Rüyada Eve Hırsız Girmesi

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek, iş hayatında ya da özel hayatınızda yaşayacağınız problemler yüzünden çok zor zamanlar atlatacağınıza, ümitsizliğe düşeceğinize ve sıkıntıların pek peşe gelmesine, maddi manevi kayıplara yorumlanır. Belki bir projeniz ya da girişiminiz olumlu sonuç vermeyebilir. Büyük bir borç altına girebilir ya da birikimlerinizi kaybedebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında beklenmedik kötü sürprizler olabilir. Bunları atlatmakta zorluk yaşayarak karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Özellikle geçmiş yıllarda yapmış olduğunuz bir hata önünüze engel olarak çıkabilir. Bu da sizin çaresiz bırakabilir.

Rüyada kendi evinize hırsız girdiğini görürseniz, sevdiklerinizden alacağınız üzücü haberler olarak da yorumlanır. Aileden ya da dost çevrenizden birinin size söyleyeceği şeyler sonrasında hayal kırıklığı ya da üzüntü yaşayabilirsiniz. Duyacağınız şeyler canınızı sıkabilir. Belki bu durum iç sıkıntılara yol açabilir.

Rüyada Eve Hırsız Girmesi ve Bir Şey Çalması

Rüyada eve giren hırsızın eşyaları çalması, yaşanacak bazı sorunlar sonrasında yeniden bir şeyleri yoluna koyacağınıza yorumlanır. Bazı mali kayıplar sonrasında yeniden eski düzeninize geri dönebilir, kaybettiklerinizi yerine koyabilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz sizin bir şeyleri yoluna koyma gayretinize sessiz kalmayacaklar ve size çok büyük yardımları dokunacaktır. Gidenin yerine yakın zamanda yenisi gelecek.

Rüyada Eve Hırsız Girmesi ve Yakalamak

Rüyada eve giren hırsızı yakalamak, bir konuda önce kötü bir haber almak ve sonrasında iyi bir haber ile tekrar keyfinizin yerine gelmesi demektir. Üzüntüler geçici olacak ve ardından mutlu olaylar vuku bulacak. Özellikle inancınızı kaybetmediğiniz ve beklenti içerisinde olduğunuz bir konuda alacağınız haberler sizin neşenizi yerine getirecektir. Beklenmedik güzel olaylar olabilir ve hayatınızda bir takım iyi değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada Eve Hırsız Girmesi Para Çalması

Bazı sırlarınızın başkaları tarafından öğrenilmesi ya da gizli tutmuş olduğunuz şeylerin biri tarafından ifşa edilmesi anlamına gelir. Bu da sizi çok zor durumda bırakabilir. Herkesten gizliyor olduğunuz şeylerin insanlar tarafından bilinmesi sebebi ile ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz.

Rüyada Eve Hırsız Girmesi Evi Dağıtması

Kendinizi çok yalnız hissedeceğinize ve beklenen desteğin çevreniz tarafından gelmemesine yorumlanır. Bazı insanların size vermiş olduğu sözleri tutmaması sizi zor durumda bırakabilir. Özellikle bir insanın sizi fazlasıyla beklenti içine sokması ev verdiği sözlerin aslında yalan olduğunu öğrenebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada Hırsızın Kapıyı Açmaya Çalışması

Otorite sahibi bir insanın size yardım eli uzatması, özellikle iş ya da eğitim hayatında uzman bir insandan alacağınız yardım sayesinde bazı engelleri aşmak demektir. Çok mücadele ettiğiniz bir konuda başarıya ulaşabilirsiniz. Bazı hayallerinizin gerçek olması için çok az bir gayret harcamanız yeterli olacaktır.

Rüyada Evde Hırsızla Karşılaşmak

Bekar olan kişiler için evlilik müjdesidir. Karşınıza çok hayırlı bir kısmet çıkabilir ya da ilişkiniz varsa artık kendinizi evlenmeye hazır hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda çok güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Sevdikleriniz size verdikleri değeri hem sözleri hem de davranışları ile gösterecekler. Bazı hoş tesadüfler olabilir ve bunlar karşınıza yeni fırsatlar çıkarabilir.

Rüyada Eve Giren Hırsızı Dövmek

Çok büyük zorlukları aşmak ve refaha erişmek, bir işten galip çıkmak, zafere ulaşmak, hayırlı işler peşinde koşmak gibi anlamlara gelir. Verdiğiniz emeğin karşılığını artık almaya başlamanız sizin aklınızda takılı olan soruları da geride bırakmanızı sağlayacak. Bu sayede önünüzü daha net bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Duymak

İş hayatında çok büyük zarara uğramak, özellikle kendi işiniz veya yatırımlarınızın sizi hayal kırıklığına uğratması, yanlış yolda olduğunuzu anlamanız ve hatalı kararlar almanız anlamına gelir. Maddi yönden de büyük kayıplar ile yüz yüze gelebilirsiniz.

Rüyada Komşunun Evine Hırsızın Girdiğini Görmek

İş ya da eğitim hayatında beklentilerinizin ters tepmesi, hayallerinizin gerçekleşmemesi ve bazı proje fikirlerinizin planladığınız gibi yolunda gitmemesi demektir. Bir şeyler ters gitmeye başlayabilir. Özellikle iş hayatında çok büyük risk ve tehlikeler ile karşılaşabilir, para kaybı söz konusu olabilir.

Rüyada Eve Hırsız Girmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor dönemler atlatmak ve beklenmedik üzüntüler yaşamak demektir. Bir süre canınızı sıkacak olaylar vuku bulabilir. Hiç hesapta olmayan problemler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle maddi sıkıntılar peşinizi bırakmayacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hale dedi ki:

  Annemin karşı komşusuna hırsız giriyor kapıdan ve abim görüyor. Rüyamda nasıl oluyorsa bende görüyorum ve çığlık çığlığa komşunun evine girip, onu tutuyorum ve kapıdan dışarıya atıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir endişe veren bir konuda başarı ve mutluluk sizden yana olacak. Yakın çevreniz sizin azim ve şansınıza çok şaşırabilirler. Bir galibiyet söz konusu olabilir.

   1. Uğur dedi ki:

    Admin rüyamda sözlümün evinin dağıldığını görüyorum sonra o rüya bitiyor ve ceza evinde olan bir abim var. Gerçekte o ve annemle eve geliyoruz, evin arka tarafında abim kumandalı bir kapı acıyor ve içeri girdiğimde her yerin dağınık olduğunu görüyorum ve içeri doğru bağırıp koşmaya çalışırken uyandım. Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Aileler arasında huzursuzluk yaşamak ve arada kalmak anlamına gelir. Arada dolaşan laflar ya da başka sebepler ile huzursuzluklar ve dargınlıklar olabilir.

    2. kemal yıldız dedi ki:

     Öncelikle Selamun Aleyküm.Hocam rüyamda yataktan kalktım odadayım ve evde tekim ışığı yakmaya çalışıyorum açılmıyor.Sonra dışkapıya doğru gidiyorum kapı merceğinden bakıyorum birisi geliyor merceği silahıyla vuruyor göremiyorum sanırsam hırsız idi.Kapıyı zorlamaya başlıyor.Sonra ben polisi arıyorum git burdan diyorum.Karşı komşularımı gozumun onunde olduruyor.Sonra polisi arayınca uyandım. Manası nedir hocam?

