Rüyada Rusya’ya Gitmek

Rüyada Rusya’ya gitmek, kendi mesleğinizde güzel başarılarınızın olacağının habercisidir. Zamanında yapılan yatırımlar şimdi size fazlası ile kar sağlamaya başlayabilir. Kendi işini yapan kişiler de ilerleyen günlerde işlerine daha çok yatırım yaparak daha çok sermaye harcayabilirler. Ancak kendi işinizin geleceği için yapacağınız her türlü yatırım sizin karınıza olur. Uzun zaman sonra büyük başarılara sahip olunabilir. Aile işi ile ilgilenenler de aile işlerini daha da büyütebilirler. İşsiz olan biri bu rüyayı görürse uzak bir yere iş bulup gidebilir.

Rüyada Rusya’ya gittiğini görmek, hayallerin gerçek olmasına ve mesleğinde zirveyi görmeye yorumlanır. Hem sizi gururlandıracak hem de yakın çevreniz tarafından alkışlanıp övgü dolu sözler işiteceğiniz başarılarınız olabilir. Sınava girecek olanlar geçerler. İşsiz olanlar da önemli bir iş teklifi alabilirler.

Rüyada birinin Rusya’ya gittiğini görmek, uzun zamandan beri geri planda kalan kişilerin artık kendilerini ön plana çıkarmalarına ve sık sık seyahat yapmalarına yorumlanır. İşleriniz veya eğitiminiz sebebi ile sürekli bir yerlere gidip gelmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Rusya’ya gitmeye niyetlenip gidememek, yapılacak yolculukların ertelenmesine yorumlanır. Uzakta yaşayan yakınlarınız da beklenen zamandan daha geç gelebilirler. Yolculuk planlarınızda önemli bir değişim olabilir.

Rüyada Gemiyle Rusya’ya Gitmek

Deniz aşırı bir yere gitmeye ve yerleşmeye yorumlanır. İşiniz ya da özel hayatınız sebebi ile ilerleyen günlerde evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aileniz ile birlikte başka bir yere taşınarak hayatınızı başak bir yerde sürdürebilirsiniz.

Rüyada Uçakla Rusya’ya Gitmek

Uzun zamandır sizi görmek isteyen biri varsa o kişile kavuşmak şeklinde yorumlanır. Sevdiği ile de uzakta olan kişiler yakında kavuşurlar. Artık aradaki mesafeler ortadan kalkar. Bir araya gelebilirsiniz ve özlemler son bulur.

Rüyada Rusya’da Gezmek

Gelecek olan misafirleri gezdirmek anlamına gelir. İlerleyen günlerde evinize yatılı misafirler gelebilir ve onlara şehri gezdirebilirsiniz. Uzaktan gelen misafirleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Akraba ziyareti de olabilir.

Rüyada Rusya’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Bir süredir işsiz olan kişilerin iş için başka bir yere gideceklerine yorumlanır. Yakında telaşlı bir hazırlık başlayabilir. Hem ve bakıp hem de ailenizi de yerleştirme kararı alabilirsiniz. Devlet dairesinde çalışan kişilerin terfi veya atamaları olur.

Rüyada Rusya’ya Tatile Gitmek

Yurt dışı seyahat planı olan kişilerin yakında çıkacakları seyahatten mutlu dönmelerine yorumlanır. İş veya mülakat için gidenler başarılı olurlar. Bir yere gidip önemli bir iş anlaşması da imzalanabilir. Eğitim için burs kazanabilirsiniz.

Rüyada Rusya’yı Görmek

Yeni yerler gezip görmek ve eskisinden daha sık seyahate çıkmak şeklinde yorumlanır. İşleriniz ya da eşinizin işleri sebebi ile kendinizi sürekli yollarda bulabilirsiniz. Bir süredir görmek istediğiniz yerleri keşfetme şansınız da olabilir.

Rüyada Rusya’ya Gidememek

Düzenli bir işe girmeye yorumlanır ve uzun bir süre yaşadığınız yerden ayrılmanız mümkün olmayabilir. Kadro bekleyen kişiler de işlerinde kadroya alınabilirler. İşsiz olan kişiler işe girerler. Artık devlet memuru olarak çalışabilirsiniz.

Rüyada Rusya’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen emeklerin karşılığında hayallere erişmek şeklinde yorumlanır. Uzun zamandan beri yurt dışına çıkmak veya yerleşmek için çaba gösteren ve para biriktiren kişilerin yakında karşılarına fırsat çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum

 1. Yok
 2. Ayca
 3. Kaan
 4. Öğünç ÇELEBİ
  • admin
 5. Ahmet
  • admin
 6. Özlem
  • admin
  • Ahmet

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status