Rüyada Birinin İçine Cin Kaçması

Rüyada birinin içine cin kaçtığını görmek, bu kişiyi tanıyorsanız başında bir takım dertler olduğuna ve yardıma ihtiyaç duymasına yorumlanır. Özel hayatında sorunlar ile boğuşuyor ve bunu çevresinden gizliyor olabilir. Sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir ve sizinle dertleşebilir. Rüyada birinin içine cin girmesi, bazı yorumcular tarafından da iç huzuru kaçıran olaylar yaşamak ve sürekli sizinle uğraşan bencil kişilere yorumlanır. Siz hiçbir şey yapmasanız da kötülüğü dokunan birileri olabilir. Dolaylı yoldan da olsa size zarar verebilirler. Rüyada başkasının içine cin kaçtığını görmek, güvendiğiniz kişilerin aslında çok kötü niyetli olmalarına ve size yardım etmemelerine tam tersi içine düştüğünüz duruma içten içe gülmelerine yorumlanır.

Rüyada birinin üçüne 3 (üç) harfli kaçması, sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip fitne fesat kişilere işaret eder. Sizin işlerinizi baltalamaya çalışan kişilere karşı çok dikkatli olun. Rüyada birinin içine cin girmesi ve dua etmek, kötü niyetli insanların hain planlarından uzak durmak, dolandırılmaktan son anda kurtulmak demektir. Malınızda mülkünüzde gözü olan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Birinin İçine Şeytan Kaçması

Zamanında çok iyilik yaptığınız insanların şimdi size sırt çevirmesine yorumlanır. Para yardımında bulunduğunuz biri de size nankörlük edebilir. Rüyada birinin içine şeytan girmesi, sizi içten içe şüphelendiren şeyler öğrenmek demektir. Güvendiğiniz biri şu günlerde şüpheli davranışlarda bulunabilir.

Rüyada Aileden Birinin İçine Cin Girmesi

Aile içerisinden biri ile anlaşmazlık yapmak, bu kişi ile zıtlaşmak olarak yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen ve aklınızı çelmeye çalışan, kafanızı karıştıran biri olabilir. Sizin mürüvvetinize de engel olmaya kalkabilir.

Rüyada Kendi İçine Cin Girmesi

İçten içe sizi yiyip bitiren düşüncelerden kurtulmaya ve sonunda kafanızın rahat etmesine yorumlanır. Bir süredir sizi huzursuz eden ve düşüncelere dalmanıza sebep olan korkular ve endişeler tez zamanda geride kalır. İyi yüzünüzü kullanmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Birinin İçine Cin Kaçması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her ne kadar iyi niyetli bir insan olsanız da her geçen gün bu yönünüzü kullanmaya çalışan ve sizi sakin bulan insanlar yüzünden mağdur edilebilirsiniz. Bazı insanlara bakış açınız değişebilir, aslında ne kadar kötü kişiler olduklarını ve fesatlıktan hoşlandıklarını anlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Merhaba bende hamileyim ve rüyamda nenem bir akrabamızın evine gidiyordu ve orda ölen bir akrabamız ona bir şeyler yapıyordu ve nenemin içine cin kaçıyordu bende nenemle kavga ediyordum neden oraya gittin diyordum sonra nenemi alıp eve götürüyordum. Soğan aramaya başlıyordum iki kadın bana yerini söyledi gittim soğanı aldım ve helvanın içine soğanı rendeleyip ben kardeşlerim annem nenem yiyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede derdi tasası olan biridnen iyi haberler gelmesine yorumlanır.

  2. Sercan dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda birisinin yanına gidiyoduk ama o kişinin sadece gözleri açık diğer hiçbir yanı gözükmüyordu yanımda da 3tane kadın daha vardı yanına gittiğimiz kişi büyü yayapıyordu sonra büyü yapan kişinin içinden üç harfli çıkıyordu ve önünde secde ediyorduk sonrada gözleri mas mavi bir bebek vardı ben bu bebeği dövüyordum ve bebek hep gülüyor du

 2. Didar dedi ki:

  Ben arkadaşımla bizim yazlığa gidicektim sonra arabaya bindik araba eski diye iptal ettirrildi sonra eve heldim evimizin önünde hiç görmedim bi çardakda oturuyoruz sonra karşı binamızın çatısında hiç tanımadım 5,6 yaşlarında erkek çocuğu tek ayak la bize balıyo öyle donup kalmış sonra ben çok korkuyorum evde dolanıken falan korkudan dua ede ede geziyorum hep sonra füya bizim ev o erkek çocuğunun evi olarak çıkıyo benim odam yatağımın olduğu yer de onun odasıymış çocuk ortada yok sonra hoca çağırıyolar hoca yatağının olduğu yeri inceliyo bi bakıyo camlar demirli falan burdan çıkamaz falan derken bende salonda oturuyorum çatıda tam karşımda sonra bi bakıyorum yine tek ayağını yukarı kaldırarak buraya bakıyo bende hocayı çağorıyorum hoca geliyo içerden çatıya çıkıyo çocuğun içinden dualarla üç harfliyi çıkarıyo sonra çocuk normalleşiyo ve mahallenin imamı anons ediyo bi fatiha diye sonra hepimiz dua ediyoruz sonra çatının köşesindeki kim diye soruyorum içinden çıkan diyo böyle siyah uzun kıldan kuyruğu var aynı o cocuğun tipinde biri sonra kaçıyo rüyada bitiyo.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi bir iş haberi almaya, bazı engellerin kalkmasına yorumlanır.

