Rüyada Işınlanmak

Rüyada ışınlandığını görmek, sadece hayal olarak kalacağını sandığınız bir şeyin gerçek olacağına ve bir insan ile de gönül uyumu yakalamaya, mutlu bir aşka yorumlanır. Tam da hayalini kurduğunuz gibi bir insan sizin karşınıza çıkabilir. Aynı masallardaki gibi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insan mutluluktan ayaklarınızı yerden kesebilir. Rüyada ışınlanmak, aynı zamanda evli olan kişiler için de eşlerinden yana şanslı olduklarını ve birlikte ortak hayallerine erişeceklerine yorumlanır. Birbirinize vermiş olduğunuz destek ile birlikte çok güzel anılar biriktirebilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada başka yere ışınlanmak, evinizi taşımak ve başka bir yere yerleşmek olarak yorumlanır. Geleceğe dair başka bir yerde yaşama hayalleri olan kişiler için bu hayalleri gerçek olur. İş ya da eğitim gibi sebepler ile yeni bir ortama girilebilir. Rüyada bir yerden bir yere ışınlanma görmek, aynı zamanda yeni yerler görmek ve yeni yerler keşfetmek, sık seyahate çıkıp ufkunu geliştirmek anlamına da gelir.

Rüyada Zaman Yolculuğu Görmek

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek, zamanında edinmiş olduğunuz tecrübelerin size rehber olacağına ve her şeyin üstesinden gelip zorlukları aşacağınıza yorumlanır. Parasal anlamda eliniz rahatlayabilir, çok daha mutlu olacağınız işler yapabilirsiniz. Kendi meslek yaşantınızda da bol seyahate çıkmanız olasıdır. Yeni yerlere giderek daha fazla insan ve kültür tanıma şansınız olabilir.

Rüyada Geleceğe Gitmek

Geçmişte yaşanan sıkıntıları tamamen geride bırakmak ve yeni heyecanlar yaşamak olarak yorumlanır. Kafanıza takıp dert yapmış olduğunuz şeylerden kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda sıkıntılar aşılmaya başlar.

Rüyada Geçmişe Gitmek

Unutamadığınız birine yorumlanır ve bu kişi ile yeniden yollarınız kesişebilir. Uzun süredir özlem duyduğunuz ve görüşemediğiniz kişiler ile bir araya gelerek geçmişi yad edebilirsiniz. Özlemler biter ve manevi yönden huzur artar.

Rüyada Işınlanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun süredir emek harcadığınız işlerde beklenilenden de büyük başarılar sergilemeye yorumlanır. Sizi çok şaşırtan şeyler olabilir. Gerçekleşmesi zor hayaller gerçeğe dönüşebilir ve çabalarınız boşa gitmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. N' dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki tane arkadaşımla bir yere gidiyorduk. Müze ve simülasyon tarzı bir yerdi. Bir şatoydu. Şatonun yanında Frozen filminde ki Elsa ve Anna ‘ nın posterleri duruyordu. Onun yanında yüzü buruşuk bir adamın posteri vardı. Yanımdaki insanlar o adama subay diyorlardı. Yanımda olan arkadaşlarımı gerçek hayatımda tanımıyorum. İçeri girdiğimizde yukarı kata çıkmak için asansörün önünde bekliyorduk. İçeri korkutucuydu. Arada arkamı dönüp çıkış kapısına bakıyordum. Tekrar çıkış kapısına bakmak içn arkamı döndüğümde kapının orada olmadığını gördüm. Hemen arkadaşlarıma baktım , onlarda yoktu. Karşımda iki tane saçları topuz ve gözlüklü kadınlar vardı. Kadınların elinde yeşil renkte kumaş tarzı bir şey vardı ve bana doğru uzatıp “Buyurun efendimiz.”diyorlardı. Bu şekilde korkup uyandım.Hemen cevap verirseniz sevinirim , teşekkürler…

