Rüyada Sahur Görmek

Rüyada sahur vakti görmek, sağlıklı ve sıhhatli bir hayat sürmeye ve hayır duası almaya yorumlanır. Zamanında birine yaptığınız iyilikler karşılığını bulabilir. Sevdiklerinizden güzel sözler işitebilir, sevdiklerinizle mutluluğu yakalayabilirsiniz. Hayırlı işler yapabilir, kötü duygulardan arınabilir, daha saf ve temiz düşünceler, iç huzuru yakalamaya da yorumlanır. Özellikle bir süredir yaptığınız bir hatadan vazgeçebilir, doğru yolda ilerleyebilir, yalan ve hileden uzak durabilirsiniz. İyi ahlak ve inanç sahibi olmak ve örnek davranışlarda bulunmak da sizi sevdiklerinizin gözünde yüceltebilir. Onlara örnek olacak işler yapabilirsiniz.

Rüyada sahuru görmek, özel hayatınızdaki gizliliğin ortadan kalkması, ilişki yaşayanların bunu herkese söylemesi ve sevdiğinizle bir ömür boyu mutlu olmaya yorumlanır. Aileleriniz tanışabilir ve herkesin onayını aldığını bir ilişkiye devam edebilirsiniz. Evli olanlar ise eşlerinden büyük bir iyilik görebilirler.

Rüyada Sahur Yapmak

Sevdikleriniz ile bir araya gelebilir, söz veya nişan vesilesi ile birlikte bir kutlama yapabilirsiniz. Aileniz ile bir sofrada buluşacak ve hoş sohbet muhabbette bulunacaksınız. Uzak ya da yakın akrabalarınız size gelebilir. Onlardan güzel haberler alabilir, birlikte özlem giderebilirsiniz.

Rüyada Sahur Sofrası Görmek

Hanede bolluk ve bereketin artmasına, rızkın çoğalmasına yorumlanır. Sofranızın bereketi artarak, misafir ağırlayabilirsiniz. Helal yoldan kazanılan para bolluk ve bereket getirecek, kazancınızda da artış olabilir. Ev bütçeniz artabilir ve geçim sıkıntısından bir anda kurtulabilirsiniz.

Rüyada Sahur Olduğunu Görmek

Güç ve kudrete, başarılı bir hayat sürmeye, sevdiklerinizin sizinle gurur duymasına yorumlanır. Onlara verdiğiniz destek yüzünden size hayır duası edebilirler. Sevdikleriniz arayarak sizin hal ve hatırınızı sorabilirler. Onlardan gelecek yardım ve destek sizi mutlu edebilir.

Rüyada Sahur Hazırladığını Görmek

Başkalarının gözünde saygınlığınızın artacağına ve takdir göreceğinize yorumlanır. Karşınıza çok hayırlı ve iyi niyetli insanlar çıkabilirler ve hedeflerinize ulaşmanızda size yardım eli uzatabilirler. Sizdeki ışığı ve azmi gören birinin vereceği destek ile maddi anlamda da kazancınızın bol olacağı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Rüyada sahur yemeği hazırlamak, aynı zamanda hayırlı işler yapmak ve iyilikte bulunmaya yorumlanır. Bir yardım işinde yer alabilirsiniz ya da yardıma muhtaç birine desteğiniz olabilir.

Rüyada Sahur Yemeği Görmek

Dileklerinizin kabul olmasına ve helal ekmek kazanmaya, helal yoldan kazanılan paranın bereketini görmeye yorumlanır. Rüyada sahur yemeği yemek, iyi bir amele sahip olmak, şansın ve talihin açılmasına, bekar olanların evlenmesine ve evli olanların da çocuk sahibi olmalarına yorumlanır. Büyük dileklerinizin yakında kabul olduğuna şahit olabilirsiniz.

Rüyada Sahur Vaktini Kaçırmak

Alacağınız haberler sonrasında aileniz ile birlikte sevinç yaşamanıza, işsiz olanların iş bulmasına ya da bekar olanların taliplerinin çıkmasına yorumlanır. Çok hayırlı haberler gelebilir. Kısa zamanda gelecek haberler ile birlikte hayatınızda güzel değişimler de olabilir.

Rüyada Sahura Kalkmak

Birine yardımınızın dokunacağınıza ve sizin sayenizde o kişinin hayatının değişeceğine yorumlanır. İş bulmasında ya da evlenmesinde vesile olabilirsiniz. Yaptığınız iyilikler ile adınız anılacak. Rüyada sahura uyanmak, manevi yönden huzura erişmeye ve iç huzuru yakalamaya, saadet dolu bir aile hayatına da yorumlanır. Rüyada sahura geç kalkmak, geç de olsa bir yanlıştan dönmeye ve doğru yolda ilerlemeye yorumlanır. Hayatınızdaki yanlışların farkına varabilir ve kötü niyetli kişilerden de uzaklaşabilirsiniz.

