Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgili görmek, sevgilisi olan biri için eski sevgilisinin karşısına çıkmasından tedirgin olduğuna yorumlanır. Şu anki ilişkinize zarar vermesinden ve bazı şeyleri dile getirmesinden korkuyor olabilirsiniz. Ya da sizin yeni bir ilişkide olmanızı duymasını da istemiyorsunuz. Eski sevgiliniz yüzünden bir takım endişeleriniz olabilir ve şu anki ilişkinizin bu yüzden zarar görmesini istemiyorsunuz. Eğer ilişkiniz yoksa, özlem olarak yorumlanır. Eski sevgilinizin ne yaptığını merak ederek, onu takip ediyor olabilirsiniz. Ancak ona özlem duymak yerine artık kendi hayatınıza devam etmelisiniz. Hala bir umut olabilir ve onu unutamamış olabilirsiniz. Belki arada bir aklınıza geliyor olabilir.

Rüyada eski aşkını görmek, onu hala düşünüyor olduğunuza ve ondan gelecek bir habere yorumlanır. Her ne kadar uzun sürerdi görmüyor olsanız da bir vesile ile karşınıza çıkabilir. Bu da sizi şaşırtabilir ve yeniden görüşme ihtimali de ortaya çıkabilir. Belki size yaptıklarından, sizi üzdüğünden dolayı pişman olabilir. Ya da tam tersi öfkesine yenik düşerek sizi kıskanabilir ve başkalarına hakkınızda bir şeyler anlatarak canınızı sıkabilir. Onun yeniden bir şekilde hayatınıza girmeye çalışması sizi sevindirebilir de, ayrıca üzebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dövmek

Hayatınızda büyük güzellikler yaşayacağınıza ve hatta çok güzel bir ilişkiye başlamaya, geçmişi geride bırakmaya yorumlanır. Eski sevgilinizi size unutturacak biri ile karşılaşabilir ve onunla aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Çok büyük mutluluklar peşin sıra gelebilir. Rüyada eski sevgiliyi tokatlamak, yine hayatınızda her şeyin yoluna girmeye başlaması anlamına gelir. Onun size verdiği zararlar sona erecek. Artık hayatınızı daha özgür ve rahat bir şekilde yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Maddi sıkıntıların geride kalması ve finansal yönden rahata erişmek, yeni gelir kaynağı bulmak olarak yorumlanır. Belki ek gelir fırsatları elde edebilirsiniz. Ya da kazancınızda hızlı bir artış olmaya başlayabilir. İş hayatında meydana gelecek güzel değişiklikler de sizi mutlu edecektir. Rüyada eski sevgiliyi dudaktan öpmek, endişelerden kurtulmak ve hayallerin bir kısmına erişmek demektir. Azminizin sonunda başarılarınız yakın olacak. Rüyada eski sevgiliyi zorla öpmek, geçmiş anıların sizi rahatsız etmesi ve onu bir türlü unutamamak, aynı zamanda ondan haber beklemek olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Aramak

Zor günleri geride bırakmak ve mevcut fırsatları değerlendirerek çok güzel mutluluklar yaşamak anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak, müjdeli haberlere yorumlanır. Bir yerden beklediğiniz haber yakında gelebilir. Belki biri size sürpriz yapabilir. Özel hayatınızda mutlu olacağınız haberler gelecek.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Yalnız kalmak ve çaresizlik olarak yorumlanır. Şu günlerde sevdikleriniz size sırtını çevirmiş olabilir. Onların sizi kendilerinden soyutlamasına anlam veremeyebilirsiniz. Belki sosyal çevrenizde de arkadaşlarınızın sayısı azalabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Uyurken Görmek

Geçmişe duyulan özlemi simgeler. Onu hala özlüyor olmanız sizi mutsuz edebilir. Belki ondan gelecek bir haberden sonra da çok şaşırabilirsiniz. Onun bir ilişkiye başladığını öğrenebilirsiniz. Eski sevgilinizden alacağınız haberler sizi pek de mutlu etmeyecek. Tam tersi kabullenmekte güçlük çekeceksiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Özel hayatınızda mutsuz olacağınız olaylar yaşanabilir. Şu an ilişkisi olanlar ayrılık aşamasına gelebilirler. Bazı haberler ya da yaşanacak olaylar sizi üzecek ve yalnız kalabilirsiniz. Yaşadığınız eski ilişkiden dolayı da şu anki ilişkinizde sorunlar yaşanabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Çok istediğiniz bir şey gerçek olabilir. Yalnız olan kişiler hayallerindeki aşkı yaşayabilirler. Hayatınıza çok özel biri girebilir ve onunla evlenmek isteyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz şeyler bir anda gerçekleşebilir ve yüzünüzü güldürecek imkanlara sahip olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Elini Tutmak

Eski sevgiliniz sizinle iletişime geçebilir ve bir konuda sizden yardım isteyebilir. Ya da size karşı zamanında yapmış olduğu haksızlıklardan dolayı çok pişman olarak size haber göndermesi de olasıdır. Bir şekilde hayatınızda yer almak isteyecek ve aklınızı karıştıracak.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Görmek

Hayal kırıklığı yaşadığınız bir konuda yaşanacak gelişmeler ile ümitleriniz yeniden yeşerecek. Belki yeni bir başlangıç yaparak aradığınız mutluluğu yakalayabilirsiniz. Geçmişte doğru kararlar aldığınızı anlayacaksınız. Hayatınıza girecek kişi de sizi mutlu edebilir ve onunla tanıştığınız için kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, kötü günlerin sona ermesi ve hayatınıza yeni insanlar girmesi demektir. Yenilikler sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Mutlu Görmek

Eski sevgilinizin sizi rahatsız etmesi endişesinden kurtulacaksınız ve herkes kendi yoluna devam edebilecek. Aranızdaki sorunları rafa kaldırarak ikiniz de kendi hayatınıza bakacak ve büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Odan ayrıldığınız için pişman olmayacaksınız.

