Rüyada Şahadet Getirmek

Rüyada şahadet getirmek, zamanında yapılan iyiliklerin karşılığını bulması ve iç huzura erişmek olarak yorumlanır. Size faydası dokunan insanların da zor zamanlarında yardım edebilirsiniz. Şu günlerde sevdiklerinizle karşılıklı dayanışma içerisinde olacak ve birbirinizi koruyup kollayacaksınız. Size kol kanat geren ve iyiliğiniz için mücadele eden birileri olabilir. Özellikle anne ve babanızın hayır duasını alarak çok hayırlı işler içerisinde olabilir, çevrenizi mutlu edebilirsiniz. Size inanan ve güvenen insanların yüzünü ak çıkaracaksınız. Size güvenen insanlar pişman olmayacaklar ve mahcup olmayarak verdiğiniz sözleri de yerine getirebileceksiniz.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek, düşmanların zarar verememesi ve iyi insanların çevrenizde olması, duaların kabul olması ve sağlıklı bir hayat sürmek gibi anlamlara da gelir. Özellikle rüya sahibi bir süredir kalbinden geçirdiği ve çok istediği bir şeye erişebilir. Fitne ve fesatlık besleyen kişiler size ve ailenize zarar veremeyecekler. Tam tersi sizden uzak duracaklar.

Rüyada kelime-i şehadet getirdiğini görmek, tövbe etmek ve doğru yoldan sapmamak olarak da yorumlanır. Sizi yanlış yola sürüklemek isteyen kişiler emellerine ulaşamayacaklar. Kalbinizin güzelliği sayesinde hayallerinize erişecek ve fazlası ile yardım göreceksiniz.

Rüyada Kelime-i Şehadet Duymak

Bir süre daha sabırlı olmaya ve sonunda isteklere kavuşmaya, sağlık sıhhat dolu günlere erişmeye yorumlanır. Yakınlarınızdan birinin sağlık sorunları varsa güzel haberler duyabilirsiniz. Yakınlarınızın biri bebek de bekliyor olabilir. Alacağınız haberler sizi çok mutlu edecek ve başkalarının adına çok sevineceksiniz.

Rüyada Kelime-i Şehadet Yazısı Görmek

Evlilik ya da bebek müjdesi olarak yorumlanır. Son günlerde aile içerisinde adeta bayram havası esebilir. Hem siz hem de ailenizi mutlu edecek olaylar yaşanabilir. Yeni başlangıçlar, değişim olarak da yorumlanır. Bekar olanlar evlenebilir, yer değiştirebilir, iş değişikliği yapabilirsiniz. Hayatınızda önemli bir değişimin habercisidir.

Rüyada Kelime-i Şehadet Öğretmek

Kötü ruh halinden kurtulmak ve daha mutlu olmak, pozitif enerji yaymak ve başkalarına örnek olmak şeklinde yorumlanır. Hal ve hareketleriniz ile çevrenize örnek olacaksınız. Sizin seçimleriniz çevrenizi de olumlu yönde etkileyecek. Özellikle ailenize çok büyük faydanız dokunabilir.

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirerek Öldüğünü Görmek

Büyük bir dileğin kabul olması şeklinde yorumlanır. Çok uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeye kavuşabilirsiniz. Güzel ve rahat bir hayat sürmek, istenilen mal mülke erişmeye de yorumlanır. Sağlıklı ve huzur dolu günlere işaret eder.

Rüyada Şahadet Getirmeye Çalışmak

Bir anda meydana gelecek güzel değişikliklere şaşırmak ve adapte olmaya çalışmak şeklinde yorumlanır. Hayatınız düzene girebilir. Kayıpların geri gelmesi, manevi yönden huzura erişmek, hayır duası almak gibi anlamları da vardır.

