Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Rüyada küs olduğun birisiyle konuştuğunu görmek, kalbini kırdığınız birinin gönlünü alacağınıza ve sizi affedeceğine yorumlanır. Bir yakınınıza yaptığınız yanlışı fark ederek aranızı düzeltebilirsiniz. Ya da sevgiliniz ile bir süredir ayrıysanız, yeniden barışmanız, zeytin dalı uzatmanız olasıdır. Kimse ile küs kalmamak isteyebilir, bunun için de size dargın olan kişilerden af dileyebilirsiniz. Belki birine karşı yaptığınız haksızlığı da telafi edebilirsiniz. Ancak karşı tarafın gönlü olacak. Rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak, aynı zamanda özlem duyduğun biri ile kavuşmaya ve hasret gidermeye yorumlanır. Bir süredir görüşmediğiniz biri varsa, yakında yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada küs olduğun biriyle sohbet etmek, aynı zamanda sosyal çevrenizden uzaklaşmak ya da zaman ayıramamak, sorumlulukların çoğalmasına yorumlanır. Kendinize vakit ayıramayabilir ve arkadaşlarınızla görüşmekte zorluk çekebilirsiniz. Aileniz de sizden daha çok ilgi bekleyebilir. Onları ihmal ettiğinizi düşünebilirler. Rüyada küs olduğun biriyle muhabbet etmek, maddi sorunlar ile karşılaşmaya da yorumlanır. Maddi durumunuz yüzünden sevdiklerinizle görüşmek zor hale gelebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşup Barışmak

Hanede ya da yakın çevrede küs olduğunuz birileri varsa, onlarla barışabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar eriyebilir ve bazı sorunları geçmişte bırakmaya karar verebilirsiniz. Çok özlediğiniz birine de haber göndermeniz ya da sizi özleyen birinden haber gelmesi olasıdır.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Seninle Konuşmak İstemesi

Gerçek hayatta da sizi çok özleyen ve yeniden sizinle samimi olmak isteyen birine yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz kişi sizi özlüyor olabilir ve yakında sizinle iletişime geçebilir. Belki başkasından da haber göndererek aranızda esen soğuk rüzgarların son bulmasını isteyebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tartışmak

Yakında duyacağınız haberler sizi sinirlendirebilir. Birine karşı öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Size karşı ön yargısı, düşünceleri ya da başkalarına konuşmaları canınızı sıkabilir. Şu günlerde birinin kalbini kırmamaya özen gösterin.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Telefonda Konuşmak

Sizinle önemli bir konuşma yapmak isteyen biri olabilir. Ancak sizden çekiniyor. Belki bu çok üzüleceğiniz ya da çok sinir olacağınız bir konu olabilir. Bu sebeple de size nasıl konuyu açacağı konusunda kararsız. Sizinle konuşmak için zaman kolluyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğun Kardeşle Konuşmak

Tüm ailenin bir vesile ile bir araya geleceğine ve herkesin birbiriyle görüşeceğine, uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla hasret gidereceğinize ya da barışacağınıza yorumlanır. Bu davet ile birlikte kardeşiniz ile de barışma olanağınız olabilir. Sizi barıştırmak için sevdikleriniz çaba gösterecekler.

Rüyada Küs Olduğun Akrabayla Konuşmak

Gerçek hayatta da küs olduğunuz bu akrabanız ile yeniden görüşmeye başlayabilir, başkalarının da araya girmesi ile artık barışabilirsiniz. Aranızdaki sorunlar da çözülebilir. Özellikle karşı taraf haksızsa bunu kabullenmesi olasıdır.

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşla Konuşmak

Arkadaşının seni çok özlediğine ve seninle görüşmek, yeniden dostluk kurmak istediğine yorumlanır. Şu günlerde sürekli seni hatırlıyor, seninle zaman geçirmek istiyor. Ama bir türlü seninle iletişim kurmaya cesaret edemiyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğun Sevgiliyle Konuşmak

Kariyer ya da eğitim hayatında uzun süredir hayal ettiğiniz konuma ulaşacağınıza ve kendinizi başarılı bulacağınıza, hak ettiğiniz şeyleri yakında elde edeceğinize yorumlanır. Özel hayatınızda bulamadığınız mutluluğu iş hayatında yakalayabilir ve kazancınıza ya da kariyerinize odaklanabilirsiniz.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre,  size karşı yapılan haksızlıkların son bulması, birinin sizden gelip özür dilemesi ve af dilemesine yorumlanır. Küs olduğunuz biri size yaptığı haksızlıktan dolayı pişmanlık yaşıyor olabilir ve yakında sizinle konuşabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Buse dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 3 yıldır küs olduğum lise arkadaşlarımla okuduğum üniversitenin kampüsünde karşılaşıyorum. Ama içlerinden biri ile o kadar tartışıyorum ki gerçekten içimde kalan söyleyemediğim şeyleri söylüyorum aynı şekilde o da söylüyor. Ama yüksek sesle tartışıyoruz bu konuşma esnasında.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni insanlar girmesine, yeni kurulan dostlukların size şans getirmesine yorumlanır.

