Rüyada Her Şeyin Siyah Beyaz Olması

Rüyada siyah beyaz görmek, mutsuzluğu artıran sorunların çıkması ve umutların azalması anlamına gelir. Hayatınızda sizi çok mutlu eden şeyler ve kişiler ile aranıza mesafe girebilir. Zorlu bir sürece girebilirsiniz ve bu yüzden de hayattan zevk almak sizin için zorlaşabilir. Belki bir iş değişikliği, yaşadığınız yeri değiştirmek ya da hayatınızda meydana gelen diğer radikal değişimler sizi mutlu etmeyecek. Bazı seçimler sizi pişman edebilir. Sizin için değerli olan şeylerin de kaybolması yüzünden üzüntü duymanız olasıdır. Özellikle geleceğe yönelik bazı inanç ve hayalleriniz yıkılabilir. Bunun altında yatan sebepler ortadan kalkmadığı sürece mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada çevresini siyah beyaz görmek, hayatı size adeta zindan eden biri ya da olaylara yorumlanır. İçinde yaşadığınız koşullardan memnun değilsiniz. Ancak hayallerinize erişmek de mümkün olmayabilir. Çaresizlik sizi üzse de bir süre daha sabır etmenizde fayda vardır.

Rüyada herkesi siyah beyaz görmek, hayatınızdaki insanların sizi hayal kırıklığına uğratması ve onların size bakış açısı yüzünden canınızın sıkılması anlamına gelir. Belki sizin ön yargılarınız yüzünden de çevrenizden uzaklaşabilirsiniz. Ancak insanların iyi yönlerini de görmeli ve gerçek dostluklarınızı harcamamaya gayret etmelisiniz.

Renksiz Rüya Görmek

Başınıza gelen bir takım talihsizlikler yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilir ve mutsuz olabilirsiniz. Hayatınızda mutlu ve güzel şeylerin de farkına varmalı ve karamsar ruh hali içerisinden çıkmalısınız. Ne kadar karamsar ve kuruntulu olursanız ok kadar da üzüleceğiniz için pozitif olmaya önem verin. Psikolojinizi bozan etkenlerden uzak durmanızda fayda var. Birileri ya da bir şeyler sizin keyfinizi kaçırıyor olabilir.

Rüyada Sokağı Siyah Beyaz Görmek

Gelecek istekleriniz konusunda endişelerinizin de olması ve bir şeyleri başarmak konusunda korkulara sahip olmak anlamına gelir. Endişeleri geride bırakmaya gayret edin. Sizi tedirgin eden bir şeyler de olabilir. Hayatta size mutluluk veren şeylere odaklanarak zorlukları da kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.

Rüyada Her Şeyin Siyah Beyaz Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukların ardın sıra gelmesi ve istenilmeyen bir duruma düşmek demektir. Hayalleriniz suya düşebilir. Bazı seçimleriniz sonrasında oldukça pişman olabilir, maddi veya manevi anlamda olanaklarınızı kaybedebilirsiniz. Hayatınızda meydana gelecek olan değişiklikler sizi pek de mutlu etmeyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bzzz dedi ki:

  Merhaba rüyam tamamen siyah beyazdı uyuyormuşum ve balkon perdesi havalanıyor ve bende bilinmedik bir huzursuzlukla uyanıyorum ve eve bana zarar vermek isteyen birinin girdiğini anlıyorum sonra evin diğer bölümünde peşine düşüp onu yakalıyorum ve elimi yüzünde sanki maske varmış gibi yüzüne götürdüm ve melek kanatlı bir ruhsal maskeydi siyah renkti kanatları .yüzünden bu melek kanatlı bulut gibi hafif siyah perde indirdim .adamı hiç tanıdığım biri değil ama yinede bu kişi beni şok ediyor rüyamda ve sonra merdivenlerden hızlıca zarar veremeden gidiyor yüzünü görüp somut olmayan ruh gibi yüz maskesini ben atınca yüzünden. şok oluyorum ve oda gidiyor.///yorumlarsanız sevinirim..

 2. Burak dedi ki:

  Merhaba rüyamda her şeyi siyaha beyaz görüyorum.
  Rüyada ayrıldığım eşimin vücudunu kara bir Pençe sarmalıyor. Ne anlama geliyor acaba çok ürperdim bana yardımcı olabilir misiniz lütfen.

 3. Burak dedi ki:

  Merhaba, Rüyada herşey siyah beyaz ayrıldığım eşimi görüyorum kara bir Pençe onun vücuduna sarılıyor Bu ne anlama geliyor acaba?

 4. Bbb dedi ki:

  Merhaba rüyamda her şeyin siyah beyaz olduğunu gördüm dışarı çıkıyorum evler sokak her yer kalemle çizilmiş gerçek değil gibi siyah beyaz duruyordu bu ne anlama geliyor acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir başlangıç yapmak ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanır.

   1. Dilek dedi ki:

    Bugün tanımadığım bi kız arkadaşımla çarşıda gezerken arkamızda birisi oluyor sürekli bende kıza bak biliyordum o olduğunu geçen de vardı diyorum sonra başka bi adam daha geliyor bizi yakalamaya çalışıyorlar kız kaçıyor bende eski sevgilimin ve En Yakın arkadaşımın çalıştığı Yere gidip yardım istiyorum patronu yardım ediyor polisler yakalıyor adamları sonra ben ağlıyorum dükkanda eve gitmeye bile korkuyorum daha sonra adamlar çıkıyor ve yine benim peşime düşmek istediğini söylüyor duyuyorum bunları

 5. Gulay dedi ki:

  Merhabalar, gördüğüm bir rüyanın yorumunu merak ediyorum. Rüyamda tanımadığım ama tam net olarak yüzünü de görmediğim bir erkekler evlilik hakkında konuşuyoruz. Bana ne zaman evlenelim hangi tarihte olsun diyor. Ben ise acele ediyor bu hafta gidip tarih alalım diyorum ama o bir ay sonra falan diyor. Açıkcası acele etmek istemiyor, ben ısrar ediyorum cumartesi olsun diyorum. Sonrasında farklı bir yerde bu seferde de yine. Tanımadığım bir adamla karşılaşıyorum ama konuşmuyoruz tanışmadığımız için. Annem bama hediye veriyor bak sana kıyafet aldım al giy diyor. Bakıyorum beyaz etek bluz dantelli ve alıp giyiyorum (bu arada evli değilim, erkek arkadaşında yok). Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çıkan bir şans sayesinde hayatınızda önemli bir yenilik yaşamak ve yeni insanlar tanımak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status