Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek

Rüyada uzun boylu erkek görmek, hayattan keyif almaya, çok istediğiniz bir şeyin gerçek olması ile birlikte mutlu olmaya ve umutların artmasına yorumlanır. Daha pozitif ve enerjik olabilir, mutsuzluk ve endişeden kurtulabilirsiniz. Ruhsal açıdan daha sağlıklı hissedersiniz. İç sıkıntılar son bulur ve yüzünüz güler. Rüyada uzun boylu adam görmek, aynı zamanda sağlık sıhhat içerisinde uzun bir ömür sürmeye de yorumlanır. Rüyada dev gibi adam görmek, çok büyük bir kısmete erişmeye ve talihin dönmesine, şansınızın açılmasına yorumlanır. Büyük dilekleriniz de kabul olabilir. Özellikle de emek harcanan bir konuda artık hak edilen şeyler elde edilir.

Rüyada çok uzun boylu erkek görmek, aynı zamanda bir erkekten gelecek desteği de simgeler. Bir erkek size öncülük edebilir ve bu kişiden alınacak yardım sayesinde işleriniz açılabilir. Yeni bir kariyer hedefi için size cesaret verebilir.

Rüyada Esmer Uzun Boylu Erkek Görmek

Hayatınıza anlam katacak biri ile tanışmaya ve bu kişi ile uzun bir dostluk kurmaya, birbirinize güvenerek kol kanat germeye yorumlanır. Sadık bir dost kazanabilirsiniz ve birbiriniz için fedakarlık yapabilirsiniz.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Bebek Görmek

Yeni bir hayal peşinde koşmaya, yeni bir fırsat değerlendirmeye yorumlanır. Karşınıza çıkan imkanlar sizin yolunuzu değiştirebilir ve yeni istekler için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer sıkıldığınız bir şey varsa da bundan vazgeçmeniz olasıdır.

Rüyada Sarışın Uzun Boylu Erkek Görmek

Her yerde tanıdığı olan ve çevresi geniş bir insanla tanışmak ve bu kişi sayesinde size faydası dokunacak insanlar tanımak anlamına gelir. Sizin için idol olan birileri varsa da bu kişilerle görüşmeniz olasıdır.

Rüyada Uzun Boylu Yakışıklı Erkek Görmek

Bekar olanlar için hayatlarına girecek kişinin herkes tarafından beğenilip onaylanmasına, ailesinin de o kişiye onay vermesine yorumlanır. Eğer herkese kendinizi kanıtlamak istediğiniz bir şey varsa, bu konuda kendinizi ispatlayabilirsiniz. Şan şöhret sahibi olunabilir.

Rüyada Uzun Boylu Erkekle Sevgili Olmak

Bekar olan kişiler için tanışacakları erkekle kısa sürede evlilik kararı alacaklarına ve bu kişiye aşık olacaklarına yorumlanır. Aşk hayatınızda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Evli olanlar için de kötü alışkanlıklardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizin için çok hayırlı olacak ve şans getirecek girişimlerde bulunmaya, bir erkeğin bu konuda size gereken maddi ya da manevi desteği sağlayacağına yorumlanır. Sağlık konusunda endişelerinizden kurtulabilirsiniz, hayatınıza anlam katan şeyler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Müge dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım uzun boylu açık kumral Bi erkekle konuştuğumu gördüm. Önce mini etek giyen kısa saçlı tanımadığım bir kızla ilişkisi olduğunu gördüm sonrada onu istemediğini ve benimle konuştuğunu gördüm. Kendisi benmle konuşup benimle sevgili olmak istediğini söyledi. Benim eksik yönlerimi bana söyleyip beni iyileştireceğini ve daha iyi olmamı sağlayacağını söyledi.

 2. Tuba dedi ki:

  rüyada bi kız arkadaşımla eşi ve yanlarinda 6 tane uzun boylu yakışıklı kisiyle evimizde oturuyorlardi.Yemek yedik,cay ictik ,sohpet ettik gayet samimi sicak bir ortamdi Ara ara sakalasmalar oluyordu.Daha sonra bunlardan biri su istedi bende gidip getirdim otekileride o an ostedi onlara doldurunca asil isteyene kalmadi .Gidip tekrar getireyim derken o genç dur bende geleyim hem biraz hava alırım dedi
  balkona çıktık birlikte salincak vardi ona oturdu bende suyunu doldurdum sonrada bana sende otur dedi .oturdum sohpet ettik biraz sonra icerdeki 5 kiside sirayla geldi onlara sandalye almaya gittim.
  O esnada uyandim geri uyudum bu sefer yine bu 6 yakışıklı kisi,ablamlar ve arkadasimla deniz keneri bi yerde oturup yemek yiyoruz kutlama gibi bir sey var sanki etraf süslenmişti. Yine konuşurken birden yas konusuna girildi ve bi kac tanesi gorundugunde cok daha kucuk biri 16 biri 19 yasinda oldugunu söyledi (25 gibi duruyorlardi hepsi) tam bilmek istedigim kisinininkini ogrenecekken uyandim.