   1. Muhammet ulusoy dedi ki:

    Bana daha önce evimin yaninda bıçak çeken konuşmadığım bir insan.O Bıçaklama girişimi alacak verecekten olduğu için bu olay duyulduktan sonra iflas ettim. (Gunahtan dolayi selam alıp veriyorum ama) ön bilgiydi rüya burdan başlıyor… Rüyamda benimle barışmak istedi ısrarla. Ben kabul etmedim. o anda acaba barışmayarak günah mı işliyorum dedim. Sonra benim ara sıra akıl danıştığım biri geldi. Selam alıp vermek yeterli barışma bu da akıllansın dedi.

    1. admin dedi ki:

     Zamanında size kötülüğü dokunan kimseler yanınıza yaklaşamaz, endişeler son bulur.

    2. Esra dedi ki:

     Rüyamda lisedeyken küs olduğum arkadaşımla tekrar aynı sınıfta beraber olduğumuzu ve onun ağladığını gördüm benden ona kuranı öğretmemi istedi bende ona üç adet altın sarısı renginde cüz verdim birini bana geri verdi cüzün sayfalarını açıp gülümsedi rüyam ne anlama geliyor

    3. Yeliz dedi ki:

     Ruyada arkadasimin sevgilisinin arkadaslariyla tartisiyoduk sonra bir cocuk sevgilimdi tabi gercekte değil oda yardima geliyodu berabere tartisiyoduk beni savunuyodu arkadaşımın sevgilisi arkadaslariyla kusup benim sevgilimle arkadaş oluyordu

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya küs olduğunuz kişi ile barışmak demektir.

     2. Şükrü dedi ki:

      Ruyamda denizin yakınında bir mustakil villa almak niyetinle etrafini gezerken burasının su yatagi oldugunu ve su badabilir diye düşünürken kirli siyah renginde su geldiğini gördüm ve orandan kaçmaya çalıştık eşimle

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir gelir veya yatırım yapılmasına yorumlanır.

    4. Ece dedi ki:

     Merhaba yaklaşık iki aydan beri gorusmedigim eskiden flört olarak konsutugum birini ruyamda gördüm bi okuldaydik ve ben ona dedimki seninle konusmak istiyorum sonra konustum sanki ortada sorun kalmamis gibi gulmeye başladık 3 4 saniye el ele tutusmustuk sizce bunun manasi nedir

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizinle yeniden görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

   2. Karanfil dedi ki:

    Merhabalar… ruyamda konuşmadığım en yakın lise arkadaşim beni ariyo ve pişmanlık larını dile getiriyo benm onunla olan dostluğum kardeşlikten öteydi çok kirginim..2 yıldır konusmuyrz bu saatten sonra birşey olacagindan değilde rüyama giriyo ara ara telefonda ruyamda baya üzüntülü pişman oldugunu vurguluyor tabiki Hayrlisi sizce detayli olarak açıklaması nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ortak arkadaşlarınızdan haber gelmesine, barışmak isteyeceğine yorumlanır.

  2. Nasiye dedi ki:

   Rüyamda küs olduğum arkadaşa sinirlenip masadan kalkmasını istedim.yorum yazarsanız sevinirim

  3. Meryem Uluğ dedi ki:

   Rüyamda küs olduğum arkadaşimı gördüm bana o kadar kötülüğü dukundu ki beni çok üzdü onu rüyamda gördüm benimle konuşmak istiyordu ama ben onunla konuşmadan çekip gidiyordum.

   1. admin dedi ki:

    Bu kişi ile ilgili haber gelebilir.

  4. Elif dedi ki:

   Rüyamda kavga ettiğim arkadaşım benimle gülrek konuşuyor koluma birşeyler çiziyordu bende içimden Allah Allah bana küs değil herhalde diyordum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen birinin pişmanlık duymasına yorumlanır.

  5. Yağmur dedi ki:

   Rüyamda küs olduğum kankamla aynı evde kalıyorduk ve ben onunla konuşmaya çalışıyordum

   1. Yağmur dedi ki:

    Rüyamda eski küs olan kankamla aynı evde kalıyorduk ve beraber konuşuyorduk o benim yüzüme çok ters bakıyordu

 2. Nida dedi ki:

  2 yakın arkadaşımla küsmüştük ve rüyamda onlarla vakit geçiriyorum ama sadece birisiyle daha çok vakit geçiriyorum ve eğleniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeniden barışmak ve arkadaş ortamından güzel haberler almak demektir.

  2. Aleyna dedi ki:

   kus oldugum arkadasimi gordum beni ne kadar kirdigini hatirlayip agladim .ikimizinde hatalari Verdi bu arada

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya küs olduğunuz kişi ile barışmaya yorumlanır.

  3. Hasan dedi ki:

   5 senedir kardeş gibi olduğum kız arkadaşımla birkaç ay önce küstük ve rüyamdada onun bana mesaj attığını gördüm.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya tekrar barışmaya yorumlanır.