     1. admin dedi ki:

      Evinizde masraf çıkmasına veya sizden borç isteyen birine, bu yüzden parasal endişe yaşamaya yorumlanır.

     2. Didem dedi ki:

      Rüyamda iftar icin başkasına gidiyoruz sonra bir anda komşu kızıyla eve geliyorum kapı tv buzdolabı açık olunca etrafa bakıyoruz biz bunları kapattık diyoruz sonra hırsız girdigini anlıyoruz sonra birden mutfakta misafirler varmıs börek ikram ediyorum diger taraftanda buzdolabının üzeri falan siyah onları siliyoruz ablamla komsu cocugu borek istiyor onu verip az musade isteyip kapiyı kapatıp altınların oldugu yere gidiyorum ve hepsini alıp bir not ve 120tl bıraktigını görüyorum anneme hepsi gitmis diyip birden uyanıyorum

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya helal kazanca ve işsiz olan biri varsa iş bulmasına, sevdikleriniz ile barış içerisinde olmaya yorumlanır.

    3. Sinem dedi ki:

     Admin rüyamda evde tekim içerden gelirken balkon kapısının kendiliğinden aralandığını görüyorum sonra gidip baktığımda bi kapı daha var oda aralık hırsız olduğunu tahmin edip koşarak mutfağa gidiyorum elime bi bıçak alıyorum kapıda bekliyorum tam geldiği an bıçağı sallıyorum ona karşı ama son anda tanıdık olduğunu farkediyorum oda başka bi amaçla geldiğini söylüyor ve kanıtlıyor yani ben yanlış anlamışım ama gördüğüm ev kendi evim değil ve adamda hayatımda tanımadığım bi adam

     1. admin dedi ki:

      Ev içinde tadilat veya yenileme sebebi ile masraf yapabilirsiniz.

   2. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle seviştiğimi görürken eve hırsız girmeye çalışıyor,kapiiyi açıyor fakat bizim evde olduğumuzu görünce kapıyı kapatıp gidiyorlar

    1. admin dedi ki:

     Maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

   3. Duygu dedi ki:

    Admin rüyamda dedemin evinin kapısını (bizim apartmanın karşısındaki apartman) açık olduğunu fark ediyorum. Apartmana giriyorum ve kapıyı kapatıyorum.Bu sırada hırsızlar kapıya vuruyor normal bi şekilde . Ben tırstığım için açmıyorum. Polisi aramaya çalışırken yukarıdan da annemin sesini duyuyorum . O sırada hırsızlar bi şekilde beni kandırmaya çalışıyor. Ben kapıya dokunuyorum ama onlara kapıyı kendim açmadım diye düşünüyorum. O sırada sarışın ve yabancı uyruklu kadın (rus sanırım ) benimle konuşuyor. Sonra birden ben bu üç hırsız kadının üstüne çıkıyorum ve tabak kırmaya başlıyorum .Ama bi sürü ve hiçbir şekilde kırmamı kimse engellemiyor. O sırada hırsızın yukarı çıkmaması lazım çünkü annem var diye korkuyorum. Ben hırsızlarla kapı girişinde savaşıyorum . Sonra hemen uyanıyorum. Ayrıca üç yıl önce dedemin evine gerçekten hırsız girmişti ve yüklü miktar para çaldı ve ev çok dağınıktı.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hanede borcu olan birileri varsa ödemesine, hakkın adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

  2. gulseren dedi ki:

   selemu eleykum hocam ben ruyamda kapi caliyordu kimo diyordum ses vermiyordu gorumcemde aciyordu hirsiz eve giriyordu ben kacip ve beni kovaliyan baska biri var herkesezden yardim istoyordum eve geldigimde evim yikilmisti

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eviniz için ekstra masraf yapmaya yorumlanır.

 2. Betül dedi ki:

  Rüyamda eve geliyorum ve hırsız varmış. Camdan dışarı bakıyor. Hırsız ama düzgün giyimli bir adam. Sonra evden çıkıyor. Ben bir şey diyemiyorum. Ailem de sonradan geliyorlar. Sonra o hırsız elinde tepsi ile bize yemek getiriyor. Bizim e ona yemek vermemizi istiyor. Tamam diyorum. Ama dolaptaki yemekler onun getirdiği yemeklerle aynı. Isıtıp mı vereyim dedim ısıtıp ver dedi. Sonrada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Şu güne kadar harcadığınız emeklerin karşılığını fazlası ile almanız mümkün olabilir. Bir süre daha sıkıntı çektikten sonra emek ve iyiliklerinizin karşılığını fazlası ile alacak, rahata erişeceksiniz. Ancak size güven vermeyen insanların sözlerine kanmamalı, daha dikkatli olmalısınız.

   1. Nurten dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda evden çıkıp biyere git cem telefonla konuşurken kimliğimi unuttum geri döndüm eve evin kapısının önünde bir minibüs kapatmış bende şoför e kapının önünü kapatmış siniz biraz çekilirmisin dedim tamam dedi fakat ben evleri karistirdim başka apartmana girdim sonra çıktım kendi evime girdim ev darmadağınık eşyalar bazıları kırılmış fakat hiç birşey alınmamış sonra polisi aradım bu arada da sadece küçük çocuğum var elimde onu komşuyla biyere gönderdim polis bir anda belirdi yanım da ve hemen inceleme yaptı bana Bir fotoğraf gösterdi sizin gibi birinin evide böyle oldu bu kadını tanıyormusunuz akli dengesi yerinde değil dedi bende hayır dedim sonra evin içinde benimle bir kırık olanları toplamaya başladı fakat ev farklı ahır gibi hayvanlar falan varmış ama hayvanları görmedim sadece fare olanları gördüm onlarda açlıktan ölmüşler onlara bakarken uyandım

    1. admin dedi ki:

     Gelen bir telefon haberi ile yolculuk yapılabilir, harcamalar artabilir.

     1. Aysun dedi ki:

      Rüyamda eve geldiğimizde eşimle beraber evimizin kapısının açık olduğunu gördük kendi evime hırsız girdiğini ve evi dağıttığını gördüm çok korktum rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

     2. admin dedi ki:

      Eviniz için tadilat ve masraf yapılabilir.

  2. Emine dedi ki:

   Rüyamda evimin kapısı çalınıyor ve üç bayan bana yardıma geldiklerini söylüyor. Bende kapıyı açıyorum. Evim kalabalıktı ben mutfağa gittim annemlerde vardı. Daha sonra evi gezip gelen kadınlara bakmak için çocuk odasına girdim ve dolapların açık olduğunu ve kendi çantalarımın ve kızımın çantasının olmadığını ve yardıma gelen kadınları kaçarken gördüm. Oturup ağlıyordum sonra uykudan uyandım. Acaba yorumu nedir?

   1. admin dedi ki:

    Üç yerden birden gelecek olan habere ancak plansız yapılan harcamalar yüzünden de geçim sıkıntısına yorumlanır.