Rüyada Eski Sevgilinin Barışmak İstemesi

Geçmişte yaptığınız hataları telafi edeceksiniz ve size karşı hatası olan kişiler de bundan dolayı af dileyebilirler. Eğer küs olduğunuz birileri varsa, onlarla aranız düzelebilir. İnsan ilişkilerinde daha iyimser olabilir ve kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü kolayca kazanabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkacak büyük bir fırsata yorumlanır. Artık geçmişi unutarak hayatınızdaki güzelliklere odaklanabilir ve daha pozitif bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Belki bir süredir ümidi kestiğiniz bir yerden haber gelebilir. İş başvurusu yapanlar da geri dönüş alabilirler.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Yeni insanlarla tanışmak, sizden hoşlanan birden fazla kişinin olması demektir. Aşk hayatınızda kafanızı karıştıracak gelişmeler olabilir. Bu yüzden sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Özellikle sizin hoşlandığınız birinden teklif alabilir ve yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Sevdiklerinizden bir süre ayrı kalmanız ve başka bir yerde yaşamanız gerekebilir. İş ya da eğitim sebebi ile başka bir yerde yaşamınızı sürdürebilir, tüm dost ve sevdiklerinizi geride bırakabilirsiniz. Özlem duygusu ağır basabilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Gülmek

İç huzuru yakalamak ve hatalarınızı telafi etmek anlamına gelir. Kalbini kırdığınız birinin yeniden gönlünü kazanabilirsiniz. Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz biri yine hayatınıza girebilir. Özel hayatınızda sürprizler olabilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak

Çok fazla sorun ile uğraşmanız gerekebilir. Hem özlem hem de sorunlar ardın sıra gelse de hepsinin üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Özellikle geçmişte yanlış bir karar almışsanız, bunu bir şekilde telafi edebilir ve hayatınızı yeniden düzene sokacak gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz. Hiçbir zorluk sizi yıldırmayacak. Düşmanlarınız ve sizi kıskanan kişiler de size zarar veremeyecekler.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek

Yeni ilişkilerinizde de benzer sorunlar ile karşılaşmak olarak yorumlanır. Geçmiş ilişkinizde yaşadığınız sorunların bir benzerini yeniden yaşamak sizi üzebilir. Hatta şu anki ilişkinizde de ayrılık düşünebilir ve şu günlerde hatayı nerede yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgili İle Sohbet Etmek

Yeni tanışacağınız biri hayatınızda özle bir yere sahip olacak. Belki kısa sürede aranızdaki uyum ile birbirinize duygularınızı açabilirsiniz. Hiç aklınızda yokken biri sizden hoşlandığını ve sizinle ilgilendiğini dile getirebilir.

Rüyada Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

Aileniz ya da dostlarınız size bir konuda maddi ya da manevi destek olabilir, derdinize ortak olabilirler. Dostlarınızla dertleşerek onlardan fikir alabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan soruların cevabını almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliden Mektup Almak

Çok büyük bir dileğinizin gerçek olması ve çok güzel bir haberin ardından mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanız anlamına gelir. Rüyada eski sevgili ile mesajlaşmak, maddi ya da manevi zorlukların son bulması ve bir çıkış noktası bulmak olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ilişkilerde anlaşmazlıklar son bulur, refah ve mutluluk artar. Bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Özlem duygunuz azalabilir ve artık gelecek güzel günlere odaklanabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sorunları yakında aşmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tulay dedi ki:

  Eski sevgilim bir ormanda arkadaşları ile oturuyor ve hayal kuruyor. Bir yandan da gülümsüyordu. Bende onu uzaktan izliyorum. Beni görmedi ama ben onun yüzünü net bir şekilde görüyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesi ve yeni bir arkadaş ortamına dahil olmaya yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda hala sevdiğimi düşündüğüm eski sevgilimle karşılaşıp sarılıyoruz onu yanağından öpüyorum. Sonra yeni sevgilisi geliyor bu da benim yeni sevgilim diyor bizi tanıştırıyor. Ne kadar mutlu olduklarını söylüyorlar sonra ben ağlamaya başlıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim:)

    1. admin dedi ki:

     Yeni tanışacağınız birinden etkilenebilirsiniz.

     1. Sıla dedi ki:

      Suan sevgilim var ve ruyamda yillardir gormedigim kavgali ayrildigimiz ve beni aldatan eski sevgilimi gordum. Ruyamda suanki sevgilim hayatimdaydi ve o eski sevgilimle tekrar mesajlasiyorduk flort gibi baya mutluyduk ikimiz de o hastalandiginda yaninda oluyodum eskiyi bile bile yeniden basliyor gibi (ayrildigimiz gunden beri bir daha hic konusmadik sadece karsilastik) umarim yorumlarsiniz.

     2. admin dedi ki:

      İlişkinizde önemli bir karar alınabilir, evlilk yönünde ilerleyebilir.

     3. Hazal dedi ki:

      Kuzenim rüyasında ayrıldığım nişanlımı görmüş nişanlım kuzenime kardeşlerime çok iyi davranıyormuş kuzenimde diyormuş ki hiçbir şey olmamış gibi nasıl davrabiliyor ama bu sırada ben orda yokmuşum

     4. Zeynep dedi ki:

      Kuzenim rüyasında ayrıldığım nişanlımı görmüş nişanlım kuzenime kardeşlerime çok iyi davranıyormuş kuzenimde diyormuş ki hiçbir şey olmamış gibi nasıl davrabiliyor ama bu sırada ben orda yokmuşum

   2. Tuğba dedi ki:

    Merhaba eski sevgilim benim akrabamın küçük kızıyla resim çekinmiş bunu da akrabam abisi diye paylaşmış ve artık yaşamış olduğum ilde olduğunu öğreniyorum ve korkuyorum evliyim ben ya evliliğimi dağıtmaya çalışırsa diye evden çıkmıyorum ama kafayı yiyorum hatırladığım bu rüyamda neye yorumlanır bu?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin gelip pişman olması ve af dilemesine yorumlanır.

     1. Ozlem dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimle aynı ortmadayiz ailem falan herkes var. Konuşuyoruz gülüyoruz ilgi hep benim üzerimde ve çok mutluydum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile ciddi ilişkiye yorumlanır.

