Rüyada Askere Yollamak

Rüyada askere göndermek, sorumlulukların üstesinden en iyi şekilde gelmek, vatana ve millete hayırlı işler yapmak ve övgü almak anlamına gelir. Özellikle ailenize karşı görevlerinizi rahatça yerine getireceğinize yorumlanır. Aileniz ve kendi hayatınızda denge kurabilirsiniz, onları ihmal etmezsiniz. Onların sizden beklentileri boşa çıkmaz. Hayırlı bir evlat olarak pek çok kişiye de örnek olabilirsiniz. Rüyada birini askere gönderdiğini görmek, maddi yönden kimseye muhtaç olmamak ve tam tersi sizin insanlara faydanız dokunacağına, çarelerin deva bulmasına yorumlanır. Hayatta beklentilerinizi azaltarak daha mutlu olabilirsiniz. Bu sayede her şey yoluna girebilir.

Rüyada askere uğurlamak, bazı yorumcular tarafından uzun süredir düşündüğünüz ve aklınızı kurcalayan bir konuda artık kesin karar almak, keskin zekanız ile doğru seçimler yapmak olarak yorumlanır. Bundan sonra hayatınızda önemli bir değişime yol açacak kararlarınız olabilir ve hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kendi seçimleriniz ilerleyen zamanda sizi mutlu eder ve emekleriniz karşılık bulur.

Rüyada asker olduğu veya askere gittiğini görmek, şansın ve talihin açık olmasına, karşınıza çıkan fırsatları güzel bir şekilde değerlendirme imkanı elde edeceğinize yorumlanır. Sizi seven insanlar çoğalabilir. Yeni ortamlara girebilir, yeni insanlar ile dostluklar kurabilirsiniz. Hayatınız anlam kazanır ve zorluklar geride kalır.

Rüyada Eşini Askere Yollamak

Ev hayatında çaresiz kalınacak bir duruma, ev düzeninde değişikliğe yorumlanır. Eşiniz ile iş ya da başka sebepler yüzünden bir süreliğine ayrı kalabilirsiniz. Belki borçlarınız sizi zor durumda bırakabilir ya da başka beklenmedik bir durumla karşılaşmanız olasıdır. Rüyada kocasını askere yollamak, aynı zamanda ev içi sıkıntıları aşmak için sabır etmenize, şu günlerde problemlerin üst üste gelmesine yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Askere Yollamak

Rüyada oğlunun askere gittiğini görmek, size ve ailenize karşı hasetlik besleyen kişilerin emellerine ulaşamamasına ve oğlunuz ile gurur duymaya yorumlanır. Bazı hatalarından ders alabilir. Rüyada çocuğunu askere yollamak, oğlunuzun muradına ermesine ve onun adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Çocuğunuz hem size hem de millete hayırlı bir vatandaş olur. Eğer dava işleri varsa olumlu sonuçlanır.

Rüyada Sevgilini Askere Yollamak

Rüyada sevdiğini askere yollamak, kazancın normale dönmesi ve maddi yönden rahat etmek, çevreniz tarafından sevilip sayılmak demektir. Sevgilinizin ailesi de sizi çok sevebilir. Rüyada eski sevgilini askere uğurlamak, ondan haber almaya ve mutsuz olmaya, size haber göndermesi ya da bir türlü sizi bırakmamasına yorumlanır.

Rüyada Askere Yollamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, önemli işler yapmak ve ailenizin gurur duyacağı hayırlı bir evlat olmak, doğru seçimler ile en iyi konuma erişmek anlamına gelir. Hayatın size sunduklarını doğru bir şekilde değerlendirerek refaha erişebilirsiniz. Pek çok insana da faydanız dokunacak bir işte çalışabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Merhaba rüyamda ablamı askere ugurluyorduk tüm aile toplanmıştı erkek kardeşini değilde ablamın olması ve vefat eden dayimdamida rüyamda gordum

 2. pınar dedi ki:

  Merhaba , Rüyam da eşim in askere gideceğini hissediyorum , bana gülerek arabayı arada sırada hareket ettirmem gerektiğini söylüyor. ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına yorumlanır.

 3. Suni dedi ki:

  Eşimi askere gönderiyoruz. Arkadasları brnim ailem ve eşimin ailesi var. Herkes aglıyo. Normalde eşimin ailesiyle konusmuyoruz bu arada

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 4. Fidan dedi ki:

  Rüyamda 4 yasinda ki oglumu askere gönderiyordum . Asker kiyafetleriyle gordum kagit gelmisti

  1. Fidan dedi ki:

   Ruyamda 4 yasindaki oglumu askere gönderiyordum . Asker kiyafetleriyle gordum kagit gelmisti . Anlami nedir acaba bilgilemdirebilir misiniz

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılan başvuru varsa onaylanmasına yorumlanır.

 5. Yetkin dedi ki:

  İy akşam lar rüyamda damadimi askere giderken görüyorum yorumlar sınız sevinirim hayırlı akşamlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dayınızdan hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 6. Gülçin dedi ki:

  Rüyamda eşimi askere gönderiyorum.sürekli telefonla konuşuyoruz . Ben doktora gidiyorum hamileymişim ; karnımda kese görüyoruz (ultrasında) O askerdeyken hep indanlardan kaçıyorum saklanıyorum , kocam askerken izne geliyor , 35 gün hafta içi 28 gün hafta sonu iznim var diyor . Kavgalar oluyor bi anda ,ben bi tane odada kitaplığın arkasına saklanıyorum , kocam kocaman ekmek bıçağı çıkarıyor ,kavga ettiği insana doğru yöneltiyor , kimse yaralanmıyor ölmüyor ,ama yenmiş onu ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin iş hayatında yeni fırsatlar elde etmesine, borçlarınız varsa bitmesine yorumlanır.

 7. Reyhan dedi ki:

  Ben rüyamda sevgilimi gördüm askere gönderirken ama şuan da askerde ve rüyamda tekrar gördüm telefonu yoktu ben sizi haber edicem gidince dedi sonra yok oldu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insandan hayırlı haber almaya yorumlanır.

 8. Hasret dedi ki:

  Rüyamda eşimi askere gönderiyodum beyaz büyük bir Arabaya biniyodu ama ayağında terlik vardı

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

  2. Rumi dedi ki:

   Rüyamda ayrıldığım sevgilimi bedelli askerliğe gideceğini öğreniyorum aramızda olumsuz konuşmalar oluyor mutlu Bi şekilde sonlanan rüya değildi

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgiliden hayırlı haber almaya yorumlanır.

 9. Buse dedi ki:

  Rüyada sevdiğin adamı askere göndermek

  1. admin dedi ki:

   Önünüzdeki engelleri aşmak, değer görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status