   2. Gül dedi ki:

    Rüyamda işyerinde çalıştığım bir bayanla eve geliyorum evin kapısı açık. Hırsız girdiğini düşünüyorum. Evden sadece 1 adet bilgisayar almış. Bu arada evde 8 bilgisayardan 1 ini almış. Ev dağılmamış. Mutfakta ocağın üstünde tencere altı yanıyor içinde birşey yok ama aspiratör kapkara olmuş O arada evde bir insan kalabalığı oluyor. Sıkıntı ile uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     İş hayatında daha mutlu olmak ve daha çok kazanç imkanı elde etmeye yorumlanır.

 3. Sinan dedi ki:

  Rüyamda evden çıkıyorum ve dönüp eve baktığımda perdenin arkasında bir kız çocuğu olduğunu görüyorum. O da beni takip ediyor ve bir kaç kişiden yardım istiyorum. Ama gelmiyor, sonra eve çıkıyorum. Hiçbir şey yok, çekmeceler aklıma geliyor. Açtığım bütün çekmeceleri boş, oturma odasından sonra yatak odasına bakayım diyorum, uykudan uyanıyorum. Acaba yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni rızık kapıları açılabilir ve yeni gelir kaynakları sağlanabilir. Ev içinde borcu olan biri varsa, gelen ekstra para ile borcunu ödeyebilecek. Maddi sorunlar endişelendirse de yakında sürpriz bir şekilde borçlardan kurtulmak mümkün olacak.

 4. Duru dedi ki:

  Rüyamda yeni eve taşınmışım ve hırsız girmiş. Hırsızı yakalıyorum ama çocuk olduğu için affediyorum. Neler aldın diyorum evde bir şey bulamadım ama çocuğumun eşyalarını almış. En önemli eşyalarımı alıyorum ve diğerlerini ona hediye ediyorum. Yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra refaha erişmek anlamına gelir. Sağlık sorunlarının ardından sıhhate erişmek ya da işlerin bozulmasının ardından yeniden düzeni kurmak demektir.

 5. Burcu yilmaz dedi ki:

  Rüyamda bir yere misafirliğe gitmişiz. Ben evde bir şey unutmuşum ve almaya geliyorum. Geldiğimde kapılar açık görüyorum ve ev de dağılmış. Yakındakilere bağırıyor ama anlatamıyorum. Sonra içeri giriyorum ve tuvalete kendini kapatan birini görüyorum. İteliyorum kapıyı, aradan çocuk olduğunu görüyorum diyorum hırsız bir çocukmuş diyorum ama çok korkuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size verdiği sözleri tutmayan ve sizi yarı yolda bırakan biri olabilir. Bu yüzden da bazı işleriniz ve planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

 6. Fatih dedi ki:

  Rüyamda dışarıdan annemle eve gidiyoruz. Apartmana girdiğimizde bizim kapının açık olduğunu görüyorum ve kapının girişinde bisikletim var. Hazırlanmış götürülecek şekilde duruyor. Sonra içeriye giriyorum, oda azcık dağınık ve nerede bu diye bakarken yukarı tavandan kaçtığını görüyorum. Polisi arayalım, parmak izinden bulurlar derken uyanıyorum. Yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Başınıza gelecek bir aksilik son anda önlenebilir, aileniz zor bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Sevdikleriniz hataya düşmenizi engelleyerek sizi uyarabilirler. Belki eğitim ya da iş hayatında da kısa süreli sorunlar olabilir.

 7. Defne dedi ki:

  Rüyamda evdeyim kapı kitlemeye gidiyorum. Kapıyı kilitliyorum alttan, sonra dış tarafta da anahtarla kapıyı açıyor ve ben içten o dıştan açıyor anahtarla. Hani sonra kapı açılıyor 3 4 tane çocuk hırsız ben kapıyı kapatıyorum. Bu sefer de alttan hem de üst kilitten kapıyı kilitliyorum üstten. Tekrar anahtarı hırsız dış taraftan açıyor kapıyı. Ben ağlıyorum kapıyı kilitlediğim halde eve hırsız giriyor. Ben tek başıma iken gelirse ne yaparım diye. Sonra kapıyı açıyorum. Üst katta dedemiz oturuyor. Onun kapısı da açık ve oraya da girmişler. Yan tarafımızdaki dairenin de kapısı açık ama kalabalık orası. Oraya girmemiştir, diyorum. Sonra ben bunların peşine düşüyorum. Koşarak yakalıyor iki tanesini eşime diyorum bunları polise götürücem diye bizde götürüyoruz. Ama eve girmediler kapıda çocuk hırsızlar ile karşılaşıyoruz. Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Ailede sağlık sorunu olan biri varsa sıhhate erişebilir. Bir süre hastalık ve dertler ile canınız sıkılsa da ailenizin de desteği ile kısa zamanda atlatabilirsiniz. Korkularınızla da yüzleşmeniz gerekebilir.

 8. Gül dedi ki:

  Rüyamda eski ama yakın olmadığım bir tanıdık kapının yarısını kırıp eve girmeye çalışıyordu. Daha sonra babam onu alıp evden dışarı atıp bir süre hırpaladı ve bu eve girmeye çalışan kişi bir kadındı.

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çıkan bir fırsat bir kadın yüzünden kaçabilir, belki size engel olabilir. Yakın çevrenizde sizi kıskanan kişiler de yanlış yönlendirebilirler. Kime inanacağınızı şaşırabilir ve kararsızlık yaşayabilirsiniz.

 9. Mest dedi ki:

  Rüyamda evimize hırsız giriyor ve çok kalıyorlar içeride. Ben çok sonra aile bireylerime haber verip polisi arayalım diyorum. Aile bireyleri de bir kısmının haberi var hırsızın evde olduğundan. Benim karışık bir ruh halim vardı bu rüyada.

 10. Nihal dedi ki:

  Rüyamda ilk telefonuma tanımadığım birinden mesaj geliyor ve sonrasında zaman geçmeden benim yaşlarımda (19) bir çocuk giriyor hırsızlık için. Tutuyorum evin içinde çığrınıyorum duyan olmuyor. sonra kardeşim babamı uyandırıyor ama babam kalkmıyor. Çocuk kaçmaya çalıştıkça kaçıyor tutuyorum yardım edin diye çığrınıyorum ama babam yine gelmiyor. Sonra annemi arıyorum ağlıyorum falan babam benden özür diliyor yatıyoruz. Tekrardan başkası giriyor bu sefer içeriye ama bu orta yaşlarda annemler uyansın diye bağıracam ama sesim çıkmıyor, çırpınıyorum çıksın diye. Sonradan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ile fikir ayrılıkları olabilir ve bir konuda uzlaşmakta zorluk yaşanabilir. Aile içinde dolaşan bazı haberler de canınızı sıkabilir. Ailenizi ikna etmek pek kolay olmayabilir.

 11. N.a dedi ki:

  Rüyamda hep harabe yıkık evler gördüm ve ben o evlerin arasında gitmek istediğim yeri bulmaya çalışıyorum ama bir türlü bulamıyorum. Bu ne anlama geliyor, yardımcı olur musunuz?

