Rüyada Eşinin Evli Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin evli olduğunu görmek, eşinizin zamanında karşı çıktığı şeylere izin vermesine ve daha anlayışlı olmasına, size karşı tavrının değişeceğine yorumlanır. Çalışmak isteyenler için eşleri ikna olabilir. Eğer yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız veya mal mülk konusunda eşiniz ile anlaşmazlığınız varsa biter. Aranızdaki sorunlar çözülür, eşinizin ilişkinize dair ilgi alakası artar. Eğer eşinizden dolayı şüpheleriniz varsa bu şüpheler son bulur, ona karşı güveniniz tazelenir. Rüyada eşinin başka biriyle evli olduğunu görmek, eşinizle aranızdaki ailevi sorunlar ya da başka problemler biter ve birbirinize aşkınız güveniniz artar. Eşiniz sizi mutlu etmek için bir şeyler yapabilir. Eğer bir süredir eşinizin sevmediğiniz ve yargıladığınız huyları ve kötü alışkanlıkları varsa vazgeçebilir.

Rüyada eşinin önceden evlendiğini öğrenmek, eşiniz ile aranızda gizli saklı hiçbir şey kalmamasına ve gizlediğiniz şeyler varsa da birbirinize söylemeye yorumlanır. Hem onun hem de sizin içiniz rahat eder. Bir süredir konuşmayı ertelediğiniz ancak içinize dert attığınız her ne varsa eşinizle paylaşma imkanınız olabilir.

Rüyada Eski Eşinin Evli Olduğunu Görmek

Özel hayatınızda düzene ve daha mutlu olmaya, maddi manevi olarak kendi düzeninizi kuracağınıza yorumlanır. Mahkemesi olan kimseler yakında mahkemelerinden hayırlı sonuç alabilirler, hak adalet yerini bulur. Eğer aranızda çözülmeyen sorunlar varsa biter.

Rüyada Kocasının Evli Olduğunu Görmek

Kocanız iş hayatında değişiklik yapabilir ve yeni bir işe girebilir. Ya da ek iş sahibi olunabilir. Evinizde bereket bolluk artar. Borçlarınzı varsa kurtulursunuz, eşinizle birlikte birikim yapma imkanınız olabilir, işleriniz açılır. Rüyada kocasının evli ve çocuğu olduğunu görmek, eşinizle birlikte ortak istek ve arzularınıza kavuşacağınıza yorumlanır. Birlikte zor günleri geride bırakır, çocuklarınız için birikim yapabilirsiniz.

Rüyada Karısının Evli Olduğunu Görmek

Eşiniz size müjdeli bir haber verebilir ve aranızda hoş bir muhabbet geçebilir. Eğer eşiniz ve aileniz arasında sorunlarınız varsa da eşiniz olgun davranarak anlayış gösterebilir, arada kalmaktan kurtulursunuz.

Rüyada Eşinin İki Evli Olduğunu Görmek

İki yerden birden şansın açılmasına ve evinize daha çok para girmesine, eşinizin fedakarlıkta bulunmasına yorumlanır. Eşinizin sizin ve çocuklarınız mutluluğu için daha çok çalışabilir, işlerine daha sıkı sarılır, borçları varsa tez zamanda biter.

Rüyada Eşinin Evli Olduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşinize dair her türlü şüpheden kurutulmak ve ona karşı aşkın sevginin artacağına, birbirinize daha da bağlanacağınıza yorumlanır. Adeta aşkınız ilk günkü gibi olabilir, sizi koruyup kollar. Ona karşı olumsuz düşünceleriniz son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Cüneyt Ünsal
 2. Feride
 3. Ayşe
 4. Hkn2105
 5. Feyzanur
 6. Özlem
  • admin
 7. CelloO
  • admin
 8. coskun
  • admin
 9. Fatma
  • admin
 10. Emine
  • Emine
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status