Rüyada Büyü Yapılması

Rüyada büyü yapıldığını görmek, elinizde olmayan sebeplerden dolayı yaşanacak bazı talihsizliklere ve bu sebeple de moralin bozulmasına yorumlanır. İşleriniz yolunda giderken ve layığı ile çalışırken sizin elinizde olmayan sebeplerle işleriniz bozulabilir. İşlerinizde erteleme ya da iptal, çıkan aksilikler sonrasında gecikmeler olabilir. İş ya da eğitim hayatında sabrınızın deneneceği zor günler atlatabilirsiniz ve müdahale etseniz de bazı şeylerin düzelmesi zaman alabilir. Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek, arkanızdan iş çeviren birilerine yorumlanır. Sizden saklanan bir şeyler olabilir ve bunlar açığa çıkabilir, ummadığınız insanlardan darbe alabilirsiniz.

Rüyada büyü yapan birini görmek, sizi düşman belleyen bir insana yorumlanır. Bu insan size karşı fesat düşünceler içerisinde olup başkalarını da size karşı kışkırtıyor olabilir. Onun size karşı kötü tutumu ortaya çıkabilir. Rüyada büyü yaptıran birini görmek, size çok yalan söyleyen ve işlerinizi baltalayan, kısmetlerinizi kapatan birine yorumlanır. Bu insan size sadece zarar veriyor olabilir, sevdikleriniz sizi bu insana karşı uyarabilirler.

Rüyada Büyü Yapmak

Günaha girmek ve kendi hatanız yüzünden başka insanları da mağdur bırakmak anlamına gelir. Sizin yapacağınız yanlışlar çevrenizdeki insanları da üzebilir. Hırsa kapılıp bazı yanlış kararlar alabilirsiniz ya da haram mal mülk kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Büyü Yapılmasına Engel Olmak

Bazı insanlarla aranıza mesafe koymak demektir. Özel hayatınızda da sizi üzen birileri varsa artık bu kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerde sabrınız taşabilir, iyi niyetinizi kullanmak isteyen kişilere karşı sabır kalmayabilir.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek

Eşiniz ile aranızı açmak isteyen birileri olabilir, aranızda huzursuzluk çıkarabilirler. Özellikle de sizin aile saadetinizi kıskanan kişilere karşı dikkatli olun. Sizi dolduruşa getirmeye çalışabilirler, eşinize güveniniz sarsılabilir yalan yanlış haberler duyabilirsiniz.

Rüyada Büyü Kağıdı Görmek

Zulüm eden kötü niyetli bir insana yorumlanır ve bu kişi size zararı dokunan biridir. Bu kişiye anlattığınız her şeyi kötüye kullanıyor olabilir. Güvenmediğiniz insanlara sırlarınızı paylaşmayın yoksa bu sırlar ortaya çıkabilir.

Rüyada Büyü Bulmak

Size ve ailenize kötülüğü dokunan kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Hane içerisinde ya da çevrenizde kimin size düşmanlık beslediğini öğrenebilirsiniz. Size karşı kötü düşünceleri olan kişiler varsa emellerine ulaşamazlar. Rüyada yapılan büyüyü bulmak, aynı zamanda zarardan dönmek ve hatanın farkına varmak, uyanmak demektir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek ve Dua Etmek

Ailede veya yakın çevrenizde sizi korkutan ve bir şeyler gizlemek zorunda kaldığınız biri varsa bu kişiye karşı korkunuzun azalmasına yorumlanır. Üzerinizde kurmaya çalıştığı baskından ve korkudan kurtulabilirsiniz, sizi dibe çekmeye çalışsa da başaramaz.

Rüyada Büyü Yapılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size huzursuzluk veren ve varlığı ile bile sizi huzursuz etmeyi başaran birine yorumlanır. Sizin mutluluğunuzda gözü olan birileri olabilir. Sizi mutsuz edecek şeyler söyleyebilir ya da yapabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. NejlaNur dedi ki:

  Rüyada mezarlık gibi bi karanalik bi yerden gidiyoruz yanimda annem ben ve bi akrabam oluyo ama orayi tam netlestirrmiyorum büyü götürüyoruz boylr çok değişik bi pedlerle tavalarla taşlarla bağlanmış Allahim kime yaptilarsa yardim etsin deyip dualar okumaya başlıyoruz annemlr ve yanimdaki kişiyle sonra eve gidiyoruz ama benim gözüm o pencereden sürekli büğüye bakiyo ve o başına köpekler geliyo 2tane siyah orda uyandım