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda bir takım sıkıntıların olacağına ve iç huzurunuzun azalacağına yorumlanır. Sevdiğiniz biri ile tartışabilirsiniz ve ilişkiniz zarar görebilir.

 12. melon dedi ki:

  Rüyamda ikinci kere hırsızın yangın merdiveninden gündüz vakti evime girdiğini, bir önceki rüyamı da 20 gün önce görmüştüm. Şimdi ise evdeki bütün değerli takılarımı çaldığını, salondan yatak odasına geldiğimdeki kaçtığını ve sadece yüzüğümü düşürdüğünü alamadığını gördüm. Yatak odamı karmakarışık hale getirmişti. Çok gerçekçi hissettiğim rüyada gözümü açtığımda takılarımın yerinde olup olmadığını kontrol etmek istedim. Bunlar ne anlama gelir, yardımcı olabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde huzurunuzu kaçıran olaylar yaşanabilir. Özellikle hesapta olmayan masraflar ya da birinin sorumsuz davranması sebebi ile aile içi gerginlik yaşanabilir. Bir süre sabırlı olmaya ihtiyacınız olabilir. Özellikle kendi kabuğunuza çekilerek kafa dinlemek, aile içi meselelerden uzak durmak isteyebilirsiniz.

 13. burkan dedi ki:

  Rüyamda eşim ile birlikte bir eve geliyoruz ama evin kapısının kilidi hırsız tarafından kırılarak içeri girilmiş. Aklımıza hemen evde uyuyan kızımız geliyor. Gidip baktığımızda hala uyumaya devam ettiğini görüp rahatlıyoruz. Daha sonra hırsızın aslında daha öncede girdiğini hatırlayıp sinirleniyoruz ve bir daha girerse diye önlem almaya karar veriyoruz. Hırsızın da evde herhangi bir şey çalmadığını anlıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerden kurtulacaksınız ve kaygılar sona ererek aile içi saadet ve refah artacak. Özellikle maddi sıkıntı çekenlerin gelirinde artış olabilir. Beklenmedik yerden de kolay para gelebilir.

 14. halil dedi ki:

  Rüyamda ailecek uyuyoruz ve ben tuvalete kadar kalktım ve bide ne göreyim 2 tane hırsız salondaki koltuğu okşuyorlardı ve birde bana doğru gülüyorlardı. Hırsızlar bir de diyordu ki hollley be koltuğumuz oldu. Bu ne anlama gelir rica etsem söyler misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bir takım harcamalar yüzünden maddi durumunuz zora düşebilir ve zor günler geçirilebilir. Borçların artması ya da hesapta olmayan harcamalar aile bütçenizi zorlayabilir.

 15. Gunay dedi ki:

  Rüyamda bir kaç defa eve balkondan hırsız girmeye çalıştı ve her defasında engelledim. Birini yakalayıp hesap sordum. Ne istiyorsunuz dedim. Kovdum. Kapıları iyice kilitledim.

  1. admin dedi ki:

   Elinize para geçebilir ve maddi yönden mutlu haberler alabilirsiniz. Dostlarınız da size bir konuda destek verebilir. Size maddi külfet olan birinden uzaklaşmanız olasıdır.

   1. Gunay dedi ki:

    Tesekkurler hocam

 16. Özkan dedi ki:

  Rüyamda evde pencerenin açık olduğunu gördüm ve evde bir kaç eşyanın karıştırıldığını ve yerlerinin değiştirildiğini gördüm. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sizi stres veren veya endişeye düşüren bir konuda güzel haberler alabilirsiniz ve iç huzurunuz artabilir. Kafa karışıklığı sona erer ve doğru kararlar alınır.

 17. halil dedi ki:

  Rüyamda misafirler var ve ben tuvalete gidiyorum. O sırada fark ettim ve bağırdım misafirler hepsi ayaklandı. O sırada babam koltuğun arkasına saklan dedi. Bu ne anlama geliyor, açıklar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz sizi maddi ya da manevi konuda destekleyecekler. Atlatmanız gereken zor bir süreç olabilir.

 18. Özden dedi ki:

  Rüyamda eve hırsız giriyor. Kapıyı ben acıyorum hatta kapatmak için uğraşıyorum ama kapatamıyorum. İçeri girip kolumda ki bilezikleri almaya çalışıyor. Ev karanlıkmış ve kolumdakileri çıkarıp evin her tarafına fırlatıyorum. Bana saldırıyor ve ben de elime geçen sürahi ile kafasına kafasına vurup onu ya öldürüyorum yada bayıltıyorum. Sonra eşim geliyor ve ben de ona kızıyorum sağlam bir kapı takmadığı için. Nedir bu rüyanın tabiri?

  1. admin dedi ki:

   Borçlarınızı kapatabilir ya da maddi kayıplarınızı telafi edebilirsiniz. Elinizden yüklü miktar para çıktıysa geri kazanabilirsiniz. Mal mülk satın almak isteyenler için de hayırlıdır.

 19. Özge dedi ki:

  Merhaba, akşam gördüğüm karışık bir rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Dayalı döşeli yazın oturduğumuz evimiz var. Annemle evdeymişiz ve ben bir arkadaşıma gitmek için yoldayım. Önce siyah giymiş biri karşıma çıkıyor ve sonra mandalar görüp saklanıyorum. Sonra bir kedi beni kovalıyor ve onun yüzüne kum su falan atıyorum. Sonra tekrar eve dönüyorum ve annem evdeydi. Ev dağılmış, meğer eve hırsız girmişmiş. Ama çantama bakıyorum 2 tane çeyrek altın diyorum bunları görmemiş hırsız almamış. Sonra annem ile balkona bakıyoruz. Ellerinde eldiven balkona sarkmış siyah giymiş biri tırmanmaya çalışıyor. Orada uyandım ama hala etkisindeyim.

  1. admin dedi ki:

   Ailede biri borçları yüzünden sizden para isteyebilir. Eğer bir mal mülk satışı yapılacaksa çok dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü para konularında sizi kandırmaya çalışan ve maddi zarara uğratmak isteyen birileri olabilir. Maddi kayıplara karşı temkinli olun.

 20. Can dedi ki:

  Evime hırsız giriyor ve ben de o ara eve geliyorum. Hırsızla karşılaşıyorum ve sonra hırsızla cinsel ilişkiye giriyorum. Sonra annesi geliyor benden habersiz flan çok garip bir rüya gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Haksız kazanç elde etmek veya birinin sizi maddi zarara uğratması olarak yorumlanır. Başka biri yüzünden masraflarınız artabilir ve sizden beklentiler çoğalabilir.

 21. Can dedi ki:

  Evime hırsız giriyor bende o ara eve geliyorum hırsızla karşılaşıyorum sonra hırsızla cinsel ilişkiye giriyorum sonra annesi geliyor benden habersiz felan çok garip bi rüya gördüm

  1. admin dedi ki:

   Hiç hesapta yokken ekstra masraflar çıkabilir ve bu yüzden borçlanabilirsiniz. Birikimleriniz de bir anda eriyebilir.

