabilir, tartışma yaşayabilirsiniz. Özellikle bir süredir canınızı sıkan bir konuda birine ahkam kesmeniz söz konusu olabilir. Sabrınızı zorlayan kişilere karşı daha fazla tahammül edemeyerek artık bir şeyleri dile getirmeniz olasıdır.

Rüyada Rakı Masası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi sıkıntıya girmek ve rızkın azalması, sevdiklerinizle aranızın açılması ve hatalı kararlar alarak pişmanlık yaşamak olarak yorumlanır. Sizi yarı yolda bırakan birileri de olabilir. Özellikle dost sandığınız kişilerin zor günlerinizde yanınızda olmayıp size destek vermemeleri çok şaşırtabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

27 Yorum

 1. Abdullah
 2. Asya
 3. Asya
 4. zeyneptas2004@hotmail.com
 5. Kübra
 6. Kübra
  • admin
 7. Ayşe
  • admin
 8. Tuğrul
  • admin
 9. Tubaaaa
  • admin
 10. Selda
  • admin
 11. Ali
  • admin
 12. Berkant
  • admin
 13. Seda
  • admin
 14. Kadir
  • admin
 15. Ebru
  • admin
 16. reyhan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status