  2. Nurçin dedi ki:

   Rüyamda yiğenimin içine uç harfli kaçmış bebek gibi davranıyor ben dua ettiriyorum o kadar bunalıyorki kendini sıkmaktan ağzından burnundan kan geliyor

 3. Mine dedi ki:

  Rüyamda dedemin kardeşi olan amcamın evindeyiz. Babamın kardeşi yani bi diğer amcam ve onun karısı yengem halalarım felan oturuyoruz. Sonra birden bire yengemin içine üç harfli giriyor üstüme saldırıyo. Ondan kurtulmaya çalışırken evin önünde duran tarım aracına biniyorum yanımda da halamın kızı kuzenim var ve o tarım araci da fazla ilerlemeden bi bayirda istop edip kalıyo. Araçtan iniyorum yengem yine peşimden gelip bana saldırıyo. Yine elinden kurtuluyorum yanımda da kuzenim beraber. Biraz sonra bayırın başında dinlenmek için duruyoruz aşağıdan yukarı bize doğru koşan halam ı görüyoruz kuzenimin annesi. “Guuk guuk” ” guuk guuk ” diye diye bize doğru geliyordu. Yanımıza geldi ne oldu hala dedim. Bir baktım onun içine de üç harfli kaçmış. Bana diyo ki ” o vodka nerden geldi içerken beni neden çağırmadınız” gibi sözcükler sarf etti. Bende dün akşam içtik onu biz felan diyorum. Sonra halam da bana saldırıyo. Kafama tırnaklarını geçiriyo kollarıma tırnaklarını geçiriyo. Sonra korkarak uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde küslüklerin anlaşmazlıkların sona ermesine yorumlanır.

 4. my dedi ki:

  ahımı alarak evlenen eski erkek arkadaşımı gördüm onunla birlikte bir yere kalmaya gidiyoruz bir anda bana burda üç harfli var diyor ben korkudan rüyamda nas suresini okuyorum bende görmeyeyim diye birden ordan çıkmak için kalkıyoruz ben ışığı açarken etraf ışıklar yanıp sönüyor ve eski erkek arkadaşım bağırmaya başlıyor yüz ifadesi çok korkutucuydu uyanıncada nas felak okumaya devam ettim .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında iyi birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 5. Melisa dedi ki:

  rüyamda bir arkadaşımın içine giriyordu bende onu sakinleştirmeye çalışıyordum küçük eski bi mavi ışıklı evin içindeydik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birini zor durumdna kurtarmaya yorumlanır.

 6. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşının içine çin girmişti epey bi boğuştuk hatta onu bıçakladım falan ama ona hiç birşey olmuyordu bi ara kendine geliyordu sonra tekrar o vahşi saldırgan hâline dönüyordu ben en son bağırarak Fatiha suresini okudum ve sonra bi şekilde o evden kaçtım ama erkek kardeşim içerde kaldı onu geri almaya girerken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakın arkadaşınıza bir konuda iyilikte bulunmaya yorumlanır.

  2. Melisa dedi ki:

   Merhabalar ben rüyamda tanımadığım iki ayrı kişinin içine cin girdiğini ve bunların bana saldIrmak için meyilli olduklarını bana kötü kötü bakıp bı şeyler söylediğini gördüm çok korkuyordum korkarak uyandım ayetelekürdsi okudum şimdiden teşekkürler.

 7. Mustafa dedi ki:

  10 yaşında kız kardeşim kendini battaniyenin altında saklayarak ağlıyordu kapıyı göstererek gitsin i gitsin diyordu gitsin dediği şeyin görünmez bir şey olduğunu hissediyordum bende ona sarılarak kevser süresini fatiha süresini bildiğim şeyleri okuyordum bağırarak çok telasliydim ve sonra uyandım saat tam 3te rüya öylece kaldı şimdiden tesekur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya aile ici bazi sikintilarin bitmesine yorumlanir.

 8. Atakan Odabaşı dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımdan birinin içine cin giriyordu ve bende onu gerçek manada dövüyordum. (şaka yapmıyorum). Ağzını yüzünü kırdım ama sonra etrafımı alevler sardı. Ne anlama geliyor bilen yazabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan bir konuda uyarı almaya yorumlanır.

 9. Akif dedi ki:

  Rüyada akrabalarımdan dayımın içine cin girdiğini ve bu çini çıkartmak için dua okuduğumu ardından ezan okuduğumu hatırlıyorum dayım şuan ceza evinde ne gibi bir rüya tabiri yapılabilir ki buna

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede küslük ve kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 10. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda 4 yaşındaki erkek kardeşiminden 2tane vardı bizde içine 3harfli gireni bulup kucağımıza oturtup kuran okuyorduk oda bağlıyordu ama içinden çıkaramıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde anlaşmazlıkların bitmeisne yorumlanır.

 11. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda önce tavandan kan damlıyordu evimin giriş kapısının yakınından daha sonra kapım kapanmadı evde eşimin halaları vardı kapım açıktı yan tarafımdaki boş olan eve komşu gelmişti yeni ama apartman içi çok karışıktı duvarn birisi inşaat duvarıydı kadın çok tuhaf seyler yaptı kapım aniden açılınca hoşgeldin abla dedim kadının kolu çıkıyordu üç harflilerdenmiş kadın nedir bu rüya önceden yorum attım gitmedi galiba lütfen yazın yeni birisi gelmeden benmi taşınmalıyım gelecek kişiye bi işaret olabilirmi iki sene önce giden kadınıda ayni şekilde gördm kadın büyücü çıktı 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede bazı anlaşmazlıkların kırgınlıkların sona ermesine yorumlanır.

 12. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda yan taraftaki boş olan eve birinin taşındığı gördüm ama önce giriş kapımın ordan tavandan kan damladi sonra kapım kapanmadı kapıyı açtığımda çok tuhaf bi kadınla karşılaştm çok değişik şeyler yapıyodu tanışmak için el uzattip kolu çıktı çok kötü bi rüyaydı napmalıyım sizce gelecek komşu gelmeden benmi taşınsam

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesi, hatasını telafisine yorumlanır.