 2. Yildiray dedi ki:

  Ruyamda esime buyu yapildi 9km ilerden duyuldu diyen bir arkabam gordum ne anlama gelir

 3. Hasan dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla beraber bir hocanın yanına gidiyorduk o hoca büyü yaparak ilk önce arkadaşımı sonra beni tavana kadar yükseltti. Ben tavana kadar yukseldigim anda Allah demeye başladım orda rüyam bitti.

 4. yunus dedi ki:

  rüyamda yolda yürürken bir evin önünden geçiyorum yerlerde kan görüyorum ve evin önündekilere ne olduğunu sorduğumda büyü yapılan bir adamın parçalanarak öldüğünü söylüyorlar
  anlamı nedir

 5. Ersin dedi ki:

  Slm hocam bu aksam istiareye yattim di sera ya hangi meyve ekeyim diye ama ben istirade şöyle rüya gordum karşımda bi tane bayan oturmuş bana diyor ki sende buyu var dedi sonra da o kadın beni okudu kadın okuyunca üzerimde sanki şeytan cikti gibi hisettim kadin okumaya devam edince ben Rahtsiz olunca da kadin okumayi birakti sonra okumaya devam edeceğiz dedi yanında biri olmasi lazim seni tutması icin dedi bu ruya neye cikar hocam cevaplardan sevinirim 🙏🙏

 6. Ersin dedi ki:

  Slm hocam bu gece istiareye yattim seraya hangi meyve yi ekeyeyim diye niyet ettim ama ben şöyle rüya gördüm karsimda bi kadin oturuyor bana diyor ki sende buyu var dedi sonra da kadın beni okudu kadın okurken üzerimde bişey çıkarken sanki şeytan di üzerimde cikan ben rahatsız oldum kadinda okumayı bıraktı ben Rahtsiz olunca sonra okuyacağız dedi yanında biri olması lazim seni tutmasi icin dedi bu rüya neye cikar hocam cevaplarsanız sevinirim 🙏

 7. Hayal dedi ki:

  Rüyamda kız arkadaşlarımla yurttan çıkarken siyah ayakkabım yoktu . Sonradan baktım ki biri ağaca bağlanmış diğeri ise ağacın altında. Bunu yapan kişi ile aram bozuk . Hatta kendisi benden nefret eder günlük hayatta da rüyamda sa büyü yaptığını öğrendim bu ayakkabı.mevsuzunda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsat ve başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 8. Ebrar dedi ki:

  Rüyamda şuan konuştuğum flört halinde olduğum çocuğa büyü yapıldığını gördüm ve aynada 3 göz gördüm ve bağırsaklar vardı o aynadaki şeytandı galiba ve o çocuğa senin kalbinin sıkışması için büyü yaptım diyordu. annemin ve tanımadığım erkek çocuğunun içine cin girmişti o çocuğun elinde Kuran’ı Kerim vardı bende dua okuyordum nolur yorumlayın çok korkuyorum 🤲

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötülükten kaygıdan kurtulmaya, refaha yorumlanır.

 9. Hüseyin dedi ki:

  Yemek yapacakken tavaları bulamıyorum yatak odasından sesler geliyor bir bakıyorum yatak odasına kapı açık tavalar sürükleniyor bi yerde duruyor tavaların durduğu yere gidip halıyı kaldırıyorum ve büyü buluyorum bi beze sarılı halde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin bol olmasına, refah içinde yaşamaya yorumlanır.

 10. Sedef dedi ki:

  Rüyamda oğluma büyü yapılmış ve bu yüzden sıkıntılı olduğunu kendisine dua okuyordum, büyük kızımı ise küçüklük çağına geri dönmüş halde görüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızın açık olduğu biri ile barışmaya yorumlanır.