 3. Cesur dedi ki:

  Rüyamda kırgın olduğum bir arkadaşı gördüm. Ben bir yerde beklerken bir anda o geldi. Selam vermek için yüzüne baktım fakat o direk geçmek istedi. Yok musun gibi davrandı ne o küsmüyüz niye konuşmuyorsun benimle diye adımı ben attım. Bu neye işarettir ve bu arkadaşımı sonradan karışık iki bayan ve kendisi ile aynı yerde yıkanırlarken gördüm. Rüyanın manası nedir acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aynı ortamda bulunmaya, aynı zamanda istemediğiniz bir sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

   1. Can dedi ki:

    5 aydır kus olduğum sevdiğim bir kız var bu gece ilk defa normalde gördün de konuşmazdı bu sefer konuşabilirmiyiz dedimde kabul etti muhappet falan ettik gerçek hayatta barışma olasılığı varmı zaten onun yüzünden konuşuyorduk

    1. admin dedi ki:

     Barışmanız konusunda inadından vazgeçmeyebilir.

 4. Üzgün olmak istemiyorum dedi ki:

  Merhaba küs olduğum arkadaşımı bir kaç gündür rüyamda görüyorum. Bana biraz sinirli ama ona sorunumu anlatınca beni anlıyor ve affediyor. Sizce ne olabilir ve ona kendimi nasıl affettirebilirim?

  1. admin dedi ki:

   Aynı ortamda bulunmak ve konuşmaya yorumlanır.

   1. seyma polat dedi ki:

    rüyamda 3 yıldır görüşme din komsumla benle konuşma ya bana kahve içmeye gelmek istiyor bu olay kalabalık ortamda gerçekleşiyor ama ben kavga ediyorum ben seni istemiyorum diyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu kişiden haber alabilirsiniz, aynı zamanda bir yere davet edilebilirsiniz.

     1. Hatice dedi ki:

      10 yıldır tanıdığım kardesim gibi sevdigim her an yan yana oldugum yedigimiz ictigimiz ayri gitmeyen bir kardesim vardi ve artik buyuduk evlenme cagina geldik o da evlenmek uzereydi sözlüsü bunun eskiden konustugu kisilerin resimlerini ve konusmalirini gordu ve ayrilmak istedi oda ondan ayrilmak istememedigi icin benim namusuma laf atti benim yaptigimi soyledi sonra yanima gelip agliyak ozur diledi bende affetmedim ama eyer gidip gercekleri ona anlatirsan affederim dedim anlatmadi uzun suredir küsüz ve evlendi dugunune gitmedim kardesim dedigim kisinin ve kus oldugumdan beri surukli ruyamda onunla barismak istiyorum oda mutlu oluyordu ama ilk defa bu sefer hos karsilamadi beni hic istekli degildi ama bn cok istedim ve bana yanlis yapan o neden surekli onu goruyorum bilmiyorum lutfen yorumlarmisiniz

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya yakın çevrenizden destek görmeye ve dostlarınızın çoğalmasına yorumlanır.

   2. Esk dedi ki:

    rüyada eski dostumu gördüm ikimizde kırgınız ama çok özledim. rüyada ikimizde küs olduğumuzu biliyoruz ama eskisi gibi yakın oluyoruz sarılıyoruz muhabbet ediyoruz

    1. admin dedi ki:

     Yeniden görüşmeye başlanabilir.

 5. Deniz dedi ki:

  Eskiden beraber olduğum adamın karısıyla çarşıda geziyorduk. Ben kadına sadece “seni uyarmaya çalışmıştım” diyorum. Gülüyoruz ediyoruz ama sürekli bunu söylüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda size değer veren birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 6. Doğa doğa dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum sevgilim beni aramışsın bahanesiyle beni arayıp konuşmaya çalışıyor ve sonrada benimle sürekli konuşmaya devam etmemi söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birinden haber gelebilir.

 7. Nilgun dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum arkadaşım benim peşimde dolanarak benimle barışmaya ve konuşmaya çalışıyor. Sonra bir denizin kenarından ve uçurum kenarından yürüyoruz beraber. Sonra tek çorabım çıkmış. Küs olduğum arkadaşım onu bana giydiriyor. Sonra bir arkadaşın evine gidiyoruz. Orada sadece ikimiz varız. Çok düzgün ve düzenliydi ev diyor bana. Sana öyle kötü sözler söylemeliydim. Yanlış şeyler yapmamalıydım diye konuşuyor benden af diliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden gelen haberin kafanızı karıştıracağına ve aynı ortamda sık sık karşılaşmaya yorumlanır.

 8. Denizz dedi ki:

  Ya ben eşimle konuşmuyorum. Boşanmadık ama ayrıyız. Rüyamda gördüm o da benimle konuşmuyordu. Bende onunla. Ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni bir yön vermek ve ilerleyen günlerde çok mutlu olmaya yorumlanır.

