Rüyada Rusya’ya Gitmek

Rüyada Rusya’ya gitmek, kendi mesleğinizde güzel başarılarınızın olacağının habercisidir. Zamanında yapılan yatırımlar şimdi size fazlası ile kar sağlamaya başlayabilir. Kendi işini yapan kişiler de ilerleyen günlerde işlerine daha çok yatırım yaparak daha çok sermaye harcayabilirler. Ancak kendi işinizin geleceği için yapacağınız her türlü yatırım sizin karınıza olur. Uzun zaman sonra büyük başarılara sahip olunabilir. Aile işi ile ilgilenenler de aile işlerini daha da büyütebilirler. İşsiz olan biri bu rüyayı görürse uzak bir yere iş bulup gidebilir.

Rüyada Rusya’ya gittiğini görmek, hayallerin gerçek olmasına ve mesleğinde zirveyi görmeye yorumlanır. Hem sizi gururlandıracak hem de yakın çevreniz tarafından alkışlanıp övgü dolu sözler işiteceğiniz başarılarınız olabilir. Sınava girecek olanlar geçerler. İşsiz olanlar da önemli bir iş teklifi alabilirler.

Rüyada birinin Rusya’ya gittiğini görmek, uzun zamandan beri geri planda kalan kişilerin artık kendilerini ön plana çıkarmalarına ve sık sık seyahat yapmalarına yorumlanır. İşleriniz veya eğitiminiz sebebi ile sürekli bir yerlere gidip gelmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Rusya’ya gitmeye niyetlenip gidememek, yapılacak yolculukların ertelenmesine yorumlanır. Uzakta yaşayan yakınlarınız da beklenen zamandan daha geç gelebilirler. Yolculuk planlarınızda önemli bir değişim olabilir.

Rüyada Gemiyle Rusya’ya Gitmek

Deniz aşırı bir yere gitmeye ve yerleşmeye yorumlanır. İşiniz ya da özel hayatınız sebebi ile ilerleyen günlerde evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aileniz ile birlikte başka bir yere taşınarak hayatınızı başak bir yerde sürdürebilirsiniz.

Rüyada Uçakla Rusya’ya Gitmek

Uzun zamandır sizi görmek isteyen biri varsa o kişile kavuşmak şeklinde yorumlanır. Sevdiği ile de uzakta olan kişiler yakında kavuşurlar. Artık aradaki mesafeler ortadan kalkar. Bir araya gelebilirsiniz ve özlemler son bulur.

Rüyada Rusya’da Gezmek

Gelecek olan misafirleri gezdirmek anlamına gelir. İlerleyen günlerde evinize yatılı misafirler gelebilir ve onlara şehri gezdirebilirsiniz. Uzaktan gelen misafirleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Akraba ziyareti de olabilir.

Rüyada Rusya’ya Gitmek İçin Hazırlanmak

Bir süredir işsiz olan kişilerin iş için başka bir yere gideceklerine yorumlanır. Yakında telaşlı bir hazırlık başlayabilir. Hem ve bakıp hem de ailenizi de yerleştirme kararı alabilirsiniz. Devlet dairesinde çalışan kişilerin terfi veya atamaları olur.

Rüyada Rusya’ya Tatile Gitmek

Yurt dışı seyahat planı olan kişilerin yakında çıkacakları seyahatten mutlu dönmelerine yorumlanır. İş veya mülakat için gidenler başarılı olurlar. Bir yere gidip önemli bir iş anlaşması da imzalanabilir. Eğitim için burs kazanabilirsiniz.

Rüyada Rusya’yı Görmek

Yeni yerler gezip görmek ve eskisinden daha sık seyahate çıkmak şeklinde yorumlanır. İşleriniz ya da eşinizin işleri sebebi ile kendinizi sürekli yollarda bulabilirsiniz. Bir süredir görmek istediğiniz yerleri keşfetme şansınız da olabilir.

Rüyada Rusya’ya Gidememek

Düzenli bir işe girmeye yorumlanır ve uzun bir süre yaşadığınız yerden ayrılmanız mümkün olmayabilir. Kadro bekleyen kişiler de işlerinde kadroya alınabilirler. İşsiz olan kişiler işe girerler. Artık devlet memuru olarak çalışabilirsiniz.

Rüyada Rusya’ya Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen emeklerin karşılığında hayallere erişmek şeklinde yorumlanır. Uzun zamandan beri yurt dışına çıkmak veya yerleşmek için çaba gösteren ve para biriktiren kişilerin yakında karşılarına fırsat çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ramazan dedi ki:

  Merhaba! Rüyamda Cumhur başkanı ile Demir Çelik üzerine bir iş konuşuyorduk kendisi sürekli bu çok pahalı bunun fiyatını öğren diye terkinde bulunuyordu, ikinci bir kısım da! Uçakla Rusya Moskova gittiğimi ve oradan video çektiğimi ve bembeyaz kar görüyordum.

 2. Yok dedi ki:

  Selam ruyamda Rusya’da geziyordum sağ kolumda bide dövme vardı

 3. Ayca dedi ki:

  Ruyamda rusyaya tasinmistim. Adliyedeyim normalde oranin adliyesine gecis yapiyordum konusuyordum birileriyle sonra turkiyeye gelip artik tamamen rusyaya gidecektim kocaman bir adliyesi vardi

 4. Kaan dedi ki:

  İyi günler rüyam da Rusya’dan Türkiye’ye arabayla geliyordum yanım da da birisi vardı

 5. Öğünç ÇELEBİ dedi ki:

  Rüyam da araba ile Rusya ya gittigimi gördüm sevgilimin aile si ile tanistim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iyi habere yorumlanır.

 6. Ahmet dedi ki:

  5 ocakta yorun yapmişsin doğum günüm😁. Bende bugün rusyada markette çikilita aldiydim türkiyeye dönmeye çalişirken ordaki otobüs şoförüyle ingilizce derdimi anlattim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş fırsatına yorumlanır.

 7. Özlem dedi ki:

  İyi günler rüyamda rusyadaydım yanımda gezdirdiğim bir kaç kişi vardı. Yüzlerini görmedim ama onlara Rusya dan bahsediyordum. Yağmurlara karşı dikkatli olun aniden başlayabilir çok ıslanırsınız diyordum o ara gök gürledi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya davet etmesine yorumlanır.

  2. Ahmet dedi ki:

   Özlem için yazmiştim 5 ocaği 🙂

DMCA.com Protection Status