 11. Şerife dedi ki:

  Biz oturuyorduk bir yerde hayatımda ilk defa rüyamda gördüğüm bir yerde sonra baktık açık havada bir kaç kadın artık büyücü büyü yapıyordu annem dediki büyü yapıyorlar dedi halam dedi durduralım dedi aonra biz gittik büyüyü durdurmak için fatiha gulhü herkez bildiği bütün duaları okuyordu onaların yarafına yaklaşıp bağrarak kovmaya çalışıyorlardı.Sonra baktım melike karşı tarafta arkadaşım olan melike karşı taraftaydı o büyücüler in olduğu kısımda ama ozmnda ortada büyücü falan yok onu gördüğüm zaman sonra süreyya yanımda onu yanına sürwtya melikegilin olduğu eve kadar gidiyo diyorumki gitmw birşwy var diyorum sonra gidiyo gittiği zaman bende peşinden gidiyorum tuzak var diyorum elinden çekip çıkartıyorum.(melike ve süreyya arkadaşım).Sonra biz birşeyler buluyoruz o şeyleri halam annem ben falan elimle soyuyoruz soydukça içi boş çember orasında siyah bir nokta var.İşte bunlar büyü diyor.sonra rüyamın nasıl bittiğini hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya, iş hayatında değişikliğe yorumlanır.

 12. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda 2-3 kişiden kaciyoruz ne için kactigimizi bilmiyorum yine 2-3 kişi kaciyoruz ama hic kimseyi tanımıyorum bizi bir koşeye sıkıştırıyorlar ama ben ordan kacabiliyorum cami goruyorum disindan en ustune tirmanip iceri girip yavas yavas asigya iniyorum cami yaniyor oluyor icinde insanlar var onlarda yaniyor ama bana bisey olmuyor ben asgiya iniyorum en aşağı kata inince o katin yanmadigini goruyorum ve yerde masanin etrafinda 3-4 kişi oturuyor ben onları gorunce hasbunallahi venimal vekil diyorum 3 kere sonra yanlarina gidiyorum masanin ustunde öküz başı ve degişik şeyler var bana bir akrabama buyu yapildiğini soyluyor 1 kişi digerleri konuşmuyor ve her birini tanitiyorlar bu bunun icin yapildi bunun ozelligi bu şeklinde ve uyaniyorum ve onlarin yuzlerini gormuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük sıkıntıların dert tasanın bitmesine, maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

  2. Fatma dedi ki:

   Ruyamda esmer uzun süratli bir kadını küçük oğlumun başında buluyorum daha bir yaşında bile değil.Bakiyorum oğlumun saçları dökülmüş.neden dökülmüş diye soruyorum cevap vermiyor.Sonra alnında siyah kömür gibi bir iz elimi sürüyorum ona ve beni titretiyor oğlum baygın hale geliyor.Buyu yaptığını anlıyorum ona bağırıyorum ve şehadet getirmeye başlıyorum bağırarak kadın korkudan titriyor.Bagirarak uyandım hala etkisindeyim rüyanın.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya çevrenide sizi üzen kızdıran kişiler ile aranızdaki sorunları tatlıya bağlamaya yorumlanır.

 13. Yusuf dedi ki:

  Rüyadamda birilerinden kaciyorum 2-3 ile birlikte ama diger kisileri tanimiyorum sonra bizi kovalayanlar bir yere sıkıştırıyor ben ordanda kacip cami gibi bir yere gidiyorum en ust kata tirmaniyorum caminin disindan sonra asagiya iniyorum kademe kademe ve caminin ici yanıyor ama bana bişey olmuyor sadece izliyorum icinde yanan insanlar var ben asgiya inmeye devam ediyorum en aşağı kata indiğimde caminin yanması duruyor aşağı kat yanmıyor ve bir masanın etrafında 3-4 kişinin oturdugunu goruyorum tuaf birileri onlari gorunce hasbunallahi venimel vekil diyorum 3 kere yanlarina gidiyorum bana masada bir akrabama buyu yapildigi soyleniyor ve bana buyuleri soyluyorlar masada öküz başı ve buna benzer bişeyler var ve ne için yapildiği soyleniyor ve uyaniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetten kurtulmaya ve gizli saklı işlerin ortaya çıkmasına yorumlanır.

