Rüyada Kamuflaj Görmek

Rüyada kamuflaj görmek, bazı zorluklar ile karşılaşmak ve üstesinden gelmek şeklinde yorumlanır. Özellikle iş ya da eğitim hayatında hiç hesapta olmayan sıkıntılar ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Rakipleriniz size karşı bazı hileler yapabilirler ya da sizi zor durumda bırakacak bazı girişimleri olabilir. Ticari hayat ile uğraşan kişiler de maddi yönden sıkıntılı bir süreç atlatabilirler. Ya da çalışma ortamındaki insanlar ile aranızdaki sorunlar büyüyebilir. Sizi dışlamaları ya da kötülemeleri sebebi ile iş hayatında sizi kıskanan kişilerle mücadele etmeniz gerekebilir. Sizi çekemeyen kişilere aldırış etmeden işinizi en iyi şekilde yaparak tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada kamuflaj desen görmek, aynı zamanda başarılı olmanızı istemeyen insanların sizinle çok uğraşması anlamına gelir. Size karşı fesatlık besleyen kişiler yüzünden yaşanacak sıkıntılar kısa sürede atlatılacak. Karşınıza her ne engel çıkarsa çıksın hayallerinizden vazgeçmeyin. Eğer sizin hevesiniz kaçarsa düşmanlarınızı sevindirmiş olursunuz.

Rüyada Askeri Kamuflaj Görmek

Rüyada asker kamuflajı görmek, duyacağınız sözler karşısında kalbinizin kırılması anlamına gelir. Sizi üzmek isteyen kişiler var ve sürekli sizi eleştiriyor olabilirler. Eğer maddi zorluklar yaşıyorsanız, destek vermeyen kişiler olabilir. Borç istediğiniz kişiler size yardım etmeyebilirler.

Rüyada Kamuflaj Giydiğini Görmek

Rüyada kamuflaj giymek, umutların yeniden yeşermesi ve tam her şey bitti derken umut vaat eden bir şey olması demektir. Özellikle işleriniz kötüye gidiyorsa, karşınıza yeni bir fırsat çıkabilir. İflas edenler ya da başka sorunlarla mücadele edenler de geç de olsa yeniden eski düzenlerine kavuşacaklar. Tekrar başarı sağlayabilir ve zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Kamuflaj Pantolon Giymek

Kapalı olan kısmetin açılması ve güzel haberler almak şeklinde yorumlanır. Bir süredir özel hayatınızda kendinizi mutsuz ve yalnız hissediyorsanız, hayatınıza girecek insanlar yeniden neşenizi yerine getirecekler. Yeni bir aşk ya da yeni dostluklar ile birlikte hayata tekrar tutunabilirsiniz ve size verecekleri destekle eski hayalleriniz için tekrar çabalayabilirsiniz.

Rüyada Kamuflaj Mont Görmek

Maddi ya da manevi sorunlarınızı aşmanızda biri size kol kanat gerebilir. Birinden borç alabilirsiniz. İşsiz olanlar yakın çevrelerinden birinin aracı olması ile iş bulabilirler. Yakında bir iş görüşmesine gidebilirsiniz. Hayatınızı tekrar düzene sokmanızda sevdikleriniz size oldukça fazla yardımcı olacaklar.

Rüyada Kamuflaj Kaybetmek

Yapılan hatalardan ders almak ve tekrarlamamak olarak yorumlanır. Belki dostlarınızın kalbini kırmış olabilirsiniz. Kalbini kırdığınız insanların kalplerini yeniden onararak dostlarınızın kıymetini anlayacaksınız.

Rüyada Kamuflajlı Asker Görmek

Güç ve kudret sahibi olmak, başarınızı ispatlamaya yorumlanır. Şan ve şöhretiniz artabilir, görevlerinizin üstesinden yüksek başarılar ile gelebilirsiniz. Sorumluluklarınız fazla olsa da disiplinli ve istikrarlı çalışarak ne kadar azimli olduğunuzu ispatlayabilir, makam mevki yükselmesi teklif edilebilir.

