Rüyada Suya Düşmek

Rüyada suya düştüğünü görmek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte üzerinizdeki tüm yükten dert ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Büyük sorunların üstesinden gelinir ve yeniden umutlanacağınız olaylar olur. Örneğin geçim derdi olanların eline bol para geçebilir. Kişi fakirlikten zenginliğe erişir. Hak ettiği kazanç eline geçer ve ailesine daha çok imkan sunar. Dertli olan biri bu rüyayı görürse de dertlerine derman bulur ve rahat bir nefes alır. Rüyada derin duya düşmek, mal mülk sahibi olmaya veya birikimlerinin çoğalmasına yorumlanır. Daha çok para kazanarak sosyal statünüz değişebilir. Rüyada sığ suya düşmek, borçlu olanların borçlarını ödeyeceklerine yorumlanır. Ya da bazı isteklerinizi para yüzünden gerçekleştiremiyorsanız ihtiyacınız olan para elinize geçebilir. Örneğin kursa gitmek isteyen biri kurs parasını ödeyerek gidebilir.

Rüyada suya düşen birini görmek, mahkemesi olan biri için haklı çıkacaklarına ve adaletin sağlanacağına yorumlanır. Hak adaletin yerini bulması ile birlikte rahata erişilir. Zamanında hakkınıza konan kimseler de pişman olup geri iade ederler. Rüyada birinin suya düştüğünü görmek, birine iyilik yapıp onu zor durumdan kurtarmak ve sevap kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Suya Düşmek ve Kurtulmak

Her türlü engeli aşmak ve zorluklardan kurtulacağına yorumlanır. Çok borcu olanlar borçlarını öderler. Çaresiz kalınan bir anda yardım eli uzanabilir, şans yüzünüze güler. Rüyada suya düşmekten kurtulmak, aynı zamanda üzerinizdeki sorumlulukların azalacağına ve kazancınızın da cebinize kalacağına yorumlanır. Paranızda gözü olan her kim varsa artık kendi yoluna gider.

Rüyada Suya Düşmek ve Çıkmak

Bir süredir beklenen ödemeleriniz varsa hepsi gelir ve hakkınız olan para elinize geçer. Nafaka veya tazminat bekleyen kişiler için de hayırlıdır. Kişi hakkı olan ödemeyi alır, paranıza el koyanlar yakında öderler. Alın teri ile kazanç artar.

Rüyada Suya Düşmek Boğulmak

Hayatınızı olumsuz etkileyen her kim varsa bu kişilerden uzaklaşmak şeklinde yorumlanır. Size kötülüğü dokunan kim varsa hayatınızdan çıkar. İlişkisi olanlar ise zarar görüyorsa ayrılabilirler, en hayırlısı neyse o olur.

Rüyada Suya Düşmek Islanmak

Zor görevlerin üstesinden gelerek kimseye muhtaç kalmamaya ve kendi geçimi sağlamaya yorumlanır. Daha çok para kazanmaya başlayabilir, borca harca girmeden hayatınızı sürdürebilirsiniz. Kişi kendi üstüne düşen görevleri yerine getirir.

Rüyada Çocuğunun Suya Düştüğünü Görmek

Evinizde maddi manevi sıkıntıların kısa süreli olacağına ve kolay atlatılacağına yorumlanır. Eğer evinizde işsiz biri vara iş bulur ve evinize daha çok gelir girer. İflas edenlerin maddi durumu yeniden düzelir.

Rüyada Arabayla Suya Düşmek

Sizi çok umutlandıracak ve mutlu edecek bir habere yorumlanır. Bu haber uzakta yaşayan yakınlarınızdan gelebilir ve onları ziyarete gidebilirsiniz. Eğer bir süredir çıkılması düşünülen seyahat varsa bu seyahate gidilebilir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

İçten içe sizi üzen şeylerden kurtulmaya ve sevdikleriniz ile mutlu mesut geçinmeye, barışmaya yorumlanır. Eğer sizi sıkıntıya sokan kimseler varsa artık size fazla yüklenmezler, maddi külfet de biter. Rüyada kirli suya düşmek, maddi kayıpların üstesinden gelerek daha çok çabalamaya yorumlanır. Eğer bekleyen masraflarınız varsa bu masrafları yapabilirsiniz.

Rüyada Suya Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çalışıyorsanız iş hayatında önemli bir haline gelmek ve çok para kazanmaya yorumlanır. Elinizi attığınız işler size bol kazanç sağlar. İşsiz olanlar yüksek maaşlı bir işe girebilirler. Kendi emek ve yetenekleriniz ile maddi zorlukları aşarsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Berivan dedi ki:

  Rüyada baraj gibi derin bi suya dştüğümü gördüm çok korktum yüzerek kıyıya tam geldim derken tekrar düştüm sonra tanımadığım bir kadın ve oğlu kurtardı beni .kadınla bir yerlere gittik oğluna ayarlamak istiyordu beni sonra bana dedi ki üstüne okuyayım mı (muska ,sure gibi ) oğlunu seveyim diye bende sevgilim olduğu İçin reddediuordum

 2. Berivan dedi ki:

  Merhaba rüyamda kocaman bir baraja düştüğümü gördüm .kurtulmaya çalışıyordum yüzüp kenara geldim derken tekrar düştüm tam umudunu kesmişiken bi kadın ve oğlu beni kurtardı .kadın da hasta bi kadın tedavi gören biriymiş .daha sonra beni oğluna ayarlamaya çalışıyordu üstüne okuyayım mı dedi (sure,tarzında ) yok dedim

 3. murat dedi ki:

  Merhaba.Rüyamda bir alışveriş merkezindeydim.Alışveriş merkezini su bastı,her yeri kapladı,ama su berrak ve temizdi,alışveriş merkezi adeta akvaryum gibi oldu.Tanımadığım birisi kolumdan tutup alışveriş merkezinden çıkarmaya çalıştı.Çıkışa yönelmek için yüzmeye başladık.Boğulmamak için nefesimi tutmaya çalıştım,arada su yuttum,zorlanarak da olsa boğulmadan kurtulmayı başardım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, daha rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status