 2. Leyla dedi ki:

  Merhaba, Ben Rüyamda Gökyüzünden Geçen Altın Sarısı Renginde Ve Bisiklet Süren Kel Bir Adam Gördüm. Ama Böyle Çoooook Büyük. Annem Ve Kız Kardeşim de Yanımdaydı. O Adam Geçtiğinde Kısa Bir Süre Yer Çekimi Kesiliyor Ve İnsanlar Rastgele Yerlere Işınlanıyor. Biz Denize Işınlanmıştık. Astronotlar Tamir Etmeye Çalışıyordu Sarı Büyük Adamı. Denize Işınlandık ama Ne Annem yüzme Biliyor Nede Kız Kardeşim. Ben Yüzerek Çıkarttım Onları Kıyıya. Kardeşim Kısa Bir Süre Boğulma geçirdi Ama Bitti. Kıyamet Gibiydi. Annem Aşırı Sakindi. Kardeşim Çok Korkmuştu Çünkü İlk Kez Karşılaşıyordu Böyle Bir Durumla. 9-10 Senedir Böyle Bir Durumla Karşılaşmamıştık. Rüyamda Ki Geçmişimde Yaşamıştım Sadece. Rüyamda Geçmişi Hatırlamıştım. 2 Yaşındayım Ve Odamda Masanın Kenarındayım. İşte O Zaman Olmuştu. Sanki Rüyamda Yaşıyorum. Çünkü Orda Ki Geçmişimi Hatırlayabiliyorum.

 3. Sevim sevim 33 dedi ki:

  Gelecekte yabancı bir genci tanımış oluyorum gençin bi robotu oluyor onu ışınlama ile ilgili deneyler yapıyor bende ona enerji gücünün biraz daha fazla vermesini söylüyorum

 4. Sude Nas dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda suyun içinden geçerek farklı bir yere gidiyordum ve rüyamın bitmesine yakın yine o tepeden akan suyun altındaki salıncakla geldiğim yere gidiyordum anlamı ne olabilir. Cevaplarsanız sevinirim.

 5. Cansu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda boş bulduğum bir odaya girip oturuyordum ve sonra gözlerimi kapatıp gideceğim yeri düşünüyordum ve oraya ışınlanıyordum. Bu ışınlandığım yer Kore’ydi. Geri gelmek için de yine aynı şekilde boş bir kabin bulup aynı şeyi yapıyordum istediğim yere ışınlanıyordum. Bunu benimle birlikte rüyada arkadaş olarak nitelendirdiğim biri daha yapıyordu. Değişik ama güzel hissettiren bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. Leyla dedi ki:

   Doctor Who Filminin Etkisinde Kalmış olabilirsiniz

 6. Dilay dedi ki:

  Rüyamda… Peri veya Meleğe benzeyen biri vardı ben onu gördükçe ağlıyorum çünkü beni evin içinde sürekli sıkıştırıyodu bir gunden sonra beni korkutup aglatmamaya başladı ve o zaman ışınlanabildiğimi gördüm odaklandigim zaman istediğim yere ışınlanabiliyodum. Rüya bu kadardı ama beni çok korkuttu bi anlamı varsa lutfen söyler misiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallere erişmeye, çok güzel haberler almaya yorumlanır.

 7. gulmira dedi ki:

  Rüyamda şöyle oldu tamamen anşatayım başka bir okula zorla kayot yaptırdı ailem ve önceki okuduğum yerde sevdiğim vardı.çıkışta oraya gidiyordum kaykay sürerek ama geç kalmıştım,durdum etrafa bakındım ve birilerinin beni izlediğini hissedip kaçmaya çalışırken birden çalıların rasına işinlandım ama buldular önceki ruyamda gördüğüm mavi saçli abi duvara yan şekilde yarısı dolu su şişesi koymuş ve o suyu zıhnını boşaltıp hareket ettiri ve bendende yapmasını ıstedi ve yaptım,sonra istemediğim okulda kaykay yarışı vardı okulca çok değişik şeyler oldu bende o yarıştaydım ve kazandım sizce bu rüyanın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallere kavuşmaya, uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 8. Esma dedi ki:

  Rüyamda birisinin öldüğünü gördüm ve biran da geçmişe döndüm ve o kişinin ölmemesi için bir şeyleri engellemeye çalışıyordum. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 9. Nagihan dedi ki:

