Rüyada Ramazan Pidesi Görmek

Rüyada ramazan pidesi görmek, ardın sıra gelecek müjdeli haberlere ve kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır. Eğer işsiz biri rüyasında görürse, yakında yeni iş fırsatları önüne çıkabilir, iş başvurularından olumlu geri dönüş alabilir. İşinden memnun olmayan biri de kazançlı bir işe girebilir. Yeni kazanç kapıları aralayabilir, yepyeni maddi olanaklar sayesinde ekonomik yönden güçlenebilirsiniz. Mesela ek gelir elde edilebilir, ticari hayatta da müşteriler çoğalabilir. Borcu olan kişiler tez vakitte borçlarını kapatırlar ve paralarının bereketi artar, artık kendi istekleri için de harcama yapabilirler.

Rüyada ramazanda pide görmek, bekar olanların zengin biri ile dünya evine girmesi, daha konforlu ve refah koşullarda yaşamasına yorumlanır. Bundan sonra maddi sıkıntı çekmez ve parası her geçen gün çoğalır. Evlendiği kişi eli açık biri olabilir. Evli biri rüyasında görürse, ailesinden maddi destek görerek hayallerini gerçekleştirebilir, eşiyle ortam bir yatırım yapabilir.

Rüyada Büyük Ramazan Pidesi Görmek

Sağlık ve sıhhat dolu bir ömür yaşamak, aile içerisinde mutlulukların artması ve neşeli günlere yorumlanır. Hayaliniz olan bazı şeyler tez zamanda gerçekleşir. Hayatı dolu odlu yaşayabilir, ertelediğiniz bir takım plan ve projeleriniz yakında yeniden gündeme gelebilir. Mutlu bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Rüyada Taze Ramazan Pidesi Görmek

Yeni sevinç ve mutluluklar yaşamaya, taliplerin çoğalmasına, bekar olanların yeni bir aşka yelken açmasına yorumlanır. Ev içerisinde müjdeli haberler dolaşabilir, ailenizle birlikte neşeniz artar. Düğün dernek telaşı olabilir, bebek müjdesi gelebilir ve aileniz kalabalıklaşabilir. Haneye gelin ya da damat gelmesi de söz konusudur.

Rüyada Ramazan Pidesi Yemek

Rüyada ramazan pidesi yediğini görmek, mal mülkün çoğalmasına ve kazancın artmasına, sofranızın rızkının çoğalmasına yorumlanır. Borcu olanlar borçlarından kurtulurlar, helal lokma yemek, hayırlı insanlar ile tanışmak anlamına da gelir. İyiliklerinizin karşılığını görebilirsiniz, her şey tam da gönlünüze göre olmaya başlayabilir.

Rüyada Ramazan Pidesi Sırasına Girmek

Yeni bir iş olanağı yakalamak, ekonomik yönden güçlenmek, mevki makam sahibi olmaya yorumlanır. Hayırlı insanlar hayatınıza girer ve kariyerinizde yükselmenize size yardımcı olurlar. Hayırlı kazançlar sağlayarak, ailenize de faydanız dokunur. Maddi külfetten kurtulabilir, ödemelerinizi zamanında alabilirsiniz.

Rüyada Ramazan Pidesi Almak

Rüyada ramazan pidesi satın almak, duaların kabul olması ve iyi niyetli insanlar ile karşılaşmaya yorumlanır. Hayattan keyif almaya başlayabilirsiniz, size stres veren bir şeyden kurtulabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız azalabilir ve rahat bir iş hayatınız olabilir. Anne ve babanızın hayır duasını alarak, işlerinizden bereket görebilirsiniz.

Rüyada Ramazan Pidesi Satmak

Hayırlı işler yapmak ve iyiliklerinizin karşılık bulması, umutların artmasına yorumlanır. Bir süredir moralinizi bozan bir şey varsa, bu sorunlarınız son bulabilir. İşinizle ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir, eve giren paranın miktarında artışla ailenizle rahat geçim sürebilirsiniz.