Rüyada Şahadet Getiren Birini Görmek

Size vereceği öğütler ile yolunuzu aydınlatacak ve iç huzursuzluğunuzu giderecek birine yorumlanır. Rüyada tanımadığın birinin şahadet getirmesi, yabancı birinden öğüt ve yardım almak, bu kişi sayesinde bir dileğin kabul olması demektir. Rüyada tanıdığın birinin şahadet getirmesi ise, bu kişiden güzel haberler almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Şahadet Getirmesi

İyiliklerin yerini bulması, helal kazanç elde etmek ve hayırlı evlat olmak gibi anlamları vardır. Başarılarınız ve hayattaki seçimleriniz ile ailenizi gururlandırabilirsiniz. Çevrenizde size dua eden ve iyiliğinizi isteyen birileri olabilir. Sevilen biri olacak ve değer kıymet göreceksiniz.

Rüyada Şahadet Getirmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukları aşmak, maddi ve manevi anlamda engelleri ortadan kaldırmak ve hayırlı işler yapmak gibi anlamları vardır. Birilerine iyiliğiniz dokunabilir ya da size iyilik yapacak birileri olabilir. Sevenleriniz çoğalabilir ve saygınlığınızı artıracak işler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayhan dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda kelime-i şahadet getiriyorum sonra kelime-i tevhid getiriyorum bu arada uykudan uyanıyorum ve hala devam ediyorum öylece uykuya dalıyorum tekrar bunun yorumu yapabilir misiniz teşekkür ederim

 2. Imran Aldemir dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda çocukluğumun geçtiği evimizde çok şiddetli deprem oluyor ve annem kızım oğlum evde depremden kendimizi korumaya çalışıyoruz ben şahadet getiriyorum oğluma sarilip onada şahadet getirmesini söylüyorum ölmüyoruz ama. Anlamını açıklarsanız sevinirim

 3. Imran Aldemir dedi ki:

  Rüyamda depremi yaşayıp kelimeye şahadet getiriyordum

 4. Esmaa dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda mhallemize gökyüzünden bombalar düştüğünü gördüm. Gördüğüm an cenin pozusyonuna geçip kelimei şahadet ve yanlış değilsem salavat getirdim. Sonra bomba patlamadı. Bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı isteklere yakında kavuşmaya yorumlanır.

 5. ilayda dedi ki:

  önce iki kadını öldüren iki tane adam gördüm sonra bunlar dört kişi oldular ve kelime-i şehadet getirdiler sonra benden küçük iki erkek kardeşim silahla tanımadığım biri tarafından vuruluyor ama iki kardeşimde iyleşiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kıran kişilerin af dilemesine yorumlanır.

 6. Berfin dedi ki:

  Rüyamda Yatağımda uyur vaziyette nefessiz kalmıştım ve annemle babam uyanmam için bana bağırıyordu sonra kelime-i şehadet getirip uyandım. Anlamını merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygıdan endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 7. Elif dedi ki:

  Rüyamda annenin bir anda saçlarının beyazladıgını daha sonra yemek yerken halsizleşti kötü oldu annen normal hayattada kanser biraz toparlarsın diyoruz sonra halsizleştim iyi değilim diyo sonra tanına gidiyorum kollarımla tutmadan önce bu sefer çok iyi oldum diyo halsizliğim geçti çok iyiyim dedi sonra kollarımda bir anda öldüm diyip gitti ama Kelime-i şehadeti aklına geldi söyleyemedi daha sonra üzülürken ben kardeşimle bir anda gözünü açıp demeye çalıştı dedi Kelime-i şehadeti sonra tekrar gitti ağladık baya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz bir habere ve dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 8. Sinem dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişinin oturduğu yerden gelenleri gördüm… onları görünce cok sevindim sarildim ve ellerini öptüm..ve sevdiğim kişiyi tanıyip tanimadiklarini sordum( O kişileri tanimiyorum..) Sonra tanıdığımız bir kişileri gördüm yolumu kestiler sevdiğim birinin olduğunu söyledim ve onların yanından gittim. Sonrasında tanıdığımız bir kadın Hocaya birini sevdiğimi itiraf ettim. Sonrasinda sevdiğim kişiyi bulmak için koştum arkada fon müziği vardı… Birden “kelime-i-sehadet” sesini duydum. Sesi tanımıyorum tekrarladım… ve sehadet getirdim sonrasinda uyandım. Bunun anlami nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızda sorunların engellerin aşılmasına yorumlanır.