  Bende rüyamda bi erkek gördüm o erkek benden hoşlandığını belli ediyordu.Oturduğumuz apartmanın bizim alt dairemizde bi yer gördüm orasıda bizimiş ve o erkeğin tatlı bir minik köpeği varmış ben onu kapalı verandaya bırakmışım. O erkek bir yere gidiyormuş ve orada bi kavga çıktı ben araya girmişim.Kavgayı ayırmışım ve (ben 8. sınıf öğrencisiyim corona olmasaydı balo düzenlenecekti.)VE rüyamda o baloyo gitmek için hazırlanıyormuşum. Sınıf arkadaşlarımı gördüm (Bizim sınıf kala bak bi sınıf) hepsi güzel güzel giyinmişler ben de hazırlanırken gittiğim okulun bahçesinde müzik sesleri geliyormuş. Tam çıkarken bi yere girmişim annem ve kardeşim aramızda 2m var ve yanıma ışınlanmış.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir isteğe kavuşmaya, özlemlerin sona ermesine yorumlanır.

 10. Nurgül dedi ki:

  Selamünaleyküm ben rüyamda iftar saatinin yaklaştığını ve elimde bir ışınlanma aletinin olduğunu gördüm. Sonra annem ablamla bizi çağırdı. Sonra biz de ezanın okumasına daha var dedik ve ışınlanma aletinin düğmesine bastım ve cennete gitmek istiyorum dedim. Sonra ablamla birlikte bilmediğimiz bir yere geldik. Sonra gittiğimiz yerde bir melek bana ismimi sordu ve ben Nurgül dedim. Sonra elinde bulunan kağıtlarda adımı aramaya başladı ve bana aynı okul karnem gibi bir kağıt gösterdi ve bana senin günahların kötülüklerin iyiliklerinden daha fazla dedi ve ben o an cenneti görememekten korkup üzüntüye kapıldım. Sonra ablama baktı ve sen cennete girebilirsin dedi. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istenilen bir şeyin gerçek olmasına, iyi insanlarla tanışmaya yorumlanır.

 11. Nurgül dedi ki:

  Selamünaleyküm. Ben rüyamda bir ışınlanma aletini gördüm ve iftar edecektik.ablamla birlikte Anneme dedikki anne hemen geliyoruz. Sonra ışınlanma aletinin düğmesine bastim ve cennete gitmek istiyorum dedim ve ablamla birlikte ışınlandik. Sonra bilmediğimiz bir yere geldik sonra orada bir melek vardı sonra adın ne senin dedi ben Nurgül dedim ve ismimi kağıtlar arasında aramaya başladı. Sonra bana dediki günahların, kötülüklerin iyiliklerinden daha fazla sonra ben üzüldüm korktum da sonra ablama baktı ve sen cennete girebilirsin dedi. Ve orada uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler…

 12. Nurgül dedi ki:

  Hocam selamünaleyküm rüyamda ışınlanma aleti var elimde ablamla birlikte orada bir düğmeye bastım. Ve cennete gitmek istiyorum dedim. Sonra ablamla ışınlandik. Sonra bir melekle karşılaştık. Ben cenneti görmeye geldim dedim o da adın ne dedi. Dedim ki Nurgül ondan sonra kayıtlara baktı bir kağıt aldı bana gösterdi bu kağıt aynı karneye benziyordu. Daha sonra bana senin günahların kötülüklerin iyiliklerinden daha fazla olmaz dedi ablama da baktı ve ablama sen girebilirsin dedi ve orada uyandım hocam yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallere kavuşmak ve zorlukları aşmaya yorumlanır.

 13. Hicran dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bi kaç kızla beraber 6 yıl önce oturduğumuz evin arkabahçesindeyiz toprağın üstündeki çöpleri eliyle temizliyip büyük bi kare çiziyor Araya biraz mesafe koyduktan sonra bi tane daha çiziyor ve o çizdikçe bizde zamanda yolculuk yapıyoruz sonra bende yardım etmek istiyorum ediyorum da bana bazı kurallara göre yaptığını düşünerek bişeyleri bilipte yapılabileceğini söylüyordu yolculuk yaparken ne gördüğümü hatırlamıyorum ama geleceğe gittimi biliyorum bizim gibi geleceğe gitmek isteyen bi erkek grubu var ve bize engel olmaya çalışıyor bi ne yaparsak aynısını yapmak için gelip gidiyorlar biz tamamen gitmek için çok düşünüyorum bi kare daha çizecekken ağacın köküne denk geliyor ağacı geçip yeni bi kare çiziyor kızlardan biri sonra bianda hepimizin bi yerde uyuduğunu görüyorum sonrasını da hatırlamıyorum rüyamı çok merak ediyorum lütfen yorumlar mısınız çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarla yeniden görüşmeye, iyi haberler almaya yorumlanır.