Rüyada Ramazan Pidesi Yaptırmak

Ortak işler yapmak ya da bazı plan projelerinizde başkalarından yardım almak anlamına gelir. Sizin hayallerinizi gerçekleştirmenizde adeta kendi hayali gibi sahip çıkan insanlar olabilir. Ailenizden maddi manevi yardım alabilir, dostlarınızdan da gerçek yardımlar görebilirsiniz. Sevilen sayılan biri olduğunuzu görmek sizi mutlu edecektir.

Rüyada Ramazan Pidesi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden kendini güçlü hissetmek, yapılan başvurulardan olumlu geri dönüş almak, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Mal mülk satın alacak olanlar karlı yatırımlar yapabilirler. Plan ve projelerinizde başarılı olabilir, sevdiklerinize karşı kendinizi ispat edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Buket dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevdiğim insanla araç içerisindeyiz ve arka koltukta onun kız ve erkek yeğenleri oturuyor
  Onlara ramazan pidesi istermisiniz diye soruyorum başlarını sallıyorlar.Bende ikisinede bölüp veriyorum çocuk sevinci ile hemen ağızlarına götürüyorlar

  1. Buket dedi ki:

   Bu arada ramazan pideleri benim kucağımda idi Ve Ramazan ayın da gördüğüm bir rüya

 2. meltem dedi ki:

  rüyamda eski kocam üç adet büyük ramazan pidesi ile eve geliyordu. tüm iyi niyeti ile. bu yorumlar rüya sahibine mi yoksa pideyi o getirdiği için bana mı malum olmuş oluyor.

 3. Levent dedi ki:

  Rüyamda benim bi çay ocağım var akşam üstü hesap toplamaya çıktığımda fırıncı arkadaştanda iki tane ramazan pidesi alıyorum bide yanımda çalışan afganlı bi elamanım var onada alıyorum

 4. Emine dedi ki:

  Merhaba,rüyamda evli kızım iki tane Ramazan pidesi verdi elime ve akşam iftarda birlikte yiyeceğimizi söyledi.bu rüya ne anlama geliyor.şimdiden teşekkürler

 5. Gülçin dedi ki:

  Rüyamda eşimle beraber bir sokakta yürüyoruz ve fırının önünden geçerken eşim bak senin sevdiğin ramazan pidesi var diyor ve fırının camında çok fazla pide var o esnada sakallı cübbeli bir amca şam tatlısı satıyor ve bir tabak.dolusu tatlı alıyoruz ama biz yemiyoruz mescit gibi biryerde biri yiyor

 6. Seda dedi ki:

  Rüyamda Allah hayretsin 8-10lişi fırın ekmel pidesi dağıtıyorum soruyorum istemeyen var mı diye ses etmiyorum herkese dağıtıyorum son kalanın ekmeği 4parçaya bölünmüş kendi payıma düşeni vereyim ayıp olmasın o tam bölünmemiş deyip öyle düşünüyor rum sonra kendi ekmeğimdenden 1avuç içi kadar koparıp yemişim rüyamın anlamı nedir acaba ?tşk edeim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 7. Gamze dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım hem Ramazan pidesi hem baget ekmek getirmişti. Pideyi canım çekti ve ucundan koparıp yedim. Yerkende ne kadar güzel ne kadar taze diye içimden geçiriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca, iş haberine yorumlanır.

 8. Haci dedi ki:

  Selamünaleyküm yaklaşık 15 tane Ramazan pidesi iki ayrı ayrı poşet içinde dindar bir teyze tarafından bana verdi ben her iki poşeti de alıp eve getirdim herhangi bir ücret talep etmedi. Saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya berekete ve iki yerden iş haberi alınmasına yorumlanır.