  2. Hazal dedi ki:

   kuzenim rüyasında kuzenim ben eski nişanlım aynı masada oturuyormuşuz eksi nişanlım bana neden telefon numaramı değiştirdiğimi soruyormuş sonrasında da yarin görüşürüz diyormuş bende tamam diyormuşum kuzenim içinden hiç tavır yapmadı hemen kabul etti diyormuş benim için

   1. Hazal dedi ki:

    Rüyamı yorumlamamışsınız

 2. Buse dedi ki:

  Merhabalar, şu an gecenin 3 buçuğu ve rüyamın etkisinden uyanarak buraya geldim. Rüyamda beni 2 gün önce haksızlık yaparak terk eden eski sevgilimi gördüm. Onun evindeydim ve yatağının altından kocaman bir bıçak çıktı. Ona bu ne diye sorduğumda sen uyurken eve bir başkası girerse bununla kendini koruyabilirsin. Senin de uyurken yanına böyle bir şey almanı istiycem diye tembihledi. Beni asıl uykumdan uyandıran kısım eski sevgilimin yüzü yoktu. Yani boyun çene var dudak burun göz yok. Daha sonrasında da saçları var ve kafasını bir kapak gibi açıp kapatıyordu. Elimden tuttu elimi öptü bir anda korkuyla uyandım ve bu rüyanın ne anlama geleceğini çok merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Ondan duyacağınız haberler canınızı sıkabilir ancak ilerleyen zamanda herşey sizin lehinize olur.

 3. betül dedi ki:

  Beni terk eden sevgilimle dışarıda oturuyorduk. Çok pişman bakıyordu. Gözleri doluydu, elimi tutmaya çalışıyordu. Özür diliyordu, dört beş gün öncede onu hastane asansöründe sedyede perişan bir şekilde gördüm. O bilinçsiz yatıyordu. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden gelen haberler sizi mutlu eder.

  2. Tuğba dedi ki:

   Merhabalar. Rüyamda evlenmiş olan eski sevgilimi gördüm. Bir çocuğu vardı ama karısından boşanıp benimle barışmak istediğini söylüyodu. Beraber geziyoduk. Sarılıyodu. Ve dudağımdan öptü. Bu rüyanın anlamını gerçekten merak ediyorum.

   1. admin dedi ki:

    Yakın zamanda evleneceğini kişinin karşınıza çıkacağına yorumlanır.

 4. Reco dedi ki:

  İlk rüyam ayrıldığım kızla evlendiğimi gördüm. Bir sonraki rüyamda dedesi beni tehdit etti. En son rüyamda ise konuştuk ve üstü yarı çplaktı.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girmesi ve o kişi ile evlenmek anlamına gelir.

   1. Hazal dedi ki:

    kuzenim rüyasında kuzenim ben eski nişanlım aynı masada oturuyormuşuz eksi nişanlım bana neden telefon numaramı değiştirdiğimi soruyormuş sonrasında da yarin görüşürüz diyormuş bende tamam diyormuşum kuzenim içinden hiç tavır yapmadı hemen kabul etti diyormuş benim için

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi görüp ona mektup yazıyorum. Beni ne kadar üzdüğünü felan yazıyorum. Sonra birden karşıma çıkıp “Bana bir şanş daha ver diyor.” Daha öncede ondan mesaj alıp” bekle beni geliyorum“ görmüştüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza başka birinin girmesine yorumlanır.

 6. Eda dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşım ile kız kardeşini annemle konuşurken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesine ve onunla evlilik yolunca bir ilişkiye yorumlanır.

 7. Hanife dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir ortamdaydım, kuzenim ve ablam vardı. Kuzenim kendi sevgilisi hakkında konuşuyor. Böyle koluna ismini yazdırmış diyor benim sevdiğimin ismi diye. Bir de sonra daha başka bir kız hakkında konuşmaya başlıyor. İki kızla ilgileniyor gibi. Ben de kalkıp diyorum ki, sen bunların hiç biriyle evlenecek değilsin. Başka biriyle evlenicen. Diyor kimle, ben de bilmiyorum ama çok başka biriyle (Allah biliyor onu diyorum yüreğimde).
  Sonra kuzenim diyor ki, biliyor musun aslında bana onları seviyor musun diye sor. Ben de tamam soruyorum onları seviyor musun? diyorum. O da böyle kağıt kalem götürmüş yazmış ilk sevdiginin iyi huylarını. Oradan okuyor işte beni hep güldürüyordu diyor. Ben de gülüyorum sadece bu mu diyorum. Başka diyor çok sabırlı biriydi, beni hep dinlerdi falan. Bu yüzden onu beğeniyordum diyor. Sanki hiç sevmemiş gibi konuşuyor. Bir de ihanet etmiş, ondan ayrılmışlar. Sonra ben diyorum o seni seviyor muydu, diyor evet çok seviyordu. Ben sinirli çıkıyorum diyorum nasıl onu bu kadar çok seven birine ihanet etmiş diye. Bir de kendi kendime diyorum ki, ben olsaydım hoşlandığım çocuk var onun ismini söylüyorum, diyorum bana onu seviyor musun sorsaydılar bu kadar düşünmezdim, hemen evet çok seviyorum derdim. Yorumlarsanız sevinirim. Önceden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Başka birinden hoşlanmak ve duygularınızın değişmesi anlamına gelir.