 9. Emre Kaya dedi ki:

  Bir dükkan devralacagiz İnşaAllah ve bunun için istihareye yattım. Rüyamda kötü birinin ölürken kelime-i şehadet getirmeye çalıştığını gördüm. Lâkin getiremedi. Eşhedü enne ilahe illallah diyip duruyor ve sonra yüce İsa adına gibi şeyler diyordu. Bu adamı ben televizyonda görmüştüm. Kötü bir karakterdi hristiyandi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 10. Serpil dedi ki:

  Adamin yorumunuzu bekliyorum lütfen

 11. Serpil dedi ki:

  Merhaba ruyamda kelimeyi şahadet getiriyorum 1-2kere yataktayim etrafimda hersey ucup donuyor Tornado gibi dünyanin sonu gelmis sanki ne olur diyorum rüyada öldümü mü yoksa diyorum ve şahadet getiriyorum uyanmak istiyorum uyanamiyorum o anda cocuklarin düsünüyorum onlar ne olacak diye sonra uyaniyorum ama kulagimda o rüzgar sesi uglama vardi halen.ne anlama geliyor rica etsem söylermisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya manevi huzuru bulmaya, sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 12. AYŞE dedi ki:

  Ben rüyamda 5 6 defa Kelimei Şahadet getirdim. Bu arada iğne ucu kadar bir ışık gördüm. Uyandığımda tekrar etmem gerektiğini düşündüm ve tekrarladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sıkıntının kurtulmaya, refaha yorumlanır.

 13. MUSTAFA dedi ki:

  Allahın selamı üzerinize olsun.rüyamda yatakta sırt üstü vaziyette yatmakta iken bir an birisinin varlığını hissedip gözlerimi açıyorum. Dumanlı veya sisli bir insan şekline yakın bir formda bana azrail olğunu hissettiren bir varlığı görüyorum. Ölmekten korkuyorum, daha sonra kendi kendime beklenen geldi diyorum ve korksam da can vermeye geçişe hazır olduğumu hissedip bir kaç defa arapça allah büyüktür dedikten sonra yavaş yavaş nefesim çekilmeye başlıyor. Devamında kelime`i şehadet geirerek sağ el 1. Parmağımı işaret yapıyor ve nefesimin gidip vucudumun ağırlığını hissedip her şey zifiri karanlık oluyor ve ölmiş oluyorum. Artık nereye gideceğim diye düşünürken nefes almaya çalışayım diyorum kendi kendime nefesi çeker çekmez yatakta kalıplaşmış sert bir vucut halinde gözlerimi açtım ve uyandım. Yorumunu merak etmekteyim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küsleri barıştırmaya ve hayırlı bir iş yapmaya yorumlanır.

 14. Çetin dedi ki:

  Fitnenin olduğu (terör,ayaklanma vs rüyada net değil) bir ortamda biri makineli tüfekle önce ayağıma sonra gövdeme birer el ateş ettikten sonra şarjörü boşaltırcasına ateş ediyor.uyku halinde bile canımın yandığını hissediyorum. Sonra ölümü beklerken bir gülümsemeyle aklıma kelime i şahadet getirmek geliyor ve getiriyorum.yorumlarsanız memnun olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmaya ve affetmeye yorumlanır.

 15. Fatih dedi ki:

  Selamınaleyküm, Hocam bir dergahta idim , bir bölümde duş alınırken başka bir bölüme girdim . O sırada orada bulunan bir tanıdık kal burda gibisinden dedi , orası maneviyatı güzel bir yerdi , sanırım Allah’ın zikredildiği yerdi . Ben de o tanıdık ya da tanımadık birine gusülü alayım geleyim dedim , oraya girmeden önce Duşta idim çünkü . Çıkarken birini gördüm bir mezarın altını manevi gözle gördüğünü söyledi , onun sınavdan kurtulmuş mutlu olduğunu söylüyordu , ben bunu duyunca kelime-i şaadet getirdim tam sözleriyle söyledim diye hatırlıyorum . Sonra uyandım . Hayırlı bir rüyadır inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertten sıkıntıdan kurtulmaya, hayırlı haber almaya yorumlanır.

