Rüyada İğne Batması

Rüyada iğne battığını görmek, eskiden meydana gelen olayların hala etkisinde olmak ve bu yüzden de geleceğe bir türlü umutla bakamamak, endişelerin artması gibi anlamlara gelir. Özellikle geçmişte yapılan bazı hatalar tekrar gündeme gelebilir ve canınızı sıkabilir. Bir zamanlar birine söylediğiniz bir söz ya da yapmış olduğunuz şeyden dolayı vicdan azabı çekebilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Bu konuda üzüntü yaşayabilir ve bu olayın etkisini üzerinizden atmakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak geçmiş orunları bir kenara bırakmak ve geleceğe odaklanmak sizin için en hayırlısı olacaktır.

Rüyada kendinize iğne battığını görürseniz, geçmişte bir zarara uğrattığınız düşmanlarınızın tekrar karşınıza çıkmaları ve size kin beslemeleri, sizin önünüze taş koymaları, endişe etmenize neden olmalarına delalettir. Özellikle eskiden kalbini kırdığınız bir insan ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Eski defterlerin yeniden açılması şu günlerde canınızı sıkabilir.

Rüyada Eline İğne Batması

Yaşanacak bazı sıkıntıların habercisidir ve özellikle bir düşmandan gelecek zararı simgeler. Bu kişi size çok yakın biri olabilir ve sizden öç almak isteyebilir. Çalışma arkadaşlarınız arasında da sizi kıskanan ve sizin kötülüğünüzü isteyen birileri olabilir. Sırlarınızı paylaşırken çok dikkatli olun. Yoksa bunlar başınızı ağrıtabilir.

Rüyada Toplu İğne Batması

Sizinle bir derdi ya da sorunu olan bir insanın uğraşacağı ve sizi üzmek için elinden geleni ardına koymayacağı anlamına gelir. Bu kişi geçmişte yarı yolda bıraktığınız ve şu an size karşı hiç de hoş olmayan hisler besleyen biri olabilir. Yakın zamanda geçmiş hatalar ile yüzleşmek beraberinde problemlere yol açabilir. Özel hayatınızda zor bir dönem atlatabilirsiniz.

Rüyada Parmağa İğne Batması

Sosyal çevrenizden bir insanın size hainlik yapması ve size karşı bir kumpas içinde olmasına delalettir. Bu kişi aslında size karşı kötü duygular besleyebilir ve sizin her türlü başarınızı kıskanıyor olabilir. Dost çevrenizden alacağınız zarar beraberinde sıkıntılar da getirecek. Dost sandığınız bir insandan alacağınız zarar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Rüyada parmağa iğne batması ve kanaması ise rahat bir hayatı simgeler. Bir takım zorlukları aşarak rahata erişebilir, düşmanlarınıza karşı galip gelebilirsiniz.

Rüyada Batan İğneyi Çıkarmak

Geçmişte kalbini kırdığınız ve size karşı düşmanca yaklaşan bir insanın kalbini yeniden kazanacağınıza, eski hataları telafi edeceğinize ve etrafınızda düşman bırakmayacağınıza yorumlanır. Size zara vermek isteyen insanlar bundan vazgeçecekler ve sizin iyi niyetinizi anlayacaklar, kendi yollarına gidecekler. Rüyada vücudundan iğne çıkarmak, maddi yönden rahata erişmek ve bereketli para kazanmak, yeni iş fırsatının ayağınıza kadar gelmesi anlamı da taşır.

Rüyada Vücuduna İğne Batırılması

Dost bildiğiniz insanların sizi maddi yönden zarara uğratması, büyük bir borç altına girmek veya gelirin azalması, iş hayatında olumsuz gelişmelerin habercisidir. Kötü bir haber alabilirsiniz ve şu günlerde bazı yaşanan olaylar canınızı sıkabilir. Çaresizliğe düşürecek olaylar vuku bulabilir.

Rüyada Dikiş İğnesi Batması

Bir işten ar ard başarısızlık sağlamak, motivasyonunuzun ve yaşam enerjinizin azalması, zorlukları aşmakta güçlük çekmek gibi anlamlara gelir. Başarılı olmak için denemelerini sonuç vermeyebilir. Tekrar benzer hatalara düşerek yeniden sıfırdan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Birine İğne Batırmak

Bir insan ile kavga etmek ve aranızın bozulması, söylenecek sözlerin iki tarafa da zarar vermesi, ilişkilerde ayrılıkların habercisidir. Zor da olsa bazı gerçekleri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Birinin İğne Batırması

Beklentilerin sonucunda hayal kırıklığına uğramak, size bir konuda söz veren insanın sözünü tutmayarak sizi yarı yolda bırakması veya beklenen haberin bir türlü gelmemesi demektir. Uzun süredir üzerine hayaller kurduğunuz bir şey de gerçek olmayabilir.

Rüyada İğne Batması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, geçmişin acılarını yeniden yaşamak, düşman edinmek, zorluklarla baş edememek ve sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Bir süre sorunlar ile boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu da hem özel hayat hem de iş eğitim hayatınızı kötü yönde etkileyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. nur dedi ki:

  Merhaba, rüyamda rahmetli kayınpederim yanımda oturuyordu. Sağ elimde avcumun içine 5 6 adet toplu iğne girmişti. Tek tek onları çıkardı.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinden duyacağınız dedikodular canınızı sıkabilir.

