Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan geldiğini görmek, parasal anlamda sıkıntı çekmeden bir hayat sürmeye ve iletişim gücünüzün artmasına, doğru seçimler yapmaya yorumlanır. Mesela arkadaş çevreniz ve iş çevrenizde yapılan doğru konuşmalar ve görüşmeler ile birlikte maddi yönden önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. İnsanlara kendinizi sevdirerek onlardan çok büyük yardımlar görebilirsiniz ve bu sayede kazanç kapıları da aralanabilir. Parasal anlamda şans sizden yana olur. Mesela mal mülk sahibi olmak isteyenler için yakında güzel haberler alırlar. Mal alımı ya da satımında her şey tam da gönüllerine göre olur. Rüyada ağzından kan pıhtısı gelmesi görmek, bazı yorumculara göre de hayatınıza giren insanları olumlu yönde etkilemek demektir. Sizin enerjiniz başkalarına ışık olabilir.

Rüyada başkasının ağzından kan gelmesi, bazı yorumculara göre de olumsuz olarak yorumlanır. Mesela sırların açığa çıkması ve yalanların da öğrenilmesi yüzünden zor durumda kalmak olarak yorumlanır. Bir zamanlar paylaşılan sırlar başkalarına anlatılabilir ve güveninizi sarsan kişiler olabilir. Anlattığınıza çok pişman olabilirsiniz. Rüyada birinin ağzından kan gelmesi, birinden hiç hak edilmeyen sözler işitmek ve hakarete uğratmak demektir. Birinden gelecek laflar kalbinizi kırabilir.

Rüyada Ağızdan Kan Tükürmek

Aile içerisinde iyilik yaptığınız kişilerden tam tersi davranışlar görmek ve çok kırılmak, güveninizin tamamen sarsılması olarak yorumlanır. Bu yüzden de bazı insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İnsanların size karşı gerçek düşüncelerini öğrenmek sizi üzebilir ve yollarınız ayrılabilir.

Rüyada Ağızdan Burundan Kan Gelmesi

Kazancın bir anda artması ile birlikte maddi yönden endişelerin azalması, borçlarda azalma olması ve elinizde çok daha fazla para kalması demektir. Ancak rüya sahibi haram mal ve de mülkten uzak durmalıdır. Yoksa bu kazanç elinden tez zamanda çıkabilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Bir zamanlar birine karşı yapılan haksızlık yüzünden pişman olarak o kişiye karşı kendini mahcup hissetmek, af dilemek demektir. Geçmişteki hataları telafi etmek isteyebilirsiniz. Vicdani yönden sizi gerçekten rahatsız edecek şeyler olabilir.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, haram mal mülkten uzak durduğunuz takdirde kazancınızın bolluk ve bereketini görmeye yorumlanır. Parasal konularda artık hak edilen başarılar olabilir. Harcamalarınızı daha rahat yapabilir ve başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Güliz dedi ki:

  Arkadaşım beni rüyasında görmüş bir vapurdaymışız ve benim ağzımdan kan geliyormuş kusmam gerekiyomuş ve beni kusturmaya uğraşıyorlarmış ne anlama geldiğini bulamadım yardımcı olursanız çooookk sevinirim teşekkürler

 2. Ahmet_85 dedi ki:

  Ruyamda, kizarkadasimla disardaydik ve eve dogru gidiyorduk, elimde kafeste gri renkli bir kedi vardi, eve girdigimizde kiz arkadasim kapiyi kapatmadi ve disardan ses duyunca kapinin orada bekledi, Birileri ona bir sey dedi ve o da onlara bir sey dedi, tam olarak duyamadim. Sonra bana suratini gosterdiginde agzinin alt kisminda deride kan toplanmis ve agzindan bir kac damla kan akiyordu, surati mutsuz bir sekildeydi. Tesekkurler, iyigunler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuz ile aranız açıksa barışmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status