Rüyada Harabe Görmek

Rüyada harabe yer görülmesi, özel hayatınızda meydana gelecek sıkıntılar yüzünden zor bir süreç yaşanacağına yorumlanır. İlişkisi olan kişilerin sevdikleri insanla arası açılabilir. Bir süreliğine ayrılık da söz konusu olabilir. Özellikle bir süredir içinizde biriktirdiğiniz sorunlar bir anda gün yüzüne çıkabilir. Bu sebeple de tartışmalar, kavgalar olabilir. Bir takım hayal kırıklıkları ve güven sorunları da olabilir. Onun sizi anlamaması ya da yalan söylemesi de sorunları tetikleyebilir. İlişkisi olmayanlar ise yakın çevresinden bir ihanet görebilirler. Özel hayatınızda yaşanan problemler ile birlikte zor bir süreç atlatmanız olasıdır.

Rüyada görülen harabe yer, aile içi sorunlar yüzünden de özel hayatınızda mutsuz olmanız ve bazı meseleleri tek başınıza çözmeniz olarak yorumlanır. İç huzurunuz azalabilir ve bir takım endişeler yüzünden iş hayatında da motivasyonunuz düşebilir. Belki bir depresyon süreci geçirebilirsiniz. Duygusal yönünüz ağır basabilir ve olaylara yaklaşımınız daha stresli olabilir.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Beklentilerinizin karşılığını alamayarak büyük hayal kırıklığı yaşanacağına yorumlanır. Belki size verilen sözlerin tutulmaması ile birlikte kendinizi kandırılmış hissedebilirsiniz. Başka birinin sorumsuzluğu yüzünden zor durumda kalmanız da olasıdır. İç dünyanızda yaşanacak gerginlikler yüzünden mutsuz bir süreç geçirmeniz olasıdır.

Rüyada Harabe İşyeri Görmek

Maddi yönden yaşanacak kısa süreli problemlere yorumlanır. Bir süre iş hayatında aksilikler ile uğraşmanız gerekecek. Hiç hesapta olmayan ödemeler çıkabilir ya da harcamalar yapabilirsiniz. İş hayatında hevesinizi kaçıran ve sizi hayal kırıklığına uğratacak gelişmelere karşı açık olmalısınız.

Rüyada Harabe Tuvalet Görmek

Kötü bir haber alarak zor günler geçirmek, manevi huzurun azalması ve iç dünyanızda bir takım huzursuzluklar yaşamanız anlamına gelir. Belki birine kötülüğünüz dokunabilir. Bazı hatalarınız yüzünden de zor günler atlatmanız olasıdır. Bazı olayları metanet ile karşılamanız daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Virane Görmek

Bekarların kısmetlerinin kapalı olması ve ilişkisi olanların da ayrılma noktasına gelmesi şeklinde yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekilebilir ve maddi yönden yaşanacak zorluklar ile birlikte atlatacağınız zor günler sizi yıpratabilir. İşi olanlar da iş hayatında aksilikler ile karşılaşabilirler. Ya da iş yerinden ayrılmak zorunda kalabilirler. Rüyada terk edilmiş virane yer görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak yorumlanır. Başınıza gelecek talihsizlikler sebebi ile yardıma ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Yıkık Dökük Ev Görmek

Psikolojinizi bozacak ve sizi çok üzecek olayların peşin sıra gelmesi, umutlarınızın azalması ve sizi hayal kırıklığına uğratan insanlar yüzünden zor durumda kalmak anlamına gelir. Bazı insanlar sizi yarı yolda bırakabilirler.  Rüyada başkasının evini yıkık görmek, birinden kötülük görmek olarak yorumlanır. Biri sizi kandırabilir ve maddi zarara uğratabilir.

Rüyada Harabe Evi Tamir Etmek

Zorlukların üstesinden gelerek zor günleri kısa sürede atlatmak, ayrılıkların son bulması anlamına gelir. Hiçbir zorluk sizi yıldırmayacak ve azminiz ile yeniden mutlu günlere geri dönmeniz mümkün olacak. Hayatınızdaki problemlere karşı tek başınıza göğüs germeniz gerekebilir.