 13. Emine dedi ki:

  Merhaba, genelde rüyalarım hep çıkar bunuda hayra yormak istiyorum. Rüyamda sevdiğim adamın ailesiyle bir aradaydık ve ben hamur işi yapıp onlara yedirdim böyle hem erişte gibiydi hemde mantı Hengel tarzında bi yemekti. Sonra aniden küçük kardeşim kötü davranmaya başladı ve içinde 3’harflilerin olduğunu öğrendik. Onu kendimce kucakladım böyle ani biçimde titremeye başladı ve zaptetmek güçleşti. Ben onları savurmak için sağa sola birşeyleri savurmaya başladım kendim onları görmüyordum ama kardeşim biri erkek biri kız olduklarını söylüyordu hemen ardından kendi aralarında tartıştıklarını ikisinin de dağılıp orayı terkettiğini söyledi. Ben ve en büyük ablam kardeşimle konuşurken içimde kötü bir his , korku ile uyandım .. Teşekkür ederim şimdiden yorumunuz için.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi zarardan kurtulmaya, borçların sona ermesine yorumlanır.

 14. Nihathan dedi ki:

  Öncelikle iyi günler,rüyamda bizim evin yakının da olan eve gittik ama öyle bir yer yoktu.iki kişiydik yanımda ki gelen ise daha önce bir kaç kez görüp hoşlandığım kız içine çin girmişti o evde bende dua okuyup bizim eve kaçtım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 15. Hazan dedi ki:

  Rüyada küçük Bi çocuğun içine cin kaçmıştı ağzı burnu yamulmuştu ben onu alıp sararak ayetel kürsü Felak ve nas okuyordum yavaştan kendine geliyordu. Uykudan korkuyla kalktım. Yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yarı yolda bırakan birinin pişman olmasına yorumlanır.

 16. Merve dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşımın içine birden bire cin ya da şeytan kaçtı ve bana saldırdı nefes nefese uyandım ve uyandıktan bir kaç saniye sonra sabah ezanı okundu. Rüyamda gördüğüm içine cin yada şeytan kaçan arkadaşım da bizde kalıyordu o gün. Sabah olup uyanınca yanıma gelip rüyamda seni gördüm içine cin kaçıyordu dedi bu rüya kaç gündür beynimi kemiriyor. Yorum yapın lütfen… Bir hocaya gitmelimiyim? Dua yazdırmak için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin gerçek yüzünü görmeye yorumlanır.

 17. berkan dedi ki:

  Rüyamda iş yerindeyiz abim ben işyerinden bi abi ve yüzünü tam hatırlamadıgım bi adam. hatırlamadıgım adamın içine 3 harfli giriyor ve etrafa saldırıyor allaha iman edin diyor ben bismillah diyorum boynumdan tutuyor bana bakıyor sonra iş yerinden bi abi dediğim kişi onun karnına tekme atıyor. Köşede ise abim sandalyeye oturmuş gözünü tutuyor ve sonra uyanıyoru. 3 harfli bilgisayara bişey yazmıştı hatırlayamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbini kırdığınız biri varsa sizi affedeceğine yorumlanır.

 18. Emoş Taşdelen dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişi ben ıssız bir yerdeyken kulubeden yanıma gelip içime girmeye çalışıp benimle konuşmaya calisiyordu bende kendinesine lütfen içimden çık diyordum yanıma geldi 2 defa konuşuyordu sesini biliyorum ama kendisini göremiyordum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi olumsuz etkilemeye çalışan birine yorumlanır.

 19. Türkan dedi ki:

  Rüyamda ev sahibimin içine cin girdigini gördüm bir anda gözleri kayıyordu ben çok korkuyordum dua ediyordum yanında birkaç kisi daha vardi onlarinda içine giriyordu ama o kişileri hatırlamıyorum korkuyla uyandım bu rüyanın açıklaması nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların borcun bitmesine yorumlanır.

 20. Azi dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda kocamın içine cin kaçtığını görüyorum. Böyle tam karanlık olmayan bir yerdeyik. Annesi ve ben ondan kaçmaya çalışdıkca o yanımızda biti veriyor ve garip sesler çıkarıyor. Buna ne oldu diye sorduğumuzda biri içine cin kaçtı diyor. Daha sonra beni bir el saklıyor ama annesi kaçıyor kocamda bi anda onun yanında biti veriyor ve saçından yapışıyor kayınvalidem dizleri yerde oturarak saçları oğlunun elinde ağlıyor. Bu rüya ne anlama geliyor? Lütfen cevaplayın rica ediyorum sizden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kıran kişilerin pişman olduklarını öğrenmeye ve isteklerinizi hayata geçirmeye yorumlanır.

 21. Eda dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir kadının içine cin kaçmıştı kadının çenesi kitlenmiş dişlerini sıkıyordu bende ağzını açması için çenesini tutup dua okuyordum uyandığımda ise vücudumu oynatamıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadınla aranızdaki buzları eritmeye yorumlanır.

 22. Seher dedi ki:

  Yıllarca canımdan çok sevdiğim bir arkadaşımın içinde şeytan oldugunu gördüm sırtı yaralı ve acı çekiyordu çıplak bir şekilde yerde yatıyordu ve ben onun yüzüne karşı ayetel kürsüyü okuyunca içinden bir cin kadın çıkıp yüzüme gülüyordu ve sana ölüm büyüsünü ben yaptım diyor du ve ben de okumaya devam ediyordum ve bu arkadaş gerçek hayattada içinde kötü bir cini var ve bana büyü yapıyor öldürmeye çalışıyor ve şuan onunla büyük bir savaş içindeyim bu rüya ne anlam taşıyor sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kıskanç birinden bir şeyler gizlemek zorunda kalacağınıza yorumlanır.

 23. Evren dedi ki:

  Rüyamda abimin içine cin gırmıs odada yakalamaya çalısıyoruz babamla birlikte yakalayamıyoruz sureklı garip hareketler yaparak kaçıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi küslük anlaşmazlıkların son bulacağına yorumlanır.

