Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçında bit görmek, maddi yönden refaha erişmek ve bir yerden toplu para elde etmeye yorumlanır. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, gelirinizde artış olabilir ve ticari hayatta müşterileriniz çoğalabilir. Ya da kendi işini yapmak isteyenler için önlerine çok iyi imkanlar çıkabilir. Gelirinizin çoğalması ile birlikte bir yatırım yapmayı da düşünebilirsiniz. Aklınızda pek çok fikir olabilir ve iş hayatında parlak bir döneme giriyor olabilirsiniz.

Rüyada kendi saçında bit görmek, borçlarınızı kapatarak refaha erişmeye yorumlanır. Mal mülk alımı ya da satımı da gerçekleşebilir. Şu günlerde parasal konulara çok fazla kafa yorabilir, hesap kitap yapabilirsiniz. Rüyada başkasının saçında bit görmek, borcu olan birinin zamanında ödemesini yapması ve mağdur olmamak, beklenen paranın elinize geçmesine yorumlanır. Maddi endişeleriniz son bulabilir.

Rüyada Saçta Bit Görmek ve Öldürmek

Rüyada saçta bit görüp öldürmek, başkasından maddi destek görmeye, borç para almak zorunda kalmaya yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekilebilir. Özellikle beklenmedik masraflar ve harcamalar yüzünden ayın sonunu getirmekte zorlanabilir, borçlarınıza yetişmekte bir hayli güçlük yaşayabilirsiniz.

Rüyada Saçta Bit Görüp Taramak

Kafa karışıklığının son bulmasına ve temkinli hareket etmeye, geçmişteki tecrübelerden ders çıkarmaya yorumlanır. Önünüzdeki fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu konuda kimsenin desteğine ihtiyacınız olmayacak ve doğru kararı kolaylıkla verebileceksiniz.

Rüyada Saçta Bit Temizlemek

Yeni dostluklar edinmek ve sosyal çevrenizde sevilen sayılan biri olacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda gerçek dostlarınız size destek verebilirler. Kimin dostunuz olduğunu anlayacağınız bir olay yaşanabilir.

Rüyada Saçta Bit Yavrusu Görmek

Zenginliğe erişmek, çok büyük paralar kazanmak ve maddi rahata erişmeye yorumlanır. Mesela bekar olan kişiler evlenerek rahat bir hayat sürebilirler ve zengin bir eş adayı ile evlenerek sefa içerisinde bir hayatları olabilir.

Rüyada Saçta Bit Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem iş hem de eğitim hayatında parlak bir dönem yaşamak, her şeyin tam da gönlünüze göre olmasına, paranızın bereketini görmeye yorumlanır. Kazancınız çoğalabilir ya da masraflarınızda azalma olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayla Coinu dedi ki:

  Rüyamda Annaannem beım omuzlarıma büyük beyaz bır örtü örtüp kafanda bulunan bıtlerı tarakla tarayıp sırkelerınide temızledı ve bana problemin bıttı dedı

 2. Hanife dedi ki:

  Rüyamda çok pit görüp çıkarıp öldürüyordum anlamı nedir acab yazarmısınız teşekkür ederim

 3. Kenar mahalle dilberi dedi ki:

  Rüyâmda saçımda şişman şişman bitler görüyorum her gördüğümü öldürüyorum ama yine bir çıkıyor bit sirkesi de görüyorum hepsini öldürüyorum ama bit ve sirkeler siyah renkte değiller beyazımsı bir renkleri vardı yorumlarsanız mutlu olurum

 4. lale dedi ki:

  rüyamda aynadan saçıma bakıyor bir kaçtane iri bit görüyordum ve çıkarmaya çalışıyordum

 5. Belma dedi ki:

  Sabaha karşı rüyamda kızımın saçları öbek öbek dökülmüş, kafasında bir sürü bitler dolaşıyor, hatta zıplayan bitler gördüm. Öldürmeye çalıştım bir türlü tutamadım. Sonra da uyandım..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Özlem dedi ki:

  Rüyamda kafam çok tatlı kaşınıyordu 3 tane bit aldım saçımdan yanımdaki kişi görmesin diye gizlice camdan öldürüp attım sonra bişey yok ya dedim utandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 7. Tuğba b. dedi ki:

  Rüyamda saçima el attikca sacimdan fasulye tohumu büyüklüğünde birseyler temizliyorum. Temizledikce yenileri çıkıyor.Sacim mantar oldu diyerek tedirgin oluyorum.bu tedirginlikle uyaniyorum.yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Elinizi attığınız işten bereket görmeye yorumlanır.