Rüyada Harabe Eve Taşınmak

Maddi refahın azalması ve borçların artması anlamına gelir. Belki maddi olanaklarınız da azalabilir ve geçim sıkıntısı yüzünden zor bir süreç geçirebilirsiniz. Aile hayatında yaşanacak problemler de gelecek günlerde tartışmalara yol açabilir.

Rüyada Harabe Evi Temizlemek

Ne sıkıntı yaşıyorsanız hepsinin zamanla çözülmesi, kararsızlıkları geride bırakmak ve atacağınız adımlar ile yeniden hayatınızı düzene sokmanız anlamına gelir. Özel hayatınızda da kim iyi kim kötü ayırt ederek bir temizlik yapabilir, size zarar veren insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Rüyada Harabe Evin Yıkılması

Maddi zorluklar geride kalacak ve elinize geçen paranın bereketi artacak. Aile içi sorunlar yakında sona erebilir. Bazı sıkıntıları tamamen aşacaksınız ve yeni başlangıçlar yaparak hayata daha pozitif bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Artık daha kararlı olabilir ve radikal kararlar alabilirsiniz.

Rüyada Harabe Ev Satın Almak

Yanlış kararlar alarak hataya düşmek ve kayıplar yaşamak anlamına gelir. Yanlış yatırım kararları alınabilir. Aile hayatında da küslükler olabilir. Gelecek günlerde yatırım yaparken biraz daha temkinli olmanızda fayda vardır. Yoksa maddi manevi boşluğa düşebilirsiniz.

Rüyada Harabe Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dertlerin çoğalması ve para kaybına yorumlanır. Alacağınız kararlarda şansızlıklar olabilir ve sevdiklerinizle de aranızda yaşanacak sorunlar ile birlikte zorluklar ardın sıra gelebilir. İç dünyanızı huzursuz eden sıkıntıları aşmak zor olacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sultannur Hakbilen dedi ki:

  evliyim ve bir kizim var ruyamda 3 kişi biryere ulasmak icin kapisiz yikik dokuk bir eve giriyoruz yerde bir kadin yatiyo yasli bir kadin cok uzulup yemek yapip cikiyoruz ki bebegimin evin icinde kaldigini fark edip geribdonuyorum dondugumde kadin beni goruyo sesleniyo bende ona yemek yapmak icin geldigimi ac olup olmadigini sordum yemek verdim ve o evden arka taraftan ciktik sonrasini hatirlamiyorum lutfen kafayi yicem Rabbim hayra yorsun aileme yuvama birsey olmasın inşaAllah
  AMİİNNN

 2. Ayşe Bayar dedi ki:

  Tam olarak hatırlamıyorum ama oldukça eski bi ev içinde yaşayanlar var oraya taşınıyo muyum yoksa yardımamı gittim bilmiyorum ev çok kötü ama camdan baktığımda dışarısı çok kötü bi odaya giriyorum uzun bi oda ranza var ama dar komidin camın önünde zorla ordan dışarı baktım aşırı kötü bi yerdi , bi de eski iş arkadaşlarımı gördüm hepsi ordan ayrılmış farklı bi firmanın arabasındalardı bu kadar ama niye oraya gittim niye onları gördüm ama camdan dışarısı çok güzeldi

 3. Serdar dedi ki:

  Rüyada isiz eski bir gece kondu mahalesinden babam ve kız kardeşim ile yürüyorduk gideceğimiz yer boş arazi ve kopek sürüleri ve yavru köpekler var .yolda yürürken babam önden gidiyor kestirme yol olsun diye taşlı yoldan geçiyoruz. Etrafta yıkılmış evler var terk edilmiş. Akşam gidiyoruz. Aynı yeri ben gündüz olarak gittiğimi gördüm. Şimdi bir daha gördüm. Hayir olsun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli iş imaknlarına ve maddi olarak rahata ermeye yorumlanır.