   1. Umutsuz dedi ki:

    Merhaba. Rüyamda kocamın içine cin kaçdığını görüyordum. Biz ondan kaçıyorduk annesi ve ben ama o bırakdımız yerde durmuyor bir anda önümüze çıkıyor garip sesler çıkarıyordu. Biz buna ne oldu diye sorduğumuzda bi ses içine cin girdi diyor. Bu rüya ne anlama geliyor

 24. Hüsna dedi ki:

  Rüyamda şuanda ailemin Küs olduğu komşumuzun evindeymişiz ama o evde onların evi değil benim ve arkadaşlarımın eviymiş gibi gördüm. Bi gün abim bize gelmiş ve otururken korku filmi açıyormusuz sonrasında cin çağıymışız. Ve cin ilk başta birisinin içine girdi diye şaka yapıyormuş birisi bize ama şaka olduğunu anladıktan sonra bi bakıyorum abime duvar önünde durmuş öylece ileri geri kendini sallıyor Yanına gidiyorum git basımdan diye tersliyor. Basından asagı siyah bi şey örtmüş yüzüne dokunup abim kalk hadi demeye çalışırken elime iğne gibi bir şey batırıyordu. Kendi karısı hamile ve karışını boşayıp üç harfli bi kızla evleniyordu. Herkes bana dua et sen kuran biliyosun diyordu ama hastayım okuyamam diyordum. Olduğumuz ev bi anda yıkıntı bi ev gibi gözükmeye başladı sonradan, Abimin yanına birden fazla üç harfli geldi ve ona evden kaçması icin yardım ediyorlardı. Yanına katısı gittiğinde bebeğezarar vermesin diye Elimi karnına koyduğumu hatırlıyorum ama sonrası yok. Anneleri arayıp hoca getirin abim rahatsızlandı derken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ters giden işlerin düzlemesine ve üzüntülerin biteceğine yorumlanır.

 25. Hasan dedi ki:

  Rüyamda koz çocuğumun içine cin girmişti bende dua ediyordum korkarak anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü kimselerden uzak durmaya yorumlanır.

   1. Yaren dedi ki:

    S.a ruyamda kuzenim ve kardesimle istanbula yolculuğa cikacakmisiz hazırlık yapıyorum oralar soğuk olur diyorum ustume 3 tane çorap giyiyorum.sonra birini çıkarıp abdest almaya gidiyorum.daha sonra dedemin arabasının yanında biliyorum kendimi.burasi karanlik. dedemin elinde 2000 lira var yüzü gülüyor. Dedem herkese harçlık verecekmiş .daha sonra yine karanlık ve arabanin hareket etmeye basladigiyla alakalı bir görüntü var. . Sonra annannemle beraber arabanin arka koltuğuna geçiyorum. Burası aydınlık ve çok heyecanlıyım rüyam burada sonlandi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzak bir yere görüşmeye gitmeye, sevdiklerinzi ile bir süre ayrı kalmaya yorumlanır.

 26. Ayşen dedi ki:

  Rüyada annem araba kullanıyordu bir anda çok hızlı kullanmaya başladı bende yavaşlamasını söyledim ama durmuyordu. Yüzünü kendime dönderdim gözleri çok kötü bakıyordu. Bende elimi yüzüne koydum ve Ellemdullah ve QufAllah süresini okumaya başladım. Başladığım an dişleriye elimi ısırmaya başladı. Sonra 3defa Bismillah dedim arabayı durdurdu. Sora uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıskanan biri ile araya mesafe koymaya yorumlanır.

 27. Elif dedi ki:

  Rüyamda karşı komşumu cin çarpmış ve ağzı eli yüzü eğrilmişti ama bi bakıyordum normal bi öyle acaba ne demek bu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 28. Hasan dedi ki:

  Ruyamda bir kızın ıçıne cin girmiş ben önce kızın yanina gidip kızıyorum çıksın diye sonra korkuyorum aynı evdeyiz yatıyorum o ara kız kardeşim geldi kapı camlı ben tam karşısında yatıyorum kardeşime ben cami sen en azından görmüyorsun diyorum böyle

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kız ile tartışmaya, anlaşmazlık yaşamaya yorumlanır.

 29. İrem dedi ki:

  Rüyamda babaannemin içine girmişti ve babannemin gerçekte bir bacağı kesik ve suan yatalak hasta yani bi bakıma ölüm döşeğinde fakat rüyamda ise gayet sapasağlam karşımda duruyordu oradan oraya gidiyordu heyecanlı bi şekilde normal davranışlar sergilemiyordu ve ben korkuyordum babamda senin yüzünden oldu gibisinden şeyler diyordu etraf çok kalabalık ve kasvetliydi bir bakıma ben sürekli ağlayıp dua okudukça daha da şiddetlendi rüyanın sarsıntıları her yer sallandı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbinizi kıran birinin çok pişman olacağına ve özür dilenmesine yorumlanır.

 30. Merve dedi ki:

  Rüyamda biryere gidiyordum akşam saatleriydi karşıma bi kız çıktı tanıdığım birkaç kişinin birleşimi gibiydi yıkık bir eve zorla gir bi bak falan dedi ben gitmedim sonra oranın penceresi vardı camsız falan yanımdaki arkadaşım bunlara çok meraklıdır o gitti ben bakarım diye sonra hemen çıktığında sarhoş gibi gülmeye başladı o git bak diyen kızda gülmeye başladı yüzleri arada değişik bir hal alıyordu sonra hep beraber bizde kalacaktık yanımdaki diğer arkadaşım sen bize gel onlar ayrı kalsın dedi onunla beraber gittim diğerlerinden kaçarmış gibi eve geldiğimizde normal olan arkadaşım o ev lanetliydi sen iyiki girmemişin onların içinde cin var şuanda dedi ve uyandım. Normalde bu arkadaşlarımla da aramız baya kötü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı yapılan bir haksızlık varsa adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

   1. Büşra Nur dedi ki:

    Rüyamda biri bana öleceğimi söylüyor sonrada uyandım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun ömre yorumlanır.