 22. Bilal dedi ki:

  Rüyamda kara çarşaflı tanımadığı bir kadının eve girmeme engel olduğunu, ancak zorlayarak içeriye evime girebildiğini, evime girdiğimde salonun dağıtıldığını gördüm. Kadın ile mücadele ederek eve girdikten sonra kadın camdan atlayıp kaçtı. Bu arada evliyim.

  1. admin dedi ki:

   Borçlarınız ve masraflarınız artabilir, bu sebeple de para sıkıntısı çekebilirsiniz. Size borcu olan biri varsa parasını geri ödemeyerek zor durumda bırakabilir. Hiç hesapta olmayan masraflar da çıkabilir.

   1. Bilal dedi ki:

    Teşekkür ederim 😊

 23. Leyl dedi ki:

  Rüyamda oğlum ve bir de yine onun yaşlarında ufak bir kız çocuğum var. Onlar gülüşüp oynarken ben ayrıldığım eşimle telefonda konuşuyorum ve sonra çocuklara gürültü yaptıkları için kızıp odalarına götürürken holde yine oynayıp yaramazlık yaparlarken kapının koluna takılıyoruz. Kapı açılıyor ve kahverengi deri montlu bir kol fark ediyorum. O da kapıyı açmaya çalışıyor. Hemen kapıyı açıp ne oluyor diye bağırıyorum. Genç yaşlarda sayılabilecek esmer ama saçları bembeyaz bir adam bir şey olmamış gibi uzaklaşmaya çalışırken ben komşular duysun diye bağırırken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilir, işlerinizi aksatabilirsiniz. Özellikle bazı sorunların ortaya çıkması ile birlikte ailenizle ilgilenmekte zorlanabilirsiniz. Hiç hesapta yokken gelecek bir haberle düzeniniz bozulabilir.

 24. Doğukan dedi ki:

  Rüyamda bilgisayar karşısındaydım ve bir şeyler izliyordum. Sesini kısacaktım. Annemler uyanmasın diye sonra annem açtı kapıyı. Bir anda dizinin biraz üstüne gelen şortu vardı ve diyordu ki etek getirin bir tane bir de galiba babanıza haber verin dedi. Ben de direk çekmeceden kuru sıkı silah vardı. Onu aldım. Balkondaydı adam balkona giderken kardeşim annem balkondan düştü dedi. Ama galiba düşmemişti, hatırlamıyorum tam balkon kapısını açacaktım ve hırsızı vuracaktım ki uyandım ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bazı dedikodular yüzünden moraliniz bozulabilir ve aileden de tepki görülebilir. Özel hayatınızda kısa süreli problemler yaşanabilir, ancka bazı sorunları görmezden gelmek çevrenizin tepkisini almanıza yol açabilir.

   1. Doğukan dedi ki:

    Teşekürler çok sagolun

 25. Irmak dedi ki:

  Ben evimdeydim ve yanımda muhabbet kuşum vardı. Daha sonra abimin yanına gitmek istedim ama uyuduğunu görünce odama gittim. Ama tam giderken 2 hırsız önce ayak bileklerime daha sonra sırtına vurmaya başladı. Ama bağıramıyordum ve ondan sonra uyanınca ayak bilekleri ve sırtım sızladı. Açıklarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz size güzel bir haber verebilir ya da bir konuda destek verebilirler. Özellikle ekstra masraflarınız için yardımda bulunabilirler.

 26. Gülay dedi ki:

  Eşim rüyasında evde hırsızla karşılaşmış. Hırsızın bir şey çalıp çalmadığını görmemiş ve balkondan kaçmış gitmiş. Ertesi gün eşimin alyansı kayboldu nereye gittiğini nasıl kaybolduğuna dair bir şey hatırlamıyor. Bunun anlamı nedir acaba??

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenizden bir insan yüzünden eşinizle aranızda gerginlik olabilir. Ya da duyacağınız laflar yüzünden arkadaşlarınızdan biriyle aranız açılabilir.

 27. Ismail erez yilmaz dedi ki:

  Rüyamda babamın ve tanımadığım başka biri ile yatak odasında bağırtılarını duydum. Hemen silahı alıp gittim ve odada her yere bakarken dolabı açtığımda bir anda üstüme hırsız bağırarak zıpladı. Bunu itekleyip silahı tuttum. Kıpırdama vururum dedim. Arkasından bunu yatağa oturtup, kapıyı kilitledik. Babama silahı verip, polisi aradım. O sıra adam kaçmaya çalıştı ve babam adamı vurdu. O sıra uyandım ama adama ateş edince kan çıkmadı.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sağlık sorunları yüzünden masraflar olabilir. Şu günlerde maddi kayıplar yaşanabilir ve zor bir süreç atlatsanız da sonunda refaha erişilir.

 28. Gülşah dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla eve geldiğimde kapıda bir şey gördüm. Ev kapısı açıktı, sonra içeriye girdim. Korkuyla girdim ve içerinin darmadağın olduğunu gördüm. Odalara baktım ve pencereden kaçtığını gördüm. Sonra paralarım ne durumda diye bakmaya gittim. Ne kadar param vardı bir türlü o an hatırlayamadım. Ama 50 lira ve 20 lira bırakmıştı. Aşırı korktum. Nedir bu rüyanın anlamı? Lütfen yazabilir misiniz? Çok merak ediyorum, rüyam normal akışındayken sonu böyle bir şeye bağlandı. Rüyamda hem şaşkın, hem korkunç anlar yaşadım.

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınız sizden yardım isteyebilirler ya da borç paraya ihtiyaçları olabilir. Aslında arkadaşlığınız sınanacak ve birbirinizin zor anında ne kadar destek olduğunuzu az çok göreceksiniz.

 29. Yeşim dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ben uyurken evime birinin girdiğini duydum ve bakmak için “kim o” diyerek çıktığında bir sürü adam evime kapımı komple sökerek girdiklerini gördüm. Sesim kısılmış bağıramıyorum ve beni yatak odama soktular. Başımda oturdular telefonu aldım ve gizlice polisi aramaya çalıştım. Arayamadım ve dışarı çıktım. Yapmayın etmeyin diye bir gayretle çığlık attım. O sırada iki kişi elinde organ çantaları bir şeyler dediler. Eyvah oğlum dedim odaya gittim. Oğlumun boğazında batikon sürülmüş baygındı. Adam iyi misin diyor ve boğazını tutuyordu. Verin oğlumu hastaneye götüreyim diye ağlarken uyandım, meraktayım 🙁

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda evinize gelecek olan misafirler huzurunuzu kaçırabilir. Ev için yapmak istediğiniz şeyler de aileniz tarafından kabul edilmeyebilir ve hatta bazı düşüncelerinizi yadırgayabilirler. Ailenizle uzlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Sizi anlamak yerine ön yargılı olabilirler.

