Rüyada Çingene Mahallesi Görmek

Rüyada çingene mahallesi görmek, hayatınızın düzene girmesi ve beklentilerin tez zamanda gerçek olmasına yorumlanır. Örneğin bekar olan kişiler hayallerindeki gibi bir insan ile evlilik yapabilirler. Size talip olacak dürüst ve anlayışlı bir insan karşınıza çıkabilir. Çalışan kişiler işlerinde yeni fırsatlar yakalar. Evli olanlar ise yeni bir eve tanınabilirler. Daha fazla maddi imkanınızın olacağı ve sosyal imkanların çok olduğu bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Rüyada roman mahallesi görmek, yeni yerler gezmek dolaşmak, taşınmak isteyenlerin ise ev taşınacaklarına yorumlanır. Yeni bir yerde yaşayamaya ve hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. İş veya evlilik nedeniyle maddi olanaklarınız çoğalabilir.

Rüyada kendini çingene mahallesinde görmek, kazancın tatmin etmeyen kişiler kazançlarında artış yaşarlar. Hakkınız olan parayı kazanmıyorsanız, yakında sizi mutlu edecek kazanca ulaşabilirsiniz. Tayin bekleyen kişiler istedikleri yere tayinleri çıkar. Gelecek günlerde yaşanacak sürpriz olaylar sizi mutlu eder. Günden güne evinizde lüks ve konfor artar.

Rüyada Çingene Mahallesine Girmek

Kendi hayatınıza çeki düzen vermek ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yorumlanır. Hem kendiniz için çok hayırlı şeyler yapabilir hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bir süredir sizi eleştiren ve öğüt veren kişiler mutlu olur. Kendiniz için gerçekten hayırlı olacak şeyler yapma imkanınız olabilir. Önünüze güzel fırsatlar çıkar.

Rüyada Çingene Mahallesi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev ve iş hayatında kötü gidişatın durmasına ve çevrenizin de desteği ile mutlu olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde sizi memnun edecek imkanlarınız olabilir. Bir süredir beklenen imkanlara sahip olunabilir. Kişi mutsuzluklarından kurtulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Çingene Mahallesi’nde çocuklar kazagima bok sürüyorlar bir adamda silahıyla onları kovalıyor

 2. Betül dedi ki:

  Rüyamda arkadaslarımla bir geziye çıkmıştık arkadaslarımdan2 si yemek yemek icin bir yere oturdu o esnada ben en yakın arkadasımla tartıstım ve kalkıp biraz dolaşarak hava alacagımı söyledim gezinirken buranın bir roman mahallesi oldugunu gördüm biraz korktum yürümeye basladım kısa bir süre günesin battığını gördüm sonra tekrar gezinirken köpekler gördüm korktum ayaga kalktılar ve ben koşmaya basladım sonra bir yerde kücük bi naylonun altına saklandım orada da yavru bir köpek vardı sakince duruyordu kafamı çevirdim orta yaşlı bir roman bana bakıyordu evinin bahçesine girdim orada bir kadım vardı bana ucu biraz dönmüş çivi tarzı bir şey verdi ve büyünün bozuldugunu söyledi çok mutlu oldum sonra kafası kocaman vücudunun üst kısmı büyük ama alt kısmı olmayan bastonla diger adama tutunarak yüreyen bir adam vardı bu adamla sohbet ettik bana bir zamanlar kızı oldugunu ve onu polislerin öldürdügünü söyledi o esnada içeri sivil bir polis geldi ve ismimi söylerek burda mı dedi bende benim dedim annen çok merak etti deyip telefonu verdi annem telefonda bana kızdı bende tamam geliyorum deyip telefonu yüzüne kapattım

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında karmaşa çıkaran ve laf taşıyan biri olabilir, arkadaşlarınızı kırmamaya gayret edin.

DMCA.com Protection Status