   1. Erol dedi ki:

    Şırınga iğnesi sol elimi çizdi ancak tanımadığım bir kişi kolun kanıyor dedi bende baktım kan aktığını gördüm uyandım hepsi bu

    1. admin dedi ki:

     Hasta olan birinin iyileşmesine yorumlanır.

     1. Onur dedi ki:

      Ruyamda esimin karin kasima toplu igne batirip duruyo du aciyo dememe ramen devam batiriyordu.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eşiniz ile aranızda kırgınlık varsa bitmesine yorumlanır.

    2. Cemil dedi ki:

     Merhaba rüyamda edimin yatağa getirdiği toplu iğneler düşüyor ve kalcama ayaklarıma batıyordu sonra hepsini çıkarıp eşime kızıp kavga ediyordum.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya işitilen bir söze kırılmaya yorumlanır.

    3. Ayşenur dedi ki:

     Bana ruyamda bir arkadaşım bacağıma koluma iğne batırıyordu kanıyordu

   2. Zeynep fr dedi ki:

    Mrb rüyamda birisi vücudumun heryerine toplu igneler batirdi rüyamda çok korktum bu nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

  2. Celil dedi ki:

   Merhaba. Lise öğrencisiyim. Rüyamda sınıf arkadaşlarımdan biri sırtıma uzun iğneler batırıyordu. Her batırdığında nefesim kesiliyomuş gibi hissediyordum. Sonra onları çıkartım. Ve sonra o sınıf arkadaşımı dövdüm. Ne anlama geliyor acaba. Teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir arkadaş çevresine girilebilir.

    1. Elif dedi ki:

     Ruyamda ayak parmagima dikis ignesi batti kanlar icerisinde cikardim canim cok yandi

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

   2. Asya dedi ki:

    Rüyamda yatağıma toplu iğneler batırıyordum hemen yanıma

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uykunuzu kaçıran dertlerin bitmesine yorumlanır.

  3. Çiğdem dedi ki:

   Sağ baş parmagima1 parmağın yarısı kadar uzun büyük bir iğne girmiş halde üstümü değiştirirken gördüm arkadaşım yanımdaydı koşarak ve ağlayarak onun yanına gittim sonra çekip iğneyi çıkardım çıkan iğnenin yeri bayağı büyüktü ağlayarak hastaneye gittik rüyamda ria etsem yorumlarmisiniz

  4. Melek dedi ki:

   Rüyamda dilime iğneler batiyordu yutuyordum birkaçını kendim çıkarıyordum dilimdeki iğneleri.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi kıran birinin pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

  5. Süleyman dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda ailemden biri babamın boğazına iğne batırıyordu iğnenin yarısı dışarı çıkmıştı.

  6. Elmas dedi ki:

   Merhaba ben ruyamda oglumun vucuduna saplanmis toplu igneler gordum onlari teker teker cikardim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

 2. seval yılmaz dedi ki:

  Rüyamda iki büyük yorgan iğnesini biri iki elimin tam ortasına batırıyordu. Şimdi herşey düzelecek diyordu. Ben çok korkuyordum her batırışında. Ellerinden aynı zamanda kan akıyordu. Sabah 6 da uyandığımda iki elimde sol tarafıma doğru açık duruyordu. Bunun manası nedir? Lütfen birisi yorumlayabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Birş sözleri ile kalbinizi kırabilir, arkanızdan iş çeviren biri yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

 3. arda dedi ki:

  Rüyamda görüyordum tanımadığım uzun boylu yaşlı bir kadın bana iğne batırıp kaçıyordu. Her dışarıya çıktığımda batırıyordu ve ondan sonra bağırıyordum. Küfür atıyordu, diyordu “sen kimsin seni tanımıyorum” falan filan. Ondan sonra tekrar iğne batırdı. Bende vurdum bu kadını tanımadığım bir sürü insan beni vurdu. Hala da canım çok acıyor, özellikle de elimin üstü iğnenin batığı yer. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Hiç sevmediğiniz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz, hakkınızda yapılan dedikodular da kulağınıza gelebilir ve bu kişilerle bir arada olmak canınızı sıkabilir.

 4. Mihriban dedi ki:

  Rüyamda anneannem ve çocukları ile konuşmuyoruz. Fakat mecburiyetten karşılaşıyoruz. Ben konuşmalarına dayanamıyorum. Çocuklarıma dikkatli olmalarını söylüyorum. Sonra anneannem beni sakinleştirmek için ağzımın içine iğne batırıyor. Ben tepki verdikçe dahada batırıyor. İçimden beterini yasa diyorum. Sonra boğazım deliniyor ve kanlar çıkıyor. TEŞEKKÜR EDERİM yorumunuz için.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde bazı sözleriniz ile insanları incitebilirsiniz, bu yüzden daha sabırlı olmanız gerekecek.

 5. savel acun dedi ki:

  İyi günler, ayağıma 4 adet dikiş iğnesi battı. Oturup çıkardım ve iğnelerin battığı yer kanamaya başladı. Daha sonra zehirlenme endişesiyle iğnelerin battığı yere daha fazla kan çıkması için kerpetene benzer bir aletle vurmaya başladım ve daha çok kan çıkmaya başladı. Cevabınız için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi sinir edecek ve lafları ile de sizi üzecek birine yorumlanır.