 31. Rıdvan dedi ki:

  Merhaba; rüyamda ger yer bembeyaz uyurken birden uyanıyoruZ eşimin içine cin kaçtığını görüyorum daha sonra beni kovalıyor ben dua okumaya başlıyorum anne baba die bağıylrum sonra annem geliyor pek bi faydası olmuyor sonra babam geliyor okumuya başlıyor yatağın kenarına kadar geliyoruz oturuyoruz babam devamlı okuyor bana zarar veremiyor bunsefer bişiket diyor ama anlamıyorum öyle utanıyorum bunun yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi üzüntülerin ve sorunların biteceğine yorumlanır.

 32. canan dedi ki:

  merhaba bugün bir saatliğine uyuyakalmışım.rüyamda sevgilimle birlikte arabayla bir yere gidiyorduk(normalde arabamız yok) yolda 19 20 yaşlarında bir kız ailesini görmeye gideceğini söyledi ve götürmemiz için bizden yardım istedi.biz de alıp götürdük onu ve onların da davetiyle orada kalıp yemek falan yedik.aile beş kişiydi küçük bir bebek anne ve baba bi kız kardeş ve yardım ettiğimiz genç kız.Rüyada her şey çok garipti aile bireyleri sürekli kaçmaya çalışıyordu bir şeylerden ve yardım ettiğimiz kız onlara engel oluyordu.sonra sevgilim Canan çok güzel yemek ve tatlı yapar size de yapsın dedi(canan benim) ben de onlara kaymaklı ekmek kadayıfı yaptım.masada sadece yardım ettiğimiz genç kız yedi tatlıyı ve sonra biz oradan çıktık arabayla yolumuza devam ederken yardım ettiğimiz kız,annesi ve ablasını gördük.anne ve abla intihar etmeye çalışıyordu ve kız onları kurtarmaya çalışıyordu.yardım etmek için arabadan indik.genç kız bana senin yaptığın tatlıdan annem kendi rızkını yemedi getirir misin diye sordu ve o sırada anne ile kızı suya atlayarak intihar etti.genç kızı sakinleştirmeye çalıştık ve evine götürdük fakat babası da boğazını kesmişti ve yatakta uyuyan bebek de kanlar içindeydi.genç kıza neden böyle bir şey olduğunu sordum ve bana cinlerin yumurtalarını kırdıklarını söyledi.kafamı çevirip arkaya baktığımda sevgilimin ölen adamın iç organlarını çıkardığını gördüm yemeye çalışıyordu ağlayarak. Lütfen açıklayın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı söylenen yalan ve hayal kırıklıklarının bitmesine, kötü niyetli kimselerden uzaklaşmaya yorumlanır.

 33. Merve dedi ki:

  Ruyamda gece vakti yukarıda biyerdeydim yanımda ablam yeğenim ve annem vardı biraz uzağımızda sırtı bana dönük bi adam ve yanında bana bakan gözlerinin heryeri siyah olan içine bişey girmiş kadın vardı bende sürekli ona bakıp korkuyodum sonra birden aşağı doğru düştüm ve yanımda ablamı da tutarak çektim istemeden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yalan dolan haberler almaya ve sizi huzursuz etmek isteyen birilerine yorumlanır.

 34. Cemile dedi ki:

  Ruyamda eski esimin icine 3 harfli girmis gozleri cok degisikyk banada bunu soyluyor we bende onun kafasina elkmi koyup besmele cekip butundualari okjmaya basliyorum sonra ard arda besmele cekiyorum duzeliyor sonra cok yakisikli oluyor ama tekrardan ayni sey olunca ben yine ayni sekilde okumaya basliyorum we besmele cekiyorum besmele cekerekde uyandim yorumlarmisiniz lutfen neye isaret

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve kötülüğünüzü isteyen kişilerden uzaklaşmaya, huzura yorumlanır.

  2. Emre dedi ki:

   Rüyamda içine çin kaçmış birçok insan gördüm bunlardan ikisi kardeşim idi. İçine çin kaçan bir kız başka bir kızın ölümüne sebep oluyordu. Kardeşlerime ben süre okumaya çalışıyordum ve bundan rahatsız oluyorlardi.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi kızdıran birinin daha sonra pişman olmasına yorumlanır.

 35. Esra dedi ki:

  Rüyamda hamile yengemin bacağını kesti birisi ben bir başka yengem kesti sanmıştım salona geçtim yatıyordu ve anneannemdi. Anneannem kesmiş ama içinde birşey vardı yüzü çok değişikti gözleri çok kötüydü iğrenç ayağını kalp kısmıma doğru koyup ittirdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir aranız açık olan biri varsa barışmaya yorumlanır.

 36. Vedat dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bir arkadaşim dostum gibi sevdğim bir abi dediğim kişiyle denk geliyoruz ve koluma giriyo gerçekte de bazen öyle yapiyor ve ben ona baktığimda gözlerinin rengi değişiyor içime cin kaçmış diyor bana bende istemzsiz biraz korku yaşiyorum ama.yola.devam ediyoruz hiç bilmedgim görmediğim bir yere variyoruz ve o mekanda yanan ama canli kadinlar görüyorum bana birseyler anlatmaya çaliyor çok zor bir durum yanmak gibi şeyler söylüyor ama ama biz konuşmuyoruz konuşamiyoruz sanki onunla sonra o arkadaşim bi arabasi var onu almak için buraya geldik diyor rüyanin devamini fazla hatirlayamiyorim bu kadar hatirliyorim cevabinizi bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir sizi rahatsız eden veya külfet olan biri ile yollarınızı ayırmaya yorumlanır.

 37. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarla beraberdik sonra birden yok oldular ve sanki içime biri giriyordu ben besmele çektim sorun olan sanki gittikçe şişiyordum bunu gerçek olarakda hissettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve öfkelendiren birine yorumlanır.

 38. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda yeni tasincagimiz evin içinde açık saçlı Bi kız vardı ama içine üç harfli girmiş gibi davranıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi endişelerin bitmesine yorumlanır.

