Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek, iyi niyetinizi suistimal etmeye kalkacak birine yorumlanır ve birden bu kişinin kötü yüzü görülebilir. Emanet etmiş olduğunuz bir şey varsa bu emanete çok büyük bir ihanet görülebilir. Mal mülkünü emanet edenler zarara uğrayabilir. Birine kefil olduysanız da daha sonrasında mağdur olabilirsiniz. Sizi yarı yolsa bırakarak büyük bir ihanete uğratan biri de olabilir. Çok güvendiğiniz biri ile yollarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada deccalin gelmesi, kötü niyetli kişilerden uzak durmak ve her türlü kötülüğü teğet geçmek anlamına gelir. Kazancınıza haram mal mülk karıştırmaya çalışan kişiler varsa dikkatli olun. Fitne fesattan beslenen kişiler varsa da bu kişiler de sizi zor durumda bırakacak bir şey yapabilirler.

Rüyada deccal ismini görmek, sizin ruhsal sağlığınızı olumsuz etkileyen kişilere yorumlanır ve psikolojinizi bozan kimseler olabilir. Eğer sizi zorlayan ve stres veren kimseler varsa bu stres ortadan kalkar. Üzerinizde baskı varsa da baskıdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Deccalden Korkmak

Size ve ailenize karşı yapılan haksızlıklardan sonra kötü niyetli ve kendi menfaatini düşünen kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Mahkemesi olan kişiler için hak ve adalet er ya da geç yerini bulur. Rüyada deccalden kaçmak, benzer bir yoruma sahiptir. Kötülüklerden sizi koruyan birileri olabilir, kötü ahlaklı kişiler hayatınızdan çıkar.

Rüyada Deccalle Konuşmak

Kendi hakkınız olan şeyler için savaşmaya ve yüzleşmeye yorumlanır. Örneğin bir süredir içinize attığınız şeylerden sonra susmak yerine konuşabilir, sorunlar ile yüzleşebilirsiniz. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler ile de aranızda önemli konuşma geçebilir.

Rüyada Deccalle Savaşmak

Göz göre göre kötülük yapacak birine yorumlanır. Sivri dili ile kalbinizi kıran her şeyi ulu orta söyleyen biri olabilir. Bu işi ile tartışma yaşanabilir. Yalan dolan işlerle uğraşan birine karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Rakipleriniz ile aranızda savaş kızışabilir.

Rüyada Deccali Öldürmek

Kötülüklerden uzak durup tövbe etmeye, hatalarını telafi etmeye yorumlanır. Sizi yoldan çıkarmaya çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar. Haram mal mülkten uzak durulur, kötü kimselere karşı zafer elde edilir.

Rüyada Tek Gözlü Adam Görmek

Bu rüya kötü kalpli bir insana karşı dikkatli olmanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Sizi hatalarının peşine sürüklemek isteyenler olabilir, gözünüzü büyüleyip kandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Çünkü başta etkisi altına alıp sonradan sizi zarara uğratabilir.

Rüyada Mehdi Görmek

Hem sağlığının hem de ruhunun şifa bulacağına, kötülüklerden arınmaya yorumlanır. Size kaşrıkötülüğü dokunan kişiler bundan dolayı çok pişman olurlar Bir anda bazı şeylerin farkına varabilir, iyiyi ve kötüyü ayırt edebilirsiniz.

Rüyada Deccal Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kötü niyetli kişilerle yüzleşmek ve mücadele etmek, sizi de kötü yola sürüklemeye çalışan birilerine yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan ve kötü etkileyen kişiler hayatınızdan çıkar. Büyük hatalar son anda önlenir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ihsan Ayhan dedi ki:

  Öncelikle s.a. Ben rüyamda hz.musa nın deccal ile savaştığını gördüm ve aynı zamanda ben deccal den korkuyordum.hz.musa savaşırken ona destek veriyordum.( Açıklarsanız sevinirim)

 2. Sever dedi ki:

  Ruyada bi bilmedigim evdeyiz insanlar var kapiyi aciyoruz yer yarilmis goruyoruz cukurlar o esnada ordan cikmaya çalışıyoruz ki cokmesin oralar o esnada bi kapi caldi bahcedeyiz bahce kapisi gibi annem kapiyi acmsya gitti bi geldi kapiyi deccal caldi diyip kollsrima yigildi carpilmis gibiydi yada korkmus gibi gousume alip sarilip dua okumaya basladim ve uynmisim

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda aynaya baktığımda kendimi deccal sıfatı ile gördüm tek bir gözüm vardı ve aynaya şaşırarak bakıyordum

 4. Olgun dedi ki:

  Rüyada dünyanın sonunun yaklaştığını görüyorum. Her yeri buzlar kaplamış ve dünya yeniden kıtalara ayrılmış. Her yer buzlanmış. Sonra deccal olduğumu görüyorum ve sonra gezinmeye başlıyorum.Bu arada amacım da dünyanın sonunu geciktirmek. Rüyamın tabiri sizce nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahate ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 5. Gülcan dedi ki:

  Rüyamda yatak odamın kapısını açıyorum. 2 tane siyah domuz ve 2tane kedi görüyorum. Onları görünce korkuyorum kapıyı kapatıyorum domuzlar bana doğru geliyo çünkü. Sonrasında asansöre biniyorum asansör düşüyor gibi oluyo. Bu akşamda rüyamda okul bahçesinde oluyoruz kalabalık bi grupla ogrenciymisiz. Müdür diye bi adam geliyo yüzü korkunç. Tirnagindan biri uzundu onu görünce deccal olduğunu anlıyorum herkes anliyo kaçmaya çalışıyordu. Başka bi rüyamda da kız kardeşim bacağımı kesiyo ama herhangi bi acı olmuyo kan da gelmiyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden yalan haber almaya ve bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status