 30. Esra dedi ki:

  Rüyamda eşimle ailemle birlikte dışarı çıkıyoruz ve kapıyı ben kilitliyorum. Anahtarı kapıda unutmuşum ve geldiğimde anahtar kapıda ve açık görüyorum. Eve girdiğimde bütün eşyalar dağılmış ve kumbaramda biriktirdiğim parama bakıyorum. Bakarken yanımda babaannem var. Ona bakıp, onu bile almış diye ağlıyorum ve uyandım ama içim daraldı. Bu rüyadan sonra korkarak uyandım 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılar ya da sağlık problemlerine olabilir. Bazı sıkıntıları aile büyüklerinin desteği ile giderebilirsiniz. Özellikle ekstra masraflarınız için size destek olabilirler.

 31. gizem dedi ki:

  Rüyamda teyzemle birlikte fidan dikerken aniden eve gitmek istiyorum. Sonra eve geldiğimde kapıyı kilidini açmak isterken, tam açtığımda aniden arkadan biri tutuyor. Kapıyı bırakarak bağırmaya başlıyorum ve sonra hırsızı bir anda arkamda görüyorum. Sonra bağırıyorum, olabildiğince bağırıyorum. Fakat kimse sesimi duymuyor. Aşağıda abimler oturuyor, evin içinde o anda yani dışarıda babamı bekliyor. Sonra hırsız sonra dışarı zorla çıkartıyorum. Onu döverek hırsız kadın çıkıyor sonra babamla birlikte fotoğrafını çekiyoruz. İkisinin de yüzünü görüyorum sonra eve çıkarken. Halamlarım evine de hırsız girdiğini görüyorum. Sonra babama söylüyorum ve babam geliyor. İçeride eli bıçaklı hırsız var ve sonra babamla birlikte kavga etmeye başlıyorlar. Kardeşim arkasından sopayla vuruyor ve sonra hırsızın elindeki bıçak düşüyor. Bu sefer benimle kavga etmeye başlıyor. Kavga ediyoruz bayağı ve sonra uyanıyorum. Tabii yaralarda oluyor vücudumda.

  1. admin dedi ki:

   Ev içi masraflarınız artabilir ve kişisel masraflarınız da çoğalabilir. Bu sebeple ailenizden para istemek zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde maddi yönden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ailenize bu yüzden yalan söylemek zorunda da kalabilirsiniz.

 32. Medine dedi ki:

  Rüyamda kendimi yattığım gibi bir sesle uyanır buldum. Önce eşim sandım ve sonra eşimi yanımda fark edince eve hırsız girdiğini anladım. Yavaşça kolumdaki bileziği yatağa sakladım. Evde başka maddi bir eşya yoktu. Daha sonra hırsızlar içeri girdi ve onlara hiç bir şeyimizin olmadığını söyledim. Sonra kendimi eşimle birlikte salonda hırsızlarla bulduk. Onlara paramızın olmadığını anlatıyorduk. Nasıl oldu bilmem, o kısmı hatırlamıyorum, hırsızlar yok oldu. Sonra cama ilişti gözüm. Hırsızlar eve salon camını kırarak girmiş oluyordu. Bu rüyanın tabiri nedir? Çok sıkıntı verdi, gerçek gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde kilonuza dikkat edin. Dış görünüşünüz sizi rahatsız edebilir. Aile içi bir takım sorunlar yaşanabilir. Özellikle eşinizle aranızda geçecek konuşmalar kalbinizi kırabilir ve güven sorunları da olabilir.

 33. Gzd dedi ki:

  Rüyamda evimize hırsız girmiş. Ev hiç dağılmamış. Hatta 2 gün sonra hırsız girdiğini duyuyoruz. Cüzdanımda maaşım olduğunu hatırlıyorum. Ama alınıp alınmadığını görmüyorum. Para alınmış olduğunu düşünüyoruz. Onu da kesin olarak görmüyorum rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin huzurunu bozmaya çalışan ya da maddi yönden sizi zor durumda bırakacak birine yorumlanır. Bu kişi aşırı harcamaları ile evde huzursuzluğa yol açabilir. Aile içinden biriyle tartışabilirsiniz.

 34. Zeyj dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşim ve ikiz bebeklerimle dışarı çıkıyorum. Eve dönüşte komşumla binada oturuyorduk. Sonra komşum kafasını duvara vurdu ve kapıma kapının açık olduğunu fark ettik. İçeri girince salon çok dağınık ama yatak odası değil. Yatağımın üstünde bir miktar para vardı. Sonra çok ağlıyordum ve hırsızın diğer odadan çıktığını gördüm. Polis geliyordu ve içeri hırsızın arkadaşını gönderiyordu. O da ağlayarak dışarı çıktı. Hırsız kendini öldürmüş ve ben de taşınmak üzereyim, ağlayarak ben bir daha bu eve giremem dedim ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında bir sıkıntının başkaları tarafından da öğrenilmesine ve bu yüzden utanç yaşamaya yorumlanır. Belki borçlarınız ve maddi sıkıntılarınız yüzünden başkalarına karşı mahcubiyet olabilir.

 35. Ayşenur dedi ki:

  Biz ailecek gezmeye gitmeye hazırlanıyoruz. Sonra ben babama içimde kötü bir his olduğunu söylüyorum. Ağlıyorum ve babama sarılıyorum. Balkon kilidinin kırılacağını fark edip babama söylüyorum ve evin önüne dolaşıyorum. Tanıdığım 2 tane kadının elinde torbayla evden çıktılar ve ben onları gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelecek misafirler bolluk ve bereket getirecekler. Belki evinize gelecek misafirler size müjdeli haberler getirebilir. Şu günlerde ailece mutlu olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz.

 36. berrin dedi ki:

  Rüyada ölen anneannemin evinde yatıyormuşum. Odaya hırsız giriyor ve elinde sopası var. Beni dövecekmiş, ama dövmüyor. Ben imdat diye bağırıyorum ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bir miktar para geçebilir veya kazancınız artmaya başlayabilir. İş değişikliği ya da iş teklifi de gelebilir. Para konularında sürprizler olacak.

 37. ayça dedi ki:

  Eşim izinli geldiği zaman 2 kez gördüm eve hırsızın girdiğini. Ama eşime bak bak diyorum o hiç bir şey olmamış gibi beni duymuyor bile rüyada. İlkinde karanlık bir adam var. Odayı karıştırıp bir şey arıyor. Diğerinde kıpkırmızı giyinmiş eşimin konuşmadığım tarafından bir kadın var. Çantamı alıp gidiyor ama ben orada duran eşime rüyada hiç bir şey görmüyor yine.

  1. admin dedi ki:

   Satın almak istediğini bir mal mülk için karşınıza fırsat çıkabilir. Bir kadın da bu konuda destek olabilir. Yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Eşiniz size bir sürpriz de yapmayı planlıyor olabilir.