Rüyada Kamuflajlı Birini Görmek

Bir insan size iş teklifi yapabilir ya da size yol gösterebilir. Özellikle kendi hayat tecrübelerini size anlatarak hırslanmanızı sağlayacak. Size tavsiyeler verebilir ya da hedeflerinizi gerçekleştirmenizde size öncü olabilir.

Rüyada Kendini Kamuflajlı Görmek

Mücadeleci ruhunuz sayesinde kimse size zarar veremeyecek. Düşmanlarınız kendi dertleri ile uğraşmaktan sizinle uğraşmaya zaman bulamayacaklar. Sizin başarısızlığınızdan mutsuz olan insanlarla aranıza mesafe koyabilir, bazı insanların gerçek yüzünü görerek onları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Sizi kullanmak isteyen ve kendi çıkarları için sizinle dostluk kuran kişiler olabilir. Özellikle parasal anlamda sizi kullanmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Yakın zamanda sizden borç isteyen kişilere borç vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Yoksa bu vereceğiniz borcu geri alamayabilir ve kendinizi maddi yönden zor duruma düşürebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Asker Kıyafeti Görmek

Saf ve temiz kalpli bir insanın hayatınıza girmesi ile size çok büyük katkısı dokunacağına yorumlanır. Bekar olanlar aşk hayatında çok iyi biri ile görüşmeye başlayabilir. Özellikle evlenmek isteyenlerin önüne çıkan engeller tez zamanda aşılacak ve mutlu bir izdivaç kurabileceksiniz. Evli olanlar da eşlerinden yana iyilik görecekler.

Rüyada Kamuflaj Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukları geride bırakarak, kötü niyetli insanlara karşı galibiyet elde etmek, maddi yönden mücadele vermek olarak yorumlanır. Kafanızı karıştıran bazı olaylar yaşanabilir ya da kendinizi karmaşık bir durum içerisinde bulabilirsiniz. Ancak kendinize güvenerek, içinizdeki güce inanarak üstün başarılar sergileyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ufuk dedi ki:

  Rüyamda 5.6 asker vardı kamuflajlı (yeşil) 3ünün elinde top halinde kumaş vardı aynı kamuflajdan ve bir top kumaşı bana veriyorlardı

 2. İstihare ruyasi2 dedi ki:

  Bugun ikinci kere istihareye yattim. Rüyamda baklava yiyordum citir cok guzeldi. Daha sonra ablam gelmis oluyor ona da ye diyorum. Diğer ablamda Türk kahvesi yapıyor kimler kahve içecek diyordu. Kahveyi icmisiz fal kapatmışiz yanimda da sevdigim erkek ve kuzenim var yerde oturuyoruz bizim evde. Sevdiğim erkekle öncesinde görüntülü konuşuyoruz yaninda çocuklar falan var beni goruyorlar. Annesi aferin kendinde cocuk da iyi baktınız demiş benden icin. Bir de Beyaz tuvalet kağıdı gördüm.

 3. İstihare ruyasi dedi ki:

  Merhaba. Bugun istihareye yatmistim. Rüyamda bamya yemegi gördüm, yesil taze börülce yemeği gördüm ve koca bidon ayran gördüm. Ve bi arkadaşımla şeftali aliyorduk. Şeftaliler iri cok guzeldi rengi falan, dilimlemistik sanirim onlari. Bir de birinin önünde çilek vardı galiba tam hatırlamıyorum onu. Bi ara uyandim böyle içim rahat gibi hissettim. Bir de mülakat sonucumu bekliyorum ben. Ruyamda da mulakttan 91 almis oluyorum ama başarısız yazıyordu kazanamamis oluyordum. Cok yuksek almisim neden yerlesemedim ki torpillileri mi aldilar hep diyodum. Yorumunu cok merak ediyorum

 4. Akif dedi ki:

  Rüyamda denizin büyük bir dalgayla yükseldiğini ve bende kıyıda bir mağarada yim ve deniz benimle konuştuğunu görüyorum anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir iş haberi almaya yorumlanır.