 14. Ahmet dedi ki:

  Hocam S.Aleykum rüyamda bir rüya yorumcusuna gordüğüm rüyayı anlatıyorum rüyamda ördek görmüşüm oda bana bu ördek rüyasını herkez göremez diyor ondan sonra rüyam deyişti rüyamda oğlumla beraber hastanedeyiz birilerine doktorun yerini soruyuz aldığımız cevaba göre gidiyoruz meğer doktor orda deyil sinirlendim orda calışan birine biraz sesimi yükselterek biz aadres soruyoruz bize yanlış cevap veriyorlar soylermisiniz bu doktor nerde diye oda söyledi oglumla beraber asansörü çağırdık asansöre bindik bizi yukarı göndermiş yanlış adres veren bizde asansörle aşağı indik ama tuhaf bir sey oldu asansör durdu tamda katta ki asansör kapısı açılacak ben sanki asansorün altına ışınlandım düşmedim yani adeta yavaşca asansörün altına ışınlandım oğlum asansörde kaldı kapı açıldı kapandı oglum çıktı diye düşündüm ameliyat olacaktı oglum rüyama göre karnından diye düşünüyordum rüyamda oglumdan ses yoktu acaba ne haldeydi merak ediyordum bunun Allahın taktiri olduğunu düşündüm elbet biri beni burdan çıkarır diye düşünüyordum soğuk kanlıydim yani ama etrafada bakıyordum bulunduğum yerde bir kapı gördüm kapıyı açtım bir koridor vardı karanlıktı kirliydi ışik yoktu ordan dışarı çıkmam imkansız görünüyordu dehliz gibi bir yer iste o dehlizde bir kapı açıldı orda oğluma benzeyen biri çıktı üzerinde siyah battaniye vardı belkide oglumdu bilmiyorum korkmustum ama soğukkanlıydım duygularımı kontrol etmeye çalışıyordum bulunduğum yere geldi yani asansörün altına kucağıma aldım küçüldü kundaktaki çocuk oldu iki gözü iki çeşme oldu ağlıyordu çocuk iki gözünün etrafında kundak üzerinde bir sürü gözyaşı birikti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir fırsat ve emeklerin karşılığını almaya, iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 15. caner dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda ben ve bir grup arkadaşım kötü kişiliklerden kaçıyorduk onlar ortadan kayboldu ve ben kötülerin lideri ile başbaşa kaldım kütüphane tarzı bir yerdeydik ondan kurtulmak için kitaplıkları devire devire kaçıyordum.Ardından ışınlanma tarzı bir cihaz misali bir dolap vardı kıyafet deneme kabini gibiydi perdeli şekilde sonra içine girdim ve olduğum yer dönmeye başladı kısa bir süre sonra arkadaşlarımın götürüldüğü yere ışınlandım dağın üstünde bir geminin içindelerdi her biri yere bağlanmış baygın şekilde bekliyorlardı ardından uyandım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler, Saygılarımla,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tasadan kurtulmaya, gelen bir habere sevinmek ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır.

 16. Büşra dedi ki:

  Rüyamda kuş bakışı güzelpembe tonlamalı bir deniz manzarası gördüm Hemen akabinde rüyada olduğum bilincine vardım Ve kendimi akışa bıraktım Beyaz bir ışık Ve güçle Bir elmas bile gördüm bu uçuşta (ışınlanır gibi) Denizin ortasına konumlanmış bir yerleşiminde olduğu camiye getirildim Tac mahal olarak algıladım Görüdğüm yeri (Ama sonra netten baktığımda Dubai’ye benzediğini fark ettim ) Kendimi uyandırmadan bana gösterilen şeyi izledim(lucid)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevinçli bir haber almaya, şansın açılmasına yorumlanır.

 17. Fatma dedi ki:

  Selamlar rüyamda ekranla o yerlerin görüntüsünü görüp elimle oraya dokununca oraya gidiyordum en son izmir e gittim ve iki metro hattı arasında yaşlı bir teyze ile yürüyordum elinden tutuyordum. Ona yiyecek aldım ve daha sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize ulaşmak, iyi haberler almaya yorumlanır.