 8. hande dedi ki:

  rüyamda kızım bana anne saçım bitlendi çok fazla bit var diye söylüyordu ben de bu bitler nerden geldi dedim daha sonra bitlere bakacakken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumun düzelmesi ve borç kalmamasına yorumlanır.

 9. Berryone dedi ki:

  Rüyada kafam kaşınıyordu. Ardından inceldiğimde bit gördüm ve anneme haber verdim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri gelip özür dileyebilir.

 10. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda elimi başıma atıyorum. Bir tutam saçım dökülüyor. Elimdeki dökülmüş saçımın üzerinde bir tanesi büyük, bir kaç tane bitin gezindiğini farkediyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranızdaki dargınlık ve sorunların bitmesine yorumlanır.

 11. Samsun55 dedi ki:

  Rüyamda saçımda siyah böcek çıkıyor ve 2 veya tanede çok küçük böcekler. Sonra banyoda saçımı tarıyorum temizlemek için böcekleri yine bir tane siyah böcek çıkıyor ve eşime diyorum ki saçlarımı kes sonra uyandım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz bazı insanlar ile aranız açılabilir, beklediğiniz yardım gelmeyebilir.

 12. Destina dedi ki:

  Okuldaydım. Beden dersi için hazırlanmaya gittiğimde aynadan baktığımda saçımın ön kısmında bir adet bit gördüm. Aldım öldürdüm onu. Hazırlanıp çıktım ama elim sürekli saçımda kaşınıyordu. Bir de saçımı çekince deri gibi kepek dökülüyordu. Gittikçe birler arttı. Ben bir tane öldürmeye çalıştım kaç kere ezdiysem de ölmedi kıvrandı. (Gece gece çok korktum gerçek sandım. Hemen kalkıp banyoya gidip saçıma baktım saçımı taradım. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.)

  1. admin dedi ki:

   Kafanıza takılan bir şey şu günlerde sizin huzurunuzu kaçırabilir.

  2. Muzafer dedi ki:

   Kafamda cokucuk butler var be bitanek genc banyan prenses Mish temizlemeye calishiyordu.Bitanesi dushtu onume ve Ben onu oldurdum.ama okadar coktular ki kadinda cok yavas temizlleyordu acaba me anlama gelir

   1. admin dedi ki:

    Yeni arkadaş çevresine girebilir, çok dost edinebilirsiniz.

 13. Nur dedi ki:

  Rüyamda yeğenimin temiz saçından 3 veya 4 tane bit bulup temizlediğimi gördüm. Bitlerden bir tanesi de oldukça büyüktü.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 14. nilgün dedi ki:

  Rüyamda insanlarla konuşurken saçım kaşınıyor. Elimi enseme atıyorum. Büyük siyah bir biti elime alıp hemen yere atıyorum. Bit hızlıca gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir dertten kurtulmaya yorumlanır.

 15. Kadriye dedi ki:

  Rüyamda saçında bit gördüm. Onu eşime söyledim, o da ilaç almaya gitti ama açık eczane bulamıyordu. Kendim de ne yapmam bilemedim sürekli elim kafamda çok korktum. Neyse ki rüyaymış.

  1. admin dedi ki:

   Para sıkıntısından kurtulmaya ve masrafların azalmasına yorumlanır.

 16. mehtap dedi ki:

  Rüyamda eşimin akrabasına gitmişiz. Orada ben saçımı tarıyorum. Saçımdan kocaman bitler düşüyor. Bende o bitleri öldürüyorum. Öldürdükçe rahatlıyorum, eşimde uyuyor. Sizce ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen insanların hayatınızdan çıkmasına, gerçek dostlukların değerini anlamaya yorumlanır.

 17. Nihal dedi ki:

  Rüyamda yengem saçımda 3-4 olarak hatırlıyorum şu an bit görüyordu. Eliyle alıp öldürdü ve ben bu tarz rüyayı çok sık görürüm.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında bazı sıkıntılar yaşamak, kim dost düşman ayırt edememeye yorumlanır.

 18. Bahar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda saçımda bit gördüm. Elime aldım öldürdüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınızın gerçek yüzünü görmek sizi üzebilir.

 19. Songül dedi ki:

  Rüyamda bir kız çocuğunun saçlarından yüzlerce bit gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz kalbinizi kırabilir, güven sorunları yaşanabilir.

  2. Medine dedi ki:

   Rüyamda elimi başıma koyuyorum bit buluyorum elimde bakıyorum sürekli şok oldum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya borcun bitmesine yorumlanır.