 14. Ayşe KAPLAN dedi ki:

  Rüyamın başında hoşlandığım bir insan var var onun yanında ayrılıyorum ve yolda gelirken birden bir büyücü tarzi olduğunu bildiğim kadından mesaj ve arama geliyor birisi beni isteğim dışı yanına çekiyo ve orda bir adam görüyorum elime parmağımın bir tanesine bir sıvı sürüyor daha sonra kendi parmağına da sürüyor o an dank ediyor bizi birbimize mı bağlıyorsunuz diyorum korkuyorum besmele çekebiliyorum sadece başka aklıma hiç bir süre gelmior besmele çekip duruyorum ama etkili olmuyor adam geliyor ve kucağıma başını koyuyor bir evden bahsediyor bizim için evlenmekten istem dışı elim adamın saçına gidiyo okşamaya başlıyorum sonra bir oda da olduğumu görüyorum çıplak şekilde kimse görmez rahat ol diyorlar kimse yok derken ben beni o adamın göreceğini hissediyorum ve hoşlandığım adama karşı mahcubum ama bölük börcük bir rüya korktum baya onu biliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya anlaşamadığınız veya sizi kıskanan kişilerin ön yargılarının kırılmasına, dost olmaya yorumlanır.

 15. Ayşe Bayrak dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşım bana büyü yaptırıyor yanında uzun boylu büyü yapan bir adam var adam büyü yaptıkça vücudundan bacaklarimdan siyah böcekler çıkıyor ben de büyüye engel olmak için ayet-el kürsi okuyorum her okuduğumda böcekler ölüyor büyü tutmuyor adam daha çabuk büyü yapmaya çalışıyor ben de ayet-el kürsi yi okumaya devam ediyorum böyle uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin maskesinin düşmesine, kötü niyetli birinden uzak durmaya yorumlanır.

 16. Döne dedi ki:

  Rüyamda kaynanam eve geliyordu yanında 2 kadınla elinde corba vardı al sunu pısır kızım diye bana verdi ocaga koyar koymaz kaynadı ıcımden dedımkı bunda büyü var bimillahirrahmanirahiym Allahım sen beni koru dedim sonra corba dan ıctım küs oldugum kaynanam gülerek artık ben ne dersem onu yapacaksın beni seveceksin diyerek guluyordu esıme bagırdım beni kurtar ben senı seviyorum diye oda agladı nıye yaptınız nıye diye halen etkisindeyim gercektede kaynanam la küsüm yalan dolan eksilmez o kadından

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde kalabalık misafir ağırlamaya, küslerin barışmasına yorumlanır.

 17. İbrahim dedi ki:

  İlk önce çocuğum doğdu onu ikindi vakti camiye götürdüm o sırada tanıdığım bir kişi beni aradı ve bana büyü yaptığını söyledi namaz bitince çocuğumun öldüğünü eşyalarımın çalındığını öğrendim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde maddi sorunların geride kalmasına yorumlanır.

 18. Elif dedi ki:

  Rüyamda biri bir çukurdan çıkıp karanlık bir beden saçları yüzünü kapamış bana uzaktan büyü yapıyordu. O uzaktan bişeyler fısıldadıkça elim ayağım dilim bağlanıyordu. Her ne kadar dilim dönmese bile ben dua etmeye devam ettim. Kuran okursam bu büyüye mani olacağımı düşünüp dolaptaki kuranı almaya gitmeye çalıştım. Ayağıma çiviler saplanıyor ellerime çiviler saplanıyor ama çivileri çıkarıp devam ediyorum her yer kan. En sonunda varıyorum ve kuranı alacağım. Dolabın kapısını açıyorum kuran çiviler ve testeteler ile kaplı yine her yerimi kesiyorum ve aliyorum. Yasin suresini açıyorum ama yazılar değişiyor sanki ben yasin değilde büyü okuyorum bakıyorum o siyah kadın hala bana odaklı bişeyler fısıldıyor. En sonun da kuran elimle ezberimden Yasin suresini okuyorum yazılar düzeliyor dilim dönmeye başlıyor yaralarım kapanıyor kadın da yok oluyor. Lütfen yorumlar mısınız cok etkisinde kaldım

  1. admin dedi ki:

   u rüya bazı endişeleri sona ereceğine ve maddi olarak da rahata erişmeye yorumlanır.

 19. Adem dedi ki:

  Rüyamda, omuzlarında ve göğüs kısımlarında büyü cümleleri yazılı tanımadığım bir kadın vardı ve bana da büyü yapıyordu. Büyü yaparken yakalanıp, tutuklandı; Yani yapamadı bana.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen çekemeyen kişilerde uzaklaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status