Rüyada Basamak Görmek

Rüyada basamak görmek, bir süredir aklınızda olan şeyleri hayata geçirmeye başlamaya, plan ve projeleriniz için gereken istek ve enerjiye sahip olmaya yorumlanır. Eğer yarım kalan plan ve projeleriniz varsa, bunlar için de bir anda istek duyabilir ve yeniden kaldığınız yerden bu hayalleriniz için mücadele edebilirsiniz. Sizi kısıtlayan şeylerin de ortadan kalkması buna vesile olabilir. Rüyada merdiven basamağı görmek, sıfırdan başlanan bir işte başarı merdivenlerini tırmanmaya, inancın ve güvenin artmasına yorumlanır. İhtiyacınız olan hırs ve azmi sonunda hissederek artık kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada basamak çıkmak, eğitim hayatı devam eden ya da çalışan kişiler için parlak bir kariyer hayatına sahip olmaya yorumlanır. İş hayatında uzmanlaşarak başkalarının size saygısı artar ve başarılı biri olarak kabul görürsünüz. Rüyada basamak inmek, iş hayatında şevkinizin kırılmasına ve başarısızlığa, dengenin bozulmasına yorumlanır. Rüyada basamak çıkmak ve inmek, tam başarılı oldum derken yeni hedefler koymak ve yine sıfırdan başlamak, kendinizi tekrar bir şeyde kanıtlamak istemeye yorumlanır.

Rüyada Beton Basamak Görmek

Aniden gelişen bir olay ile birlikte makam mevki yükselmesi gibi bir hedefe ulaşmaya, aynı zamanda işlerinizin daimi olmasına ve geleceği sağlama almaya yorumlanır. Bazı riskler ortadan kalkar ve işlerinizde her şey düzene girer.

Rüyada Taş Basamak Görmek

Bazı alışılagelmiş şeylerin dışına çıkmaya ve fark yaratmaya, yaptığınız işlerde farklı şeyler ortaya koyarak takdir kazanmaya yorumlanır. Attığınız her adım kalıcı olur ve yaptığınız işler ile saygınlık kazanabilir, örnek olabilirsiniz.

Rüyada Tahta Basamak Görmek

Risk alarak iş yapmak, ancak endişeler yaşamaya, stresli bir işle uğraşmaya yorumlanır. Bazı emeklerinizin boşa gitmesi korkusu sizi üzülebilir. Her an bir aksilik çıkmasından tedirgin olabilirsiniz. Riskli bir yatırım da yapılabilir.

Rüyada Mermer Basamak Görmek

Rakiplerinizi geride bırakacak güce sahip olmaya, çok fazla çaba göstermeye ve özel hayatınızı ihmal etmeye, bazı şeylerden fedakarlık yapmaya yorumlanır. Bir şeyi elde etmek için başka bir şeyden vazgeçmeniz gerekebilir. Örneğin çalışmak ve para kazanmak için sevdiklerinizden uzak kalmak gibi.

Rüyada Basamak Atlamak

İş ya da eğitim hayatında hızla ilerlemek, rakiplerinizi geride bırakarak ön plana çıkmak, öz güvenin artmasına yorumlanır. Aynı şekilde sosyal çevrenizde de daha fazla dikkat çekebilirsiniz. İnsanlar sizinle ilgili bazı şeyleri merak ediyor olabilirler.

Rüyada Basamaktan Düşmek

Emeklerin boşa gitmesine ve zaman kaybına, hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Çabalarınız sonuç vermeyebilir, Bir şeyleri başardım derken çıkan sorunlar yüzünden yeniden en baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sabrınızı zorlayabilir.

Rüyada Basamak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayallerinin peşinden koşmak ve yeni hedefler belirlemek, hiçbir şeyden vazgeçmeye yorumlanır. Kendinize inancınız artar ve sizi hırslandıran şeyler de olabilir. Bu sayede kendi sınırınızı zorlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Deniz dedi ki:

    Eski dershanemin binasindayim ama eski dersahaneme benzemiyor yenilenmis ve cok katliydi birini ariyorum basamaklarda surekli ogrenci var sinif bulunan en son kata kadar ciktim onunda bi ustune ciktim evler vardi ogrencilerin cogu o evlerde yasiyomus bi alt kata inip hocalara sorayim diyorum merdivenden assagi inemiyorum ogrenciler geciyor uyandim tekrar yattigimda staj yerimde staj sorumlusunu ariyorum yanimda arkadasim var asansorde elimize fis veriyor o odaya gitmemiz icin fakat fisin ustundeki sondan 2 ve 3.rakam gozukmuyor bizimle asansorde bi cift var ben asansorun tuslarina basiyorum fisteki tam okuyamiyorum 88 bin küsürlu odayi bulamiyorum o cift indikten sonra ugrasirim diyorum iniyorlar her yukari asansorun tusuna bastigimda yukari cikartiyor en sonda bi katta iniyoruz koridorda yururken bi kadin arkadasima bi sey yazdiriyor onu beklerken yaninda staj yapicagim adam geldi gercekte hic boyle birini tanimadim uzun ve zayif biriydi donem basi hastanede kutlama olucakmis her sinif bi pasta yapicakmis hocam halimi hatrimi soruyor ama elinde telefonlar ugrasiyor hic yuzume bakmiyor pasta yarismasinin lideri sen il diyor sinigim 100 kisilik hepsini nasil yoneteyim ben saglikciyim ne anlarim pastadan diye dusunuyodum uyandim

    1. admin dedi ki:

      Eğitim ve kariyer hayatına yönelik isteklere ulaşmak, başarışı olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status