   1. Melek dedi ki:

    Rüyada dilime iğne battığını gördüm. Bu ne anlam verir?

    1. admin dedi ki:

     Söylenen sözlerden dolayı çok pişman olmak anlamına gelir.

     1. Semra dedi ki:

      Ruyamda agzimda igneler var yanaklarima batmis ama ben onlari cikartiyorum bu ne anlama geliyor?n

     2. admin dedi ki:

      Birine söylediğiniz sözlerden dolayı pişman olmaya yorumlanır.

    2. Gulsah dedi ki:

     Ruyada bacağıma 3 tane diken batmış onları çıkarıp attım.1 ay sonra yine Rüyamda bu sefer ayak baş parmağıma 1 tane diken battı çıktı ve az kan damlaları cıktı

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi üzen ve kıran kim varsa gönlünüzü almasına yorumlanır.

   2. Ferdi dedi ki:

    Mrb igne eski ve kirli bir beyaz beze batmis bende ona bakitordum

    1. admin dedi ki:

     Sizi dolduruşa getirmeye çalışan birileri olabilir.

 6. Tugce dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım biri beni yanına çağırıyor ve iğne batırıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yakında hayatınıza girecek biri sizi yanlış yönlendirmeye çalışabilir, olumsuz etkisi olabilir.

   1. Tuba dedi ki:

    Babama yiyecek bisey vermeye gidiyordum. Findik bahcesinde sonra. Kopekten korktum. Annem elindeki boregi ver dedi Ben vermeye korktum siz verin dedim onlara uzattım onlar kopege boregi attilar kopek de çok açmış kahverengi biraz ürkütücü bir kopekti sinsi yanaşıyordu her atılan böreği iştahla kaparken yerken ben geri döndüm. Babam igne var orda bi yerde dikkat et dedi erkek kardesim oraya bırakmış bana igne batmış orda hissetmedim Geri dondugumde baktimki elimin icinde igne hafifte sızlıyor. Hic oyle igne gormedim cok parlaktı ve ucuda toplu iğne değilde ataça benziyordu ucunda iğnesi de 5 6 cm kadardır. Sonra o ufak acıyla cikardim hafif kanadı. Kardeşim erkek hemsıredir ona hesap sordum neden bıraktın diye o sustu Uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Evinizin rızkına bereketine göz koyan kimseler ile aranızda tartışma olabilir, gelen bir laf yüzünden de biri kalbinizi kırabilir.

     1. Muhammed dedi ki:

      Selamun aleyküm hocam rüyamda bacak kısmına. Yüzlerce iğne vardı tek tek çıkarıyodum baldır kısmı hep iğneydi içinden çıkarıyordum neye yorumlanır açığa kavuşturursan sevinirim .

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya kalbinizi kıran birinin özür dilemesine yorumlanır.

   2. Birgul dedi ki:

    Ben istihareye yatmistim ruyamda beyaz bir elbise yikiyordum elbisenin uzerinde 4tane ine cikti parmaklarima batti cok hafif kan geldi acaba istiharemi yorumlarmisiniz

 7. Ermer dedi ki:

  Kendi eşarbımı çıkarırken eşarbımdaki iğneler birden kafama batıyor. İçim geçiyor ve anneme “anne ben çok kötü oldum” diyorum. Bir yarci geliyor ve elinde bir şırınga ile o geldiğinde ben hepsini çıkarmış bulunuyorum. Ufak büyük değişik köpekler de vardı.

  1. admin dedi ki:

   Kıskanç kişilerin sizin hakkınızda çıkardığı dedikodular olabilir ya da engel olmak isteyebilirler. Bu durum bir süre canınızı sıkabilir.

 8. Ziyaretci dedi ki:

  Benim rüyamda sanırım bacaklarıma defalarca iğne batırılıyordu. Sanırım iğneyi veya batıranı görmüyordum fakat batan iğnenin acısını hissedebiliyordum. Bu ne anlama gelmektedir?

  1. admin dedi ki:

   Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler keyfinizi kaçırabilir, bazı olumsuz şeyler duyabilirsiniz.

 9. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda kıyafetimde toplu iğneler varmış ama vücuduma değmiyordu. Hepsini tek tek çıkardım. 20 tane diyordum ve sonra siyah kıyafetli insanlar gördüm. Korkunçlardı, sadece balkonda beyaz elbiseli 3 kız çocuğu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hakkınızda dedikodu yapan kişiler tarafından çok üzülmek, size karşı hasetlik besleyen kişiler tarafından mağdur edilmeye yorumlanır.

 10. m.omuş dedi ki:

  Rüyamda otuz kırk tane siyah toplu iğnenin elimin üzerine batmış olduğunu gördüm. Rüya hali acıdan çok kaygı duyduğumu hatırlıyorum. Sizce anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yaşanan bazı talihsiz olayların hala etkisinde olmak ve yeniden anımsamak demektir.

  2. Sel gibi dedi ki:

   Yuzume yuzlerce toplu igne batmış tek tek çıkartıyorum sonuna kadar kalktigimda kollarim birsüre kitlendi

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size söylediği laflardan pişman olan birine yorumlanır.

 11. BUSRA dedi ki:

  Merhabalar, bende rüyamda küçük sarışın mavi gözlü bir kız çocuğunun elime defalarca iğne batırdığını gördüm. Bende ona daha fazla ayaklarına batırdım. Tek bir iğneyle delik deşik ettik çocukla birbirimizi.