 9. elif dedi ki:

  ben rüyamda evdeydim kendi evimde değil kimin evi olduğunu bilmiyorum, ve benimle küsmüş olan bir arkadaşım var( yakın bir zamanda küsmüştük )kapı çalıyor gidip açıyorum ve bana küsen arkadaşım geliyor ve benimle konuşmaya başlıyor muhabbet ediyoruz ?(küs olmamıza rağmen aynı sınıftayız o yüzden karşılaşıyoruz bide )

 10. elif dedi ki:

  Ben rüyamda evdeydim ve benimle küsmüş olan bir arkadaşım var (yakın bir zamanda küsmüştük). Kapı çalıyor, gidip açıyorum ve bana küsen arkadaşım geliyor ve benimle konuşmaya başlıyor, muhabbet ediyoruz? (küs olmamıza rağmen aynı sınıftayız o yüzden karşılaşıyoruz bide)

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aynı ortamda bulunmak ve yeniden görüşmeye başlamaya yorumlanır.

 11. Lisa dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda konuşmadığım birisinin (erkek) dizinde uyuyakalıyodum ve o da benim saçlarımı okşuyordu ve beni sevdiğini söylüyordu ben uyanınca hemen elini saçlarımdan çekip bir şey olmamış gibi davranıyordu.

 12. Lisa dedi ki:

  Rüyada konuşmadığım birisinin dizinde uyuyakalıyordum ve o da benim saçlarımı okşuyordu ve beni sevdiğini söylüyordu. Ben uyanınca hemen elini saçlarımdan çekip bir şey olmamış gibi davranıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek yardım ve desteğe, bu kişinin size yardımcı olmasına yorumlanır.

 13. Nur dedi ki:

  Selamun aleykum, rüyamda dargın olduğum arkadaşı gördüm. Yanıma geldi, sarıldı. Seni çok özledim dedi. Yaklaşık 4 yıldır görmüyorum ve ara ara rüyama giriyor. Nedeni nedir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinmeye ve o kişiden de haber gelmesine yorumlanır.

 14. Hatice dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir yerde eski erkek sevgilim beni görüyor ve koşarak yanıma geliyor. Helallik istiyor ve karım dediği ufak tefek türbanlı bir kadın ile tanıştırıyor şaşırıyorum (aklımdan ona uygun olmayan birini eş olarak seçmiş diye geçiriyorum). Öfke ile hakkımı helal etmediğimi haykırıyor ve karısına dönerek büyük hata yaptığını söylüyorum. Karısı da yanlış düşünüyorsun çok düzgün ve adam gibi adam diyor ve uzaklaşıyorum. Hayırlı bir rüya mıdır?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlamak ve bu kişinin sizinle evlenmek istemesine yorumlanır.

 15. Ali dedi ki:

  Rüyamda uzun zamandır küs olduğum eski arkadaşımla insanların olmadığı bir yerde tartışıp kavga ediyoruz ve sonra ben bıçakla onu kovalıyordum. Manası ne olabilir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde biriyle yollarınızı ayırmaya, bu kişinin size haksızlık yapmasına yorumlanır.

 16. SEvi dedi ki:

  Rüyamda konuşmadığım biri ile evlilik hazırlıkları yaparken gördüm. O da evli, bende evliyim ama ikimizde bekarmışız gibi gördüm. Çok samimi olduğum birisi değil ama ona kızdığım için konuşmuyorum. Rüyamın yorumunu yazar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş için bir araya gelmek ve bu kişi ile mecburen görüşmeye yorumlanır.

 17. Sudenur dedi ki:

  Rüyamda kuş olduğum kişi bana diyo ki bugün senle konuşurum yarın gene surat asarım diyo sonrada eve gidiyoruz bana diyo ki kolyemi takamadim diyo bende bilmem diyorum sonra neyse boşver diyo beni istemeye gelecekler bay diyo eve gidiyoruz derken o kendi evine ben kendi evime beni arayıp diyo kolyemi takamadim diye😊

 18. Sudenur dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum kişi bana diyor ki bugün senle konuşurum yarın gene surat asarım diyor. Sonra da eve gidiyoruz. Bana diyor ki kolyemi takamadım diyor. Bende bilmem diyorum. Sonra neyse boşver diyor. Beni istemeye gelecekler bay diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aynı ortamda bulunmak, onunla aranızın düzelmesi için başkalarının araya girmesine yorumlanır.

  2. Beren dedi ki:

   Normalde sevdiğim kişi ile uzun süredir küsüm fakat son 3 gündür rüyalarımda onunla barışmış olduğumuzu görüyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya küs olduğunuz kişinin barışmak istemesine yorumlanır.

 19. Songül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda küs olduğum abim bana pahalı uzun bir yolluk halı hediye almış. Ne demek acaba?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 20. Ali dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum kuzenimle konuştum. Hiç bir şey olmamış gibi.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 21. Seyy dedi ki:

  Rüyamda gıcık olduğum kişilerle muhabbet ediyorum ve beni çok sevdiklerini söylüyorlar. Gülüyoruz falan sonra merdivenlerden yukarı çıkarken arkamdan gelen eski konuştuğum çocuğu görüyorum. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş çevrenizin tamamen değişmesine yorumlanır.