 5. Nicoleta dedi ki:

  Rüyamda oturduğum evin( görmedim ) altında ahir vardi ( orda gördüm kendimi ). ahirda bir sersem sarhos gibi bir sahis vardi onunla urasirken bir anda o yok oldu ve siyah bir keçi gordum , benim ahırima girmiştim , ilk başta beni boynuzlamak istedi , ben kendimi korumak için ona karşı hamleler yapıyordum ! dışarı çıkarmak istedim ama keçi karşı geliyordu bu yüzden yapamayınca oğlumu cagirdim ! ahırın başka bölümunde ayak izleri vardi ( 4 parmaklı ) sasirmistim çünkü orda her hangi bir hayvani beslemiyordum ! keçiyi dışarı çıkarayım derken yan komşuyu gördüm ! yüzlerine asker kamufle giysileri vardi ve kafasında bir maske yeşil renk otlara benzetmek için kendini ( sözde ” davetsiz musafir “olursa korkutsun diye ! ne anlama geliyor aceba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir şeyleri gizlemek zorunda kalmamaya, maddi olarak da rahatlamaya yorumlanır.

 6. muhammet dedi ki:

  rüyamda eski mesleğimin kıyafetlerini yani asker kıyafetlerini giyinmiştim ama rütbeleri sökülmüştü daha sonra sağdan soldan heryerden askerler çıkıyordu hepsinin rütbesi sökülmüştü birisiyle konuşuyordum abi senindemi durum aynı diyiyordum herkes gibi bizde bir yere doğru gidiyorduk ama nereye gittiğimiz belli değildi ardından nasıl olduysa benim üniformamın ön tarafı yırtıldı birden nasıl olduğunu anlamaya çalışırken uyandım geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni sorumluluklar üstlenmek, terfi almaya yorumlanır.

 7. Çigdem dedi ki:

  Rüyada sıra sıra ev şeklinde yerler ve içine girildiğinde birsuru asker kıyafetleri asker terlikleri asker ayakkabıları var ve bunu ruyada komutanlara bildiriyorlar ve komutanlarda diyorki biz burayı çok arıyorduk sayenizde bulduk demişler kayın validem rüyası böyle ve ne anlama geldini merak ediyoruz acil yazarsaniz

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 8. Ali dedi ki:

  Rüyamda bir hastaneye gidiyorum arkadaşımla orada bayan ve müdür rütbesinde bı özel hareakci görüyorum kısa muhabet ettikten sonra ayrılıyorum oradan ve dışarıya çıktığımda kavga var kaçan iki kişi bana adres soruyor ama söylemeden kaçmaya devam ediyorlar o ara ateş ediyor biri ve herkes kacismaya başlıyor bende dahil sonra çantamı orada unutuyorum geri almaya gittiğimde biri çantamı kurcalıyor ve alıp giderken ben bunu görüp tabancayla havaya ateş editorum ve cantami bırak diyecegim ama bagiramiyorum o ara da uyandım. Yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   İdeallerinize ulaşmak ve ailenizden destek almaya yorumlanır.

 9. Anonim dedi ki:

  Rüyamda okuduğum üniversitenin içinde staj yaptığım yerde ki abileri görüyorum biriyle tokalaşıyoruz sonra diğer abide geliyor yanıma ben onu görünce çok mutlu oluyorum üstünde kamuflaj bi ceket var. Daha sonra abiyle el ele sıkışıp tokalaşıyoruz karşılıklı konusuyoruz

 10. Kul dedi ki:

  Rüyamda bir astsubay ve bir polis bana tabancalarını veriyor. Astsubaydan bir de hücum yeleği alıp giyiyorum ve tabancaların birini belime diğerini sırtıma takıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında geç de olsa yükselip otorite kazanmak demektir.

 11. Mrve dedi ki:

  Şuan askerde olan bir arkadaşımı kamuflajı ile birlikte rüyamda gördüm ve sırtını bana döndüğünde kamuflajında daire şeklinde yırtık olduğunu görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerde beklenen iş varsa geri dönüş olmayabilir.