  1. admin dedi ki:

   Dedikodular ve söylentiler yüzünden zor zamanlar atlatmak, hakkınızda birilerinin sizi çekiştirmesine yorumlanır.

  2. Hidayet dedi ki:

   Ruyamda hanimimim elbisesine uc tane igne yerlestirdim

  3. Birgul dedi ki:

   Ben istihareye yatmistim ruyamda beyaz bir elbise yikiyordum elbisenin uzerinde 4tane ine cikti parmaklarima batti cok hafif kan geldi acaba istiharemi yorumlarmisiniz

 12. Pınar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir kız bebek sağ omzuma iğne gibi bir şey batırıyordu. Bende bağırıyordum etrafımdakilere ve sonra ben bebeğe tokat attım ve iğneyi çıkardım.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir özlem duyduğunuz biri sizinle görüşmek isteyebilir.

   1. Özkan dedi ki:

    Rüyamda çok sevdiğim bir büyüğümün evinde oturuyoruz.Sonra daha önce hiç karşılaşmadığım kızı yanıma geliyor biraz konustuktuktan sonra. Dışarı çıkıyoruz bir anda elindeki iğneleri kendi belirlediği bir hedefe atıyor. Ben de onu durdurmaya çalışırken sağ alime 3 adet iğne saplaniyor. Sonra elimdeki ıgnelerden kan aktığını görünce üzülerek elimden çıkarıyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz konuşmadığınız insanları ziyarete gitmeye yorumlanır.

 13. Berba dar dedi ki:

  Rüyamda annemin evinde koltukta oturuyoruz. Batmış halde dikiş iğnesi görüyorum. Lacivert iplikli anneme bunu neden sapladın diyorum. Unutmuşum diyor, bir bakıyoruz oturduğumuz koltuğun her tarafında iğneler var. Biri büyü yapmış diyoruz ve tek tek onları topluyoruz. Ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz birinden gelecek ihanete, sırların ortaya çıkmasına ve fesat birine yorumlanır.

 14. Fatmanur dedi ki:

  Rüyamda biri acı çektirmek amacıyla insanların vücuduna iğne batırıyordu. Bende insanları kurtarma amacıyla iğneleri çıkartıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar kalbinizi kıran biri gelip özür dileyebilir ve pişman olabilir.

   1. Suna dedi ki:

    Ruyamda bir suru dikis ignesi elimden yere dusuyor ben de toplamak isterken icinde miknatis oldugunu ve her birinin bas parmagima saplandigini goruyorum canim aciyor bagiriyorum ve tek tek hepsini cikariyorum ne anlama geliyor yorumlarmisiniz tesekkurler

    1. admin dedi ki:

     Zamanında sözleri ile kalbinizi kıran kimseler gönlünüzü alır, küslük biter.

 15. Hayriye gürsoy dedi ki:

  Merhaba, rüyamda sol elimin küçük parmağı ağrıyor ve hemşire ufacık enjektörle iğne yaptığını gördüm. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, çok mutlu olacağınız bir haber almaya yorumlanır.

 16. yeşim dedi ki:

  Merhaba. Bu sabah rüyamda beyaz bir kahve fincanının içine elimi sokmamla bir anda görmediğim bir iğne parmağıma battı ve acısını gerçek gibi hissedip uyandım. Mümkünse bu rüyamın tabirini yapmanızı ve hangi grup rüyaya girdiğini (uhrevi,dünyevi…) bildirmenizi rica ediyorum.
  Saygılarımla. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu gördüğünüz rüyayı dünyevi rüya olarak yorumlarsak yakında birinden işiteceğiniz sözler canınızı yakabilir. Hak etmediğiniz laflar işitebilir ya da haksızlığa uğrayabilirsiniz.

 17. zeynep Cökü dedi ki:

  Rüyamda boğazımızdaki damara eşim iğne batırdı. Eşime nefes alamıyorum çıkar dedim. Kardeşim çıkardı. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden külfete ya da masrafların çoğalmasına, ancak tez zamanda bu maddi zarardan kurtulmaya yorumlanır.

 18. Burak dedi ki:

  Rüyada tanımadığım başında baş örtülü bir kız parmağına iğne batırıyor ve enjekte ediyordu. Ayrıca gülümsüyordu. Anlamı nedir size göre? Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bazı sözlerin sizi kırıp incitmesi, hak etmediğiniz laflar duymak ya da dedikodunuzun yapılmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz biri olabilir.

 19. Necipcan dedi ki:

  Rüyamda ağıma toplu iğne batırılıyordu ve iğne girdiğinde kırılıp içinde kalıyordu ama işin garip tarafı o kadar çok canım acıyordu ki Esma diye bir ses duydum. Ayağımı tutarak uyandım ve iğneyi batıran halamdı.

  1. admin dedi ki:

   Hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz, dedikodunuzu yapan kişiler olabilir ve bu durum sizin güveninizi sarsabilir.

 20. Arife dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda dikiş yapıyordum. Elimdeki iğne elime battı istemsizce iğne batmaya devam etti. Elime doğru büyük bir iğnenin çoğu kısmı girdi ve birden kan fışkırdı.

  1. admin dedi ki:

   Biri size kırıcı laflar edebilir, duyacağınız sözlere çok şaşırabilir yolları ayırabilirsiniz.

