Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek, yaptığınız seçimlerden pişman olmamak ve her şeyin yolunda gitmesine yorumlanır. İçinizdeki huzursuzluk zamanla son bulur, elindeki imkanlar ile çok güzel olanaklar elde edebilirsiniz. İçinizdeki güce inandığınız takdirde her şeyin üstesinde rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız, kariyer hayatınızda her şey sizin dilediğiniz gibi ilerler. Kendi işini yapan kişiler için de saygınlık kazanmak ve rakiplerin gerisinde kalmamak, işlerin açılmasına yorumlanır. Ödemeleriniz ya da başka sebeplerle işlerinizi konusunda endişe yaşıyorsanız, yakında bunlara birer çözüm bulunabilir. İş arayanlar için istedikleri kazanç için biraz daha sabretmeleri gerektiğine yorumlanır. Rüyada elinde asa görmek, bazı yorumcular tarafından ümitlerin artmasına, geleceğe yönelik endişelerden teker teker kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada asa tutmak, güç ve kudret sahibi olmaya, insanların size fikir danışmasına yorumlanır. Başkalarının gözünde değer ve saygınlığınız artar. İnsanlar size bir şeyler danışabilirler. Özellikle uzman olduğunuz bir konuda sizden bir şeyler öğrenmek isteyen kişiler olabilir. Rüyada asa kullanmak, aynı zamanda sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, hasta olan kişilerin iyileşmesine de yorumlanır.

Rüyada Sihirli Asa Görmek

Özel hayatınızdaki sorunların bitmesine, sıkıntıların üzerine perde çekmeye yorumlanır. Rüyada asa ile sihir yapmak, aşk hayatında çok mutlu olmak, sevdiğiniz insanla birlikte ortak hayallerinize erişmek anlamına gelir. İlişkinizdeki engeller de ortadan kalkabilir. Rüyada asa ile büyü yapmak, daha çok sevilmek ve ilgi görmek, hasretleri bitmesine yorumlanır. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile nihayet bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada Asa İle Yürümek

Borcu olan kişiler için borçlarından kurtulmak ya da yatırım yapmak isteyenler için çok iyi bir yatırım fırsatı ile karşılaşmak, birikimlerinden en iyi şekilde faydalanmak anlamına gelir. Kazancından memnun olmayan kişiler ise yavaş yavaş kazançlarını artırabilirler.

Rüyada Uzun Asa Görmek

Uzun bir süre bekledikten sonra çok istediğiniz bir hayalinizin gerçek olmasına yorumlanır. Ancak bunun için çok sabırlı olmanız ve çok çalışmanız gerekebilir. Bazı yorumculara göre de bekar olan kişiler için uzak mesafe aşk yaşamak demektir.

Rüyada Asalı Birini Görmek

Birinin size öncü olması ve yol göstermesine, bu kişinin size yardım için fedakarlık yapmasına yorumlanır. Sizi seve insanlardan destek görebilirsiniz. Bir konuda aracı olabilirler veya öncülük edebilirler.

Rüyada Peygamber Asası Görmek

Hayırlı bir işe vesile olmak ve hayır duası almak başkalarına iyilik etmek anlamına gelir. Yakın çevrenizde size ihtiyacı olan birileri olabilir ve sizden gelecek yardım ile birlikte birini zor bir durumdan kurtarabilirsiniz.

Rüyada Asa Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gelecek için hayırlı işler yapmak ve parlak bir istikbale yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında şans sizden yana olur, seçimlerinizden pişman olmazsınız. Aynı zamanda hayatınıza renk katacak bir olay da olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe Nur Bulduk dedi ki:

  Rüyamda evimizin arkasında bulunan caminin önünde bir çöp yığını vardı orda hz musa nın asasını buluyorum sonra camiye giriyorum ve orda bir yaşlı adamla hz musa oturuyo ve asayı ona veriyorum. Sonra eve bastonla bir ayağım yaralı halde dönüyorum

  1. admin dedi ki:

   Maddi manevi külfetten kurtulmak ve rahata erişmeye yorumlanır.

 2. Mustafa dedi ki:

  Bir vadideyiz babamla iki tarafı karşılıklı yakın olan iki dağ arasındayız gökten bir sanki bir minarenin tersi gibi büyük bir işlemeli bir sütun düşüyor babamla ben oraya bakmaya gidiyoruz vardıgımızda sütun yok fakat çok aşırı derecede küçük bir magara babam içine odun dolduruyor ve yakıyor içinden iki veya üç adet balık çıkıyor onları ben yiyorum sonra elimde hz ebubekir (radiyallahu anhın asası elimde oluyor ben onunla magaraya vuruyorum bir an ateş öyle büyüyorki alevi üzerime geliyor korkumuzdan babamla karşı daga dogru kaçıyoruz tepeye vardıgımızda sanki küçük küçük parsellemiş ya arsa veya etrafı taşlarla çevrilmiş bir yer yatacagız ama korkuyorum yukarıdan dagın eteklerine doğru iniyorum ellerimi hz Allaha ellerimi kaldırıp bu ne idi diye soruyorum tepede sanki bir gölge sanki bir bulut gibi hz Allah bana hiç korkma onlar nil balıkları idi diye cevap veriyor yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların artması ve borçların kapanmasına, zor günleri geride bırakmaya yorumlanır.

  2. Burak dedi ki:

   Rüyada sihri yapan benim ama ilk hep kırık bir asa ile yapıyorum olmuyor sonra kendimin bildiğim asala yapıyorum ilk baş timsah şekline bürünmüş varlığa, sonra onlara yardıma gelen çitalar görüyorum benim yanımdan geçiyor biz kaçıyoruz afrika gibi bir çayır var aşağıdan şeytanlar geliyor diyolar heryandan düşman gelşypr yani sonra sol tarafa doğru kaçıyoruz normal birine sihir yapıyorum ama öldürmek için değil, sonra yine elime kırık asa geliyor sonra kendimin bildiğim asayı veriyorlar sen bana ne anlatmaya çalışıyorsun diye bir ses var daha sonrasında dev bir örümcek sesi duyuyorum uyanıyorum. Sanırım 7 şer saniyeden 3 tane ama en sonunu anlattım.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya büyük bir hayale kavuşmak ve yurt dışı bağlantısı kurmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status