 3. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlar ile bir kafedeydik arkadaşlarımla oturuyordum sohbet ediyordum daha sonra arkadaşlarım beni biriyle tanıştırmak istedi hayatında zaten kimse yok Bir tanı istersen dedi kendisi öğretmen falan dedi Daha sonra o kişi yanıma geldi uzun boylu sarışın ve çok yakışıklıydı tanıştık hakkında çok çapkın olduğuna dair şeyler duydum dedim iyi hoş bir çocuk ama çapkın mış �pek güzel ama karakteri kötü dedim olmaz bizden dedim Daha sonrasında arkadaşım kendine pasta söylemişti kendisi yemedi yanındaki arkadaşına verdi benim de pasta da gözüm kalmıştı 😂. Neyse daha sonra arkadaşımla AVM’de dolaşırken bir dükkana girerken karşımda o çocuğu gördüm bana baktı Ben de onu umursamamış gibi davranmaya çalıştım ama onu görünce dizlerimin titrediğini fark ettim ona karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştım çok ilginç bir rüya gerçekten anlamını çok merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya, güzel haberler almaya yorumlanır.

 4. Feza dedi ki:

  Rüyamda 5-6 katlı bir apartmanın en üst katında balkonda duruyorum .evler veya renkli yerler açık kül renkli insanlar var uzun boylular fakat onlardan çok uzun boyu 5-ila 10 metre arsında oldukça esmer bir adamı gördüm geniş omuzlu ve kalın kaşlı suratın da az kıllar vardı killi sakallıydı.bana benden korkma ben sana geldim sana yardım edeceğim sende benim yanımda kal sakın korkma benden ve gitme ,bende balkondan ona bir yere gitmiyor um burada bekliyorum binadan çok ama çok uzundu binanın üstündeki çatıdan boynu kolları gövdesinin bir kısmı görünüyordu kahve renkli bir takım elbise giymişti.ben ona bakarken orada bulunan insanların yanına giderek onlarla konuştu herkes de biraz tedirgin olmuş gibi bir hal vardı ,rahmetli annem de oradaydı ve beyaz kıyafetler giymişti. Bana bakıyordu. Ne anlama geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten destek görmeye, önemli bir yolculuğa yorumlanır.

 5. Esma dedi ki:

  Normalde evli 2 çocuklu çalışan bi kadınım. Rüyada eşimin akraba çevresinden uzun boylu esmer bir adamla sevgili olduğumu ve evleneceğimi gördüm.normalde tanıdığım biri değil bu arada. beni bir erkek bir arkadaşıyla tanıştırıyor. daha önce hiçbi kızı onla tanıştırmadığı için arkadaşı çok şaşırıyor.adam rüyada bana çok değer verip koruyup kolluyodu.evleneceğim adamın memleketinden istanbula döneceğiz uçağın kalkmasına biraz zaman olduğunu düşünerek onun evine gidip bekliyoruz.onun akraba çevresinden kadınlar var etrafta.birinden sigara alıp gizlice içmeye çalışıyorum.gerisini hatırlamıyorum 😊

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında önemli fırsatlar elde etmeye, maddi refaha yorumlanır.

 6. Zubeyde dedi ki:

  Kaç günde cevaplama yapiyorsunuz

  1. admin dedi ki:

   1 ila 3 gün içinde.

 7. Emine dedi ki:

  Rüyamda bir odadayım odanın kapısından bakıyorum tavana kadar boyu olan yaşlı zayıf ceketli yaşlı bir adam (birazda çirkin sanki) gidiyor. Hayalet zannediyorum ama korkmadan dönüp tekrar bakıyorum yok gitmiş. Kucağımda da erkek bir bebek uyutmaya çalışıyorum. Sonra uyuyor göğsüme yatırıyorum. Sonra bakıyorum bir yataktayım o erkek bebek birde 3-4 yaşlarında bir erkek çocuk daha yatakta yatıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye yorumlanır.

 8. Tyurkyan dedi ki:

  Ruyamda baska milleten tanydyk bir erkek .Ruyamda cok uzun boyluydu .Benden ailemle durumumu anlatmamy istedi.