 38. Kıymet dedi ki:

  Rüyamda anneannemlerdeydim. Evde yalnızdım, odadan çıkıyordum ve sonra tekrar girerken bir gölge gördüm. Kapıyı açtım ve bir anda sarı sakallı tanımadığım elinde balta olan bir adam çıkıp saldırdı. Bacaklarını kesicem dedi ve ben dehşet içindeydim. Kanepeye oturdum ve ne yapacağımı düşündüm. Sonra camı açıp yardım istemeye karar verdim. O telefonla uğraşıyordu ve ev telefonundan birini aramaya çalışıyordu. Camı açıp bağırdım. İmdat yardım edin evde biri var beni öldürecek diye. Sonra tarlada birileri vardı ve bağırınca yardım için koştular, cama atladılar. Bu evdeki adam da onlara silahla ateş etmek için camdan kafasını uzattı. Yardım için gelenler adamın kafasına ateş etti. Adam öldü ve adamı sobaya attılar ve sobaya baktığımda adamın cesedini alevler arasında gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir sıkıntı atlatabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Ev içerisinde de bir süre canınızı sıkacak olaylar olabilir. Hanede bir erkekten üzücü haber alınabilir.

 39. H.E dedi ki:

  Rüyamda evin kapısının açık olduğunu gördüm ve içeri girdim. Bir anda hırsız karşıma çıktı. Bağrıştık ve sonra ben evden çıktım. Daha sonra biriyle birlikte eve tekrar girdik ve hırsızın ne alıp almadığına baktık.

  1. admin dedi ki:

   Son zamanda aile içerisinde bir takım gerginlik ve anlaşmazlıklar olabilir. Ancak en kısa sürede dağılan aile düzeni yeniden düzelecektir. Bir süre aile meseleleriyle uğraşmanız gerekebilir.

   1. Idil dedi ki:

    Annem rüyasında müstakil bir evde oturduğumuzu ve kırık bir camdan bir adamın girdiğini görüyor uyanıyor ve adam içeri girmeden kaçıyor annem de sokak kapısına çıkıyor ve kalabalığa adamı neden tutmasını diye kızıyor. Yorumunuz için teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eviniz için daha çok harcama yapmaya yorumlanır.

 40. Recep dedi ki:

  Rüyamda uyanıp kapının açık olduğunu fark ettim pantolonumu kontrol ettim cebimdekiler duruyor fakat delik deşik olmuştu pantolonum sonra kumbaramı kontrol ettiğimde parayı almış yerine bazı kağıtlar bırakmıştı hırsızın kendisini görmedim

  1. admin dedi ki:

   Elinize çok büyük bir fırsat geçebilir ve maddi yönden şans kapınızı çalabilir. Kazançta artış olması ya da beklenmedik yerden para gelmesi ile zenginlik söz konusu olabilir.

   1. Ahmet dedi ki:

    Ben 4 gün üst üste ayrı ayrı rüya gördüm. 1. Rüyamda bir mekanda oturmuş sohbet ediyoruz ama kimin kim olduğunu tam olarak seçemedim ve sonrası tam olarak evden çıkarken babam nereye gidiyorlar diye anneme sordu oda hatice babaanne den izinalmaya gidiyorlar diye konuştu bu arada hatice babaanne babamın amcasının gelini. 2. Rüyamda bir sokakta yürürken birden önüme sanki daha önce tanıyor gibi olduğum 2 veya 3 kız çıkıyor ve bana amcamın kızı o 50 bin TL yi falan ca adamdan istesin diyor ve bende kızı her iki kolundan tutarak kenarı alıp ona bağırıyor ve kulağına bir şey söyleyip kulağını tutup koparıp yerinden ayırdım o arada arkamdan bir erkek bana bir bıçak ile saldırmaya kalkıştı ve bende onun elindeki bıçağı alıp onu vurdum bu arada kan akmadı. 3. Rüyamda bir semtten geçerken karşı taraftan birilerin bizim çocuk ken oturduğumuz eve doğru koşarak gittiklerini gördüm ve o sırada hemen önümde bir berber dükkanı oldu o berber benim arkadaşım mış ondan bir bıçak istiyorum soruyor ne için evi yakacaklar diyorum vermiyor oradan ayrılırken bir anda sağ sol ve ön tarafımda çok yüksek duvarlar oluyor kafamı kaldırınca yukarıda bir delik gördüm oradan kaçmayı düşünüp hemen tırmanma ya başladım ve Tırmanır ken bir duvar parçası kopup üstüme geliyor ve ben de hemen kenarı kaçtım o delikten geçip dışarı çıkınca bir kahve hanenin önüne çıkıyor bu onların diyip aynı delikten geçip bir eski yıkık eve iniyorum orada birileri beni yakalıyor ben kaçarken bir asker arkadaşımı görüyorum bu arada bu asker arkadaşım maaşlı adem bana yardım et diyorum ama o yardım etmek yerine arkasını dönüp gidiyor adamla çekişirken ben adamı tutup balkondan aşağıya atım. 4. Rüyamda evde bir hırsızın biryere kucağında benim kızım ve saklanıyor du bende o hırsız dedim ve kaçtı ama kızımı bırakıp bırakmadığını görmedim bu rüyaları mı acil olarak yorumlar sanız çok ama çok memnun olurum.

    1. admin dedi ki:

     İlk rüyanızda aileden evinize misafir gelebilir. İkinci rüyanızda ise gelirde artış ve yeni iş anlaşmalarına, zor görevlerin altından kalkmaya yorumlanır. Üçüncü rüyanızda eskisidnen daha iyi imkanlar elde etmeye, iş hayatıda endişelerin bitmesine yorumlanır. Son rüyanızda ise eviniz için masraf yapabilirsiniz.

     1. Fatimə dedi ki:

      Rüyamda annemle aynı odada uyurken camları birileri açmaya çalışıyordu. Ve erkek kahkahaları, sesleri geliyordu. Biz de korkarak ev evraklarını, değerli eşyalarınızı alıp evden kaçmaya çalışıyorduk ama hırsız o sıra bizim peşimize düşmüştü. Çok garipti sanki hırsızlık yerine katillik yapmaya çalışıyordu. Kendimizi evden dışarı attık. Telefonlarımız da çalışmıyordu. Polise kadar gitmeye çalışıyorduk annemle. Babam evde kalmıştı ve çıkması için kapıyı aralık bırakıp evden çıkmıştık. İçte biz kaçarken ben de uyandım. Daha doğrusu uyandığımı sandım ama yine rüyanın en başına döndüğümü fark ettim. En sonda zorla da olsa uyandım.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eviniz için harcama yapmak ve çıkan masraflara yetişmeye yorumlanır.

 41. Aaaaa dedi ki:

  Rüyamda yatak odasında uyurken pencereyi siyah yassı çubukla açarak içeri giren hırsız gördüm eşimi uyandırmaya çalışırken hırsız diye bağırarak uyandım ne anlama geliyor acaba

 42. Salih dedi ki:

  Evin kapısında hırsız bekliyordu ve ben tek onun ensesini gördüm. Kapı aralıklı açıktı ve kapıda eşyalar asılıydı. Ben telefonuma baktım polisi aramak için.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntıdan kurtulmak ya da beklenilen bir sıkıntıyı önlemek olarak yorumlanır. Maddi ya da manevi zarardan son dakika kurtulabilirsiniz.

 43. Aaaaa dedi ki:

  Rüyamda yatak odasında uyurken pencereyi siyah yassı çubukla açarak içeri giren hırsız gördüm. Eşimi uyandırmaya çalışırken hırsız diye bağırarak uyandım. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Maddi endişeleriniz varsa, onlardan kurtulmak demektir. Özellikle borcu olan kişiler ödeyememe korkularından kurtulacaklar.