 21. filiz dedi ki:

  Rüyamda Suudi Arabistandaymışım. Bir eğlencede insan kalabalığının arasında kalıyorum ve her tarafıma toplu iğne ve dikiş iğneleri batıyor ama o kadar çok ki inanamıyorum. Bu nasıl olur diye söyleme söylene çıkarmaya başlıyorum iğneleri.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden sizi huzursuz edecek haberler almak ve uzakta yaşayan birilerinden gelecek haberler yüzünden üzülmek demektir.

 22. Mehtap dedi ki:

  Rüyamda iş yerinden bir çalışan elinde şırınga ve içinde ilaç, iğneyi omzuma batırmaya çalışıyor, çekilmeye çalıştıkça yapmaya çalışıyordu. Bir an durdum omzuma herhalde batırdı diye düşündüm. Ardından şikayette bulundum. İlacın içeriğini sorduk karısının ilacı olduğunu söyledi. Sonra yöneticimiz işten atıldığı bilgisini verdi.

  1. admin dedi ki:

   Hakkınızda konuşulan lafların kulağınıza gelmesine ve çok üzülmeye, dedikoduya yorumlanır.

   1. Ayten Kolukısa dedi ki:

    Düğünüme çağırmayı unuttuğum bir arkadaşımın evindeyiz teyzesinin kızı evleniyormuş bende onların evine gitmişim halının üstünde batmış toplu iğneler var onları topluyorum toplarken ayak parmaklarıma iğneler batmış arkalı un annesi onları çıkarıyor yalnız bir tanesi kalıyor

    1. admin dedi ki:

     Çevreden duyulan bazı dedikodular keyfinizi kaçırabilir.

 23. İlknur Akyol dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda baba evinde gelinlikle antrede oturuyorum. Etrafımda bayan erkek karışık hiç tanımıyorum. İçlerinde annem babam da var ve bana âdet diye herkes aynı anda toplu iğne batırıyordu. Ben de yapmayın acıyor diye ağlıyordum ve sonra siz bana iğne batırdınız diye sırayla herkese tokat attım. Annem, babam, kardeşlerim hariç şu an ben evliyim bir oğlum var. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Biri tarafından hüsrana uğramak, söylenen yalanın gün yüzüne çıkmasına yorumlanır.

 24. Söslaödm dedi ki:

  Parmağıma ipli dikiş iğnesi pattı iple birlikte onu parmağımdan geçirdim.

  1. admin dedi ki:

   Risk aldığınız bir işte hüsrana uğramak, zarar etmek demektir.

 25. Alara dedi ki:

  Rüyamda bir hastalık gibi bir şeyim vardı ve bundan kurtulmak için bir tabak vardı. İçerisinde su sıcaktı sanırım. Bir de iğne vardı, kalın bir iğne farklıydı doktor iğnesi gibi değil. Yaşlı teyze bana diyordu ki eğer o iğne düşerse ölürsün ve iğne düşüyordu. Ben de ölmek istemiyordum. İğneyi yapmak istemiyordum. Amcam sırf hastalıktan kurtulayım diye elimin üst kısmındaki damara çok sert bir şekilde batırıyordu ve damarımdan geçiyordu yüzüm bir sürü kan fışkırıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntıdan kurtulabilir, hatta bir konuda kuruntu yaptığınızın farkına varabilirsiniz. Stres veren bir şey de hayatınızdan çıkabilir.

 26. Yasemin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda dilime iğne girmiş. Dilimden iğneyi çıkartıyordum ve sağ elimdeki işaret parmağıma da sonrasında iğne batmış ve etimin çekilip kemiğimin gördüm. Kan yoktu rüyamda. Yorumlar mısınız acaba!

  1. admin dedi ki:

   İşittiğiniz bazı sözler kalbinizi kırabilir ve bir türlü aklınızdan çıkaramayabilir, birine çok darılabilirsiniz.

  2. Buğra dedi ki:

   Merhaba, ben sınıfında iken hocanın verdiği kağıtlar dağıtılıyordu. Bir grup diğerlerini sevmiyor diye bazılarına vermedi kağıdı. Bende gidip dağıttım sonra sıra arkadaşım elindeki dikiş iğnesini avuç içime köküne kadar soktu ve sonra çıkardı.

   1. admin dedi ki:

    Eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 27. Bengi dedi ki:

  İyi günler, cevaplarsanız sevinirim. Rüyamda gece vakti bir grup arkadaşımla denize girmeye karar veriyoruz ancak denizin içindeyken el parmaklarıma bir sürü iğne battığını görüyorum. Hemen bir arkadaşım çıkarmama yardımcı oluyor. Bunun ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan iyilik görebilirsiniz, onlardan gelecek haberler sizi mutlu edebilir.

 28. Mustafa pekdemir dedi ki:

  Rüyamda birkaç kişiyle kavga etik ve adamların ellerinde olta vardı. Birkaç tanesinin ellerinden alıp kırdım. Biri oltayla vururken oltayı tuttum. O anda bir sürü kanca koluma girdi. Birkaç tanesini çıkardım ama orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Biri ile yapacağınız konuşma sonrasında canınız sıkılabilir, sizden beklentisi olan biri zor durumda bırakabilir. Borç isteme ya da başka bir sebeple konuşmak isteyen biri olabilir.