 9. Ercan. dedi ki:

  Rüyamda fırından çıkmış çok sıcak olmayan normal pidenin iki katı kepekli pide aldım.Posete koydular.Giderken alırım dedim.Tezgaha bıraktım.Baska birşeyler aldım .Dönüp geldim fakat pidemi bulamadılar.Bagirdim çağırdım her yeri arattım bulamadılar.Bulamadim diye dönerken alışveriş çantama bir daha baktım ki pide cantamdaymis. Kendimi çok geniş bir evin odasında bulurum.Odada esimvardi.Odanin içinde yerocağivar fakat dörtlü ocakta tencereler de yemek pisiyordu.Ruyami yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş haberine, rızkın artmasına yorumlanır.

 10. emine dedi ki:

  Rüyamda evime yakın bir markete gidiyorum ama marketin yeri fırın olmuş. içeri giriyorum Şimdiki Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca fırıncıymış ekmek istiyorum biraz fazla para ile büyüğünü öneriyor tamam diyorum Ramazan Pidesini metal bir tepside veriyor elimde tutuyorum ama bu aynı ekmek neresi daha fazla bir de fazla para verdim diyorum ama birşey demeden elimde ki tepside Ramazan Pidesi ile fırından çıkıyorum içeride kimse yok Fahrettin Koca arkamdan samimi bir gülümseme ile bakıyor. İçerisi ışıklı loş modern temiz bir fırın.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete, rahat geçime yorumlanır.

 11. Ayşe KOCAMAN dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda bilmediğim ama rahat olduğum bir yer ve insanlar arasindaydim. Bu yerde , oldukça büyük bir yer kaplayan stand (benzeri bir bölümde) ard-arda dizili ve büyükce pide ekmek görüyorum. Gülümseyerek konuşup, o ekmeklerin içinden ikisini seçip alıyorum ve katlayarak kolumun altına yerlestiriyorum. Ekmegi alırken, dikkatimi çeken bir nokta da; ( ki bütün ekmekler lavaş pide şeklinde idi..) pide ekmeğinin biri yumurta sürülü ve çörekotlu, diğeri ise sade idi. Lütfen yorumlar mısınız !!!

  1. admin dedi ki:

   Bazı şüphelerden ve korkulardan kurtulmaya, cesur olup iş ve eğitim hayatında ön plana çıkmaya yorumlanır.

 12. Nur dedi ki:

  Rüyada sevdiğim adamın kapısındaydım yanindada abisi vardı sevdiğim adamın eline pide uzatiyodum ne anlama gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden hayırlı haberler gelebilir.

 13. halil dedi ki:

  Ruyamda aile doktoru pide dagitiyordu

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhate ve bol kazanca yorumlanır.

 14. Berfe dedi ki:

  Rüyamda 4 ablam başına oyalı yazma takmış. Bende benimde bir tane kırmızı yazma başımda, sonra ablalarım evlerine gidiyorlar. Ben onları yolcu ediyorum. Sonra bir kadın bizim mutfağa gelip 5 tane ekmek pide ve susamlı ekmek alıyor. Diyor ki bunları ablalarına verecem bizim mutfakta da bir sürü pide ekmek vardı sanki ama susamlı bitmişti. Uzun pidede vardı sanki o pideler susamlı liseden daha güzeldi. Şimdiden Allah razı olsun inşallah ben bekar biriyim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş için ailece toplanmak ve dayanışmaya yorumlanır.

  2. Tuna dedi ki:

   Ramazan pidesi gördum sokakta yürürken yerde önümde gördum yerden aldım 3kez öpüp basima koydum sonra pideyi daha müsait bir yere bıraktim bu ruyami cok merak ediyorum nasil yorumlarsiniz

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya helal kazanca ve rahat geçime yorumlanır.

 15. Nurcan dedi ki:

  Rüyamda ekmek alıp eve gidiyordum. Sonra abimi gördüm. Evin merdivenlerinden çıktık. O da taze ramazan pidesi almış sıcak sıcak 4 tane. 1ini al dedi bana verdi. Sıcacıktı bana verdiği pideyi birkaç defa benim elimden yedi.

  1. admin dedi ki:

   Evinizden rızkın çoğalmasına ve yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status