 16. Nisa dedi ki:

  Rüyamda güneş küçüktü ama ışığı bütün her yeri aydınlatıyordu güneş hızlı hızlı aynı yerden doğup batıyordu Ablam ve ben hayret içerisinde güneşi izliyorduk ve en sonunda güneş patladı kimseye bişey olmadı patlama esnasında küçük Güneşin ziyası tüm memleketi sardı o sırada ablam ve ben kelime-i şehadet getirdik ve rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve işsiz iseniz de işe girmeye yorumlanır.

 17. Ayfer dedi ki:

  Rüayada deprem oluyordu ve yer zangır zangır sallanıyordu. Bende besmele ve şahadet getirmeye başladım. Bina yıkılınca ölüyordum ve ölmeden önce defalarca kez şahadet getiriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya endişelerin bitmesi, evinizde rahat geçime yorumlanır.

 18. ali dedi ki:

  dün gece rüyamda önce iş yerinde çalışıyorum iş yerinde vinç in üzerinden konteyner aşağı ya düşüyor daha doğru su sağlam olmadığını bildiğim için ben düşürüyorn ama kimse e bişey olmuyor depo kısmın da kara kedi var ama şeytan olduğunu biliyorum sonra yanımda annem var ben kelime saadet getiriyorum ve annem den bi kağıt parçası alıyorum ne kağıdı bilmiyorum kelime saadet getirip kağıdı ağzıma alıp üflüyor m ve kara kediye yapıştırıyorum kelime saadeti birden fazla getirdim kediye 2 defa yapstrdum ven kedi ateş olarak uçtu gitti…

  1. admin dedi ki:

   İş hayatına dair önemli bir fırsat elinize geçebilir ve sağlık sıhhate yorumlanır.

  2. Serkan kayhan dedi ki:

   Rahmetli annem i rüyamda gördüm ona kelimesahadert getırtmeye calısıyordum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinizde sağlık ve huzura yorumlanır.

 19. Nur dedi ki:

  Rüyamda 3 aylık erkek bebek kardeşimin Kabe’ye bakarak Allah dedikten sonra salavat getirdiğini gördüm. Sonra onu tebrik ederken annem geldi onarsa heyecanla anlattım ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta kimseler varsa şifa bulmasına ve hayırlı habere yorumlanır.

 20. Merve dedi ki:

  Merhabalar ruyamda ölmus babami canli goruyorum ama olmek uzereymis. Ve ona kelimei sahadeti soyluyorum babamda benim pesimden soyluyo ve ölüyo. Anlami nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Haneden bebek bekleyen biri olabilir, hayırlı haberler alınır.

 21. Elif dedi ki:

  Ruyamda yillar once rahmetli olmus babamnemi hasta yataginda canli goruyorum. Daha sonra can verecek iken ona kelimeyi sahadet getirtmeye calisiyorum daha sonra da öldugunu duyuyorum arkasindan uzuluyorum. Ne anlama gelebilir

  1. admin dedi ki:

   Hanede düğün dernek olabilir, akrabalarınızla görüşebilirsiniz.

 22. Zehra dedi ki:

  Rüyamda eşim diziyle nefes boruma bastırıp çocuğumun yanında beni öldürüyor her taraf Bir Anda karanlık oluyor Kelime-i şehadet getirmeye başlıyorum. Kelime-i şehadetin yarısını rüyamda diğer yarısını uyanıp söylüyorum

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 23. Arzu dedi ki:

  Merhaba rüyamda kefen içine sarılmış yüzü çok güzel tanımadığım genç bir kadının kelimei sahadet getirmesi için ona yardım ediyordum. Söylediğimi tekrar et diyordum. O da tekrar ediyordu, bende işte kurtuldun imanlı gittin falan gibi sözler söylüyordum. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sevap kazanmaya, size ihtiyacı olan birine yardım etmeye yorumlanır.