 4. Semra dedi ki:

  Rüyamda çok kötü harabe yıkık bir evde yaşıyorum ve orayı su basıyor sonra suyu temizliyor ne demektir bu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü günleri geride bırakmaya, sabrın sonunda isteklerinize kavuşmaya yorumlanır.

 5. Melike dedi ki:

  Ruyamda annem le evimizde oturuyoruz bakıyorum ki duvardaku boyalar dökülmüş duvarlar çatlamış

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde bir anlaşmazlığın bitmesine yorumlanır.

 6. Sera dedi ki:

  Rüyamda kendimin olduğunu düşündüğüm harabe bir eve giriyorum. Eşimle içeride geziyoruz. Sadece oğlumun küçük oyun evi sağlam. Aslında gerçek hayatta oğlumun öyle bir oyun evi yok fakat rüyamda oğlumun olarak görüyorum. İçeride bizden başka bir adam daha var sağlam eşya arıyor. Bir yatak çekip çıkartıyor çok kirli. Gerçek hayatta öyle bir yatağımda yok. Normalde bana ait olmayan herşeyi rüyamda bana ait olarak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Borç ve masrafların yakında bitmesine ve başak bir yere taşınmaya yorumlanır.

 7. Yefna dedi ki:

  Rüyamdaki büyük ve geniş bir evdeyim her yer Beyaz renkte… bir apartman dairesinin bahçe katıymış… evin dört tarafı açık ama sonradan evin arka odasının penceresinden baktığımda harabe virane bir yer görüyorum… kırmızı tuğlalarla yapılmış ev ya da iş yeri ne olduğu belli olmayan bir harabe yer… şaşırıyorum ben bu evi aldığımda Evin bu penceresinede böyle bir manzara yoktu diyorum nasıl oluştu diyorum.. şaşırıyorum… güvenli olarak gördüğüm evimi bir anda güvensiz gibi hissetmeye başladım… acaba anlamı nedir .

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca, hayırlı ve temiz habere, işlerinizde hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

 8. AÇELYA dedi ki:

  Rüyamda , kendi yaşadığım apartmanda , evden çıktığımda binanın içi tamamen inşaat kabası gibiydi , sıva ve çamurlu renkte , asansör de kapı yoktu ve uzerınde sarı bandrollerle gırılmez yazısı vardı . Bu ne anlama geliyor acaba rüya tabırlerınde bunu tam tabır eden bır yorum bulamadım, bınadan çıkamadım bu arada, merdıvenler yer yer var yer yer yoktu ve ınsanların kapılarının onlerınde hep eşyalar vardı kırlı kırlı ve dagınk , çamur ıcınde … evımde böyle bır sey yoktu, bına ıcı bu halde ıdı

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yerde düzen kurmak, ileride başka bir yerde yaşamaya yorumlanır.

   1. AÇELYA dedi ki:

    Çok sağolun, hayırlı bir taşınma olucaksa olsun. Değilse evimden memnunum kalayım. En hayırlı ne olacaksa o olsun derim. Gerçi emlak bankasının yaptığı 25 yılllık binalardayım sese takıntım çok olduğu için son kat bu evi tuttum. 10 ay oluyor ama alttan yandan ses geliyor. Caddeden arkamda okul çaprazımda imam hatipten ezan iyice bunalım oldum burada. Müstakil bir ev uygun bulsam da gitsem keşke.

 9. Selda dedi ki:

  Ruyamda virane ve duvarlari rutubet almis bir eve giriyorum evin sahibi arkadasim bana bu evi satmak istiyor ben dusunecegimi soyleyip bu evden cikiyorum . Ve baska bir yerde cam yikiyorum su ile.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde masraf çıkmasına yorumlanır.

   1. Selda dedi ki:

    👏👏👏

 10. semra dedi ki:

  Rüyamda yıkık dökük bir tuvalette duş alıyorum. Kıyafetlerim ıslak ve yanımda kıyafet yok.

  1. admin dedi ki:

   Yalanların ortaya çıkması yüzünden birine çok darılmak demektir.

DMCA.com Protection Status