 18. Damla Ölgen dedi ki:

  Rüyamda bir şekilde bir yerlere ışınlanıyordum ve ışınlandığım yerlerde uçabiliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 19. Pk dedi ki:

  Rüyamda kaçmaya çalışıyordum ve bu esnada açık artırma ile satılan bir kolye alıyorum. Bana bu kolyeyi veren kadın kolyenin olağanüstü güçlerinin olduğunu öğrenince bana saldırıyor ve elimden almaya çalışıyordu. Daha sonra ailesi ile birlikte peşime düşüyorlardı. Satın almış olduğum kolye hem zamanda yolculuk yapmaya yarıyor hem de firavunu mezarından uyandırabilecek güce sahip bir kolye.yalnız bu güçleri kullanabilmem için kitaba ihtiyacım oluyor ve kitabım bulunduğu eve yani bana kolyeyi satan kadının evine gizlice giriyorum. Onların evinde hizmetli olarak çalışan yaşlı bir kadın beni görünce hoşgeldiniz efendim diyor. Beni evin Bodrum katına indiriyor.orada iki tane oda var birin de firavunun mezarı diğerinde ise kitap var. Ben aynaya bakarak kolyeyi boynuma takıyorum ve firavunu uyandırmaktan korktuğum için sadece kitabı alıp evden kaçmak için üst kata çıkıyorum.fakat ev halkı eve geldiği için onlardan kaçmaya çalışırken son anda beni farkediyorlar ve peşime düşüyorlar.sokakta kaçarken kolyeyi ve kitabı kullanarak ışınlanmak için bazı kelimeler söyleyip memleketime ışınlanmak istiyorum. Bu şekilde de uyandım. Eğer ilgilenirseniz çok memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile görüşmeye, iş veya başka sebepler ile o kişiyi ziyaret etmeye yorumlanır.

 20. Deniz dedi ki:

  Rüyamda , babamın ve annemin 10-15 yaşlarındaki zamanına ışınlandım , amcamı , babaannemin , dayımın o zamanki hallerini gördüm. 20 yaşındayım , babamın annemin o yaşlardaki hallerile tanıştım . Sanki her şey gerçekti , giyimleri , görünüşleri , bulunduğum yer bile eski halindeydi. Yorumlarsanız çok sevinirim , şimdiden teşekkür ederim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizi mutlu edecek bir başarıya yorumlanır.

 21. Ece dedi ki:

  Üniversiteyi çoktan bitirmiş olmama rağmen rüyamda öğretmen bana yarına felsefe sunumu ödevi (lise ödevi olduğunu tahmin ettiğim için rüya sırasında gerçekçi gelmedi) veriyordu ayrıca yarına başka bir dersten bir de sınavım vardı. Rüyamda daha önce gördüğüm ayrı iki rüyada iki ayrı yeri gördüm, daha önce rüyada gördüğümü hatırlayınca rüya olduğundan emin oldum fakat bana verilen görevi tamamlamaya odaklandım. Çalışmak için bir türlü evime ulaşamıyordum. Tek istedigim eve gidip sunum hazırlayıp sınava çalışmaktı. Madem gidemiyorum dedim, uçarak gideyim. Uçarak gitmek istedim ve yerden tahmini 4 metre havalandım ancak görüntü kayboldu ve ileriye giderken üzerimde baskı hissettim. Uçmanın kötü bir fikir olduğunu düşündüğüm için durmak istedim, ayaklarım yere hızlıca çarparak yere indim. Önümde kocaman bir deniz vardı. İstediğim yere ulaşamamıştım ancak biraz daha gitsem kendimi uçsuz bucaksız denizde bulacaktım sanırım. Deniz koyu mavi ve dalgalıydı. Sanırım uçmak isterken ışınlanmış olabilirim. Rüyada gergin ve görüntü gittikten sonra da afallamış ve biraz korkmuş hissettim ve uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya, yapılan başvurulardan hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

 22. Perihan dedi ki:

  Rüyamda işinlanarak bulutlarin arasında gezdim çocuklarımla birlikte

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere yerleşmeye yorumlanır.

 23. ARTI PASLANMAZ TASARIM dedi ki:

  Bende zamanda geriye gittim okuluma çok kötü hissediyordum ve bir arkadaşımın büyüklük halini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı pişmanlıkların sona ereceğine yorumlanır.

