Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağdığını görmek, daha rahat bir gelecek için ilerleye günlerde çok büyük bir adım atmak anlamına gelir. Kendi istikbaliniz için yapacağınız şeyler doğru olacaktır. Özellikle de kararsız kaldığınız ya da kafanızı karıştıran konularda artık netlik kazanacak. Sizin için neyin daha hayırlı olacağına çok doğru bir şekilde karar verebilirsiniz. Eğitim ya da kariyer konusunda karmaşa ortadan kalkar, belirsizliklerin olmaması içinizi rahatlatacaktır. Rüyada üzerine kar yağması, büyük iyilikler yapmak ve manevi yönden güçlenmek anlamına gelir. Geçmişte yapılan iyilikler şu günlerde sizin için oldukça hayırlı olabilir. Çok hayırlı haberler alabilirsiniz.

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek, elinize yüklü miktarda para geçmesine yorumlanır. Bu kazanç sayesinde eliniz rahat eder. Bir yerden beklenen borç ve ödemeler varsa zamanında yapılır. İş hayatında da şans sizden yana olacaktır. Rüyada tipi şeklinde kar yağdığını görmek, kazancın daimi olmasına ve ekonomik yönden rahata erişmeye yorumlanır. Maddi olarak kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyada kar yağması ve izlemek, parlak bir istikbalin temellerini atmak anlamına gelir. Büyük hayallerinize tez zamanda ulaşabilirsiniz. Daha büyük idealler için atacağınız her adım size şans getirir. Tez zamanda büyük hedefler aşılır.

Rüyada Mevsimsiz Kar Yağması

Bazı sıkıntılar yüzünden bir süre zorluk çekmeye yorumlanır. Elinizden bir miktar para çıkabilir, elinizde olmayan sebeplerden dolayı daha fazla para harcamanız gerekebilir. Ya da ödemelerinizi zamanında yapmaktan zorlanabilirsiniz.

Rüyada Yaz Günü Kar Yağdığını Görmek

Bir süre sıkıntı çekmek ve zorluk atlatmak anlamına gelir. Örneğin aile ortamında sıkıntılı bir süreç atlatılabilir. Rüyada ağustosta kar yağdığını görmek, pek de hayırlı olmayan haberler almak demektir ve hayal kırıklığı yaşanabilir. Rüyada güneşli havada kar yağması, umudunuzu yitirmek ve keyifsizliğe yorumlanır. Keyfinizi kaçıran haberler gelebilir, beklentileriniz boşa çıkabilir.

Rüyada Sonbaharda Kar Yağdığını Görmek

Zorlukları yavaş yavaş aşmak anlamına gelir. Mesela borcu olan kişiler bu borçlarını kapatmaya yaklaşırlar. Ya da başka bir sorun ile uğraşıyorsanız artık sonuna gelinmiştir. Tez vakitte ekonomik yönden refaha erişilir.

Rüyada İlkbaharda Kar Yağdığını Görmek

Çekilen sıkıntıların ardından güzel günlere erişmek, size borcu olan biri varsa artık bu ödemeyi almak anlamına gelir. Eğer bir süredir bir yerden beklediğiniz bir para varsa bu para yakında elinize geçer. Ya da satılmasını istediğiniz bir şey de karlı olarak satılabilir.

Rüyada Kar Yağdığı İçin Yolda Kalmak

Yarım kalan plan ve projeler yüzünden mutsuz olmak ve bekleyişe girmek anlamına gelir. Bir süredir beklenti içerisinde olduğunuz bir konuda beklentileriniz boşa çıkabilir. Size söz veren birine de güvenmekte hata edebilirsiniz.

Rüyada Karla Karışık Yağmur Yağdığını Görmek

Birkaç yerden birden elinize geçecek olan para ile birlikte elinizin rahat etmesine yorumlanır. Örneğin ek gelir elde etmeye çalışan kişiler için yeni gelir kaynakları bulmak ve bu sadeye daha fazla para sağlamak anlamına gelir.

Rüyada Kar Yağması ve Erimesi

Maddi yönden yükselişe geçmek, elinize daha çok para geçmesi ya da mal mülk edinmek gibi anlamlara gelir. Kazancınızda artış olabilir veya birikimleriniz ile daha karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Şimdi yapılan harcamalar ilerleyen zamanda büyük kar sağlar.

