Rüyada Askere Yollamak

Rüyada askere göndermek, sorumlulukların üstesinden en iyi şekilde gelmek, vatana ve millete hayırlı işler yapmak ve övgü almak anlamına gelir. Özellikle ailenize karşı görevlerinizi rahatça yerine getireceğinize yorumlanır. Aileniz ve kendi hayatınızda denge kurabilirsiniz, onları ihmal etmezsiniz. Onların sizden beklentileri boşa çıkmaz. Hayırlı bir evlat olarak pek çok kişiye de örnek olabilirsiniz. Rüyada birini askere gönderdiğini görmek, maddi yönden kimseye muhtaç olmamak ve tam tersi sizin insanlara faydanız dokunacağına, çarelerin deva bulmasına yorumlanır. Hayatta beklentilerinizi azaltarak daha mutlu olabilirsiniz. Bu sayede her şey yoluna girebilir.

Rüyada askere uğurlamak, bazı yorumcular tarafından uzun süredir düşündüğünüz ve aklınızı kurcalayan bir konuda artık kesin karar almak, keskin zekanız ile doğru seçimler yapmak olarak yorumlanır. Bundan sonra hayatınızda önemli bir değişime yol açacak kararlarınız olabilir ve hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kendi seçimleriniz ilerleyen zamanda sizi mutlu eder ve emekleriniz karşılık bulur.

Rüyada asker olduğu veya askere gittiğini görmek, şansın ve talihin açık olmasına, karşınıza çıkan fırsatları güzel bir şekilde değerlendirme imkanı elde edeceğinize yorumlanır. Sizi seven insanlar çoğalabilir. Yeni ortamlara girebilir, yeni insanlar ile dostluklar kurabilirsiniz. Hayatınız anlam kazanır ve zorluklar geride kalır.

Rüyada Eşini Askere Yollamak

Ev hayatında çaresiz kalınacak bir duruma, ev düzeninde değişikliğe yorumlanır. Eşiniz ile iş ya da başka sebepler yüzünden bir süreliğine ayrı kalabilirsiniz. Belki borçlarınız sizi zor durumda bırakabilir ya da başka beklenmedik bir durumla karşılaşmanız olasıdır. Rüyada kocasını askere yollamak, aynı zamanda ev içi sıkıntıları aşmak için sabır etmenize, şu günlerde problemlerin üst üste gelmesine yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Askere Yollamak

Rüyada oğlunun askere gittiğini görmek, size ve ailenize karşı hasetlik besleyen kişilerin emellerine ulaşamamasına ve oğlunuz ile gurur duymaya yorumlanır. Bazı hatalarından ders alabilir. Rüyada çocuğunu askere yollamak, oğlunuzun muradına ermesine ve onun adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Çocuğunuz hem size hem de millete hayırlı bir vatandaş olur. Eğer dava işleri varsa olumlu sonuçlanır.

Rüyada Sevgilini Askere Yollamak

Rüyada sevdiğini askere yollamak, kazancın normale dönmesi ve maddi yönden rahat etmek, çevreniz tarafından sevilip sayılmak demektir. Sevgilinizin ailesi de sizi çok sevebilir. Rüyada eski sevgilini askere uğurlamak, ondan haber almaya ve mutsuz olmaya, size haber göndermesi ya da bir türlü sizi bırakmamasına yorumlanır.

Rüyada Askere Yollamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, önemli işler yapmak ve ailenizin gurur duyacağı hayırlı bir evlat olmak, doğru seçimler ile en iyi konuma erişmek anlamına gelir. Hayatın size sunduklarını doğru bir şekilde değerlendirerek refaha erişebilirsiniz. Pek çok insana da faydanız dokunacak bir işte çalışabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. pınar
  • admin
 2. Suni
  • admin
 3. Fidan
  • Fidan
  • admin
 4. Yetkin
  • admin
 5. Gülçin
  • admin
 6. Reyhan
  • admin
 7. Hasret
  • admin
  • Rumi
   • admin
 8. Buse
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status