Rüyada Çanta Satın Almak

Rüyada çanta satın aldığını görmek, talihli olmaya ve önünüze çok hayırlı fırsat kapılarının açılmasına, rızkın çoğalmasına yorumlanır. Daha büyük kazançlar sağlayabilir, zenginlik hayalleri kuranlar da bu hayallerine ulaşabilirler. Yaptığınız işler size büyük getirisi olabilir ya da bir yerden toplu para elinize geçebilir. Eğer parasal anlamda riskler aldıysanız bu risklere değdiğini göreceksiniz. Şimdi yaptığınız yatırımlar gelecekte size çok büyük kar bırakabilir. Finansal konularda şans sizden yana olur, kendi işini yapan kişilerin müşterileri çoğalabilir, yeni işler alabilirler, yeni anlaşmalar yapabilirler. İşsiz olan kişiler için de kazançlı bir iş fırsatına yorumlanır.

Rüyada çanta hediye almak, bir arkadaşınızdan gelecek yardım ile birlikte büyük bir iş olanağı elde etmek anlamına gelir. Bu arkadaşınızdan gelecek haber sizi çok sevindirebilir, onun ön ayak olması ile birlikte iş hayatında hedeflerinize yaklaşabilir, önemli şanslar elde edebilirsiniz.

Rüyada Siyah Çanta Satın Almak

İş hayatında size vaatlerde bulunan bir insanın bu vaatlerinin boşa çıkmasına ve sözünde durmamasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz bu kişi sizi yarı yolda bırakabilir, hatta maddi yönden de zarara uğrayabilirsiniz. Yapılan bazı masraflar boşa gidebilir.

Rüyada Beyaz Çanta Satın Almak

Kısmetlerin çoğalmasına ve zengin biri ile evlenmeye yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ile birlikte geçim sıkıntısı çekmeden mutlu bir evliliğiniz olur. Eğer evliyseniz de rızkınız çoğalır ve çocuklarınız için çok iyi olanaklar sunabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Çanta Satın Almak

Geçmişte kalan hataların yeniden gündeme gelmesi ve canınızın sıkılmasına ya da bazı sırların ortaya çıkmasına yorumlanır. Bir zamanlar aranızda kötü olaylar yaşanan biri ile de yeniden karşı karşıya gelebilirsiniz.

Rüyada Mavi Çanta Satın Almak

Bekar olan kişilerin çok mutlu olacakları bir ilişkiye başlamalarına yorumlanır. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa deniz aşırı bir yolculuk yapabilir, hatta tatile çıkmanız da söz konusudur. Hayırlı bir iş için yaşadığınız yerden uzaklaşmanız gerekebilir.

Rüyada Çanta Satın Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında değişiklik yapmak ve elinize geçen paranın bereketinin artmasına, yeni kazanç kapıları aralamaya yorumlanır. Maddi yönden daha güçlenebilir, geleceğinize yönelik güzel yatırımlar yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lacyn dedi ki:

  Selam ben ruyamda guzel bir canta satin aldym

 2. Tuğba dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda 2 tane çanta gördüm. biri pembe biri krem renkteydi Ben krem renkte olan kol çantasını beğendim çantayı aldım. Eşimle boşanma sürecindeyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden iş haberi gelmesine yorumlanır.

 3. Sevda dedi ki:

  Rüyamda bir yerde kırmızı bir deri sırt çantası gördüm ve elime aldım, sonra gerçek hayatta da kullandığım üzerinde harita deseni olan çantamı gördüm onu da aldım yine harita desenli bot ayakkabı vardı onu da alıyordum. Sonra bir yeşil desenleri olan vintage bir kadın gözlüğü gördüm onu da alıp takıyordum. Bir yerden satın almadım yerde gördüm ve alıyordum bunları.

 4. Ahizen dedi ki:

  Ruyamda pazardan canta seciyorum. Ilkinde renkli buyuk deri tarzi bi canta begeniyorum. Ama pahali geliyor ve onu almiyorum. Daha sonra satin aldigimi gormedim fakat Bir canta almisim onun yerine. Icime bakiyorum cok buyuk ve spor Bir canta degil mi digerini alsaydim keske diyorum. Ardindan baglantisi var mi bilmiyorum Ama bi sunnet eglencesi arkasindan evde yerlerde takilar buluyorum. Kimisi kupe kimisi inci. Kupenin bazilarinin arkasi bi tarafta kimi takinin taslari Baska tarafta ve ben bunlari topluyorum. Birisi diyor bosver birak hirsiz sanacaklar seni toplama diyor. Bende kaybolacak yerlerde diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizden bol para kazanmaya ve kimseye muhtaç olmamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status