Rüyada Büyü Yapılması

Rüyada büyü yapıldığını görmek, elinizde olmayan sebeplerden dolayı yaşanacak bazı talihsizliklere ve bu sebeple de moralin bozulmasına yorumlanır. İşleriniz yolunda giderken ve layığı ile çalışırken sizin elinizde olmayan sebeplerle işleriniz bozulabilir. İşlerinizde erteleme ya da iptal, çıkan aksilikler sonrasında gecikmeler olabilir. İş ya da eğitim hayatında sabrınızın deneneceği zor günler atlatabilirsiniz ve müdahale etseniz de bazı şeylerin düzelmesi zaman alabilir. Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek, arkanızdan iş çeviren birilerine yorumlanır. Sizden saklanan bir şeyler olabilir ve bunlar açığa çıkabilir, ummadığınız insanlardan darbe alabilirsiniz.

Rüyada büyü yapan birini görmek, sizi düşman belleyen bir insana yorumlanır. Bu insan size karşı fesat düşünceler içerisinde olup başkalarını da size karşı kışkırtıyor olabilir. Onun size karşı kötü tutumu ortaya çıkabilir. Rüyada büyü yaptıran birini görmek, size çok yalan söyleyen ve işlerinizi baltalayan, kısmetlerinizi kapatan birine yorumlanır. Bu insan size sadece zarar veriyor olabilir, sevdikleriniz sizi bu insana karşı uyarabilirler.

Rüyada Büyü Yapmak

Günaha girmek ve kendi hatanız yüzünden başka insanları da mağdur bırakmak anlamına gelir. Sizin yapacağınız yanlışlar çevrenizdeki insanları da üzebilir. Hırsa kapılıp bazı yanlış kararlar alabilirsiniz ya da haram mal mülk kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Büyü Yapılmasına Engel Olmak

Bazı insanlarla aranıza mesafe koymak demektir. Özel hayatınızda da sizi üzen birileri varsa artık bu kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerde sabrınız taşabilir, iyi niyetinizi kullanmak isteyen kişilere karşı sabır kalmayabilir.

Rüyada Eşine Büyü Yapıldığını Görmek

Eşiniz ile aranızı açmak isteyen birileri olabilir, aranızda huzursuzluk çıkarabilirler. Özellikle de sizin aile saadetinizi kıskanan kişilere karşı dikkatli olun. Sizi dolduruşa getirmeye çalışabilirler, eşinize güveniniz sarsılabilir yalan yanlış haberler duyabilirsiniz.

Rüyada Büyü Kağıdı Görmek

Zulüm eden kötü niyetli bir insana yorumlanır ve bu kişi size zararı dokunan biridir. Bu kişiye anlattığınız her şeyi kötüye kullanıyor olabilir. Güvenmediğiniz insanlara sırlarınızı paylaşmayın yoksa bu sırlar ortaya çıkabilir.

Rüyada Büyü Bulmak

Size ve ailenize kötülüğü dokunan kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Hane içerisinde ya da çevrenizde kimin size düşmanlık beslediğini öğrenebilirsiniz. Size karşı kötü düşünceleri olan kişiler varsa emellerine ulaşamazlar. Rüyada yapılan büyüyü bulmak, aynı zamanda zarardan dönmek ve hatanın farkına varmak, uyanmak demektir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek ve Dua Etmek

Ailede veya yakın çevrenizde sizi korkutan ve bir şeyler gizlemek zorunda kaldığınız biri varsa bu kişiye karşı korkunuzun azalmasına yorumlanır. Üzerinizde kurmaya çalıştığı baskından ve korkudan kurtulabilirsiniz, sizi dibe çekmeye çalışsa da başaramaz.

Rüyada Büyü Yapılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size huzursuzluk veren ve varlığı ile bile sizi huzursuz etmeyi başaran birine yorumlanır. Sizin mutluluğunuzda gözü olan birileri olabilir. Sizi mutsuz edecek şeyler söyleyebilir ya da yapabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

32 Yorum

 1. Hasan
 2. yunus
 3. Ersin
 4. Ersin
 5. Hayal
  • admin
 6. Ebrar
  • admin
 7. Hüseyin
  • admin
 8. Sedef
  • admin
 9. Şerife
  • admin
 10. Yusuf
  • admin
  • Fatma
   • admin
 11. Yusuf
  • admin
 12. Ayşe KAPLAN
  • admin
 13. Ayşe Bayrak
  • admin
 14. Döne
  • admin
 15. İbrahim
  • admin
 16. Elif
  • admin
 17. Adem
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status