 8. Yeşim dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda 1 yıllık birliktelikten sonra ayrıldığım ve yaklaşık 7 aydır ayrı olduğum sevgilimi gordüm. Sayısını bilmediğim çok büyük odaları olan bir evdeyiz ve benim annem çok büyük. Tencereler ve yoğurt kovaları yıkıyor. Babam bahçeye bakan balkonda misafirlerle oturuyordu, evin her odası dolu. Onun ailesi ve benim akrabalarım var. Uzak yakın akrabalar ev müthiş kalabalık, onun yeğenleri koluşturuyor koridorlarda. Ben uyumuyorum ama uzanmılım kalkıp onun olduğu odaya yöneliyorum. Üzerimde elofmanlar ve büyük cepleri olan bir hırka giymişim. Eski sevgilim bir yatağa uzanmış. Ben odaya girince kalkıyor ve konuşmaya başlıyoruz. Bana haksızlık edip üzdüğünü söyleyip sitem ediyorum. Diz çöküp bir kutu çikolata veriyor ve birbirimize sarılıyoruz. O anda ailesi gidiyoruz diyor sevgilimde onlarla çıkıyor evden. Ben odalarda telefonumu aryorum. Girdiğim odadan minik beyaz fareler kaçışıyor. Koridorlarda da birkaç tane gri fare koşuşturuyor. Anneme sesleniyorum bunlar nereden çıktı diye. Babamların yanına gidiyorum. Sonra elimde sigara olduğunu fark edip utanıp çıkıyorum odadan. Birçok siteye baktım hepsi başka bir yorum yapmış. Anlamlandramadım, şu an bildiğim kadarıyla onun bi ilis
  Şkisi var. Ortak arkadaşlarımız benimde bir sevgilim olduğunu söylemişler. O oyle biliyor yani aslında ben ondan sonra tanıştığım biri oldu. Ancak anlaşamadığımız için ayrıldım. Ancak yeni erkek arkadaşım barışma konusunda ısrarcı. Ancak ben haala rüyalarımda gördüğüm sevgilimi özlediğim için barışmıyor, yeni bi ilişkiye sıcak bakmıyorum. Çok rica ediyorum yorumlayabilir misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyanın anlamı hayatınıza girecek yeni birinin sizi çok etkilemesi ve artık geçmişten uzaklaşmak anlamına gelir. Aynı zamanda aile içerisinde bir takım gerginlikler ve kalp kırgınlıkları olabilir.

 9. Merve dedi ki:

  Admin cevap ne zaman gelecek? Maille bilgi vermeniz mümkün mü?

  1. Şeyma dedi ki:

   Rüyamda eski nişanlımla sarılıyorduk bizim evde ağlıyorduk ne anlama geliyor acaba

   1. admin dedi ki:

    Birinden önemli bir destek görmeye yorumlanır.

   2. Miray Çınar dedi ki:

    Merhaba, rüyamda 6 ay bi birlikteliğimin olduğu ve sonucunda ikimizinde hataları olduğundan dolayı ayrıldığım eski sevgilimi gördüm.Eskisi gibiydik .Ama sorun şu ki şu anda gerçekten sevdiğim bi insanla birlikteyiz.Rüyada da bunu hissedip üzülüyordum yeni sevgilime haksızlık ettiğim için .Eski sevgilim rüyamda sürekli yanımda olmak beni öpmek istiyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya pişman olduğu haberi almaya yorumlanır.

 10. Merve dedi ki:

  Merhaba. Evlilik düşündüğüm sevgilimle 1 ay önce ayrıldık. Bana hakaret etmişti. Dün gece ilk kez gördüm rüyamda. Karanlık bir ortamda üzgün yürüyordu sokakta. Seslendim yanına gittim. Benim yanımda da bir bayan belirdi tanımadığım, o da onu bekliyormuş. Beni görünce mutlu oldu. O bayanla hiç ilgilenmedi. Ondan etkilenmiyor, kaçıyordu sanki. Beni evine götürdü, hiç esya yoktu evde ve sadece 3 tane kırmızı koltuk vardı. Bana üzgün olduğunu, maaşlarını da ödemediklerini söyledi. Ben uzaklaştım heyecanla uyandım (biz birbirimizi gerçekten çok sevdik, bu ayrılığı anlayamıyorum).

  1. admin dedi ki:

   Ondan haber alabilir ya da aynı ortamda denk gelebilirsiniz, bir şekilde yollarınız kesişir.

 11. 123456 dedi ki:

  Eski sevgilimle takım arkadaşımın sarılmasını gördüm ama o sıra bizde sevgiliymişiz. Anlamı ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Uzaktan tanıdığınız bir insanla ilişkiye başlamak anlamına gelir.

 12. Dilara dedi ki:

  16 yaşındayım ismim Dilara. Öğrenciyim ve bu rüyada adı geçen emir eski sevgilim. en Bursa’ya gitmişim rüyada. Sonra bir okula gidiyorum. Emirin okulu ama. Geziyorum falan bir kız var, arkadaşız galiba bilmiyorum, tanımıyorum. Sonra emir görüyor beni. Ne işin var burda diyor. Bende senin ne işin var falan diyorum. Sonra gel benimle diyor. Okulun alt katında bu odaya gidiyoruz, konferans salonu gibi. Ondan sonra Dilara neden geldin diyor. Böyle ama sesi biraz üzüntülü gibi çıkıyor. Bende diyorum ki işte bilmiyorum falan. Sonra bu elini uzatıyor. Bir kez tutabilir miyim elini diyor. Sonra elimi tuttuğu gibi ağlamaya başlıyor. Bende ağlama bitip gideli çok olan bir şey diyorum. Bu diyor ki sarılsam diyor son kez. Bir daha sarılamayacağım çünkü diye. Sarılıyoruz ve o arada o kız geliyor, biz sarılırken gitmemiz lazım diye. Tamam diyorum emir diyor ki bir daha göremeyecek miyim diye. Bende bu kadar maalesef diyorum. Çıkıyoruz biz oradan. Sonra dışarı bahçede yürüyoruz. Çıkıcaz okuldan ama ben yürüyemiyorum böyle mal gibi. Emirin arkadaşları falan görüyor böyle. Sonra bu kızla evinin oraya gidiyoruz. Hava kararıyor. Ben diyorum ki benim marasa dönmem gerek. Ama param yok. Kıza diyorum paran var mı. O da bakıyor biraz ama yeterince değil. Sonra diyoki Emire söyleyelim. Tamam diyorum Emire mesaj atmaya çalışıyorum ben. Numarayı telefon yazmıyorum. Mesela 0537 yazıcam ya bunu yazmıyor. Abuk sabuk şeyler yazıyor. Geri aramaya çalışıyorum olmuyor. Buna abuk sabuk bu mesaj atıyorum. Arıyor bu. Diyorum ki emir yardımına ihtiyacım var wp den yazar mısın bana diye. Tamam diyor hemen noldu falan. Ben diyorum böyle böyle. En son bu arkadaş kalsak konuşsak hep böyle diyor. Ben uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında yeni biri katılabilir ve bu kişiyle çok iyi anlaşabilirsiniz. Kısa sürede çok samimi bir dostluk kurulabilir ve o kişiden yardım gelebilir.

