Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezar taşı görmek, kalıcı işler ile uğraşmak ve adınızdan uzun yıllar söz ettirmek anlamına gelir. Mesleğinizde güzel yaratıcı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Sanat ile uğraşan kişiler yaratıcı işler ortaya koyarlar. Önemli işlerde yer alınabilir. Yepyeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kitap yazmak, resim yapmak ve benzeri kalıcı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Şöhret olma isteyen kişiler de şan şöhrete kavuşabilirler. Rüyada mezar taşları görmek,işsiz olan insanların birden fazla iş teklifi almalarına yorumlanır. Kısmetleriniz artar ve birkaç yerden birden gelen haberler olanaklar sizi mutlu eder. Umudunuzu kestiğiniz anda yepyeni fırsatlar olanaklar önünüze serilir.

Rüyada kendi mezar taşını görmek, işiniz mesleğiniz için verdiğiniz çabalardan sonuç almaya ve kötü günleri geride bırakmaya yorumlanır. Hiç kimseyi yarı yolda bırakmadan ilerleyebilirsiniz. Rüyada başka birinin mezar taşını görmek, birine yardımcı olmak ve o kişinin zor gün dostu olarak anılmaya yorumlanır. Zor zamanlarında destek olup bir yakınınıza pek çok kişinin yapmayacağı iyiliklerde bulunabilirsiniz.

Rüyada Mezar Taşında İsim Görmek

Uzun zamandır görmediğiniz ve özlem duyup kalbinize gömdüğünüz birinin karşınıza çıkmasına yorumlanır. Eski sevgili ya da eski eş sizinle yeniden görüşmek isteyebilir. Hiç imkan vermediğiniz bir insan size haber gönderebilir. Rüyada mezarlıkta gezerken mezar taşlarının yazılarını okumak ve onlara bakmak, arayışın belirsizliklerin sona ermesine yorumlanır. Uzun zamandır hayatınızda devam eden sıkıntılar ve belirsizlikler son bulur, her şey netliğe kavuşur. Sağlığı ile ilgili de belirsizlik yaşayan kişiler doğru ellere emanet olur, tedavilerini olurlar.

Rüyada Mezar Taşı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda oldukça hayırlı değişiklikler yapmak ve pişman kalmamaya yorumlanır. Yepyeni seçimler yapabilir, evinizi güzelleştirebilir veya yeni bir yere yerleşebilirsiniz. Ancak alacağınız kararların ardından mutluluk huzurunuz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Melis dedi ki:

    Rüyada mezar tasinda isim görmedim. Sadece besmele i serife yaziyor gibiydi. Babam yanimdaydi. Sonrasinda mezsr basinda Ihlas suresini okudum(3yada4kere). Ve uyandigimda ihlas suresini okuyordum. Ne anlama geliyor?

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status