 22. Elif dedi ki:

  Rüyamda şu an küs olduğum en yakın iki arkadaşımın yanıma gelip barışmak istediğini gördüm. Arkasından sarıldık, çok mutlu oldum.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta da bu kişi ile barışmak anlamına gelir.

 23. Esra dedi ki:

  Rüyamda bur geziye gitmiştik. Kavga ettiğim arkadaşlarım da orada vardı ama ben onlarla küs kalmak istemiyordum rüyamda. Sonra yanlışlıkla içlerinden birine çarptım ve özür dilemeye başladım. Diğeri bana bağırmaya başladı. Bende tatlı dille onu sakinleştirdim. Sanki oda benimle barışmak istiyor gibiydi. İkimizin arasındaki buzlar sanki erişmişti. Bana bağırıyordu ama düzgün ve tatlı bir şekilde izah edince o da benimle güzel güzel konuşmaya başladı.

  1. admin dedi ki:

   Bu arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları aşmanızda birinin aracı olmasına, hayırlı olaylara yorumlanır.

 24. Manolya dedi ki:

  Rüyamda alışveriş yerindeyim. Küs olduğum bir arkadaşım erkek, gidip belinden sarılıyorum. O da bana sarılıyor. Sonra ona seni seviyorum diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile daha sık karşılaşmak ve bir vesileyle barışmaya yorumlanır.

 25. Seda dedi ki:

  Rüyamda benimle konuşmak istemediğini söyleyen kuzenimi gördüm (erkek arkadaşından kıskandığı için). Yanıma gelip neden eskisi gibi değilsin benimle konuşmuyorsun diyordu ve yanımdan hiç ayrılmadı. Sürekli bana bunu sordu.

  1. admin dedi ki:

   Kuzeniniz ile ilgili gelen haberlere canınız sıkılabilir.

 26. İrem dedi ki:

  Bazı nedenlerden dolayı kırgın olduğum arkadaşımı rüyamda gördüm. Gerçek hayatımda yaşantımda onunla kırgın olduğumuz için müsait olduğumuzda buluşacağımıza anlaşıp dertlerimizi çözücez demiştik. Normalde şehir dışı üniversite okuyan biridir arkadaşım. Bende okuyorum, farklı şehirlerde. Benim evimin orada bir yerde çalışmaya başlamışım. Bende valizimle eve giderken görüyorum. Buluşalım konuşalım atlatalım bu olayları derken burun murun kıvırıyor. Bende eve geçtim. Bana mesaj attı. Erkek arkadaşımla kalıcam, onunla gezicem diye. Zaten kavga sebebimizde buydu ilk başta. Sonra sinirleniyorum. Git diyorum, sktir git başımdan bu sondu sana gel konuşalım demem falan deyip çıkıyorum. O siniri uyandığımda da hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın daha da açılmasına sebep olan bazı olaylar olabilir, bir konuda uzlaşmanız zor olur.

 27. Nur dedi ki:

  Rüyada hem aşık olduğum, hem de küs olduğum bir çocuğun benle konuşmak istediğini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde bu kişi ile barışmak için araya biri girebilir.

 28. Beril dedi ki:

  Rüyamda bir nedenden dolayı konuşmadığım arkadaşımla (küs değildik yani ikimizin de birbirimize karşı bir kırgınlığı yoktu, başkaları yüzünden konuşmadık ve hâlâ daha konuşmuyoruz). Ben alışveriş yaparken yanımda olduğunu hissediyorum ama yüzüne bakmıyorum. Sonra onunla bir kıyafet hakkında konuşmaya başlıyorum. En son uzaklaşırken de ben (başında ne dediğimi hatırlamıyorum) inşallah diyorum sonra oda samimi bir şekilde gülüp inşallah diyor. Ancak rüyada babamda var ve sanki konuşamadığım arkadaşım ve benim aldıklarımı ödemek için bekliyor işte hallettiniz mi alışverişi diye soru soruyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile ilgili şaşıracağınız haberler gelebilir. Aynı zamanda ilerleyen günlerde bir masraf çıkabilir.

 29. Ayşe dedi ki:

  Selamünaleyküm. Rüyamda küs olduğum eniştem bize gelir ve benimle konuşuyor. Bende ona suçunu söylüyorum. Suçlu olduğunu kendisi de farkındadır.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta da bir vesile ile bir araya gelebilirsiniz ya da haber gelebilir.

  2. Nasiye dedi ki:

   Rüyamda küs olduğum arkadaşa sinirlenip masadan kalkmasını istedim.yorum yazarsanız sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Yeniden barışmanız söz konusu olabilir.

 30. Cemre dedi ki:

  Rüyamda kısa bi süredir küs olduğum bi arkadaşım mesaj atmıştı ve çok samimiydik

 31. Cemree dedi ki:

  Rüyamda kısa bir süredir küs olduğum bir arkadaşımdan mesaj geldi ve çok samimiydik.

  1. admin dedi ki:

   Yeniden barışmaya ve bir araya gelmeye yorumlanır.