 29. Banu dedi ki:

  Rüyamda küçük kağıttan yapılmış bir zarfın ortasında bir toplu iğne vardı. Benim ağzıma biri bastırıyordu. Ben o kişiyi görmedim ve aynı zarfı komşumuzun kızının ağzına da batırıyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar size yapılan bir haksızlıktan dolayı birinin af dilemesi, yapılan iyiliklerin karşılığını bulması ve sonunda hakkınız olanı almanıza yorumlanır.

 30. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda yüzümün her zerresine toplu bir şekilde derinlemesine iğne batmış şekilde gördüm. Hepsini acısına dayanarak söküp atıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi endişelendiren veya fesatlık besleyen kişilerden uzaklaşmaya, dost ve düşmanı ayırmaya yorumlanır. Huzurunuzu kaçıran birileri varsa, sizden uzaklaşabilirler.

 31. Hakan dedi ki:

  Merhaba rüyamda parmağımda bir iğnelik batmış halde duruyordu. İğne olta iğnesine benziyordu. Yanımda annem ve rahmetli babam vardı. Babam sağ ve iğneyi çıkartmaya çalışıyordu. Annemle rüyamda kavga ediyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Anneniz sizden bir konuda yardım isteyebilir. Size anlatmak istediği bir şeyler de olabilir.

 32. Zeynep dedi ki:

  Merhaba, rüyamda iki kızın benim boynuma arkadan toplu iğne batırdığını gördüm ama bu kızlardan biri benim okuldan arkadaşımdı ama diğerinin yüzünü hatırlamıyorum. Daha sonra çok öfkelendim aynı şekilde ikisinden de intikam aldım ve daha çok canlarını yaktığım görüp mutlu olduğumu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar size yapılan haksızlıklar yüzünden pişman olan kişiler olabilir, yeni bir arkadaş ortamına katılabilir, güveneceğiniz dostluklar kurabilirsiniz.

 33. Nisanur dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyamda evimize 40 üzeri yaşlarda 3, 4 bayanlar geliyor. Görücü imiş bayanlardan biri ve gözlüklü olanı odaları gezmeye kalkıyor izinsiz bir şekilde. Evimiz de yatak odası ve bir oda biraz dağınık. O odalara giriyor. En son yatak odasına giriyor ama ben utanıyor ve bir yandan izinsiz girdiği için kızıyorum içten. Sonra toplu iğne istiyor ve ben de veriyorum. Sonra yatak odasını perdelerini yere uzanarak var gücüyle çekiştiriyor. Amacı perdeleri sökmek. Ben de ne yapıyorsun diye engel olmaya çalışıyorum. Fayda etmiyor, koluna toplu iğne batırıyorum fayda yok. O çekiştiriyor ve ben de iğne batırıyorum koluna ellerine bırakmıyor. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve hakkınızda dedikodu yapan kişilerin maskelerinin düşeceğine, özellikle aile huzurunu kaçırmaya çalışan birine yorumlanır.

 34. Apo dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bilmediğim bir suçtan dolayı öğretmenim bacaklarıma bir sürü küçük iğne batırıp, arkadaşlarımın olduğu bir yerde bekletiyordu. Acı çekiyordum ve ağlıyordum. Hocamın gelmeyeceğini ve cezanın bitmeyeceğini anladığımda iğneleri kendim çıkarıp, o durumdan kurtuldum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve arkadaşlarınızla aranızı açmaya çalışan kişiler olabilir, ancak bunu fark ederek arkadaşlarınızla aranızı bozmasına izin vermeyeceksiniz ve düşmanlarınız emellerine ulaşamayacaklar.

 35. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba cevaplarsanız çok memnun kalırım. Rüyada sağ elimin parmaklarının kısaldığını gördüm ve işin ilginç tarafı parmaklarımın ucuna sanki ipi dikmişim gibi ipin ucuna parmaklarımın ucundan ipe takılmış olan yorgan iğnesi sallanıyordu. Etkisinde çok kaldım, yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi beklenti içerisine sokan biri verdiği sözleri tutmayarak yarı yolda bırakabilir ve aranız açılabilir.

 36. halil ışık dedi ki:

  Rüyada ensemden toplu iğne çıkarıyordum. tam da ensemin sol tarafına batırmışlardı ve kimin batırdığını da bilmiyordum. Ama elimle çıkarıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar iyiliğinizin dokunduğu birinden kötülük görebilirsiniz ve bu durum sizi üzebilir. Başkasından yardım istemeden tek başınıza sorunlarınızı çözebilirsiniz.

   1. Özkan dedi ki:

    Rüyamda çok sevdiğim bir büyüğümün evinde oturuyoruz.Sonra daha önce hiç karşılaşmadığım kızı yanıma geliyor biraz konustuktuktan sonra, Dışarı çıkıyoruz bir anda elindeki iğneleri kendi belirlediği bir hedefe atıyor. Ben de onu durdurmaya çalışırken sağ el parmaklarıma 3 adet iğne saplaniyor. Sonra elimdeki ıgnelerden kan aktığını görünce üzülerek elimden çıkarıyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi kırıp üzen birinin barışmak istemesine yorumlanır.

    2. Sultan dedi ki:

     Dikiş makinasında dikiş dikiyordum.makinayı bıraktım yukarı çıktım aşağı indiğimde kızımın baş parmağına dikiş makinasının iğnesi birkaç defa girip çıkmış .

