Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendini çıplak görmek, hayatınızı kolaylaştıracak bir takım haberler almaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Bir süredir üzerinizde külfet olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Sizi zorlayan işler ve görevler son bulur. Artık kendi istekleriniz için zaman ayırabilir, rahata erişebilirsiniz. İçinize dert olan bir şey de son bulur. Rüyada bir kadının kendini çıplak görmesi, düşmanlarından kurtulmak anlamına gelir. Rüyada bir erkeğin kendini çıplak görmesi, bir süre önce verilen sözlerin tutulmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. Elinize daha fazla para geçebilir. Rüyada bir başkasının elbiselerinizi aldığını görürseniz, size sıkıntı veren biri buna son verir. Yollarınızı ayırmak istediğiniz kişi hayatınızdan çıkar. Rüyada kendi vücudunu görmek, kendi isteklerine öncelik vermek, iyi niyetli olmanın mükafatını almaya yorumlanır. Sağlık sorunları olan kişiler için ifaya ve zinde olmaya yorumlanır.

Rüyada kendini yarı çıplak görmek, İşlerinizin yükünün yarı yarıya hafiflemesine ve dinlenmeye yorumlanır. İşleriniz hafifleyebilir, özel hayatınızda da sorumluluklarınızı paylaşabilirsiniz. Ailenizden size yardımcı olan birileri olabilir, telaş biter.

Rüyada Kendini Tuvalette Çıplak Görmek

Sizi üzen insanların hayatınızdan çıkmasına ve özel hayatınızdaki sorunları geride bırakmaya yorumlanır. Bir süredir unutamadığınız ve ayrılık acısı çektiğiniz bir varsa artık bu acılar son bulabilir. Daha mutlu olacağınız olaylar olabilir.

Rüyada Kendini Banyoda Çıplak Görmek

Dert ve kederden arınmaya ve tek başına sorunlarını çözmeye yorumlanır. Sizi üzen insanlar varsa onları affedebilir, iyi ahlakı ve güzel kalpli biri ile görüşebilirsiniz. Size zararı dokunan kişiler hayatınızdan çıkar. Rüyada kendini yıkanırken duş alırken çıplak görmek, iyi kalp biri olmaya ve başkalarına örnek şeyler yapmaya, iyi ahlak demektir.

Rüyada Kendini Donsuz Görmek

Zor bir durumdan kurtulmaya ve hakkınızda çıkan dedikodu ve söylentilerin bitmesine yorumlanır. Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri değişebilir. Özellikle sosyal çevrede sizin hakkınızda ön yargısı olan birileri varsa daha samimi olabilirsiniz.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, utanç duyulan bir şey varsa bunu telafi etmeye yorumlanır. Zamanında yapılan hatalardan dolayı duyulan utanç biter. Sonunda bir şeyler geçmişte kalır, kişi kendisine yeni bir sayfa açabilir. Hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mehtap dedi ki:

  Merhaba, rüyamda komşuöu gördüm. Kendisi kanser hastasıdır.. Komşum kızımın parmağını ısırmış bende ni hışımla kapısına gidiyprum hesap sormaya.. Ben yapmadım diyor.. Sonra gel yırtdışına tatile diyor hayır sen Arine yani kızıma zarar verdin nereye geleceğim seninle diyorum ama bi bakıyorum bovullarla kocaman daha önce jiç görmediğim bir havaalanındayım ve gitmişiz yurtdışana tabi bilmiyorum neresi olduğunu.. Daha sonra kendimi orada kpştururken görüyorum geri dönmek için.. Sokaklardan birinde bir bakıyorum üzerimde bluzum yok göğüslerimin açıkda oldupunu fark ediyorum ve hemen ellerimi kapatıyorum.. Yolda ellerim göğüslerimde koştururken bi kaç tane Boğa çıkıyor önüme ve kendimi birinin üzerinden yuvarlanırken düşerken görüyorum ve koşturmaya devam ediyorum. Daha sonra bildiğim bir eve giriyorum amcamın eviymiş hemen bana kıyafet verin diyorum kuzenim üst getirirken askıda kardeşimin çantasını görüyorum ne işi var bu çanta Meltemin çantası bana verin diyorum amcamda hayır benim diyor. Bu kadar hatırladım.. İlk kez rüyamı yazıyorum.. Yorumlarsanız sevinirim.. 🥰🦄

 2. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda kendi evimizde odanin ortasında ciplak olarak oturmuş banyo yapıyordum etrafımda insanlarda vardı ama onlar beni görmüyordu odanin içinde birşeyler yiyorlardı banada cagirdilar gel diye bende siz yemeye başlayın ben banyo yapıp geliyorum dedim yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi iç sıkıntılarınızdan kurtulmaya ve evinizde berekete yorumlanır.

 3. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eskiden sevdiğim ve birlikte çalıştığım kişiyi gördüm. İkimiz de yatakta yatıyoruz ben çırılçıplağım. O yarı çıplak. Sonra kalkıyorum yataktan üzerimi giymeye başlıyorum, o da kalkıyor. Bana arkasını dönüyor poposunu çıplak görüyorum. Yan tarafta sandalye de de bu sene yeni seçilen belediye başkanı oturuyor. Çok ilginçti.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir fırsat ve refaha erişmeye, dertleri geride bırakmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status