 32. Kezban gursu dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda ayrı kaldığım eşim rüyamda telde arıyor. Teli açıp konuşuyorum hatırlamadığını ve kimsin diye soruyorum, sonra kapatıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakında eşinizin sizinle bir konuda konuşmak istemesine yorumlanır.

 33. Melike dedi ki:

  Merhaba, ben sürekli rüyamda küs olduğum kişiyi görüyorum gerçek hayatta araya yalanlar sokmuş arkamdan konuşmuş birisi rüyalarımda hep yanıma gelip benimle konuşuyor. Gülüyor eskisi gibi davranıyor. Sürekli bize geliyor, yemek yiyoruz. Benimle güler yüzle konuşuyor, şaşırıyorum bende.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden ilerleyen günlerde haber alabilir ve barışmak isteyebilirsiniz.

   1. Rüya rüya dedi ki:

    Merhaba, ben rüyamda hâlâ sevdiğim ama küs olduğum kişiyi gördüm okul daydık beni çıkış saatin de uyandırdı biraz konuşmaya çalışıyor gibiydi okuldan sonra bi iki şey geliyor başıma yanımda durup beni korumaya calışıyor.

    1. admin dedi ki:

     Sizden hoşlanan birinin kafanızı karıştırmasına yorumlanır.

   2. Evrim dedi ki:

    Merhabalar rüyamda 3 yıldır konusmadigim arkadaşımı akşam vakti annemlerin evine gelmiş ve konuşuyor olduğumuzu görüyorum bu konuşma arasında rahmetli annem ve hayatta olan anneannem de var arkadaşımla konuşurken ağlayarak konuşuyorum ben sana hep ulaşmak istedim ama yapamadım diyorum o da bana evliliği hakkında eşinin onu bırakıp Rusya’ya calışmaya gittiğini bu durumun onu çok üzdügünü bir hocaya sordugunu ve hocanın ona bir kadın var bunu bağlamış dediğini söylüyor Sayet başında bilseydim böyle olacağını asla evlenmezdim onunla çok pişmanım diyor bende diyorum ki madem öyleydi neden 2.çocuğu yaptın keşke yapmasaydın o da bana eşinin olur gelemezsem diye yaptıklarını söylüyor sonra ben arkadaşıma diyorum ki benim bir oğlum var biliyormusun adı ne diyorum (kendi oğlunun adı ali Yahya ) ne diyor Yigit Ali diyorum gülümseyerek bakıyor bana ve onu otobüs durağına götürüyorum orda uyandım yorumlarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski dostlarınız ile ilgili güzle haberler almaya ve kalabalık bir ortama girmeye yorumlanır.

  2. Admin dedi ki:

   Demek ki seni seviyor hala sen mı küstün o mü küstü ne gerçek hayatında yalan görmüşsün ki arkanda ne konuşmuş ki

 34. Burak dedi ki:

  Bir ara aşık olduğum eskiden arkadaşım olan bir kız var ben ona açılınca kötü bir şekilde reddedip kavga ettik bir dahada konuşmadık. Rüyamda bu kızın benimle barışmak istediğini gördüm ve konuşuyorduk. Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden biri aracılığı ile haber alabilirsiniz ve keyfiniz kaçabilir.

 35. Ru dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşım benim hediye aldığım gömleği giymiş, kırmızı renkte. Neden giydi acaba barışmadık ki diyorum ama hiç konuşmuyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girebilir.

 36. Rabiya dedi ki:

  Rüyamda ölen halamın eşiyle küs olduğum halam evlenmiş ve küs olduğum halamın normalde 3 çocugu vardı. 4cüsüde olmuş gördüm ve ölen halamın evinde yaşıyorlardı ama ev karanlıktı. Ben ve kardeşlerim de vardık. Geç oldu diye çıktık ve sonrası birilerinden kaçıyordum. Zor oldu ama kaçtım çok korkarak uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden gelen bazı haberler canınızı sıkabilir, size karşı birileri birlik olabilir.

 37. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda konuşmadığım komşu geliyor. Ben onun yüzüne bakmıyorum. Benimle konuşmaya çalışıyor. Tuvaletin de lavabosunda elini yıkıyor. Bana da eliyle şu içirmeye çalışıyor ama ben içmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde masraflar azalabilir, maddi yönden rahatlama olur.

 38. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, rüyamda küs olduğum eski arkadaşımla birlikteydik ve bana 2 haftaya düğünüm var dedi. Sonra markete giderek atıştırmalık şeyler aldı ve sonra bizim eski mahallede oturduğumuz sokakta oturduklarını fark ettim. Camdan annesine marketten aldıklarımı verdim ve arkamı döndüğümde herkes onların evine doğru bakıyordu. Aşağı doğru yürüdük. Sonra koşmaya başladı. Bende peşimden koşmaya başladım. Sanki 15 tane yan yana oda varda. Bir de koridor bizde hep koridorda koşuyorduk kafamı odalara doğru çevirdiğimde odalarda bayanlar ve erkekler sohbet ediyordu. Ne anlama geliyor acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar 🙂

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çikan bir fırsatın aklınızı karıştırması ve yeni dostlar edinmek anlamına gelir.