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir iş fırsatına, küs biriyle de barışmaya yorumlanır.

 37. Muhammet dedi ki:

  Rüyamda teyzemin eline ve ayağına toplu iğneler girmişti. Sessiz çığlıklar atıyordu ve ben bir kısmını çıkardım. Fakat bir kısmını çıkartamadım. O ben bir yolunu bulurum dedi ama çok kötü oldum. Anlamı nedir acaba? Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntıların üstesinden gelmenizde çevrenizde size yol gösteren ya da uyaran, hata yapmanızı önleyecek birileri olabilir. Ya da yakın zamanda birinden borç para almak zorunda kalabilirsiniz.

 38. Erkan atar dedi ki:

  Rüyamda amcam ile motorla eski çalıştığım yere gittik. Orada çalıştık. Bir düğün salonu işimiz bitti ve geri dönüşte kestirmeden gidelim dedim. Bir yola girdim, bahçeden geçip. Ve yolun sonu polislerin nöbet tuttuğu yere varıp kapı kapalıydı. Polis yoktu ve geri dönerken 2 kisi galiba yaratıktı. Renkleri yeşil, birden önümüze çıktılar. Motordan inmiştik ve birisi bana iğne batırdı çıkardı. Ama hissettim yani iğneyi. Sonra 3 veya 4 defa hızlıca batırdı. Gülüyordu ve ben de bağırdım. Dedim ne yapıyorsun sen canım acıyor. Ben kaçmaya çalıştım. Kaçarken de amcam arkadaydı. Kaçmıyordu ve ben kaçamadım. Adam yakaladı beni tuttu geri dönüp baktım. Amcamı birisi vurdu silahla, amcam öldü herhalde. Çünkü yere düştü. Sonra uyandım. Ne anlama geliyor bulamadım. Bu arada amcam yurt dışında 1 haftaya geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi, özellikle maddi yönden yaşanan sıkıntılara beklenen çözümün gelmemesi, hayal kırıklığına uğramak anlamına gelir.

 39. Leyla dedi ki:

  Rüyamda bir yaratık elindeki iğneyi bana batırıyordu. İnleyerek uyandım ve canım acıdı. Bu nedir acaba? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı korkularla yüzleşmek veya geçmişteki hataları yeniden hatırlamak anlamına gelir. Bir süredir kaçtığınız bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

 40. Emine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda sanırım okul gibi bir yerdeydim. Kötü birileri gelmiş ve herkese dikiş iğnesi batırıyorlardı. İğne batan kişiler üzülüyordu ve kimse iğne batsın istemiyordu. Ben temkinli davranıyordum ama biri bileğimden zorla birkaç kez batırıyor ve canım acıyordu ve bir abla herkes gibi normal beslenirsen iyileşirsin diyordu. Yani domates falan ye diyordu. Sonra arkadaşımın yanına gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Duyacağınız bazı sözlere üzülebilirsiniz. Özellikle sizden hoşlanmayan veya kıskanan kişiler bir açığınızı arayabilirler.

 41. Elif dedi ki:

  Rüyamda kızımın yanaklarına toplu iğneler batırılmıştı. Evimize biri gizli girmiş kızım uyurken bunu yapmıştır diye düşünüyordum. Sonra o iğneleri tek tek çıkardım ama hiç canı hiç acımıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hanede gelecek bazı haberlere üzülmek anlamına gelir. Aileniz bu gelecek haberlerden etkilenebilir ve gelecek endişesi de duyulabilir.

 42. Yağmur dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yakın bir arkadaşımla derste oturuyorduk. Sonra elime iğne battı. Ama ucu mızrak şeklindeydi. Baya da derin battı. Çok canım acıdı, çekip çıkardım. Kan aktı. Biraz zaman geçti yine battı yine çıkardım ve kanadı. Birkaç kez tekrarlandı bu durum. Sonra arkadaşıma yan yanayız sana hiçbir şey olmuyor neden hep benim başıma geliyor dedim ve uyandım. Lütfen yorumlar mısınız? Teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size engel olan ya da kararlarınıza çok karışan biri yüzünden çok istediğiniz hayallerinizden mahrum kalabilirsiniz. Etrafta dolaşan sözler de bir konuda hevesinizi kaçırabilir.

 43. Büşra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir yere dikiş iğneleri dökülmüş. Ben de elimi bastım ve bir süre sonra hissettim ki sol elim ve parmaklarıma çeşit çeşit dikiş iğneleri girmiş. Sonra anneme gösteriyorum iğneler durup durup arada az bir şey çıkıp tekrar giriyordu. Biz de annemle az bir şey ucu görünen iğneleri çıkarmaya başladık. Canım acımıyordu sadece bastırınca acıyordu ve iğneler sadece elimde idi. Bileğimde ve yukarısında yoktu.

  1. admin dedi ki:

   İşiteceğiniz sözler karşısında kalbiniz çok kırılabilir. Sevdiklerinizin sizi yargılaması ya da arkanızdan iş çevirip bir şeyler gizlemesi de aile huzurunuzu kaçırabilir.

 44. Sude dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ayağıma toplu iğne batıyordu. 6 ya da 7 tane ablam yanımdaydı. Acı yoktu, elleyince açıyordu. Sonra fark ediyordum ki bir tane de boğazımda vardı. Yutkunamıyordum ablam doktora gidelim telaşlı bir şekilde.