  2. Edanur dedi ki:

   Bnm 4 aylk kizim var ruyamda kizim birden bire kayboluyo altki ablaya dyorum abla cocuk yok kizim yok aglyorum abla gulerek sakin ol bekle diyo dudaklri kimildayrk dua okyo snra kizim ortya cikiyo bna gelmiyo kadrye ablaya gidiyo snra kizimi ebek arabasinda sevmek istyrm kizim beni gorunce simsiyah olup kafasi yukari dogru uzuyo sekil degişiyo snra kalablk ortmdayiz yuruyo kizim diyorm gel annene sen benim annem degilsin sen oldurdun onu diyo 2 sfer soledi bu cmleyi kimi oldrdm kizim gel canim kizim diyrum simsayah olp yine sekil degiştryo cok korktm uyandimda kzima beegime doknamadm 3 gndur her aksam osekil olcak dye korkuyrm uyuymiyrum ne anlama geliyo bu ruya kizm da 4 aylk ryamdada 4 aylk ama knştu ve sekil degiştrdi

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen ve uğraşan bir insan varsa pişman olacağına yorumlanır.

 39. Senanur dedi ki:

  Rüyamda başlarda ablamla odamızda eğlenceli bir sohbet içindeydik..Gülüyorduk vs..Sonra babam odamıza geldi,zaten kendisi bizi sıklıkla uğrayan sıkıntımız varsa söylememizi ister..İlk geldiği zaman ben ders çalışıyordum..Çok neşeliydi..İlk geldiğinde sıkıntı yoktu ama ikinci defa geldiğinde yatağıma oturdu..Neden bilmiyorum ama yüzüne bakmadığım halde konuşmasından ve kötü gülüşlerinden dolayı ona bakmadım..Daha sonra benim içime girmeye çalıştı.2-3 tane süre okudum..Ama o kadar istekliydi ki..Daha sonra gözlerimi kapattım 1sure daha okudum..Cin konuşup “gözlerini kapat işime yarar” dedi..(ilk sorum böyle bir şey var mı?)Sonra rüyamda aklımın bir köşesinde ince bir sızıntı şeklinde ağrı hissettim..(İkinci sorum o bizim içimize girmeye çalışırsa böyle bir şey mümkün mü?)Daha sonra da uyandım..Ve saat 3’tü sanki gerçekten evde kötü negatif bir enerji hissediyordum..Sanki o varlıklar benim rüyamı biliyorlardı..Sonra kalktığımda Işık’ları açarak babama bakmaya gittim..Gittiğimde televizyonda bir cin filminin olduğunu gördüm ama haberim yoktu..(üçüncü sorum bu bir tesadüf olabilir mi?)(Dördüncü sorum bu rüya beni nasıl etkileyecektir?)Zaten bayağı bir etkisi içindeyim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi huzursuzluğun bitmesine ve sizi dolduruşa getirmek isteyen birine yorumlanır.

   1. Sd dedi ki:

    Ablamın bir arkadaşının içine cin girdiğini gördüm hareket etmiyor yatıyordu ama çığlık atıyordu ve ağzını hareket ettirmeden de konuşabiliyordu. Onu tutup dua etmeye çalışıyordum ama edemiyordum sanki hiç bir dua bilmiyomuşcasına kilitlenmiştim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir süredir sizi kızdıran veya zararı dokunan insanların kendi yoluna gitmesine yorumlanır.

 40. Selma dedi ki:

  Rüyamda kardeşim kuzene fal bakıyo ikisinin gözler kıpkırmızı sen hiç üç elle tavşan avladınmı diyo banada sor sor diyo koyun çanları çalıyo kuzenin gelirken bişeyler yapılmış gibi ona ışlak üstü giydirtmedim ıslakları giymek istiyo beyaz tişört denize gittinmi üç beş defa diyo kardeşim fal bakarken dua okudum kurtaramadım kuzeni kardeşim kaldı benimle

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biri ile dertleşmeye ve öğüt almaya, kafa karışıklığının bitmesine yorumlanır

  2. Salih ay dedi ki:

   Rüyamda gizli bi oda vardı ama girişi düz zemindeydi kapı gözükmüyodu nası olduysa açtım kapının girişine yattım odanın içi derme çatma tahtalar olan bi yerdi kimse beni göremiyodu ama ben etrafı görebiliyodum şeffaf bir kapıydı dışarıdan bakınca normal zemin gözüküyordu bi akrabam eliyle yoklayarak kapıyı buldu ve beni çıkarttı babam falan geldi bana kızdılar orda ne işin var dediler girmeyeceksin dedi babam sonrada illa gireceksen şu şu saatlerde asla girme dedi sonra babamın gözleri sap sarı parladı içine bişey girmiş gibi çok korktum o anda kelimeyi tevhid getirdim babam oraya yığıldı kaldı islami anlamda yorumlarsanız sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi kıran ve üzen kişilerin pişman olmasına korkulardan endişelerden arınmaya yorumlanır.

 41. Tunay dedi ki:

  Rüyamda bir ev gördüm.Şato gibiydi.Evin bir penceresi kırık.Oraya bakınca tuhaf sesler gelmeye başlıyor.Yürümeye başlayınca yanımda tuhaf bir kız gördüm.Hepimiz lanetlendik dedi.Sonra o kızı tekrar gördüm.Onu yatırmışlar.Yanında ürkütücü tipi olan bir kaç insan var.Kızın kollarını bacaklarını tutup tuhaf tuhaf bir şeyler dediler ama Türkçe değil.Sonra kız gözlerini açıp bana bağırdı.Bir şeyler dedi ama o da Türkçe değildi.Gözlernin etrafı da simsiyahtı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük hayallere kavuşmak, mesleki hayatınızda sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

 42. Fatma dedi ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşımla otururken birden maviye boyalı bir köpek geldi yanımıza arkadaşım da bak musallat olmuşlar o boyaya ellersen sana da musallat olurlar dedi. Daha sonra o eve girdi kapının kolunda mavi leke vardı bende sen değmişsin bak buraya geçmiş dedim o da bişey olmaz umarım ben zaten büyü falan yapabiliyorum diyip birden bağırarak o şeyleri okumaya başladı bende evden kaçtım. Komşuya gittim arabasıyla beni halamlara bıraksın istedim sonra en yakın arkadaşım geldi beni bir tek sen yakalayabilirsin falan tarzında bir şey dedi. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size engel olmaya çalışan ve baskı kuran kimseler varsa yolların ayrılmasına yorumlanır.

