Rüyada Rutubet Görmek

Rüyada rutubet görmek, işleri veya eğitimi ile ilgili karamsarlığa kapılan kişilerin her işinin rast gitmesine yorumlanır. Her ne iş ile uğraşıyor iseniz korkulan olmaz ve şansınız açık olur. Dersleri kötü olanlar derslerini düzeltirler ve okullarından vaktinde mezun olabilirler. Çalışma hayatında da yaşanılan maddi endişeler ve iş bitirme konusunda kaygılar geride kalır. Bir türlü işe girmeyenler sonunda hak ettikleri bir işe girebilirler. Korkulan olmaz ve boşuna panik endişe yaptığınızı fark edersiniz.

Rüyada rutubet kokusu almak, ön yargılı olduğunuz insanlar ile birlikte ortak bir işte çalışmak ve daha sık bir araya gelmeye yorumlanır. Zamanında pek de hoşlanmadığınız kişiler ile yeniden yollarınız kesişir. Gerçek yüzlerini görebilir ve daha iyi anlaşabilirsiniz.

Rüyada Rutubet Böceği Görmek

Bu rüya evinize gelip giden ve laf taşıyan bir insana yorumlanır. Sizden veya ailenizden aldığı lafları başkalarına söyleyen ve ara bozuculuk yapan birinin maskesi düşer. Bu kişinin gerçek niyetini aileniz de anlamış olur.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek

Bu rüya evinden taşınmak isteyen kişilerin gelecek günlerde bunun için hazırlığa başlayacaklarına yorumlanır. Ev satın alımı veya iş değiştirme gibi sebepler ile evinizi de başka bir yere taşıyabilirsiniz.  Rüyada evin duvarını rutubetli görmek, bu rüya ailede borcu olan kimselerin borçlarından kurtulmalarına ve üzüntülerin sona ermesine yorumlanır. Rüyada evin duvarının kabarması, zor geçinenlerin rahat edeceğine yorumlanır. Fakirlik çeken kişiler daha güzel bir eve yerleşirler.

Rüyada Rutubetli Tavan Görmek

Bu rüya ev halkının refahının artacağına yorumlanır. Aile fertlerinin üzerindeki kara bulutlar ortadan kalkar. Yaşanan gerginlikler üzüntüler biter. Özellikle de ağır laflar söyleyen biri sonrasında çok pişman olabilir. Evden ayrılan biri de geri döner.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Evli olup da eşi ile anlaşamayan veya ayrı olanların eşleri ile bir araya gelmesine yorumlanır. Yuvanızı kurtarabilirsiniz ve geçiminiz düzelir. Bekar olanlar ise kendi ekonomik özgürlüklerine kavuşabilirler. Rüyada evin duvarının su alması, bu rüya büyük bir borç külfetinin sona ereceğine yorumlanır. İpotek ve başka borçlarınız varsa da kapanır.

Rüyada Rutubetli Kapı Görmek

Herkesin adınızı duyacağı güzel işlerde yer almak ve tebrik almaya yorumlanır. Uzun zamandır yerinde saydığınız konularda atık ilerleme olur. Önünüze çıkan bir fırsat vesilesi ile de her şey yoluna girer. İş bekleyenlere iyi bir iş teklifi gelebilir.

Rüyada Rutubet Temizlemek

İşleri kötüye giden kimselerin işlerini düzelteceklerine yorumlanır. Aklınızdaki düşüncelerinizi hayata geçirebilir ve işleriniz yoluna koyabilirsiniz. Bazı planlarınız yolunda gider ve bir aksilik ile karşılanmaz. Hiç kimse ile aranızda bir problem olmaz.

Rüyada Rutubet Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan büyük problemlerin tatlıya bağlanmasına ve barış içerisinde yaşamaya yorumlanır. Her kim ile aranızda gerginlik varsa konuşup çözebilirsiniz. Karamsarlık ve üzüntülü ruh halinden yakında kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status