   1. Beyza dedi ki:

    Merhaba rüyamda açık bir alandaydım gökyüzünün bir tarafı kapkaranlıktı ve yağmur yağıp şimşek çakıyordu. Yanımda ablam ve tanımadığım bir kadın vardı. Bana zarar gelmesin diye kadın kendini bana siper etti. Ben de o sırada önce kelime-i şahadet ardından kelime-i tevhit getirdim ve uyandım. Yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun

    1. admin dedi ki:

     Korkuların azalmasına ve cesaretin arttığı bir konuda başarıya yorumlanır.

 24. Sibel dedi ki:

  Merhaba ben hamileyim ve rüyamda korkmaya başladım. Ardından o korkuyu atlatmak için kelime-i şahadet getirdim.

  1. admin dedi ki:

   Endişelerden bir anda kurtulmak ve rahat bir nefes almaya yorumlanır.

 25. Ali dedi ki:

  Yer yatağında uyuyorum. Dört beş kez şahadet getirerek rahat bir şekilde uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabulü ve iyiliğin karşılığını almaya yorumlanır.

 26. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm ben rüyamda tevbeyi istiğfar ediyordum. Yaklaşık 23000 istiğfar getirmiştim. Bunun bir anlamı var mı şimdiden Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, tövbelerin kabulüne yorumlanır.

 27. Ziyade dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda ölmüşüm ve dedeme söylüyorum beni sağa çevirin kelimeyi sehadatni getiriyim diye kelime getirdim.

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sıhhatli bir ömre yorumlanır.

 28. Sefure dedi ki:

  Rüyada ölmüş babamın yeniden öldüğünü gördüm. Bembeyaz giyinmiş. Ölürken ona Kelimeyi Şehadeti söylüyorum. O da tekrar ediyor. Arada başka bir şeyler söylüyor, amma ben Kelimeyi Şehadeti tekrar etmesini söyleyirem. O da söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   İyi amel ve hayırlı bir olayın içinde olmaya yorumlanır.

  2. Mberk dedi ki:

   Rüyamda lavlar bir anda tsunami gibi üzerime geliyor. Yanımda 2 çocuğum. demek hayat burda son buluyor deyip şehadet getiriyorum. Keşke çocuklara da öğretseydim şehadet getirmeyi diye düşünüyorum. Lavlar üstümüzden geçiyor ama çok acı duymuyorum. Bu olay 3 kez tekrarlanıyor aynı rüyada.

   1. admin dedi ki:

    Zor isteklerin gerçek olması ve size kızan birinin affetmesine yorumlanır.

 29. mehtap dedi ki:

  Rüyamda bir bebek ağlıyordu kucağımda, bu bebeği tanımıyorum. Yalnız ağlarken kelime-i şehadet getiriyordu. Yıllar önce de buna benzer bir rüya görmüştüm. Bebek oğlumdu rüyamda ve oğlum ard arda kelime-i şehadet getiriyordu. Bu rüyayı görünce geçmişte gördüğüm rüyamda aklıma geldi. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir dertten kurtulmak ve hayırlı bir olaya yorumlanır.

 30. Burçak ALPER dedi ki:

  Ben La ilahe illallah Muhammedin Resulullah kelimelerimi söyleyerek uyandım. Rüyamda ise iki kişinin beni kalabalık olmayan insanlar arasından bir yere götürmek istedikleri ve benim elimde bir kitap olduğunu ve elimden zorla alınmaya çalışılırken sanki kitap kapakları koptu ve ben sarıklı bir imam yada erkekmişim güya. Ellerinden kurtuldum fakat iki kişi daha vardı. Onlar bir şey yapamadı. Ben kelimeyi şahadet getirerek elimdekini korudum. Fakat yere çömeldim. Uyandığımda çok korkmuştum ve uzun süre ağzım bilmeden ve kendime geldiğimde de aynı cümleyi tekrar tekrar söyledi. LA İLAHE İLLALAH MUHAMMEDİN RASULRULLAH diye. Az önce gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yaparak sevdiklerinizin gönlünü kazanmak ve çaba sarf ettiğiniz bir konuda refaha erişmeye yorumlanır.