 24. Biri dedi ki:

  Elimde ataç gibi bişey vardı onu elinde sıkıp bi yer dileyince oraya gidiyordun ve gitripin bazı yerlerde insanlar seni görmüyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşmaya yorumlanır.

 25. Pelin dedi ki:

  Rüyamda harabe bir apartman görüyorum içi kullanılmıyor , boşaltılmış, ben birden 4 ya da 5.katına ışınlanıyorum ve aşağı bakıyorum bu sefer korkuyor ve inemiyorum o esnada aşağıda kilolu bir bayan görüyor ve ona nasıl indiğini bana yardım etmesini istiyorum , bana tarif ediyor yavaş yavaş duvara tutunarak in diyor fakat ben korkuyorum daha sonra nasıl oluyorsa kadının boyu uzuyor ya da ben anlamıyorum nasıl olduğunu ama onun omzuna basıp güvenli şekilde aşağı iniyorum , yorumlarsanız çok memnun olurum 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor bir hayalin gerçek olacağına ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

 26. faruk dedi ki:

  ruyada hasta bırıne goz acıp kapanana kadar hastneye goturup gerı getırıyorum ve sıfa buldugunu gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifine yorumlanır.

   1. Yusuf islam dedi ki:

    Rüya içinde rüya gördüm dier rüya yani rüyamın içindeki rüyada işinlanma için köyümü hayal ettim elimle bir daire yaptım ve portal açtım ve köyüme gittim sonra portalkapandı aynışekil tekrarladı ve eve döndüm son ra rüya içindeki rüyadan yatamda uyandim ve ayağakakim rüyamda terardenedim birkaç ışık çıktı ama beceremedim ve rbusefer gerçekten uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır verilen emeklerin karşılığını alıp hedeflerinize ulaşamaya yorumlanır.

 27. Nuraytorun dedi ki:

  Rüyamda yüzü görünmeyen ancak belli belirsiz vücudu görünen bir adam görüyorum. Ama adamı görünce yanına gidip ellerine sarılıyorum çok sevinçliyim çok mutluyum sanki gördüğüm kişi bir mucize ortam karanlik sonra adamdan bütün vücuduma sanki bütün ilikerime çok kuvvetli enerji ışık giriyor o heyecanı o mutluluğu o mucizevi o sevinç duygusunu anlatamam. Yorumlarsaniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmek ve elinize geçecek olan önemli bir fırsata yorumlanır.

 28. Barış dedi ki:

  Rüyamda mezarlıka ışınlanmak

 29. Brooklyn dedi ki:

  Rüymada bir ünlüyle fotoğraf çektirirken aniden mezarıka isinlanmak

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında önemli bir başarıya yorumlanır.

   1. Bilal dedi ki:

    Ruyamda 1600 yilina gidiyordum bir savasin ortasinda buluyodum kendimi daha sonra beni goturuyolardi 2019 dan geldigimi soluyordum ve gelecekte o kisilere neler olacagini soyluyordum ne anlama geliyor bu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski hayalleri gerçeğe dönüştürmeye yorumlanır.

 30. Merve dedi ki:

  Rüyamda baya ilerde olan bir tarihe ışınlanıyordum ve kendi zamanıma dönemiyordum ne kadar çabalasamda ama daha sonra biraz alışıyordum ama küçük garip şeyler oluyordu

  1. admin dedi ki:

   İstek arzuların gerçekleşmesine yorumlanır.

 31. Fuatlaçiner dedi ki:

  Rüyamda düşünerek ışınlanıyordum

  1. admin dedi ki:

   İdeallerine ulaşmak anlamına gelir.

