Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyada eski sevgiliye sarıldığını görmek, mutluluktan adeta bulutlar üzerinde gezineceğiniz, ayaklarınızı yerden kesecek olan biri ile tanışmaya ve aşk hayatında hiç olmadığınız kadar mutlu olmaya yorumlanır. Örneğin ilişkisi olan kişiler sevdikleri insanla birlikte evlilik için hazırlığa başlayabilirler. Eğer ilişkiniz yoksa bu sefer de evlenmek isteyeceğiniz bir insanın hayatınıza girmesine, bu insanın size kol kanat germesine yorumlanır. Aşk hayatında bu insan size hem sevgili olur hem de koruyup kollar ve sizin için her şeyin en iyisini yapmaya çalışır. Daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri yeni sevgiliniz ile yaşayabilir, onun sizi el üstünde tutması ile mutluluktan havalara uçabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak istemek, geçmişte aşk hayatında yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmak ve artık aşk hayatında kendinize de taviz vermemeye yorumlanır. Bir zamanlar kendinize yaptığınız haksızlıklar yüzünden üzülseniz de artık aşk hayatında çok fazla ödün vermeyerek artık hak ettiğiniz değeri görebilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin sarılmak istemesi, size geri dönmek istemesine ve çok büyük bir pişmanlık yaşadığına, sizin değerinizi anca anlamaya başladığına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak Barışmak

Yeni biri ile mutluluğu yakalamak anlamına gelir. Eski sevgilinize karşı tüm hisleriniz geçmişte kalır ve onu düşünmek yerine artık yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Özellikle size geri dönmek istiyorsa, bunun için istek duymayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Elini Tutmak

Yeni ilişkinizde kısa süre içerisinde nikah masasına oturmak anlamına gelir. Hayatınıza giren kişi sizin ile bir an önce evlenmek isteyebilir. Bu kişi sizin gibi bir insanı kaçırmamak için elinden geleni yapacak ve sizin elinizi tutup hiç bırakmayacak.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Öpmek

Eski sevgilinizi affetmek veya onunla ilgili kötü anıları artık düşünmemek, pişmanlıktan vazgeçmek anlamına gelir. Bir şeylerin olması gerektiğini kabul edersiniz. Büyük hatalar geçmişte kalır ve öncelik olarak kendi mutluluğunuz ağır basabilir, artık başkasının yerine kendi mutluluğunuza önem vermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Koklamak

Gelen bir takım haberler yüzünden canınızın sıkılmasına yorumlanır. Örneğin eski sevgiliniz ile ilgili alacağınız bazı haberler yüzünden moraliniz bozulabilir. Size büyük bir haksızlık yapıldığını düşünebilirsiniz. Hayatına başka biri de girebilir ve artık yeniden başlamak imkansız olur.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Uyumak

Uzun süredir ihtiyacınız olan ilgi ve şefkati bulmak, sizi seven sayıp kollayan birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Aynı zamanda sizi güçlendiren biri olabilir, özellikle de bir süredir ilişkisi olmayan kişiler için evlenecekleri insanın karşılarına çıkmasına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Yüzünüzün gülmesine ve çok mutlu olmak, ailenizin de sizin adınıza bir hayli mutlu olmasına yorumlanır. Ailenizin de onay verdiği bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlık yapan insanlar buna pişman olur, eski sevgiliniz de peşinizden koşabilir. Ancak artık yeniden başlamak için çok geç olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi seven insanların çoğalmasına, daha çok arkadaş edinmek ve sevilip sayılmaya yorumlanır. Aşk hayatında da temiz kalpli ve size çok değer veren aşık biri hayatınıza girebilir, ihtiyacınız olan sevgiyi o kişiye bulabilirsiniz. Sevdikleriniz de sizin adınıza mutlu olabilirler, bu ilişkiyi desteklerler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

221 Yorum

  1. Sümeyra
  2. Sss
  3. Mehmet

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status