 13. Semih dedi ki:

  Rüyamda 1.5 ay önce ayrıldığımız 5 sene beraber olduğum hala sevdigim kızı gördüm. Telefonda ona “beni seviyor musun” dedim. Evet dedi ve bende ağlamaya başladım. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgilinizle aynı ortamda bulunabilir onunla karşılaşabilirsiniz ya da ondan gelecek bir haber sizi mutlu edebilir.

 14. Zzzteacher dedi ki:

  Kendim bekarım ve 23 yaşındayım. Hayatımda da kimse yok. Kendimi orta yaşlı bir erkekle evlenirken gördüm. Bembeyaz gelinlik içinde ve çok mutluydum. Sonra da ayrılmış olduğum 4 ay önce eski sevgilimin de o rüyada nişan davetiyesini gördüm. Bir de benim düğünüme gelip bana bakıyordu uzaktan arkadaşlarıyla birlikte içiyor oluyordu ve bana da baktı. Benim de düğünümde gelinlikler içinde sizce. Neye yorumlanır? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek birinden etkilenmek iş hayatında yeni biri tanış anlamına gelir.

 15. jkjkjk dedi ki:

  Rüyamda lisedeyiz ( su an üniversitedeyim )eski sevgilimi tanımamazlıktan geliyorum ama o ise kolumda tutup kenara beni çekiyor konuşmak için ben öyle bi içimi döküyorum ki söylemediğim çoğu şeyi söylüyorum bu ne anlama gelmektedir??

 16. jkjkjk dedi ki:

  Rüyamda lisedeyiz (şu an üniversitedeyim), eski sevgilimi tanımamazlıktan geliyorum ama o ise kolumda tutup kenara beni çekiyor konuşmak için ve ben öyle bir içimi döküyorum ki söylemediğim çoğu şeyi söylüyorum. Bu ne anlamdadır acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile yollarınızı ayırdığınızı sevinmeye, sizin için daha hayırlı olan biri ile tanışmak demektir.

 17. xcxx dedi ki:

  310 no lu odada kalma rüyasında ek olarak ben otelde ki birinin kız çocuğu ile oynuyordum 😂

  1. admin dedi ki:

   Uzun bir yolculuğa çıkmanız, bir süre sevdiklerinizden ayrı kalmanız söz konusu olabilir.

 18. xcs dedi ki:

  Rüyamda çok tatlı bir butik otel de kalıyorum ve eski sevgilimin arkadaşı da oradaymış. İlk başta tanımamazlıktan geliyorum. Sonra bir şekilde konuşuyoruz ki gerçek hayatta da bizde arkadaşımdır ama yakın değiliz. Her neyse konuştuğumuz konu normal konular ve eski sevgilim hakkında işte şurada şöyle yapıyor tarzındaydı. He bir de neden buradasın sen tarzında bir soru soruyor. Bende modum yerine gelsin diye diyorum. Sonra o çocuk “ben havuza giriyorum” diyor. Bende odama havuza girmek için bir şey almaya çıkıyorum. O sıra sanne tarafım teyzemler dayım kardeşim filan otele gelmişler. Öyle konuşuyoruz bir masa etrafında sonra onların hepsi birden arabaya binip gidiyorlar. Sonra ben odama dönmek için geri otel binasına yürüyorum ama bir türlü odamı bulamıyorum. Üst kata çıkıyorum, alt kata çıkıyorum yok oda numarası da 310 numaraydı. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek yeni birine ve bu sebeple de eski sevgilinizin tamamen hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

  2. Arzu dedi ki:

   Rüyada eski sevgilimi kalabalık bir ortamda yanımdan geçerken gördüm,telefonla meşguldu.Ben de arkasından bakdım belki döner bakar diye amma gittikçe uzaklaştı ve nereye gittiğini göremedim.Bu rüyanın anlamı ne?

   1. admin dedi ki:

    Kalabalık ortamda tanışacağınız birinden hoşlanmaya yorumlanır.

 19. Ezhel dedi ki:

  Sabaha karşı gördüğüm bir rüyaydı. 4 ay önce ayrıldığım ve 1 seneden fazla beraber olduğum erkek arkadaşım rüyamda yan yana oturmuşuz. Bana geçmişte sen bana bunları bunları yaptın ama ben seni hep sevdim gibilerinden konuştu. Ben hiç cevap vermedim. Çok net hatırlamıyorum ama bu şekilde ilerledi, bir ev de yan yana oturuyorduk, kimse yoktu. Şu an hayatım da kimse yok. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Onun hayatına biri girmesine ya da alınacak başka haberler ile onun tamamen hayatınızdan çıkmasına, artık onu düşünmemeye yorumlanır.

 20. Esila dedi ki:

  Eski sevgilimle 2 aydır ayrıyız ve dün gece onu rüyamda gördüm. Kardeşimin küçük bir bisikleti var. Onu sürüyordum, yağmur yağıyordu ve ben başımı kaldırıp karşıya bakmamla arkadaşının arabasının içinde beni izlediğini fark ettim. Baya izledi, yanına gideyim derken uykudan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgiliniz ile bir bahane ile yeniden bir araya gelebilir ya da ondan haber alabilirsiniz, ancak bu durum bir şeyi değiştirmez.

 21. han dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle ilgili bir dilek diliyorum ve anında oluyor. Dilediğim şey de beni arasın tarzında ya da görüşelim tarzındaydı, tam hatırlamıyorum. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile ilgili alacağınız bir haber canınızı sıkabilir.

 22. fıtıfıtı dedi ki:

  Rüyamda 1.5 ay önce ayrıldığımız eski sevgilimle telefonda konuştuğumuzu ama konuşurken dakika başı hat kesilmesi şarj bitmesi gibi teknolojik sorunlarla karşılaştığımızı ve net bir konuşma yapamadığımızı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir daha yollarınızın kesişmemesi, hayatlarınıza başkaları ile devam etmenize yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Bir daha yollarınızın kesişmemesi, hayatlarınıza başkaları ile devam etmenize yorumlanır.