 20. Gizem dedi ki:

  Rüyamda saçıma arkadaşım ve ben bakıyoruz. Ben bitin yavrusunu bulup öldürüyorum. O da bit buluyor saçımda öldürüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Arkanızdan dedikodu yapan biri varsa bu kişinin maskesinin düşmesine yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda iki ablam da saçımda bir görüyor bana her yerin bit olmuş falan diyip kafamda 3 tane falan alıp öldürdüler ama ben görmedim sadece sesini duydum. Eczaneye gittik ilaç almaya ama unutup başka şeyler aldık

    1. admin dedi ki:

     Maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 21. Ece dedi ki:

  Rüyamda yataktan kalktım. Aynaya baktım ve kafamda büyük bir bit gördüm. Bende onu öldürmeye çalıştım ve öldü. Anlamı ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir endişeden kurtulmak anlamına gelir.

 22. Çağla dedi ki:

  Rüyamda saçımda bit vardı. Aynada baktım büyük böcek şeklinde aralarında kepek şeklinde olan da vardı. Doktora gittim ilaç aldım. Annemde yardım edecekti bana çok korkmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların artmasına, para sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

 23. Yasemjn dedi ki:

  Rüyamda annem saçımdan bit temizliyor. Önce çok fazla küçük bir yavrusu dökülüyor saçımdan. Sonra kocaman bir bit. Öldürdüğünü hatırlamıyorum ama bir örtünün üzerine koyuyor saçımda bulduklarını.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılardan kurtulmanızda annenizin büyük yardımı dokunabilir.

 24. Narin baklac dedi ki:

  Rüyamda yeğenimin saçında beyaz bit kırıyorum ve ablama diyorum bak bitleri temizliyorum diyorum, sürekli kırıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmek ve elinize güzel fırsatlar geçmesine yorumlanır.

 25. Seven pelvan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda saçta gezen bit gördüm. Kendi saçım mı başkasının saçı mı emin değilim. Sonrasında biti öldürüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Pek de görüşmek istemediğiniz biri hayatınızdan tamamen çıkabilir.

 26. Nilgün dedi ki:

  Benden yaşça büyük olan ve sevdiğim bir ablanın dizine başımı koydum. Saçımda bit varmış bana diyor ki dur temizliyim kalkma diyor. Neyi temizliyorsun dediğimde bit var diyor. İnanmadım o sıra ama bir tanede ben buldum. Daha sonra saçımdaki bitleri temizlemek için nasıl strese girdim anlatamam.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlarla aranızda anlaşmazlık, söz dalaşı olabilir.

 27. Hulya dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda rahmetli anneannem saçımda bit olduğunu farkediyor ve bana gösteriyor. Tabii bende çok endişeleniyorum nasıl temizleyeceğiz diye. Anneannem birer birer temizlemeye başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden beklediğiniz para varsa elinize geçebilir ya da gelirinizde artış olabilir.

 28. Ece dedi ki:

  Rüyamda bite benzer ama ciddi anlamda büyük bir ya da benzeri şeyler gördüm. Başkası ayıkladı ve her onunların saçımdan çıkışında çığlıklar attım ben bunları nasıl görmem diye ve tiksindim. Olduğum yerde banyoya girdim ama hala bitmemişlerdi. Utanmakla korku arasında kaldım ben bu kadar temizken bunlar nasıl kafamda bu kadar büyük diye ağladım. O şekilde uyandım. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı ve helal yoldan kazanç sağlamak, riskin artıp çoğalmasına yorumlanır.

 29. Sühan dedi ki:

  Rüyamda kızımın saçında bit varmış. Doğduğu zaman hastaneden bulaşmış ve bana geçer diye korkuyormuşum. Kızımın sacını ilaçlıyorum ve bazı bitleri öldürüyorum. Sonra bir şekilde eşimin saçında da bit olduğunu öğreniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde bir rahatlama, maddi yönden sıkıntıların aşılmasına yorumlanır. Birinden gelecek maddi yardım da sizi mutlu edebilir.

   1. Elif yıldız tohumcu dedi ki:

    Kafam kaşınıyormuş beyaz bir tülbent serdim taramaya başladım irili ufaklı bitler düşüyor tiksiniyorum korkuyorum eşimi çağırıyorum gel bak demeye o sırada uyanıyorum

    1. admin dedi ki:

     Ufak tefek sorunları çözmek ve iç huzurun artmasına yorumlanır.

 30. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda babam saçlarıma bakıyor ve arasında bit bulup öldürüyor. Ben çok şaşırıyorum ve nasıl olur falan diyorum. Üç tane küçük bit buluyor ve ben hayır onlar çok küçük bit değil diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Babanızın size bir konuda yol göstermesi, onun sayesinde ileride geçim sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

   1. Oya dedi ki:

    Ruyamda aynada saclarima bakiyorum ce içi tamamen bit dolu sayisizca bit var

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir dost çevresine girilebilir.

DMCA.com Protection Status