 12. Esra dedi ki:

  Merhaba rüyamda aynaya baktığımda üzerimde kamuflaj desenli mont, şapka ve pantolon olduğunu gördüm kendime sadece aynada bakıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sakladığınız bazı duyguların açığa çıkması, aynı zamanda mutlu olmaya yorumlanır.

  2. Anonim dedi ki:

   Rüyamda okuduğum üniversitenin içinde, staj yaptığım yerde ki abileri görüyorum biriyle tokalaşıyoruz sonra diğer abide geliyor yanıma ben onu görünce çok mutlu oluyorum üstünde kamuflaj bi ceket var. Daha sonra abiyle el ele sıkışıp tokalaşıyoruz karşılıklı konusuyoruz

   1. admin dedi ki:

    Eğitim hayatında çok sevineceğiniz bir fırsat elinize geçebilir.

 13. Mert dedi ki:

  Rüyamda büyük bir gemideydim. Benimle beraber iki kişi daha vardı. Ben çalışıyordum gemide en üst kata çıktım ve aşırı büyük bir dalga gördüm. Seyahat halindeydik, üstünden geçtik. Aşağı geri inerken kaptanla karşılaştım. Bana kamuflaşını gösterdi. O ara uyandım gemi güzeldi hoşuma gitti yani.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere çıkılacak yolculuğa ve maddi yönden güçlenmeye yorumlanır.

 14. Bahar dedi ki:

  Rüyamda polis ve düşmanlar sokaklarda çatışıyor. Camdan bakıyorum, bizim sokak sessiz ve gece ama içim rahat etmiyor. Önce tüfek alıp omzuma takıyorum. Sonra da askeri montu giyip gülerek evden çıkıyordum, polis ve askere yardım için.

  1. admin dedi ki:

   Büyük zorlukların üstesinden gelmek, devlet dairesindeki işlerinizin yolunda gitmesi ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 15. Cemre dedi ki:

  Rüyamda eşimin asker kıyafeti giydiğini ve yanıma yattığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da başka vesile ile bir süre ayrı kalmak anlamına gelir.

 16. Ebrar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok geniş ve yüksek bir üst geçidin ortasındayım ve bu üst geçidin altında daha bir sürü koskoca yollar var ve yanlarında da çok geniş ve büyük gökdelenler görüyorum. Akşam vakti oluyor. Hava kararmaya başlıyor ve arkamda abim var ve yanında bir grup arkadaşı var sanırsam. Önümde de yabancı sarışın bir asker ya da komutan görüyorum. Kendisiyle konuşuyorum ama üstünde silah yok. Önümde elleri arkada olarak duruyor. Sonra kar yağmaya başlıyor, uzun süre yağıyor bu kar. Üşümüyorum, üstümde kalın ceket var ve hava zifiri karanlık. Bu sırada tekrardan gökdeleni görüyorum. Camları siyah ve parıl parıl parlıyor. Üst geçidi yürüyerek geçiyorum ve sonunda bir asfalt yola varıyorum. Yol buzlu ve insanlar arabayla geçiyorlar ama bir şey olmuyor. Ablamı araba kullanırken görüyorum, kendisine yetişmeye çalışıyorum ama beni görmüyor ve geçip gidiyor. Hemen sonra annem geliyor ve o da araba kullanıyor, el hareketi yapıyorum ama beni görmüyor. Yine arabalarına binemiyorum, kalıyorum orada, üzülmüyorum ama nedense. Burada bitiyor rüyam, teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, aşamadığınız bazı sorunları geride bırakmaya yorumlanır.

 17. Muhammed dedi ki:

  Bir gün bir ortamda otururken bir kız geldi. Bizim hocalardan birinin öğrencisi. Kızı gördüğüm günün gecesinde rüyamda bir okul veya kurumun önünden geçiyorum. Sınav var sanırsam herkesim altında veya üstünde polis asker kıyafeti var. Biraz ilerledim ve sabah gelen kızı gördüm üstünde kamuflaj bana gülümsüyor. Bunun anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Duygularınızı sizden gizleyen biri sonunda duygularını açabilir, flört söz konusu olabilir. Özel hayatınızda sıkıntıların geride kalmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status