 23. Can dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle ayrılmadan önce yeni bir sevgili yaptığını ve onların konuşmaya başladığı tarihi gördüm. Hatta konuşma tarihleri 18-temmuz-2018.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiye özlemin artması, ancak onu affetmemek demektir.

 24. Gülçin dedi ki:

  Rüyamda sık aralıklarla 2 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi görüyorum. Birlikteyken hiç görmediğim kişiyi şimdi görmem. Tuhafıma gidiyor açıkçası. Bu gece de aynı evde kaldığımızı ve hiç dokunmadığını gördüm. Birlikte iki gece kaldık ve aramızda hiçbir münasebet olmadan o uyurken yanından ayrıldığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek biri ile kuracağınız ilişki ile yeniden mutlu olmaya yorumlanır.

 25. Hacer dedi ki:

  Eski sevgilimle ayrılalı 1 buçuk yıl oldu. Ayrılmak istedi kendiliğinden ortada bir şey yokken. Dün rüyamda onu gördüm. Bir evin içinde bir kapıdan geldiğini gördüm ve bana baktı ve gülümsedi. Tam konuşacakken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girebilir, aşk hayatında beklenmedik sürprizlere yorumlanır.

 26. Nurgul dedi ki:

  Rüyamda iki aydır görüşmediğim erkek arkadaşımı bizim evde gördüm. Banyoya girdim, elimi yüzümü yıkadım. Kapıda beni bekledi. Ona hiçbir şey söylemedim. Sonra evden çıktığını gördüm. Merdivende beyaz spor ayakkabı giyiyordu. Sana ne yaptım, niye gidiyorsun dediğimde yanında bir kız belirdi ve parmağını gösterdi. Gümüş ve çok ışıltılı bir yüzük vardı. Babamın eski siyah ayakkabılarını aldım. Ona fırlattım, namaz kılıcam gitmem lazım dedi ve ben onun boğazını sıktım. Bırak beni, sana çok kırıldım dedi. Onun arkasından koşarken odada kuzenin küçük bir çocuğu emzirdiğini gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Zengin biri ile evlilik yapmaya, manevi yönden de güçlenmeye ve hayırlı kişiler ile tanışmaya yorumlanır.

 27. Ece dedi ki:

  Eski sevgilimle kısa bir birlikteliğimiz oldu. Bir anda hiç anlam veremediğim şekilde kötü sözler söyleyerek ilişkimizi bitirdi. Zaten uzak mesafe ilişkisiydi ama ben ona güveniyordum. Neden bitirdi hala anlayamıyorum. Rüyamda tanıştığımız yerde arkadaş olarak konuşuyorduk. Oturuyorduk ama bizim böyle arkadaş olmamızı istemeyen insanlar vardı. Bizi birbirimizden uzaklaştırmaya çalışıyorlardı. Sanki hiç sevgili olmamış gibi normal arkadaş olarak takılıyorduk ama ikimiz de eski sevgili olduğumuzun farkındaydık. Pek anlam veremedim bu rüyaya. Onu hala unutamadım ama unutmayı çok istiyorum. Rüya ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Onun başkası ile birlikte olduğunu öğrenebilir ya da alacağınız başka bir habere çok sinirlenebilirsiniz. Ancak onun hayatınızdan çıkmasının sizin için hayırlı olduğunu göreceksiniz.

 28. Öznur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle iş yeri gibi bir yerde olduğumuzu gördüm. Makinaların üstünde iki tane çocuk oturuyordu. Büyük makinaların kapakları çocukların üstüne kapanıyordu. Hemen düğmesine basıp kaldırdığımda çocukların oyun zannederek gülüyorlardı. Koşarak eski sevgilim yanına gidiyordum ve ellerini uzattığında iki elini tutup hemen gel yalvarırım gel dedim. Bir saniye ellerimi bırak dedi ve ben koşarak çocukların olduğu yere gitmeye başladım. O da peşimden koşarak geliyordu. Yorulup durup ağlamaya başladım. Arkamdan geldi ve beni kendine sevdirip bana sarılıp ona sarılarak ağlamaya başladım. Başımı okşadı ve bitti tamam geçti ağlama artık geçti her şey dedi. Bu rüya ne anlama geliyor? Çok merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda hayal ettiğiniz güzelliklere erişmek, yeniden heyecan duymak ve aşık olmak, mutluluğa yorumlanır. Kendi seçimlerinizden pişman olmayarak doğru kişiyi yakında bulabilirsiniz.

 29. Mustafa dedi ki:

  Böyle bahçeli bir ev var ve orada kahvaltı yapıyoruz senin ailenle ben senin yanında oturuyorum ama sürekli arkamdan korkuyorum. Sende elini omzuma atıyorsun ve diyorsun ki korkma. Sonra neyse böyle biraz uzakta kopekler öyle havlıyor ki ama çok tatlılardı. Ben gidip onlara bakıyordum. Sonra bir anda kaçmaya başladım. Sonra sende benle birlikte koşuyordun. Sonra böyle bir ara sokağa çektin beni sarıldın ama nasıl ağlıyorum nasıl ağlıyorum. Uyandım nefes nefeseyim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz, onun pişman olması ya da başka sebepler ile tekrar karşınıza çıkması şaşırtabilir.

 30. defne dedi ki:

  Dün gece eski sevgilimi (nişanlımı) rüyamda gördüm. Rüyamda bana dil döküyor ve barışmak istiyordu. Ben de sürekli istemediğimi asla olmayacağını söylüyordum. Tam ayrıntıları hatırlamıyorum ama özeti bu şekilde. Bu arada şuan bir ilişkim var. Aşık olarak başladım bu ilişkiye ve hayatım boyunca beklediğim kişinin o olduğuna inanıyorum. Bu durumda rüyamın anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde ilişkinize dair herkesin sevineceği kararlar almak, birlikte bir gelecek inşa etmek anlamına gelir.

 31. Ezelll dedi ki:

  Eski erkek arkadaşımın yolculuğa çıkacağını gördüm. Sonra bir soru sordu ama ben ona çok kızgın olduğum için cevaplamadım. Bu rüyada birbirimizle pek konuşmuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Yaşadığınız yerden farklı bir yerde yaşayan biri ile ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 32. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm. Acaba bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesine, daha mutlu bir ilişkiye yorumlanır.

