Rüyada Birinin Taş Atması

Rüyada birinin taş attığını görmek, size karşı atılan iftiralar ve söylenen kötü sözlerin sonrasında bu insanların çok pişman olacaklarına yorumlanır. Yüzünüze karşı da ağır laflar sözler söyleyen insanlar yakında gelip özür dilerler. Sevdiğiniz insan ile ayrılanlar için de size geri dönmek isteyeceğine ve sizi üzdüğü için ne kadar pişman olduğunu görmeye yorumlanır. Her kim sizi yakın zamanda üzdü ise şimdi kendi üzülür ve sizin değerinizi anlar. Sizi geri kazanmaya çalışır. Rüyada birinin sana taş attığını görmek, son günlerde yaşanılan olumsuzlukların talihsizliklerin kısa süreceğine yorumlanır. Moralinizi bozan bir konuda ile ilgili hayırlı gelişmeler olur. Rüyada birinin kafasına taş atması, yüzünüzde tebessümü mutluluğu çok gören insanların aynı duruma düşmesine yorumlanır. Sizinle uğraşanlar benzer şeyleri yaşarlar. Yaptıkları haksızlıklar kendi başlarına gelir ve adalet sizden yana olur.

Rüyada birinin cama taş atması, evinize müjdeli bir haber gelmesine yorumlanır. Ailenizin çok sevineceği haberler alabilirsiniz. Bu bebek müjdesi olabilir. Ya da başka büyük sürprizler yaşanabilir. Evinizde işsiz birine iş teklifi gelebilir.

Rüyada Deli Birinin Taş Atması

Size yalan yanlış sözler söyleyen birine yorumlanır. Yüzünüze karşı yalan söyleyen birinin foyası ortaya çıkar. İki yüzlü bir insanın sizi nasıl kandırdığını da fark edebilirsiniz. Ancak her şey geç olmadan anlaşılır. Yalan yanlış kısa sürede ortaya serilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Taş Atması

Uzun zamandır sağlık sorunları olan birinden hayırlı haberler alınmasına yorumlanır. Yakınlarınız arasında derdi olan bir de sonunda dertlerinden arınır. Yakınlarınız adına çok mutlu olabilirsiniz. Aile içinde derdi olan birine yardım edilebilir.

Rüyada Birinin Taş Atması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bol ganimete ve kazanca yorumlanır. Büyük yalanlar ortaya serilir. Size söylenen yalanları erkenden fark edebilirsiniz. Arkanızdan laf yapan ve sizi insanlara başka şekilde tanıtan birinin de gerçek yüzü anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status