 31. Bilgi dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda trump ülkemizde kalabalık bir yerde konuşma yapıyor. Ben tam arkasındayım ve konuşması bitince secdeye varıyor. Kalkıp bana bakıyor. Bende, ingilizce müslüman olmak ister misiniz diye soruyorum. Beraber kelime i şehadet getiriyoruz sonra kayboluyor ortadan. Cumhurbaşkanımız ve eşleri de orada. Sonra ortam cami oluyor ve üzerimdeki altın kolye, küpe ve yüzükleri çıkarıp bırakıyorum bir raf5n üstüne. Neye delalettir bu rüyam acaba…?? Yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı günler dilerim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Başkaları tarafından takdir görmek ve daha çok olanak elde etmek, yeteneklerinizin kazanca dönüşmesine yorumlanır.

 32. Aslı dedi ki:

  Mrb rüyamda cami gibi bir yerdeyim dolanıyorum. Herkese kelime-i şahadet getirtiyorum. Onlarla birlikte de söylüyorum. Daha sonra erkek kardeşimi gördüm. Ona söylettiriyorum ve de söylüyorum ama başım açık bir şey olmaz diyorum rüyamda. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden güçlü olmak ve sıkıntıları aşmaya, ailenizle birlik olmaya yorumlanır.

 33. Ahmet dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir kadın ile sohbet ediyoruz, etrafta kimse yok. Daha sonra birden kadının davranışları değişiyor. Sanki içine cin kaçmış gibi ve beni yanına çekmeye çalışıyor. O ara korkuyorum ve Kelime-i Şahadet getirerek uyanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Kötü niyetli bir kadının maskesinin düşmesine ve size zarar verememesine yorumlanır.

 34. Ayse dedi ki:

  Merhaba, rüyamda dükkânının kapısı açılıyor. Çocuğum var içeride, diyorum ki üşücek çocuk derken bir toz duman içeri giriyor. Simsiyah bir gölge gibi bir şey beni alıyor. Arka kapıdan çıkartırken kıyamet kopuyor. Kızlar doyorum ve kelimeyi şahadet getiriyorum, uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Endişelerin ortadan kalkmasına ve kötülükten uzak durmaya yorumlanır.

 35. Merve dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok sevdiğim bir hocanın şahadet getirerek vefat ettiğini gördüm. Başında iki kişi vardı ve o kişilerin kolları arasında vefat etti. Rüyamda gördüğüm hoca yüz yüze tanıdığım birisi değil internette sohbetlerini izlediğim bir hocadır. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak ve sağlık sıhhatin yerinde olmasına yorumlanır.

 36. Selcan Akpınar dedi ki:

  Selamun aleyküm. Rüyamda kendimi ölmeden önce görüyorum. Fakat öleceğimi biliyorum ve diyorum ki ölmeden önce hemen Kelime-i Şahadet getireyim diyorum. Ondan sonra Kelime-i Şahadet getiriyorum. Ondan sonra bide son nefesimde salavat getiriyorum. Sonra peygamber efendimiz diyorum ve ölüyorum. Hayır olsun inşallah yorumlarsanız çok sevinirim. Allah razı olsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek iyi niyetli biri sayesinde çok güzel günler yaşamak, size yol göstermesi demektir.

   1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba rüyamda yuksek biyerden aşağı hızla inerken biranda deprem oldu o anda kelime i saadet getirdim sonra kurtuldum hasta kızım var onun yanina inmeye çalıştım

    1. admin dedi ki:

     Bazı isteklerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

     1. Dilek dedi ki:

      Merhabalar, rüyamda kayinpederimi uc kere ölürken gördüm, tam öldü diyoruz esim, kayinvalidem, cocuklarim da var, ama tekrar nefes alıyor, en sonuncusunda kelime i sehadet getirttiriyorum, tam getirebiliyor mu emin degilim, sonrasinda tenesirde yikanirken görüyorum, bana gel sen de yika diyorlat ben yikayamam diyorum ama uzaktan izliyorum. Uyandigimda gozlerimden yaşlar geliyordu. Cok etkilendiğim bir rüya oldu, nasıl yorumlanir acaba? Allahım hayirlar versin, cok tesekkurler simdiden.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya hasta biri varsa şifa bulmasına ve evinizde sıkıntıların borcun bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status