 33. Sevgi dedi ki:

  Merhaba! Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm. Acaba bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkacak birini çok sevebilir ve onun sayesinde geçmişi tamamen unutabilirsiniz.

 34. ... dedi ki:

  Sevgilimden ayrıldım ama hala birbirimizi seviyoruz. Rüyamda eski sevgilim bana intihar etmeden önce veda videosu çekip atıyordu. Tam o videoyu izleyecekken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sizin ya da onun başka biri ile hayatına devam etmesi ve artık yollarınızın tamamen ayrılmasına yorumlanır.

 35. Seda dedi ki:

  Rüyamda sınıfça beden dersi için geziye gitmişiz. Orada yarı havuz yarı deniz var. Orada arkadaşlarım oyun oynuyor ve sonra ben lavaboya gidiyorum. Geldiğimden hoca onları denizden çıkarmış. Ben ve bir tane daha kız vardı. Hocam biz girmedik ama falan dedik. Sonra atladık ve dalga tek beni götürdü. Herkes bağırdı haaaa diye ve sonra oraya yüzmeye çalışıyordum. Ayağım burkuldu ve beni eski sevgilim kurtarıp suni teneffüs yaptı. Bu arada eski sevgilimle sebepsiz bir şekilde ayrıldık ve ayrılalı 5 ay oluyor.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan biri duygularını dile getirebilir ve başka birine kalbinizi kaptırabilir, onunla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 36. Enes dedi ki:

  Rüyamda ben barışmak filan istedim. Ben rüyamda onunla barışmaya çalışıyordum. Dışarıda yemek filan yedik ama sonra barışmadı benimle. İki günďür hep kalktığımda sabah o aklıma geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta tam tersi ondan umut verici bir haber almak ve yakında barışmak olarak yorumlanır.

 37. İnsan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi yakın arkadaşımla sevgili olduğunu gördüm ve ben ikisini ayırıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesine ve arkadaş çevrenizin de o kişiyi onaylamasına, daha mutlu olmaya yorumlanır.

 38. Gökhan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Okuldan geliyordum ve yanımda bir arkadaşım vardı. Yürüyorduk ve şansa da eski bir rüyamdaki yeri gördüm. Sakladığımız yer arkadaşım bana orayı gösterdi. Bende döndüm, eski sevgilim oradaydı. 05:30 da iş olduğu aklıma geldi ve bende hızlıca eve gittim. Eski sevgilimin okul çantası bendeydi. Açtım baktım saat vardı ve benim şu an kullandığım saatle aynıydı. Bende aldım benimkini koydum. O saati alıp taktım ve sonra birisi o saati gördü. Benle konuşmaya başladı ve onu ona asker birisimi vermiş. Bende sinirlendim, bir tek onda mi var filan dedim. Kız bir şey demedi ve bitti.

  1. admin dedi ki:

   Ondan bir haber almak anlamına gelir. Onun hayatına giren biri yüzünden rahatsız olabilirsiniz ya da başka bir haber sizi üzebilir.

 39. Rabia dedi ki:

  1 yıl 3 ay beraberdik severek ayrıldık ama şu an bana karşı çok farklı. Dün gece ise rüyamda abi dediğim bir insanla bir konu hakkında konuşurken abi bana sevdiğim çocuğun konuştuğu beraber görmüş olduğu bir kız kızların olduğunu söyledi. Rüya ama hala içimde bir yıkıklık var.

  1. admin dedi ki:

   Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkacak birinden etkilenmeye ve aşk hayatında yeni bir sayfa açmaya yorumlanır.

 40. Hnm dedi ki:

  Xhemal = eski sevgilim
  Elham = sınıf arkadaşım ve yakın dostu
  Andı = Elham’ın ve benim dostumuz
  Eski sevgilimle odamdaydık oturuyorduk bir şeyler yiyordu. Sonra ona baktım ve bacasının yanında telefonu vardı ve bir video vardı görüyorduk ki ben Elham’i ve Andı’yi çekiyordum filme öğretmen konuşurken ve ondan iki tane gördüm. His ettim ki Elham ona gönderdi Xhemalın da sinirine gitti yani kıskandı… (Elham eskiden beğendiğim bir çocuktu). Bende telefonumu aldım Elham’a mesaj yollayıp bu yaptığın yapılmaz ayıp bir şey, onu sinirlendirmek istediğin belli diye mesaj atacaktım. Sonra ben vazgeçtim Elham’a masajı yollamaktan sonra yolların diye. Xhemal’da telefonuma doğru bakıyordu o sıra bende bir şey yapıyormuş gibi telefonu normal tutum. Xhemal telefonu istedi bende vermek istemedim elimden aldı konuşacaz diyordu artık açık açık. Ama öyle sesi vardı ki inanamadım rüyamda resmen sesine aşık oldum çok güzel her sesi vardı. Sonra bende aldım o sıra, kapattım telefonu arkadan o da bana aç diyordu bakacam napıyordun. Orada bitti. Ben Allah’a dua ettim bana yol göstersin diye kayboldum dedim rüyamda olsun gerçek hayatta olsun bana göster devam edeyim mi etmeyim mi, rüyam’da olursa bana hatırlat dedim, kendime diyim ki işte cevap bu.

  1. admin dedi ki:

   Eski sevgiliden gelecek bazı haberler ya da başka şeyler yüzünden tedirgin olabilirsiniz. Onunla alakalı hala içinizde huzursuzluk endişe olacak bir olay olabilir. Bir şeyleri gizli tutmanız gerekebilir.

 41. Hnm dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Onlarda yemek yemek için masayı kuruyordum, annesine yardım etmek için. Sonra sanki annesinin içinden hissediyormuş, yani aklından ne geçirdiğini duyuyormuşum gibi oldum. Annesi de düşünüyordu ki yeniden olur mu ki iyi ve biraz kötü düşünceler kuruyordu kafasında. Ben de biraz kırıldım ve gitmek istedim. Sonra masaya döndüm ve fark ettim ki iki kişilik annesi masa hazırlamış sonra eski sevgilim geldi mutfağa o sırada annesi gitmişti. Karşıma oturdu masaya ve bana dedi ki annem sana ne dedi bende çorbamı içtim ve hiç bir şey dedim o da söyle diyordu bir şeyler anlat diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Ondan gelecek bir haber yüzünden sinirlenmek, yeniden muhattap olmak demektir.