Rüyada Sahura Uyanamamak

Kötü duygulardan uzaklaşmaya ve daha iyimser olmaya, endişelerin azalmasına yorumlanır. Karamsarlıktan kurtulabilir ve biraz daha öz güven ve irada sahibi olabilirsiniz. Rüyada sahuru kaçırmak, dert ve kederden kurtulmaya da yorumlanır. Sıkıntılarınızdan arınabilir ve daha kararlı olabilirsiniz.

Rüyada Sahura Kaldırmak

Başkalarına örnek olacak işler yapacağınıza ve sizin seçimlerinizden başkalarının da faydalanacağına, herkese hayrınızın dokunacağına yorumlanır. Hayatınızda mutluluk artabilir ve sevdiklerinizin zor günlerinde onlara verdiğiniz destek hem sizi hem de onları mutlu edecek.

Rüyada Sahurda Su İçmek

Gelecek günlerde hayatınızda güzel değişikliklerin olması, temiz haberler almak ve hayırlı işler yapmaya yorumlanır. Hatta bir süredir endişeleriniz varsa onlardan da arınabilirsiniz. Size biri yaşam yolunda desteğini esirgemeyecek ve hata yapmanızı engelleyecek.

Rüyada Sahura Kalkmadan Oruç Tutmak

Kısa sürede zorlukların üstesinden gelmek, çabaların karşılığını fazlasıyla almak hatta beklenilen daha kısa sürede isteklerinizin gerçekleşmesine yorumlanır. Gönlünüzden geçen şeylerin gerçekleşmesi sizi hem şaşırtacak, hem de bu mutluluğunuza sevdikleriniz de ortak olacaklar.

Rüyada Sahur Yaparken Ezan Okunması

Ailenizin sizinle gurur duyacağı işler yapabilirsiniz. Küs olduğunuz kişiler ile de barışmanız olasıdır. Eğer dargın olduğunuz biri varsa, gönlünü alabilirsiniz. Aile içerisinde de geçimsizlik son bulur. Bunun için size barış dalı uzatabilirler. Sevdiklerinizle küslüklerin son bulması sayesinde daha huzurlu olabilirsiniz.

Rüyada Sahur Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyetli ve temiz kalpli insanlarla tanışmak, hayırlı işler yapmak ve övgü almaya yorumlanır. Bolluk ve bereket artar, maddi endişelerden arınabilir ve rızkını çoğalabilir. Aile içerisinde herkesin yüzünü güldürecek haberler dolaşabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zübeyir dedi ki:

  Bugün rüyamda sahur yerken ezan okundu Annem hadi oğlum ezan okunüyo acele et dedi oanda uyandm. Yardımcı olurmusunuz lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca yorumlanır.

 2. Emine dedi ki:

  Rüyamda korku ile şahadet getirirken birden ezan okumaya başlıyorum. Diyorumki ne kadar güzelmiş benim sesim. Rüyada kadının ezan okuması ne demektir

 3. Mami dedi ki:

  Annemin sahuru hazırladığını gördüm ama vaktin geçtiğini zannederek anneme rüyada , neden beni daha erken uyandirmadin dedim, sonra beraber sahurumuzu yaptık. Ama dikkatimi çeken şey sahur vaktinin geçtiğini zannederek anneme hafif de olsa sitem etmem oldu. Yorumunuz nedir?

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, ailede birlik beraberliğe yorumlanır.

 4. Ali Okur dedi ki:

  Rüyamda 3 kardeş sahur vakti deniz ve kısa bir zaman sonra imsak olacak
  Sadece ben niyetleniyorum, iki kardeşim seferi durumdalar
  İmsak olmadan uyandım
  Sadece tek ben niyetlenecektim oruca
  Kardeşlerim seferi
  Yorum nedir acaba ??

 5. Ali Okur dedi ki:

  Rüyamda 3 kardeş sahur vakti deniz ve kısa bir zaman sonra imsak olacak. Sadece ben niyetleniyorum, iki kardeşim seferi durumdalar. İmsak olmadan uyandım. Sadece tek ben niyetlenecektim oruca. Kardeşlerim seferi. Yorum nedir acaba ??

  1. admin dedi ki:

   Ailenize destek olmak ve hayır duası almaya, iyilik yapmaya yorumlanır.

   1. Sultan dedi ki:

    Peki ya sahura kalktığını ama ezan okunurken su içtiğini görmek. Karşımda da bir arkadaşım vardı . Onla beraber iciyorduk .

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı haberler almaya ve helal rızka yorumlanır.

  2. Mami dedi ki:

   Annemin sahuru hazırladığını gördüm ama vaktin geçtiğini zannederek anneme rüyada , neden beni daha erken uyandirmadin dedim, sonra beraber sahurumuzu yaptık. Ama dikkatimi çeken şey sahur vaktinin geçtiğini zannederek anneme hafif de olsa sitem etmem oldu. Yorumunuz nedir?

DMCA.com Protection Status