Rüyada Çiçekleri Sulamak

Rüyada çiçekleri suladığını görmek, verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlamaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Her bir emek boşa gitmez. Tam tersi verilen emekler karşısında rızkınız çoğalır, yeni şanslar çıkar. Hem kendiniz hem de aileniz için hayırlı işler başarabilirsiniz. Bir konuda şans ve talih sizden yana olur. Bu şans iş yaşantısında olabilir. Rüyada çiçeklere su vermek, bazı yorumculara göre evinize giren paranın miktarında önemli bir artış olmasına yorumlanır. Paranızın bereketi her geçen gün artar ve daha çok kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Evli olan kişilerin eşleri de eve daha çok para getirebilirler. Maddi sıkıntı çekilmez.

Rüyada birinin çiçek suladığını görmek, birinden alacağınız tüyoların ilerleyen zamanda çok işinize yaramasına yorumlanır. Örneğin birine güvenerek yapılan yatırımlar ilerleyen zamanda çok kar yapmanızı sağlayabilir. Ya da alınan başka öğütler sizin için önemli olabilir.

Rüyada Başkasının Çiçeğini Sulamak

Başka birine yol göstermek ve bu kişinin size dua etmesine yorumlanır. Yaptığınız bu iyilik herkes tarafından takdir görür. Birinin işe girmesinde yardımcı olabilirsiniz. Sizden iyilik isteyen biri de olabilir. Bu kişi sizi örnek gören biri olabilir.

Rüyada Yeşil Çiçek Sulamak

Yeni bir heyecan duymak ve ilerleyen günlerde yeni bir başlangıç yapmak anlamına gelir. Bu yeni bir iş ya da hayatınızda önemli bir değişiklik yapacağınız başka bir yenilik olabilir. Başka bir yere taşınabilir, yeni bir düzene adapte olabilirsiniz.

Rüyada Kurumuş Çiçek Sulamak

Azalan umutların ilerleyen zamanlarda yeniden artmasına ve beklentilerin boşa çıkmamasına yorumlanır. Örneğin tamamen hayal kırıklığı uğradığınız bir konuda yeniden hevesiniz artabilir. Geç de olsa sözünü tutan kişiler olabilir veya beklenen bir haber gelebilir.

Rüyada Saksı Çiçeği Sulamak

Evinizde bir değişiklik olmasına ve buna çok sevinmeye yorumlanır. Evinizde evlilik çağında biri varsa evlenebilir ya da bebek müjdesi haberi de gelebilir. Bu değişiklik hem sizi hem de ailenizi çok mutlu edecektir.

Rüyada Hortumla Çiçek Sulamak

Çok büyük gelirler sağlamak ve zenginliğe yorumlanır. Çalışan kişiler için gelirlerinde hızlı bir artış olması ya da çok kar getirecek bir yatırım yapmalarına yorumlanır. Hatta buna siz de çok şaşırabilirsiniz, beklediğinizden de fazla para elinize geçebilir.

Rüyada Çiçekleri Sulamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendiniz için en doğru olanı yapmak ve manevi yönden de her geçen gün daha çok güçlenmek anlamına gelir. Kendiniz için yaptığınız yatırımlar ileride çok büyük faydalar sağlayabilir, daha fazla hayale ulaşabilir, hayırlı işler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

21 Yorum

 1. Yasemin
 2. Merve
 3. Adsiz
 4. Serpil
  • admin
 5. Nazik
  • admin
 6. Hira
  • admin
 7. Tuğbaa
  • admin
 8. Melis
  • admin
 9. Nnurdann
  • admin
 10. Tülay
  • admin
 11. semra
  • admin
   • Ebru
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status