 42. Birkisi dedi ki:

  Sınıfta eski sevgilimi gördüm ve sınıf baya kalabalıktı ve orada ona gülümsedim. O da bana bakarak gülümsedi. Bu neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ondan bir haber gelmesi ya da yeniden görüşmeye başlamaya yorumlanır.

 43. esma dedi ki:

  Merhaba. Eski nişanlımla 1,5 ay önce ayrıldık. Annesi ile bana yüzük gönderdi, kendisi konuşmaya gelmedi bile. Ben ayrılacak olsam ağlar terk etme diye yalvarırdı. Tartıştığımız zamanlarda ağlar ve kalbim sıkışıyor derdi. Bunlar doğru mu yalan mıydı şu an emin olamıyorum. Hevesim gitti benim dedi, ayrıldık. Dün annesi ve kendisini rüyamda gördüm. Barışmışız, arabada oturuyor konuşuyoruz. Annesi bizi görüp yanımıza geliyor. Ben seni istemiyorum diye bağıracak sanıyorum. Sonra kadının evine gidiyoruz ailecek bize yemek yapıyor. Özür dileyip öpüyor, beni affet diyorum. Halbuki kadın yüzük getirip beni suçladı. Kızgınım annesine ama sırf nişanlımı unutamadığım için özür bile diliyorum. Uyandım etkisinde kaldım. Döner mi? Bu rüya anlamı nedir? Yorumlarınız için Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Mutluluk verici haberler almak, ayrılığın aslında sizin için daha hayırlı olduğunu anlamaya yorumlanır. Daha büyük kısmetler karşınıza çıkabilir, üzüntüler azalır.

 44. Zoo dedi ki:

  Bizim 2 yıllık bir birlikteliğimiz oldu. Ailesi yüzünden ayrılmıştı benden. Dün gece rüyamda gördüm. Öyle bakıştık fln icim hala kıpır kıpır.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek haber sizi şaşırtabilir, yakından o kişi ile ilgili birşey duyabilirsiniz.

 45. Biri dedi ki:

  Sevgilimden ayrılalı 1,5 yıl oldu. Daha doğrusu hiçbir şey yokken bir anda bitirdi her şeyi. Geçen zaman içinde ara ara görüyorum rüyamda. Dün gördüğüm rüyamda ise barışıyorduk. Ben önce gidip hesap soruyordum “Ne yaptım da bu hale geldik, ne istedin benden, ben sana ne yaptım” diye. Hiçbir şey söyleyemiyordu karşımda. Sonra barışmak istediğini söylüyordu, ben de hala unutamadığımı… Sonra ayrılıp telefondan mesajlaşıyoruz. Bana seni seviyorum, aşkım gibi sevgi mesajları atıyor ben çok mutlu oluyorum. Tabi şuanda hayatımda başka biri de var.

  1. admin dedi ki:

   İlişkinizde önemli bir karar alacağınıza, geleceğe yönelik planlar yapacağınıza yorumlanır. Evlilik konusu da konuşulabilir.

 46. Boşver dedi ki:

  Öncelikle biz sevgilimle yalan yüzünden ayrıldık. Benden gizli eski bir arkadaşımla konuştuğunu öğrendim ve bunu ona sordum reddetti. Hem yalan söyledi, hem de kızlarla konuşması yasak olduğu halde konuştu ayrıldık. Neyse işte aramız kötüydü. O eski arkadaşımla kardeş gibiler ve onu bana savundu ona vurursan bende sana vururum gibisinden aramız baya kötüydü işte. Rüyaya gelirsek rüyamda pişmanım affet beni felan diyordu. Bir şekilde barışmıştık, geziyorduk ve ben o kızı rüyamda dövüyordum. Bir şey demiyordu ve yüzü hep gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Karşı tarafın pişman olup af dilemesine, yeniden bir araya gelmeye yorumlanır. Aşk hayatında mutlu olacağınız gelişmeler olabilir.

 47. Bahar dedi ki:

  Benim eski sevgilim bana ihanet etti, yalan söyledi rüyamda gördüm mesajlaşıyorduk ve içim kıpır kıpırdı ama şu an sevgilim var.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında beklenmedik bir sürprizle karşılaşmak, mutluluğun artması demektir.

 48. Mustafa dedi ki:

  Eski sevgilimin benden yüzünü gizliyordu bayağı bir uzun süre birlikteliğimiz oldu.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlamak ve mutlu olmak anlamına gelir.

 49. Gül dedi ki:

  Birbirimizden severek ayrıldığımız eski sevgilimi rüyamda gördüm. Tatilde karşılaşıyorduk sürekli ama sonra her gün her gün buluşmaya başladık. Elimden felan tuttu. sanki her şey eskisi gibiydi. Sonra ayağının altında benim adım ve yanlış hatırlamıyorsam onun adı yazıyordu. Her şey çok güzeldi, çok özledim 2 sene oldu.

  1. admin dedi ki:

   Bir vesile ile ondan haber almak ya da karşılaşmak anlamına gelir.

 50. Hilal dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim babamı cep telefonundan arıyordu. Babam da açtı, illa ben Hilal ile görüşmek istiyorum onu özledim diyordu. Babam da beni aradı ve annem yanımdaydı. O zaman Bilal diye biri beni aradı tanıyor musun dedi. Ben de ne hayır dedim sanırım. Bilal de cep telefondan beni tanıyor, ben de onu tanıyorum diyor. Hilal ile konuşmak istiyorum, onu çok özledim diyor. Ben de ben istemiyorum diyorum ama çok mutlu oldum. Neyse sonra kapattık telefonu ve annem soruyor bana bu Bilal kimdir nereden tanıyorsun köyden mi diyor. Ben de eski sevgilim köyden değil, liseden tanıyorum diyorum. Mutlulukla sonra uyandım (gerçekte Bilal’i hala seviyorum beni ne kadar geçmişin de kalsa da).

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri ile ciddi bir ilişkiniz olabilir ve en baştan evlilik yolunda adım atabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status