Rüyada Kar Yağması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, büyük engelleri aşmak ve hayallere erişmek anlamına gelir. İşlerinizde başarınız artabilir, çok hayırlı havadisler alabilirsiniz. Örneğin bu bir kısmet haberi olabilir. Ya da iş teklifi de gelebilir. Gelen haber sizin geleceğiniz için çok önemli olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Semra dedi ki:

  Ruyamda arabayla agustos ayinda ağrı sehrine dogru gidiyorduk her yere kar yağmıştı ama cok rahat bi sekilde sorunsuz yolculuk ediyordum yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden iyi haberler almaya yorumlanır.

 2. Meltem dedi ki:

  Eski evimizdeydik, sanırım biraz kalabalıktık pencereden dışarıya baktığımda karın yağmaya başladığını gördüm çok şaşırıp herkese seslendim göstermeye çalıştım ama nerden çıktı şimdi kar hiç böyle bir şey söylememişlerdi bekleniyo muydu ki diye düşünüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize gelecek temiz haberlere sevinmek şeklinde yorumlanır.

 3. davut dedi ki:

  rüyamda ilk önce sınıfta eski sevdiğim kızı gördüm(şu an evlendi.) kız kardeşime dedim ki bu kız 10 üzeri 10 luk kız,çok iyi,delikanlı kız . daha sonra kız kardeşim kızın sırasına oturup ona söyledi(duydum-sesli söyledi). kız hafifçe bana gülümsedi(geç kaldın dercesine bi gülümseme). Daha sonra aynı rüyanın devamı mı bilmiyom birden evdeydim. akşam olmuş. babam ile annem misafirlikten geldi ve dışarıda kar yağıyor dedi. dışarı çıkarken kapının hemen önünde kedi veya köpek gördüm(az kalsın üstüne basıyordum ,herhalde üşümüş bizim balkona gelmiş). balkona çıkıp avucumu birleştirip kar topladım.(yerdeki karı değil havadan yağan karı topladım.kar tipi değil,normal yağıyordu. bu aralar hava güneşli yaşadığım yerde) topladığım karı tabağa koydum abi sen pekmez dök karsambaç yap ye dedim ben daha toplayacam dedim. annem bu sırada o kar yenmez dedi. bende anne mevsimin ilk karı yenmez bu ikincisi yenir dedim.abim pekmez döktü. ben balkona çıkıp tekrar avucumu açtım.avucuma 2 metrelik kar doldu bu nasıl oldu dedim.herhalde çatıdan avucuma düştü yoksa bu kadar hızlı toplanmaz dedim. içeri girerken yarısı balkondayken elimden aşağı düştü zaten içeri girdim bende karsambaç yapmak için pekmez koyacaktım. fakat karların içinden 2 tane çorap çıktı. biri yeşil desenli biri kırmızı desenli(turuncuya yakın,erkeklerin giyebileceği kırmızılıkta.) karla karışık çorap yağıyor herhalde yarın bahçede bunların tekini ve daha fazla çorap bulurum oh ne güzel mis derken. mutfak tezgahında,dibimde beyaz(kırmızı-kahverengi ya da siyah, parlak)orta boy, cins köpek belirdi.üşümüş içeri girmiş derken. uyandım,sesten dolayı uyandırıldım. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanlar ile tanışmaya ev yeni bir rotama girmeye yorumlanır. İŞ değişikliği olabilir, daha güzel imkanlara sahip olunabilir.

 4. Pelin dedi ki:

  Rüyamda ağustos ta kar yağmış dedemlerin evine gidiyorum beni orda birkaç tane beyaz fok balığı veya deniz arslanı bekliyor sanki onlar çağırmış ben onlar orda mı diye taş atıyorum ikinci taşı atarken dengemi kaybedip 2 yada 3.çırpınışta düşmeden ayakta kalıyorum eve gidiyorum ve bahçede dolaşıyorlar dedem ve babannemi oyalamak için görmesinler diye onlarla konuşurken dedeme “Allah isterse ağustosun ortasında kar yağdırır “diyorum uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen kimseler pişman olup özür dileyebilirler. Yaşanan başarısızlık ardından ikinci denemede başarılı olunur.

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda evimin önünde bir arkadaşım vardı, hava karlıydı. Kar tipi şeklinde yağıyordu. Arkadaşım bizim evimizin sokağındaki karı temizliyordu. Ben de evde kendi kendime “bu soğukta çocuğun burada ne işi var” diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları aşmak ve başarıya ulaşmak demektir.

DMCA.com Protection Status