Rüyada AVM Görmek

Rüyada AVM’de olduğunu görmek, kültürel anlamda zenginlik kazanacağınız etkinliklere katılacağınıza yorumlanır. Şu günlerde sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirebilir, yeni insanlar tanıyabilir ve farklı fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyal ortamınızın renklenmesi ile birlikte edindiğiniz çevredeki insanlarda muhteşem olanaklar sağlayabilirsiniz. Bazı konularda size yardımcı olabilirler. Özellikle bazı projeleriniz varsa, bunlar için yardımda bulunacak yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatı devam eden kişiler için önemli bir yükseliş dönemi olacak. Eğitim alanında başarılar elde edebilirsiniz. Sertifika almak ya da sınava girmek isteyenler için de her şey gönüllerine göre olacak.

Rüyada AVM’de Kaybolmak

Elinizde olmayan sebepler nedeni ile bir şekilde elinize geçen fırsatları kaçırabilirsiniz. Bunun en önemli sebepleri arasında birinin size engel olması olabilir. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz sizin karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmemeniz için baskı yapabilir. Sizin kararlarınızda hep kendi istediği olsun isteyebilir. Bu sebeple hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Aslında çok şanslı ve kısmetli olmanıza rağmen, birileri buna hep engel olmaya çalışıyor.

Rüyada AVM’ye Gitmek

Eğer hayalleriniz çok yüksekse bunlar er ya da geç gerçek olacak. İmkansız gibi görünen hayalleriniz için alacağınız her kararda şanslı olacaksınız ve hedeflerinize sırayla ulaşacaksınız. Özellikle yabancı insanlar ile aranızda önemli konuşmalar olabilir ya da uluslararası anlamda görüşme yapabilirsiniz. Yurtdışından önünüze bir imkan çıkabilir. Kurduğunuz ilişkiler kariyer hayatınızı da etkileyecek.

Rüyada AVM Gezmek

Hayatınızın en güzel dönemlerinden birini yaşayacağınıza, hem sosyal hem de kariyer anlamda eş zamanlı olarak güzel gelişmelerin olması anlamına gelir. Bazı yetenekleriniz size yeni kazanç kapıları açabilir ve kendinizi hiç hayal etmediğiniz yerlerde görebilirsiniz. Farklı sosyal ortamlarda bulunup, yeni iş imkanları da elde etmeniz mümkündür. Maddi yönden sıkıntı çekenler için yeni kazanç kapıları aralanabilir.

Rüyada AVM Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi gücün artması ve bu sayede bazı eksiklerinizi tamamlayabileceğinize, ticaret hayatında başarı elde edileceğine yorumlanır. Kazanç kapıları ardına kadar açılacak ve birkaç yerden birden kısmetiniz açılacak. Bolluk ve bereketin artması ile birlikte, aile içerisinde bir huzur havası sürecek.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Rüyam da 2 tane arkadaşımla AVM ye gidiyorduk.Bir arkadaşım koluma girmişti.Birisi de önden gidiyordu.Sonra AVM bir anda hasteneye dönüştü doktorlar hemşireler karşımıza çıktı.Biz siyah saçlı doktora burda koronalı hasta var mı diye soruyorduk.Doktor da önceden (44 veya 88 civarında)vardi dedi.Biz yürüyen merdivenden aşağı indik.

 2. Hakan dedi ki:

  Merhaba rüyamda awm ye gidiyorum bir tane yaşlı teyze silahla bana ateş etti ama isabet ettiremedi awm nin içine kaçtım ve son anda kurtuldum

 3. Meltem dedi ki:

  Merhaba rüyamda avm de bir mağazadaydım. Cebimde para yoktu. Orada bir çocuk mont deniyordu. Bende param olmamasına rağmen çocuğuma mont güzelmiş deyip giydirip denettim. Mont bordo renkteydi ve sırt kısmında lacivert renkte bir P harfi vardı. Yorumunuzu merak ediyorum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamak demektir.

 4. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda avm deyim orda özel güvenlik olarak çalışıyorum ama sivil kıyafetle yanıma arkadaşım geliyor onunla konuşuyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 5. Müge dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir arkadaşımla avm deydim. Avmnin çatısı yoktu sadece tente gibi bir şey gerilmişti o da yağmur suyuyla dolmuştu. Biz zemin kattaydık. Arkadaşıma dedimki çıkalım yoksa bu tentedeki yağmur suları üzerimize dökülebilir çok dolmuş neredeyse patlamak üzereydi.

  1. admin dedi ki:

   Daha çok kazanca ve bolluk berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status