 39. Kenan dedi ki:

  Boşanma arifesesinde olduğum eşimi rüyamda gördüm. Sarılıp öpüyordum, her şey güzeldi. 2 aydır ayrıyız, mahkemliğiz. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı şeyler istediğiniz gibi olmayabilir ve bir süre daha beklemeniz gerekebilir.

 40. Nilüfer dedi ki:

  Selam Admin. Ben ara ara, kovulmama neden olan kadını rüyamda görüyorum. Rüyamda; yeni doğum yapmış, canı sıkılıyormuş ve benden bir atari istiyor. Benim eski bir tane olduğu halde vermek istemiyorum. Arkamı dönüp giderken “bu devirde atari mi kaldı” diyorum alaycı bir şekilde. Ama “bu ne utanmazlık, ne yüzsüzlük, bir de konuşmaya çalışıyor hala” diye içimden geçiriyorum. Hayrola inşallah, bıktım bu kadını rüyamda görmekten.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir ilgi ve değer görmek, gelecek günlerde önünüze şans sunacak birine yorumlanır. Bazı kuruntularınız geçmişte kalır ve önünüze yeni bir sayfa açılabilir.

   1. Nilüfer dedi ki:

    Teşekkür ederim cevabınız için.

 41. Emrah dedi ki:

  Rüyamda; oturduğumuz apartmanın bahçesindeyiz. Ailemden bir kaç kişi daha var ve bişey yapıyoruz ama onu hatırlamıyorum. Yani herkes ayaklanmış bir şey yapma gayretinde. O esnada gerçek hayatta küs olduğum kuzenimle (kız) karşı karşıya geliyorum ve ona yine gerçek hayatta küs olduğum kardeşimi soruyorum. O ise bana cevap vermiyor.

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kişilerden haber alabilir ya da aynı ortamda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

 42. Fidan Aygün dedi ki:

  Merhaba, rüyamda sabahın karanlığında düşman olduğum kuzenimin yanına gittim. Oturduğu ev bizim eski oturduğumuz yer. Sohbet ediyoruz ve bana kaçacağını söylüyor. Babası vermiyormuş. Aynı gün yani kaçtığı gün annemle düğüne gidiyoruz ve orada öğreniyorum ki onun düğünüymüş. Beyaz gelinlikler içinde görüyorum onu.Fakat gelinliğindeki bir parça bej rengindeymiş. Nasıl yorumlarsınız? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile dargınlığın sona ermesi, bir vesile ile aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 43. Defne Çelik dedi ki:

  Rüyamda birkaç gün önce tartıştığım eltim, kayınvalidem ve kayınpederimi gördüm. Biz eltimlere gidiyormuşuz. Eltimin oğlunun doğum günü varmış ama hediye almaya fırsat bulamamışız. Gidiyoruz oturup hiçbir şey olmamış gibi konuşuyoruz. Ben oğlunu seviyorum. Kahkahayla gülüyorum sohbet ediyoruz. Hatta kayınvalidemle kayınpederim de geliyorlar. Ne anlama geliyor, yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bir vesile ile aynı ortamda bulunmak, aranızdaki buzların erimesine yorumlanır.

 44. Sude dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım kişinin askere gideceğini duyuyorum. Onu görmek için tam hatırlamadığım bir yere gittim. Orada askerde giyeceğiz kıyafetlere bakıyordu ve bir anda elindeki kutu düştü. Bütün içindekiler yere saçıldı ve içinden el örgüsü olan bir yelek çıktı. Bende orada alay ettim onunla ve annen kendi giyeceği yeleği sana vermiş yakışır diye orada biraz tartıştık. Sonra “tamam askere gidiyorsun tartışmayalım” dedik el sıkışıp barıştık. Otobüse binene kadar hep yanında oldum. Ailesi de hep oradaydı ve hiç kimse konuşmadı. En son otobüse binerken kullandığım parfümü elime sürdüm ve onunla el sıkıştım. Benim kokumu çok seviyordu diyerek gidene kadar unutmasın dedim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı engellerin aşılması, özellikle istekleriniz için ailenizi rahatça ikna etmenize yorumlanır. Ayrıldığınız kişi de yakın zamanda pişman olabilir.

 45. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda hayatımdan çıkardığım ve kesinlikle bir daha hayatımda istemediğim bir arkadaşı sokakta görüyorum. Peşinden yürüyüp, ikna edip, evime getiriyorum. Yalnız bir odada sakin ve sessiz bir biçimde konuşuyorum öyle ama öfkem ve onu hayatımda istememem devam ediyor. Sonrasında da.

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile yeniden bir araya gelmek, aynı ortamda bulunmak ve bir vesile ile görüşmek anlamına gelir.