 44. H.Ç dedi ki:

  Rüyam biraz karışıktı, öncesinde sokakta bir grup serseri gördüm elinde bali gibi bir şey vardı çekip çekip aralarında konuşuyorlardı görünce kaçtım oradan. Ama sonra döndüm 1-2 tanesi binamızın altındaki iş yerini zorladığını gördüm seslendim ve kaçtım. Sonra geri geldiğimde iş yerinin Kapısı açıktı.Daha sonra. Apartmana girdim eve çıkarken komşunun Kapısı açıktı girdim içeri hırsızlarla karşılaştım uyardım onları. Fakat bir kargaşa yaşanmadı. Beni tehdit ettiler yüzleri tanıdık gibiydi. Sonra rüya atladı. Eşim ve ailesi ile bizim eve girdik ve o esnada onlara yaşadığım durumu anlatıyordum (hırsızlar ve mahallede dikkat etmek gerekir diye). Derken eve girdik yatak odasına girdim ve balkondan hırsız eve girmiş. Ama Evi dağıtmadan sadece yatak odasında sakladığım silahımı almış gitmişti. Hırsızı aradım bulamadım. Sizce ne anlamı var lütfen hızlı dönüş yapın

  1. admin dedi ki:

   Endişe ettiğiniz ya da korktuğunuz bir şeyler varsa, içiniz rahatlayacak. Hatta alacağınız bir haber ile yüreğinize serin su serpilebilir. İş değişikliği ya da başka bir yere taşınma da söz konusu olabilir. Anide değişikliklere karşı hazırlıklı olun. Borcu olan kişiler de zamanında ödeme yapacaklardır. Bu konuda içiniz rahat olsun.

 45. Aaa dedi ki:

  Dışardan annemle birlikte eve geliyoruz. Kapıyı açmak için anahtarları çıkardığımızda kapının açık olduğunu farkediyorum. Biraz öyle bekledikten sonra kapının arkasından hırsız çıkıyor bize kızıyor ve annemin elinden anahtarı alıyor. Bende hemen kapıyı çekip kendi anahtarımı çantamdan çıkarıp evden kaçamaması için kapıyı kilitliyorum ve aşağıya yardım çağırmaya koşuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayra alamettir, aile içerisinde bekar olan biri evlilik sinyali verebilir. Aile içerisinde son zamanda üzüntü veren bir olay varsa, haneden destek görebilirsiniz. Özellikle ev içerisine satın almak istediğiniz bir eşya varsa yad a tamir işlerini erteliyorsanız, bunlar için imkanınız olacak.

 46. Aylin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evime ben uyurken hırsız giriyor ve balkon kapısından çıktığını görüyorum. Şişko üzerinde siyah kaban olan birisiydi. Uyandığımı ona belli etmiyorum. Daha sonra bir başkası geliyor üzerindeki örtüyü kaldırıp benim uykuda olup olmadıgımı kontrol ediyor. Hemen eşime haber ediyorum. Onun polis arkadaşları beni ifadeye götürüyor ama koluma kelepçe takmışlar. Annem babam ağlıyor derken uyandım. Nedir bunun yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda aile içerisinden biri ile tartışarak küslük yaşayabilir, görüşmeme kararı alabilirsiniz. Ya da görüşmediğiniz biri varsa, aranız daha da bozulabilir. Özellikle eşinizle tartışmamaya özen gösterin, çünkü şu günlerde ikiniz de gergin olabilir ve fevri hareket edebilirsiniz. Şu günlerde ikili ilişkilerde zorluk yaşasanız da, sabırlı olursanız mukafatını alacaksınız

 47. Admin dedi ki:

  Ruyada kapıyı açtım ve karşımda hırsızı gördüm ve kapıyı hemen kapattım

  1. admin dedi ki:

   Aklınızı çelmek isteyen birileri olabilir, ancak sizi kandıramayacaklar. Yeni tanışacağınız birinden de zarar gelebilir, ancak önceden tahmin ederek bunu önleyebilirsiniz.

 48. Gülben dedi ki:

  Rüyamda hırsızın kapıyı zorladığını duydum ve o kapıyı açmaya çalışırken eşimi uyandırdım bu sırada 10 yaşında oğlum da uyandı .Hırsız tam kapıyı açmak üzereyken kapıyı ittim ve kolu kapıya sıkıştı eşim o sırada geldi ve kapının arkasına beyzbol sopası gibi bi sopa sıkıştırdı kapıyı açamasın diye ve polisi aramaya gitti bende yanındaydım sonra baktığımızda hırsız kapıdan kurtulmuş ve kaçmıştı ,yakalayamadık.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde sağlık sorunu olan kişilerin sıhhatlerine kavuşması, sıkıntıların sona ermesi olarak yorumlanır. Özellikle aile içerisinde herkesi huzursuz eden bir mesele tez vakitte çözülebilir. Sizin ailenizden gizlediğiniz bir şeyler varsa, bunlar da istemeden de olsa gün yüzüne çıkabilir.

 49. Elif Şahin dedi ki:

  Yakın zamanlarda 2-3 kere evinize hırsız girdiğini gördüm ve hep aynı kişi giriyor ama bu adam kim gerçek hayatta bilmiyorum. Bugün gördüğüm rüyada önce evin balkonunun önünde (bahçe katında oturuyoruz)pencereden annemi vurmaya çalışırken gördüm. Daha sonra içeri girdi ve biz kendimizi odaya kitleyip polisi aradık o da aramayın diye bizi uyardı en sonunda kapı camından elini içeri geçirdi elinde de silah vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizi tedirgin eden konularda artık içiniz rahat olacak. Endişelerinizin yakında sona ermesine yorumlanır. Özellikle aile içerisinde borç veya dava gibi sorunlar varsa, bunlar yakında aşılacak. Özellikle sizin desteğiniz ile ailenizin endişeleri azalabilir. Sağlık sorunu olan biri varsa güzel haber alınması olasıdır.

 50. Ebru dedi ki:

  Rüyamda kapı kilidinin bozulup içeri eşime haber vermeye gidip döndüğümde eşimle beraber kapıda hırsızla karşılaştık yüzünde maske vardi bizi görünce kaçtı geri dönüp el hareket yaptı tekrar kaçtı catidan

  1. admin dedi ki:

   Karşılaştığınız sıkıntılı durumların üstesinden kolayca geleceğinize, özellikle ilişkinizde kısa süreli hoş olmayan olayların yaşanmasıyla birlikte bunları hızla aşacağınıza yorumlanır.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda odama hırsızın girip odamı darmadağın ettiğini gördüm.hırsızın kendisini görmedim.Çok korkup bağırıp hemen çantamın içine baktım bütün banka kartlarım kağıt paralarım yerinde duruyordu.bunları almadıysa bu hırsız peki burdan ne aldı diye düşünürken bian korkarak uykudan uyandım. Rüyamın yorumu ne olabilir acaba.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eviniz için daha çok masraf yapmak demektir.

1 2 3 7
DMCA.com Protection Status