 43. Senay dedi ki:

  Rüyamda gece vakti evdeyiz ve mutfaktan sesler geliyor. Sonra ben gidip bakıyorum ve evdekileri korkutmak için gülerek cin diye bağırıyorum ama sonra bir güç beni mutfağa çekiyor ve orada da 2 tane 5-6 yaşlarında erkek ikiz çocuklar var. Onlara baktığımda gözleri siyah mı kırmızımı hatırlamıyorum ama o renklerdeydi. Sonra benim ağzımdan “Ölen ikiz erkek kardeşlerim.” cümlesi çıkıyor. Ama sorun şu ki benim erkek ikiz kardeşim yok. Sonra uyandım işte saat 5. Geri yattım ve bu seferki rüyemda da kardeşim anneme hitaben “İkizler erkek oldu diye mantı falan niye açıyorsun.” diyordu. Gerçekten çok garip.

  1. admin dedi ki:

   Ev içi huzursuzlukların bitmesine ve sıhhate yorumlanır.

   1. Üzeyla dedi ki:

    Şimdi bizim evin yanında bı ev var sefanur ben Zehra üçümüz bizim evdeydik. Sonra bizim evin yanındaki evden bı kız çıktı geldi sefanuru aldı eve gitti. Tam eve girerken sefanura bişi oldu böle şey içine birşey girmiş gibi. Sonra ben onların yanına geldim nas dan Felak süresini okudum okurken sefanurun yanındaki kız hemen ordan uzaklaştı. Sonra sefanurun yanında da okumaya başladım sefanur dedi ki okuma. Sonra pencereden ellerimi tuttu ben yine sure okumaya başladım ben sure okudukça o benim ellerimi sıktı tırnaklarıda uzundu ellerime batıyodu. Sonra işte ben sureleri yarıya kadar okuyup devamını unutuyodum. Sonra işte bizim televziyon odasında bi çekmece vardı sefanur oraya yayılmıştı benden ondan güya hesap sorcam geldim ki ole korkunç görünüyodu ki bisiy demedim öylede uyandım. Böyle hani korku filmlerinde birinin içine bisiy girerde ole korkunç bi görüntü olur ya oda öyleydi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı endişe ve kuruntulardan kurtulmaya, zamanında size düşman olan kişilerin şimdi dostunuz olmasına yorumlanır.

 44. Nez dedi ki:

  Rüyamda gece vakti apartmana giriyoruz arkamızda garip hareketleri olan garip sesler çıkaran dört tane kapalı kadın yanımızdan geçip üçü aşağı kata iniyor biri bizimle asansöre biniyor ben içlerine cin girdiğini anlayıp besmele geçiyorum kadın bize saldırmaya başlıyor daha sonra onu asansördem atıp kapıyı kapatıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranızda gerginlik ve küslükler geride kalır.

 45. Erkan dedi ki:

  Rüyamda Kızım ağlıyordu bende yanına yaklaştım yanaklarından tuttum. Felak ve Nas sureleri okumaya başladım. içinde cin varmış gibi birden yüzü gözü değişmeye bağırmaya başladı. Ben daha yüksek sesle okumaya başladım. Daha sonra bağırmaları geçti normale döndü ve halsiz kalmış gibi yere bıraktı kendini. Nas suresi okuyarak uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yakınlarınız ile aranızdaki kırgınlıkların bitmesine ve kötü kimselerden uzak durmaya yorumlanır.

  2. Emine çiçek dedi ki:

   Rüyamda eşimin iÇine cin giriyordu sabaha kadar onun gözlerini tutup dua okuyordum ama Felak ile nas suresini hep unutuyordum ama diğer duaları biliyordum çok etkilendim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 46. Tuğba erdoğan dedi ki:

  Ben rüyamda yatağımda uyuyodum bahçedede annem babam ve kardeşim kardeşime seslendim bana yavaş yavaş dödüğünde yüzü kırmızı, yeşil, gri karışımıydı gözleride kırmızıydı. Hemen babama seslendim babamda tırnaklarını yıka dedi sakince kardeşime benim yanıma uçtu resmen gelirken ben sakin olmaya çalışarak yıka ! Dedim oda yıkar yıkamaz kendine geldi.kuzenlerimde geldi evimize ben sürekli benim içimede girer diye yanımda su taşıyodum. Sonra kalktım. kardeşime anlattım kardeşim bana rüyamda 3 kere hayal dediğimi söyledi. (lütfen cevaplayın)

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde kırgınlık varsa biter ve manevi huzur artar.

 47. Ilkay dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bi adamla evliyim bir kız bir de oğlumuz var . Yalnız adamın içine cin kaçmış bunu nasılsa ruya da bende biliyorum . Adamın suratı kötü kötü hallere giriyor ondan kurtulamıyorum kaçmaya çalışıyorum sürekli beni yakalıyor. Gerçekten çok korktum uyanınca.

  1. admin dedi ki:

   Kötü kimselerin hayatınızdan çıkmasına, müjdeli habere yorumlanır.

 48. Sinemisa dedi ki:

  Rüyamda eşim yurt dışından gelmişti, krem rengi bir battaniyenin içine sarılmış, uyuyordu, onu görünce çok seviniyorum yanına gidip sarılmak istiyorum ama görünmeyen bir engel vardı, ona doğru adim atamiyordum ve bir ses “o senin kocan değil, o aslında başka biri, seni kandırıyorlar, diyordu…” Benzer bir rüyayı daha önce de görmüştüm. Eşim beni bir yere çağiriyordu, başka bir ses “dur , gitme o senin kocan değil, bedeninde başka biri var, seni kandiriyorlar, diyordu…

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir mal mülk edinmeye ve aranızdaki bir sorunun çözülmesine yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda babamı görüntülü arıyorum arkadan kuran sesine benzer birşeyler geliyor sonra yanında bir akrabamız ve onun iki oğlu beliriyor sonra babamın içine cin giriyor durmadan vucudu değişiyor kafası hep aynı kalıyor

    1. admin dedi ki:

     İçinizde bir endişe varsa yakında gelen haberle rahatlarsınız.