   1. Minel dedi ki:

    Rüyamda 3 senelik, benimle konuşmak istemediğini söyleyen ve bu yüzden yaklaşık bir aydan fazladır küs olduğum başka şehirdeki arkadaşımı gördüm. Olduğum şehire geldiğini ve birkaç gündür gitmediğini duyum aldım. Ondan sonra da onu sahilde bir yerde gördüm, başta ikimiz de birbirimizle ilgilenmiyor gibiydik. Sonra beni farkedip bana bakmaya başladı ama ben kızgın olduğum için ona bakmıyordum fazla. Sonra da benim yanıma geldi ve konuşmaya başladı, koluma girip yürüdü. Sanki barışmak, birşeyleri düzeltmek istiyor gibiydi. Gülümsüyordu da biraz konuşurken. Ne anlama geliyor acaba?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yakında öfkenin geçmesine ve barışmaya yorumlanır.

 46. Seval dedi ki:

  Yaklaşık 20 senelik olan çocukluk arkadaşımla 2 aydır konuşmuyoruz. Rüyamda da arkadaşımın evindeyiz. Bana diyor ki “patates yemeği yapıcaz” diyor ve benden yardım istiyor. Ben de soruyorum kime diyorum uzunca yüzüme bakıyor. Sonra Burak için diyor şaşırıyorum ama önemsemiyorum, “tamam yapalım” diyorum. Yemek yaparken yemek yere saçılıyor parça parça. Bu ara da Burak benim eski sevgilim yaklaşık 7 sene önceydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile yeniden barışmanıza vesile olacak bir olaya yorumlanır. Özellikle sizin gönlünüz almaya çalışabilir.

 47. Melisa dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta konuşmadığım insanı gördüm. Bu bi bayan, eşimin ablası ve kayınvalimemi teyzemi çoluk çocukları gördüm ve ben kayınvaldemin evine gelmişim eşimle beraber akşam vaktinde eşim. Kayınvaldem teyzem çocuklar falan hepsi görümcemin evine gidip bir gece kalıyorlarmış ama bende kayınvalidemin evinde tek kalıyormuşum ve gerçek hayatta eşimde ablasıyla görüşmüyor. Sabah oluyormuş, eşim ve kayınvalidemler hepsi bir de eşimin ablası eve geliyorlarmış. Bende eşime çok kızıyormuşum ve eşimde bana diyormuş sen söyledin git görüş konuş kal diye. Bende gittim kaldım diyormuş ama rüyamda benden habersiz gidiyorlarmış ve beni çağırmıyorlarmış. Bana söylemiyorlarmış gittiklerini ve bu rüyamı da kayınvaldemin evinde gördüm. Ben çok ağlıyorum rüyamda eşim bana böyle davranmazdı diye hiç düşünmedin bu kadın korkar mı tek başına kormaz mı evde diye bağırıyormuşum ben eşime? Yani bu rüyanın anlamı nedir? lütfen bana yardımcı olun, anlamını öğrenmek istiyorum Admin.

  1. admin dedi ki:

   Başkalarından gelen haberler yüzünden eşiniz ile sorun olabilir, özellikle konuşmadığınız kişiler keyfinizi kaçırabilir haberler gönderebilirler.

 48. zeynep dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir küs olduğum arkadaşı gördüm ama benle soğuk konuştu.

  1. admin dedi ki:

   O kişiden bir haber gelmesi ya da size haber yollaması, bir şekilde onunla yeniden eski dostluğu kurmaya yorumlanır.

 49. Leyla dedi ki:

  Rüyamda eskiden beni kırarak ayrıldığım biriyle bir düğün için bir araya geliyoruz ve sadece ikimizi yemek hazırlığı yapıyoruz ama tepkilerime sadece gülümsediğini fark ediyorum. Hiç bir şekilde benimle konuşmuyor. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiyi tamamen geride bırakmaya, hayatınıza girecek kişi ile daha mutlu olmaya ve şanslı hissetmeye yorumlanır.

   1. Hanife dedi ki:

    Rüyamda 1 sene olacak neredeyse küs olduğum arkadaşımı görüyorum bi kaç kere ve her gördüğüm de konuşup barışıyoruz birbirimizi özlediğimizi fark edıyoruz her rüyamda gördüğüm de barışıyoruz ama barıstıgımızı soylemeyıp barıştıgımıxı sarılarak öperek yaşıyoruz.

    1. admin dedi ki:

     Bu kişiden haber almak, aynı zamanda işlerinizde başarıya yorumlanır.

 50. Fatma eski dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir evdeyim. Orada konuşmadığım görümcem de var. Yemek yiyelim diyorlar, yemiyorum. Çocuklarım da var sonra dışarı çıkıyoruz eve doğru tekrar geldiğimde evi su basmış olarak görüyorum. Sonra evin sahibiyle ve komşularının yardımıyla evi temizlemeye çalışıyoruz. Evde çok halı varmış ve hepsi ıslak ev dubleks çok güzel bir ev çamaşır sermek için ikinci kata çıkmak istiyorum ama orayı kuşlar istila etmiş. Beni görüp peşime düşüyorlar. Ben kaçıyorum ve sonra oğlum kuşu yakalayıp bir şeyler yediriyor, kucağında taşıyor.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafirler gelmesine, hoş sohbet ve muhabbete yorumlanır. Sofranızın bereketi artar.

DMCA.com Protection Status