  1. admin dedi ki:

   Birinden işiteceğiniz sözler ile kalbinizin kırılmasına ve başkalarına karşı sizi mahcup bırakmasına yorumlanır. Belki bir zamanlar paylaştığınız bir sır da öğrenilebilir.

 45. Candan dedi ki:

  Rüyamda sevmediğim eski komşum elinde bir iğneyle ayağına batırıyordu ve ayağında siğil gibi şeyler vardı ve ben iğreniyordum. Kocam bu kadının nesini beğeniyor diyordum. Sonra bir bakıyordum kızım bu kadınla güle eğlene sohbet ediyordu. Sonrasında ben de bu sohbete dahil oluyordum.

  1. admin dedi ki:

   Aile huzurunuzu kaçıran bazı olaylar yaşanabilir ve gelen laflar yüzünden eşinizle aranız bozulabilir. Arada laf taşıyan kişilere dikkat edin.

   1. Kadriye dedi ki:

    Merhaba rüyamda bir sihirbaz gibi bir yerdeyim üzerimde beyaz düz bir elbise var sa ndalyenin üzerine çıktım elbisenin her yeri metal iğne çatal iğne kaşık ne ararsan var dolu sonra kendini rahat bırak rahat bırakırsan hepsi çıkcak diyor rahat bırakıyorum elbiseyle birlikte hepsi çıkıyor alkışlıyorlar

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya birinden iyilik görmeye, temiz haber almaya yorumlanır.

 46. Zeynep dedi ki:

  Merhaba, rüyamda iki tanımadığım kadın bana şantaj yapmıştı. Ben de kabul etmeyince, biri benim sırtıma toplu iğneyi sokuyordu ve acı çekiyordum. Sonra aynı evdeydik ve annemle sarılıyordu. Ben de anneme niye sarılıyorsun dedim. O dinlemedi ve sonra balkonun önünde anneannemin yanında ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Hanede dargın olduğunuz biri varsa barışabilirsiniz, geçmişte yaşanan sorunları unutarak sevinebilir ve çok güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar için talipleri çıkabilir ve aileniz de sizin evlenmenizi destekleyebilir.

 47. Alen dedi ki:

  Rüyamda ağzımın içine, yanağıma iki iğne girdiğini ve en son ameliyatla çıkarılmak üzere annemin beni hastaneye götürdüğünü gördüm. Daha derine gitmesin diye yutkunamadığımı hatırlıyorum. Çok etkisinde kaldım. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda önemli bir değişiklik olabilir ve bu sizi mutsuz edebilir. Belki endişe ettiğiniz bir şey gerçek olabilir.

 48. Nergis dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda benim eşarp iğnelerimin aynılarını bulduğum yerden teker ikili toplamaya başladım. Toplarken eşimin abisinin beni izlediğini fark ettim ve eşim arkası dönük şekilde önümde oturuyordu. Bir iğnenin başı çıkıktı ve eşimin başına batacağından endişe ettim. Boyun kısmına biraz geldi ve bir dikiş iğnesinde zorlamama rağmen oradan çıkmadı. Rüyamın devamında pazardan iki tane uzun sapları olan kereviz aldım ve eve geldiğimde fark ettim. Kerevizin sapı var kendisi yok. Gittim tüccar kerevizi bulamadı. Yerine başka bir şey al dedi. İki karnabahar aldım ve iki eşarp aldım. Eşarbın birisini yere düşürdüğümü görenler seslendi. Aldım üstüme örtündüm. Saygılar, çok teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ya da aileden başka biri sizden bir yardım isteyebilir. Özellikle bir süredir sizinle konuşmak isteyen ve dertlerini anlatmak isteyen birine destek olabilir, hayır duası alabilirsiniz. Yine evinize giren paranın da miktarında artış olması ve sofranızın bolluğunun artması olasıdır.

 49. Ebru dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bana hemşire görevi verilmişti. Hastaların ellerinin üst bölgesinden parmakları da dahil rastgele iğneyi batırarak kan alıyordum ama bana sanırım görev verilmişti ve belli bir zamanda yeteri kadar kan almam gerekiyordu. Bazı hastalar çok ağır hareket ediyordu. Bazıları ise iğneden korkuyordu. Böyle hastalar olunca da ben kendi elime batırıyordum aceleden. Sonra bu hastalar artınca sürekli kendi elime batırmaya başladım ve elimde noktacıklar halinde kan damlacıkları belirdi.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle dertleşmek isteyen bir arkadaşınızın dertlerine ortak olabilirsiniz. Ancak onun üzüntüsünü paylaşmak sizin de enerjinizi düşürebilir, üzebilir ve olumsuz bir şekilde etkilenebilirsiniz. Onun yaşadıklarını baz alarak birilerini yargılamamaya çalışın.

 50. Hiraa dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski sevgilim onun arkadaşından kaçıyordum. Kaçarken iğne spor ayakkabıma battı ve bana değil sonra çıkardım ve acı olmadan yoluma devam ettim.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bularak geçmişe bir perde çekecek, yeni tanışacağınız insanlar ile daha mutlu ve güzel anlar yaşayacaksınız. Hayatınıza giren biri sizi çok mutlu edebilir ve anlayışlı olabilir.

DMCA.com Protection Status