Rüyada Genç Bir Kadın Görmek

Rüyada genç bir kadın görmek, içinizi rahat ettirecek haberler almaya ve kendini güvende hissetmeye yorumlanır. Bir süredir endişe edip içten içe içinizi karartan ve sizi üzen sorunlarınız varsa yakında içiniz eserin su serpilir ve gönlünüz rahat eder. Sorunlarınıza çare bulunur, kişi büyük bir çıkmazdan kurtulur. Eğer size zulüm edip üzen biri varsa ve bu kişi bir türlü hayatınızdan çıkmıyorsa, artık hayatınızdan çıkar ve size musallat olmaz. Hayatınızda güzel gelişmeler olur, dertler ve kederler biter. Çaresiz kalan biri ise bir yakınınızdan yardım görür. Rüyada genç bir bayan görmek, aynı zamanda ideallerine erişmek ve yolunuzdaki engellerden kurtulmaya yorumlanır. Size inanıp güvenmeyen kişiler artık inanmaya başlar, yolunuzdan çekilirler. Huyunu suyunu beğenmediğiniz bir insan varsa bu insan hayatınızdan çıkar.

Rüyada genç ve güzel bir kadın görmek, müjdeli haberler almak ve şansınızın açılmasına, işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. Kişinin yuvasında esenlik ve mutluluk artar, zor günler geride kalır. Güzel günler yaşanır ve sevinçli olaylar olur.

Rüyada Genç Bir Kadının Öldüğünü Görmek

Hem kendinize hem de başkalarına hayırlı olacak işler yapmak, iyilikte bulunmak anlamına gelir. Kişi manevi yönden kendini mutlu huzurlu hissettirecek şeyler yapar. Ailesinde hasta olan biri varsa şifa bulur, sevdiklerinin mutluluklarına ortak olur.

Rüyada Genç Bir Kadınla Öpüşmek

Bekarsanız ve hoşlandığınız bir insan varsa bu insana duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Ona karşı hissettiğiniz duyguları o da size karşı hissediyor olabilir. İlişkisi olanlar ise sevdiklerini insana daha çok bağlanırlar. Rüyada genç bir kadınla ilişkiye girmek, hayal ettiği evliliğe ve mutlu bir yuvaya, sevilmeye yorumlanır. Sizi hiçbir beklentisi olmadan seven biri karşınıza çıkabilir.

Rüyada Genç Bir Kadını Yaşlanmış Görmek

Başkalarının gözünde değerinizin artacağına ve ilim irfan sahibi olmaya, örnek davranışlar sergilemeye yorumlanır. Sizi örnek alan kişiler olabilir ve fikirlerinizi almak isteyebilirler. Zamanında yaşadığınız tecrübeler sizi hatalardan korur.

Rüyada Genç Bir Kadın Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok kazançlı bir iş yapma ve maddi yönden güç elde etmek, yeni şeyler almak demektir. Kişi kendi isteklerini gerçekleştirir, içi rahat eder. İç huzuru bulur ve zor günleri geride kalır, ayrılık aşamasında olanların her şey kendi hayrına olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. NAMSAHIBI dedi ki:

  Gözlüklü bir kız gördüm ve Annesinide gördüm tartışıyorlardı biraz üzgün gibilerdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

 2. murat dedi ki:

  İyi günler.Rüyamda tanıdığım genç bir kadını felçli gördüm,tekerlekli sandalyede oturuyordu.Ben de ona yardım ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

 3. Taner dedi ki:

  merhaba,rüyamda hoşlandığım kızı bizim evin tuvaletinin içinde gördüm.Lavaboda saçlarını düzeltiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından güzel haberler almaya yorumlanır.

 4. Ali dedi ki:

  iyi akşamlar,rüyamda hoşlandığım kadının bacaklarını aşırı kıllı gördüm,yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoşlandığınız kişinin aramasına yorumlanır.

 5. Hakan dedi ki:

  merhaba,rüyamda hoşlandığım kadını kucağımda taşıyordum,tabiri nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni biri ile tanismaya yorumlanir.

 6. Eses dedi ki:

  Rüyamda marketteyim alışveriş yapcam sonra bi kız bana indirimde olan yiyecekler var dedi sonra hepsini bana verdi ben şaşırdım hepsini birden verdiği için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iş haberi almaya yorumlanır.

 7. Selen dedi ki:

  Merhabalar rüyamda bir kadın ve 4-5 yaşlarında kızını görüyorum yolda.tanımıyorum kendisini fakat durumları kötü. Kızının ayağında ayakkabısı yok çıkartmış kenarda çizmelerini görüyorum giydiriyorum sonra ikisini yanıma alıyorum eve götürüyorum. Apartmana girince apartmanın içine bir pizzacı açmışlar onu görüyorum.sonra asansöre biniyoruz asansörde başkaları da var 11. Kat düğmesine basıyorum sonra evim 3.katta yanlış bastım diye 3e basıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından hayırlı haberler almaya, evinizde berekete yorumlanır.

 8. Barış dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla beraber, 2. 3 tane kızı bir yerden başka bir yere götürüyoruz. Kızları tek tek götürüyoruz birini o yanına alıyo birini ben sonra toplu bir şekilde bir yere bırakıyoruz. Birde kızlar güzeldi. Yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başvurularınız varsa iyi haberler almaya ve sevince yorumlanır.

 9. eses dedi ki:

  Rüyamda eski sevdiğim bir kız vardı onu gördüm. Onlar arabadan indiler ailesi galiba 5 6 kişi. Sonra bir adam bana seslendi bana dik dur dedi. Sonra o kız bana gülerek baktı baya baktı. Gülüyordu ama sanki kötü baktı öğle anladım. yorumu nedir.?

  1. admin dedi ki:

   Sizden bir süredir hoşlanan birinden haber gelebilir.

 10. Funda dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kitapçıda geziyorum kitaplara bakıyorum sonra çok pozitif sarı saçlı mavi gözlü açık kahverengi renkte şapka takan ve aynı renklerde palto giyen bir kadın gelip bana gözümün içine bakarak gülerek birşeyler anlatıyor sonra sırt üstü yere uzanıp anlatıp gülmeye devam ediyor

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır özlediğiniz insanlar ile karşılaşabilir, hayırlı haberler alabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status