   2. Rabia dedi ki:

    Rüyamda babamın içine uç harfli girmişti babamı sakinleştiremiyoduk ben sırtından kollarını tutuyodum kulağına salavat çekiyodum biraz sakinleşiyo sonra hoca çağırıyoruz hoca geliyor dua okuyo sakinleşiyo kardeşimle oyun oynuyor sonra annem evimizin önündeki küçük bahçenin yanına gidip ağlayarak birşeyler söylüyo bahçeyle ilgili ben bahçeye giriyorum düzeltmeler yapıuorm orda bitti uyandım

    1. admin dedi ki:

     Aile içinde huzursuzluk biter, küsler barışırlar.

  2. Sena dedi ki:

   Ruyamda yatakta yatiyorum ve ruya goruyorum bagiriyorum sonra annem beni uyandirmaya geliyo uyandiktan sonda kapida teyzem var gozlerini acmis bana bakiyo sonra teyzemgil bana bisey yapmaya calisiyo ama o anda cozemiyorum kapi arkasina falan sıkıstıriyolar sonra eski tasindigimiz evin balkonu dar ama uzundu en kosesinde anneannemgil fln oturuyo sonra teyzem beni oldurmeye calisiyo balkondan assagi atmaya biseyler icirmeye calisiyo sonra bende karsilik veriyorum elime sandalye alip teyzemi assagi atiyorum 3. Kattan asagi dusuyo sonra herkez basina toplanirken heryer kan ama teyzem kalkmis eline ipi almis ayagima falan bagliyo biseyler yapiyo yine olayi cozemiyorum sonra teyzem bi bakiyorum yanimda olmemis.

   1. admin dedi ki:

    Ev içi küs kimseler varsa gerginliğin bitmesine ve aile içinde sükunete yorumlanır.

 49. ela dedi ki:

  annem ve babamın yatak odasında tanımadığım bir kadın ve bir adam vardı.Kadın hamileydi.Kadın gardıropta bir şeylere bakarken adam arkasında dikilip seni öldüreceğim diyordu ama bunu söylerken gözleri kırmızı siyah bir hale dönüştü gerçekten çok ilginç bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Yalan yanlış laflar duyup üzülmeye yorumlanır.

 50. Sude dedi ki:

  Ruyamda dayimin kizinin içine cin girmisti. Salondaki esyalarin yerini tam tersi olarak değiştirmisti. Sagda olanlari sola, soldakileri saga gibi. Kendisi de vitrinin üstüne çıkıp oturmustu. Biz onun durumunu anlayinca odaya saklandik kapiyi kilitledik. Açın kapıyı diye bağırıyordu. Cok etkileyiciydi..

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı yanlış anlaşılmalar ve küslükler varsa biter.

   1. Sinemisa dedi ki:

    Rüyamda eşim yurt dışından gelmişti, krem rengi bir battaniyenin içine sarılmış, uyuyordu, onu görünce çok seviniyorum yanına gidip sarılmak istiyorum ama görünmeyen bir engel vardı, ona doğru adim atamiyordum ve bir ses “o senin kocan değil, o aslında başka biri, seni kandırıyorlar, diyordu…”
    Benzer bir rüyayı daha önce de görmüştüm. Eşim beni bir yere çağiriyordu, başka bir ses “dur , gitme o senin kocan değil, bedeninde başka biri var, seni kandiriyorlar, diyordu…

   2. Nazlı dedi ki:

    Rüyamda abimin içine cin girmişti onu tutuyorlardı. Ben de onun yüzüne bakıp Felak ile Nas okuyordum.

    1. admin dedi ki:

     Abiniz ile aranızda sorunlar varsa çözülmesine yorumlanır.

     1. Azra dedi ki:

      Rüyamda anneannemlerdeyiz.Ben mutfağa gidiyorum orda yengem var yemek yapıyor yanında küçük çocuğu arda var ama yengemin bakışları çok farklı onun yengem olmadığını anlıyorum. Elime soğan alıyorum ve bıçakla soğanı doğramaya başlıyorum bu sırada da ona bakıyorum sonra çığlık atarak ardayı da alarak mutfaktan kaçıyorum koşa koşa oturma odasına geliyorum odada dayımlar ve annanem var hepsi baygın bir şekilde yarıyorlar.Sonra annanemin başına geliyorum baya bir sarsıyorum uyansın diye gözünü açıp kapariyi sürekli sonra yengemin içine cin kaçtı diyince birden gözlerini açıyor ayağa kalkıyor o sırada kapıdan bir kadın girdi ama kadını hiç tanımıyorum çok belirgin simsiyah kalın kaşlari var kadının. Kadın da da bir tuhaflık olduğunu sezdim.Kadin bize saldırdı ve biz de kadına saldırdık ananemle beraber.kadin o sırada birşeyler söylüyordu ama anlamadım sonra da uyandim

     2. admin dedi ki:

      Bu rüyaaile içinde yaşanan bir küslük veya tartışmanın bitmesine, borçların kapanmasına yorumlanır.

    2. Zeynep dedi ki:

     Ruyamda esim sirt ustu yatiyodu bende ona sag tarafa yatmasini soyledim kucagimdada oglum vardi omer ömer diyince esimin surati degisik bir hal aliyodu degisik sesler cikariyodu bende oglumu yere birakiyordum sonra beni hirpalamaya basliyodu bende Ayetel kürsi nas felak surelerini okuyodum öyle uyandim hala etkisindeyim ruyanin

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden gelecek olan destek ve refaha ermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status