Rüyada Meyve Ağaçları Görmek

Rüyada meyve ağaçları görmek, elinize geçecek olan fazla miktarda paraya ve kazancınızın bereketini görmeye yorumlanır. Toplu para kazanabilir, mal mülk edinebilirsiniz. Bir süredir maddi sıkıntı çeken kişiler artık rahat ederler, maddi durumları düzelir. Evinizde bereket artar ve sofranızda rızkınız çoğalır. Ailesini geçindiren kişiler ailesine daha çok imkan sunar, evinize daha çok para götürebilirsiniz. Çalışmayan kişiler işe girebilirler veya hobilerinden para kazanabilirler. Elinizi atmış olduğunuz işler size bol kazanç sağlar. Nasipleriniz kısmetleriniz açılır.

Rüyada meyve bahçesi görmek, emeklerinizin meyvelerini toplamaya başlamaya yorumlanır. İş veya eğitim hayatında verilen mücadelelerin karşılığı alınmaya başlanır. Çok çalışan ve cefa çeken kişiler artık rahata erişirler. Mesleğinizde pek çok insan tarafından takdir görülüp uzman gözü ile bakılabilirsiniz. Rüyada meyve bahçesinde dolaşmak, mal mülk edinmeye ve yeni gelir kapıları aralamaya yorumlanır. Yapılan yatırımlar ile birlikte elinize daha çok para geçmeye başlayabilir.

Rüyada Meyve Ağaçları Dikmek

Yeni bir iş girişiminde başarılı olmaya ve kendi işlerini büyütmeye yorumlanır. Ticari hayatta yeni anlaşmalar ve ortaklıklar yapılabilir. İleride size para kazandıracak bir girişim yapılabilir. Evli olan kişiler için çocuk sahibi olmak ve kalabalık bir aile anlamına da gelir.

Rüyada Meyve Ağaçları Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dileklerinin gerçek olmasına ve fakirlikten zenginliğe erişmeye yorumlanır. Henüz bir amaca ulaşamadığınızı düşünüyorsanız yakında her şey hızla değişebilir ve ideallerinize erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nilhan dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir meyvenin ağacını gördüm. Mor elma veya armut büyüklüğünde bir meyve bir sürü vardı ağaçta. Sanki bazıları olgunlaşıp düşmüş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya berekete ve yeni iş fırsatlarına yorumlanır.

 2. Seray dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda yaban mersini ağacı gördüm üzerinde meyvelerinde vardı. 6-7 yaşlarında bir erkek çocuğu gördüm oyun oynayan ağacın yanında. Sonra çocuk ağacın yanından ayrıldı ve alçak bir taş duvarın üzerinden atladı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir sizi bekleyen özleyen birine yorumlanır.

 3. Hülya dedi ki:

  Rüyamda evimizin önünde küçük çam ağacı oluyor ve onu suluyorum yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı haber gelir.

 4. Barış dedi ki:

  Rüyamda ailem meşe ağaçinin etrafına toplanmış ve yaprakları yiyyolardi. Sonra ben geldim. Herkez dağılmaya başladı. Yorumu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz mal mülk edinebilir.

   1. Sevgi dedi ki:

    Rüyamda ağaçtan yumurta şeklinde büyük tatlı bir yeşil erik koparıp yedim yorumu nedir acaba?

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir rızık kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status