   1. havin dedi ki:

    rüyamda sıhırlı güçlerim varfı arkadaşımı araım dddimki ilayda hemen hazırla bavulunu korwye bts in konserine gitcez dedim oda nasıl dedi benfr hazirlqn defim sonra hazırlandı benfe yanşna ışınlanarak gelfim 2 kız arkadaşımın evşne ışınlanarak gıttım ve onlari alıp koreye ışınlanfık

    1. admin dedi ki:

     Bazı istek ve ideallerinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

    2. Feyza dedi ki:

     Rüyamda zamanında çözülememiş bir meseleyi halletmemiz gerektiği için ailem ve yakın akrabalarımla ışınlanıyoruz,ışınlanmadan önce sanki daha Önce çoğu defa ışınlanmışız gibi hazırlanıyoruz,ilk ben giriyorum kabin gibi birşeyin içine gözümü kapatıyorum ve birden kendimi 1940-50li yıllarda kırsal bir yerde çiftlik evinde tanımadığım bir aile ile otururken buluyorum,Ama onlae sanki beni tanıyormuş gibi davranıyor.daha sonra aynı kabinden teker teker Önce çocuklar daha sonra kalan akrabalarım girmeye devam ediyor,rüyam tamamlanamadan uyandım

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya yurt dışı ile bir bağlantıya ve iş konusunda şansın açılmasına yorumlanır.

  2. Rümeysa dedi ki:

   Rüyamda yaşlı bir kadınla elimizdeki dondurma çubuğuyla konsantre olarak ışınlanıyorduk

   1. admin dedi ki:

    Uzun süre harcanan emeklerin karşılığını görmeye yorumlanır.

 32. Oruc dedi ki:

  Bir kisiyle bir borudan isinlanip baska bir odaya gittik

  1. admin dedi ki:

   Zor sanılan bir hayali gerçekleştirmeye yorumlanır.

 33. Hamza dedi ki:

  Rüyamda akrabam ve bi arkadaşım ile beraberdik. Zamanda bi sorun vardı ve bazılarımız birden değişik bölgelere gittiler. En son ben ve arkadaşım gittik. Bi evdeydik o tuvlete girdi bende onu kesiyordum. Ayağa kalkınca 2-3 yalan ile kandırdım.

  1. admin dedi ki:

   Kariyerinizde hızla yükselmeye yorumlanır.

 34. Pelin dedi ki:

  Bir odadayım bana diyolar ki seni 2.kata isinlayalim bu koltuģa otur isinlanacaksin yorumlarsaniz cok sevinirim tesekkur ediyorum ♥

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde terfi alabilirsiniz.

 35. AlphaTURK dedi ki:

  Benim bilgisayarımın ekran kartı çok düşük. Dayımın yanındaydım bana 19 TL verdi ve dedi ki ” Al parayı kendine ekran kartı al” dedi bende bizim tanıdığımız bir bilgisayarcı var oraya ışınlandım. İnşALLAH dedikleriniz doğru çıkar.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.

 36. Ahmet dedi ki:

  bir mağrada 2 kişiyiz altın bulduk. birden iskeletler bizi öldürmeye çalıştı yanımdaki öldü ben mağradan çıktım yere yattım elimde altın vardı birden yüzüm yaşlandı ve beni başka bir yere ışınladı elimdeki altın toz oldu.

  1. admin dedi ki:

   Gizli saklı ne varsa öğrenmeye ve zor günleri atlatmaya yorumlanır.

 37. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber at arabasının olduğu yıllardayız benim çok merak ettiğim yıllar normalde de insanlara bakıyorum hepsi şapkalı o dönemdeki gibiler daha sonra bir teyze görüyorum o ağlıyor beni kimse sevmiyor şefkat göstermiyor diye ben çok üzülüp ona sarılıyorum o bir anda güzel bir erkek suretine giriyor bana diyor ki peygamber efendimize yaptığın o 90 güzel şey ulaştı diyor ben ağlamaya başlıyorum peygamber efendimiz dediğini duyunca anlatıyor ben dinliyorum daha sonra sırtıma bişey yazıyor tamamlamasını istemiyorum canım yanıyor bırakıyor ve ben korkuyorum yazacağı şeyin kötü olmasından daha sonra sana birşeyler anlatıcam seninle ilgili diyor kabul ediyorum çok zor bir hayatın olucak kansere yenik dusuceksin diyor ben üzülmüyorum anneme söylemesini istemiyorum daha sonra içinden geçeni biliyorum diyor bir anda gecekondu nun önünde buluyorum kendimi kapısını açıyorum babaanem i görüyorum daha genç halini sesleniyorum babanem diye irkiliyor beni tanıyor senmi geldin diyor ben sarılıp öpüyorum yüzüne uzun uzun bakıyorum ama ağlıyamıyorum sonra uyandım babaannem vefat etti rüyami yorumlarsaniz çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten kurtulmak, hedef ve hayalleriniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status