Rüyada AVM Görmek

Rüyada AVM’de olduğunu görmek, kültürel anlamda zenginlik kazanacağınız etkinliklere katılacağınıza yorumlanır. Şu günlerde sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirebilir, yeni insanlar tanıyabilir ve farklı fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyal ortamınızın renklenmesi ile birlikte edindiğiniz çevredeki insanlarda muhteşem olanaklar sağlayabilirsiniz. Bazı konularda size yardımcı olabilirler. Özellikle bazı projeleriniz varsa, bunlar için yardımda bulunacak yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatı devam eden kişiler için önemli bir yükseliş dönemi olacak. Eğitim alanında başarılar elde edebilirsiniz. Sertifika almak ya da sınava girmek isteyenler için de her şey gönüllerine göre olacak.

Rüyada AVM’de Kaybolmak

Elinizde olmayan sebepler nedeni ile bir şekilde elinize geçen fırsatları kaçırabilirsiniz. Bunun en önemli sebepleri arasında birinin size engel olması olabilir. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz sizin karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmemeniz için baskı yapabilir. Sizin kararlarınızda hep kendi istediği olsun isteyebilir. Bu sebeple hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Aslında çok şanslı ve kısmetli olmanıza rağmen, birileri buna hep engel olmaya çalışıyor.

Rüyada AVM’ye Gitmek

Eğer hayalleriniz çok yüksekse bunlar er ya da geç gerçek olacak. İmkansız gibi görünen hayalleriniz için alacağınız her kararda şanslı olacaksınız ve hedeflerinize sırayla ulaşacaksınız. Özellikle yabancı insanlar ile aranızda önemli konuşmalar olabilir ya da uluslararası anlamda görüşme yapabilirsiniz. Yurtdışından önünüze bir imkan çıkabilir. Kurduğunuz ilişkiler kariyer hayatınızı da etkileyecek.

Rüyada AVM Gezmek

Hayatınızın en güzel dönemlerinden birini yaşayacağınıza, hem sosyal hem de kariyer anlamda eş zamanlı olarak güzel gelişmelerin olması anlamına gelir. Bazı yetenekleriniz size yeni kazanç kapıları açabilir ve kendinizi hiç hayal etmediğiniz yerlerde görebilirsiniz. Farklı sosyal ortamlarda bulunup, yeni iş imkanları da elde etmeniz mümkündür. Maddi yönden sıkıntı çekenler için yeni kazanç kapıları aralanabilir.

Rüyada AVM Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi gücün artması ve bu sayede bazı eksiklerinizi tamamlayabileceğinize, ticaret hayatında başarı elde edileceğine yorumlanır. Kazanç kapıları ardına kadar açılacak ve birkaç yerden birden kısmetiniz açılacak. Bolluk ve bereketin artması ile birlikte, aile içerisinde bir huzur havası sürecek.

8 Yorum

 1. Esra
 2. Hakan
 3. Meltem
  • admin
 4. Ayşe
  • admin
 5. Müge
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status