Menu

Rüyada Denize Ayaklarını Soktuğunu Görmek

Rüyada denizin içine ayaklarını sokmak, üzerinizdeki sorumluluklardan birer birer kurtulmaya ve hemen olmasını istediğiniz bir şeyin tez zamanda gerçekleşmesine yorumlanır. Bu uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şey olabilir. Eğer deniz berraksa, çok temiz haberler alabilirsiniz. Mesela iş arayanlar yeni bir iş olanağı ile şaşırabilirler. Bekar olanlar ise yeni bir kısmet bulabilirler. Hayatınızda eksik olduğunu bildiğiniz bir şey tamamlanabilir. Eğer deniz kirli ve bulanıksa, alınacak bazı haberlerden huzursuz olmak, birileri ile aranızın açılmasına yorumlanır. Sizden uzakta yaşayan biri ile aranızda bir takım problemler olabilir. Bazı anlaşmazlıklar yüzünden dargınlık yaşanabilir.

Rüyada ayakları denize sokmak, mal mülk sahibi olmak isteyen kişilerin mal mülk edinmesi, kazancında artış olmasını bekleyen kişilerin de kazançlarında yaşanan artış ile birlikte çok sevinmelerine yorumlanır. Bir süredir borçlarla uğraşan kişiler sonunda borçlarını kapatma şansı sağlar. Rüyada başkasının denize ayaklarını sokması, birinden gelecek olan maddi yardım ile birlikte bazı sıkıntıların geride kalması ya da iş konusunda birinden gelecek manevi desteğe yorumlanır. Biri size kazancınızın artmasınca öncü olabilir.

Rüyada Berrak Denize Ayaklarını Sokmak

Gelen müjdeli haberler ile birlikte şansın ve talihin açılmasına, sevincinizi herkes ile paylaşmaya yorumlanır. Bu haber sizi yakından ilgilendirir. Bir süredir beklenen iş başvurusu ya da sınav sonucu da olabilir ve hak edilen sonuç alınır.

Rüyada Dalgalı Denize Ayaklarını Sokmak

Bir süredir kafanızı kurcalayan sorulara yanıt bulmak, akıl karışıklığının son bulmasına yorumlanır. Artık hayatınızdaki bir takım belirsizlikler sona erer. Bazı şeyler netleşir ve bu durum sizin rahatlatır. Bazı şeyler belirgin hale gelir.

Rüyada Denizde Ayaklarını Islatmak

Güç ve kudret sahibi olmak, hiçbir şeyden korkmamak ve aile içi bazı problemler karşısında dimdik ayakta durmak anlamına gelir. Sizi yıldırmaya çalışan kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Tam tersi şans sizlerden yana olur.

Rüyada Ayakları Suda Görmek

Arkadaşlarınız arasında yaşanan bazı tatsızlıkların son bulması, küs olduğunuz kişiler ile barışmak anlamına gelir. Bu sayede dostluklarınıza eski kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer kalbinizi kıran biri varsa da gelip özür dileyebilir.

Rüyada Denize Ayak Basmak

Çalışan kişiler için makam mevki yükselmesi, saygınlık artması ve takdir görmek anlamına gelir. Hayatınızın en verimli dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlar sizi çok şaşırtabilir.

Rüyada Denize Ayaklarını Sokmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi ve manevi yönden düşülen zor bir durumdan kurtulmaya yorumlanır. Güzel haberler ve havadisler gelir, hayatınız renklenir ve bazı beklentiler karşılığını bulur. Bir zamanlar çok çaba harcanan bir işte artık sonuç alınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

24 Yorum
 1. Seda Kasım 19, 2019 / Cevapla
  • admin Kasım 19, 2019 / Cevapla
 2. Ayşemm Ekim 6, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 9, 2019 / Cevapla
  • Bsura Ekim 12, 2019 / Cevapla
   • admin Ekim 16, 2019 / Cevapla
  • Nazmiye Ekim 19, 2019 / Cevapla
   • admin Ekim 21, 2019 / Cevapla
 3. Eda Ağustos 2, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 5, 2019 / Cevapla
 4. Gurbet Temmuz 8, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 10, 2019 / Cevapla
  • Seda Kasım 16, 2019 / Cevapla
   • admin Kasım 18, 2019 / Cevapla
 5. Sabire Haziran 18, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 20, 2019 / Cevapla
 6. Sude Mayıs 28, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 7. Sibel Nisan 18, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 19, 2019 / Cevapla
 8. Mehtap Aralık 4, 2018 / Cevapla
  • admin Aralık 7, 2018 / Cevapla
   • Hatice Nisan 29, 2019 / Cevapla
    • admin Mayıs 1, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status