 9. Tyurkyan Redzheb dedi ki:

  Tanydygym bir erkek gordum ruyamda. Boyu cok uzundu ve bana aile durumumu anlatmamy istedi. Bende anlattym.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iş haberi almaya yorumlanır.

 10. Yasemin Keskin dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda 4-5metre boyunda bir erkek,bana arkamdan şefkatlemsarılıyordu. Yüzümü döndüm ben de ona sarıldım. Bu kişi dünyanın en uzun boylu kişisiymiş. Sonra birden ayağından bir ipe bağlı olarak havaya yükseldi. Baktım onun gibi ayaklarından ipe bağlı bir kaç kişi daha vardı. Onlar normal boylarda kişilerdi. Sanki cambazlık ya da komiklik yapıyorlardı. Rüya devam etti,bu kısmını merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye, zor bir şey başarmaya yorumlanır.

 11. Gizem dedi ki:

  Çok uzun biylu genc bir erkek yanindada teyzemin oğlu iki kişiler benim işerimdeler(işyerim yok)benim bir byere gitmem gerekiyor soruyorum ister birda kalin ister benimle gelin biriniz diyorum,uzun olan heliyor benimle yolda giderken onun yaninda cüce gibi kaliyorum ve yuzune bakiyorum okdar yuksekteki o anda uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun bir sohbet yapmak ve görüşmelerden olumlu ayrılmaya yorumlanır.

  2. Erol dedi ki:

   Rüyamda hiç tanımadığım 3 adam birinin elinde silah var bana yaklaşan başka yabancı birini silahla vuruyor ve bu 3 adamın da iki ellerinin üstünde arapça yazılarla yazılar mevcut bu hiö tanımadıgım genç uzun boylu elleri arapça yazılı adamlar beni koruyodu rüyada en çok etkilendiğim şey ise beni koruyan insanların hepsinin ellerinde arapça bişeyler yazılı olması bi yorumlarsanız sevinirim tesekkur ederim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni iş anlaşmasına yorumlanır.

 12. Rabia dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım uzun boylu bir erkekle evleniyorum bian . ilk gece çok korkuyorum ve çok az damlaciklarla bekaret kanım gelio.sonra bu uzun boylu erkek çok da uzun bir hali getiriyor.bende diyorum ki bu kadar uzun halıyı napcz nereye koycaz yengemgilde.ondan sonra uyaniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve kısmetin açık olmasına yorumlanır.

   1. Gizem dedi ki:

    Yatagin icinde kızımla otururken rujumu cikariyorum açıyorum birden rujdan büyuk kurtlar döküluyor.bende yatağin içinden onlari peceteyle topluyorum.

 13. Zeynepp dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla alışveriş merkezinden çıkıyormuşuz. Okulumdan bir çocuk kapının önünde dikiliyormuş. Yakın arkadaşım ben geliyorum deyip o çocuğun yanına gidiyormuş. O çocuk arkadaşıma benim hakkımda sorular soruyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Tanımadığınız biri sizinle görüşmek için haber gönderebilir.

   1. Ibrahim dedi ki:

    Rüyamda en az 5 metrenin üstünde 3 erkek gördüm ve sabah uyandığımda çok etkisinde kaldım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni iş teklifine yorumlanır.

 14. Mavera dedi ki:

  Bir çocuğu seviyorum ama o bunu bilmiyor ve dört yıldır hiç birbirimizi görmedik. Rüyamda biri var ama çok uzakta dedim ona, onu kast ederek bana sabret dedi ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 15. Nurdan dedi ki:

  Alışveriş yapmışım, merdivenden yukarı çıkıyorum. Merdivenden aşağı uzun boylu çok yakışıklı bir çocuk iniyor. Baktığımı fark etmesin deyip telefonla uğraşıyorum. Birden önümde duruyor, kafamı kaldırıyorum gülümsüyor. Gamzesi çıkıyor, sen olmasan az daha düşüyordum diyor. Bir şekilde telefon numaralarımızı alıyoruz. Otobüste giderken görüntülü konuşuyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz sanki kalplerimiz birbirine bağlanıyor okulda gidiyorum arkadaşıma olanlardan bahsetmiyorum. Çocukta sınıfıma gelmiş en arkada oturuyor. Telefona bakıyorum mesaj atar diye. Sonra yanıma geliyor, benimle evlenmek istedigini söylüyor. Ona sarılıyorum, beni istemek için bize geleceğini söylüyor. Annemi arayıp söylüyorum, o anda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda rahatlamak, daha çok kazanç ve sevdiklerinizden müjdeli bir habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status