Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuştuğunu görmek, sıkıntılı günleri geride bırakarak bundan sonra kazancınıza ve mutluluğunuzu artırmaya odaklanabilirsiniz. Artık geleceğiniz için yatırım yapma şansı elde edeceksiniz. Çok karlı işler yapabilir, çok güzel projeler ve ortaklıklar içerisinde yer alabilirsiniz. Rüyada ölmüş biri ile konuşmak, çok güvendiğiniz bir insandan zarar görebilirsiniz ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Biri sizin güveninizi sarsacak ve onun hakkında duyacağınız şeylere şaşıramayacaksınız. Size haksızlık yapan ve hakkınızı çiğneyen birileri de olabilir.

Rüyada ölünün konuştuğunu görmek, aile içi problemler ile tek başınıza uğraşmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Aile fertlerinin bu konuda size destek olmaması yüzünden aranız açılabilir. Belki bir borcun ödenmesi ya da başka sorunlarla uğraşırken ailenizin size yardım etmemesi yüzünden onlara kırılabilirsiniz.

Rüyada Ölüyle Konuşmak ve Ağlamak

Haneden sizi üzecek bir haber almanız olasıdır. Bu haber sizin keyfinizi kaçırabilir. Ya da haneden bir akrabanız sizinle ilgili dedikodu yapıyor ve sizi başkalarına kötülüyor olabilir. Bu duyacağınız şeyler moralinizi bozacaktır.

Rüyada Ölüyle Konuşmak Sarılmak

Murada ermek ve isteklerin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Bekar olan kişiler yakında dünya evine girebilirler. Kısmetleriniz açılabilir. Evli olan kişilerin eline toplu para geçebilir. Bu para miras, mal mülk satışından elinize geçebilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Telefonda Konuşmak

Yakın zamanda yapacağınız görüşmelerde hayırlı sonuçlar almak, özellikle beklenen bir haberin tez zamanda telefon ile gelmesine yorumlanır. Mesela bir iş başvurusu sonucu için yakında sizi arayabilirler. Ya da başka bir başvurunuz için hayırlı bir geri dönüş olabilir.

Rüyada Ölüyle Konuşmak ve Elini Öpmek

Hayırlı haberler almak ve hayırlı işler peşinde koşmak, çok iyi insanların hayatınıza girmesi ve iyilik görmeye yorumlanır. Kendinizi başkaların çok iyi ifade edebilir ve saygınlık kazanabilirsiniz. İş hayatında da saygınlık kazanabilirsiniz.

Rüyada Ölüyle Konuşmak ve Gülmek

Başkalarının sizin hakkınızdaki düşünceleri sizi çok mutlu edebilir. İnsanlar sizden çok güzel sözler ile bahsedebilirler. Mesela sizi bazı konularda örnek olarak gösterebilirler ve bu çok mutlu edebilir. Başkalarının güvenini kolay kazanabilirsiniz.

Rüyada Ölüyle Konuşmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günlerin bitmesi ve artık yüzünüzün gülmesi, sosyal çevrenizde dostlukların artmasına, sevilip sayılmaya yorumlanır. İnsanlar sizinle dertlerini paylaşabilirler, kolay bir şekilde güven aşılayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Aleyna
  • admin
 2. Umut durgut
  • admin
 3. Özlem
  • admin
 4. gamze
  • admin
  • Haci
   • admin
 5. Hilal
  • admin
   • Sadun fındık
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status