Rüyada Anahtarı Kapıda Unutmak

Rüyada kapıda anahtar unuttuğunu görmek, ev içi sorunların aile içerisinde çözülmesi ve kimselerin duymaması anlamına gelir. Çok büyük sıkıntıları ailenizle birlikte birbirinize destek olarak aşabilir, birlik ve beraberlik içerisinde rahata erişebilirsiniz. Maddi ya da manevi problemi olan bir aile üyesinin derdine tüm aile ortak olacak. Ona yardım ederek bu zor zamanları daha rahat atlatmasını sağlayabilirsiniz. Aile içerisinde de sizin yardımınıza ihtiyacı olan birileri olabilir. Onları görmezden gelmemenizde fayda vardır.

Rüyada kapıda unutulan anahtarın anlamı, aynı zamanda boşanma aşamasında kişilerin aileleri tarafından destek görmesi demektir. Sevdiklerinizin de yardımı ile bu zor zamanları daha iyi aşabilirsiniz. Eğer iflas söz konusuysa, aileden maddi destek gelebilir. Anne babanız sizin zor zamanlarınızı daha kolay aşmanızda gereken tüm olanakları sağlayabilir.

Rüyada Evin Anahtarını Kapıda Unutmak

Eğer yarım kalan bir işiniz varsa, şu günlerde yeniden gündeme gelebilir ve tamamlayarak beklentiniz üzerinde sonuçlar alabilirsiniz. Ek kazanç sağlamak isteyen kişiler yakında çok mutlu olacaklar. Elinize daha fazla para geçebilir. Ya da eşiniz veya anne babanızın gelirinde artış olabilir. Sofra rızkınız artacak ve hep birlikte huzurlu bir yuvanın keyfini süreceksiniz.

Rüyada Anahtarı Kapının Üstünde Unutmak

Bazı yeteneklerin farkına varılması ve bu vesile ile daha fazla gelir elde etmek anlamına gelir. Hatta iş hayatında da bu sayede yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Kendi ihtiyacınız olan manevi desteği bulacaksınız. Maddi problemler sizi pek de zorlamayacak. Evinizin bolluğu her geçen gün artacaktır.

Rüyada Anahtarı Kapıda Unutmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendinizi daha güvende hissedeceğinize ve sevdiklerinizin sizi koruyup kollayacağına yorumlanır. Onların maddi manevi desteği ile kimsenin haberi olmadan sorunları aşabilirsiniz. Bazı sıkıntılar başkaları duymadan kolayca çözüme kavuşacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tubik dedi ki:

  Bana ait olmayan depo gibi bir evde kalıyorum 3-4 günlüğüne anahtar üstünde unutmuşum kısaca bir yere kadar gidip geliyorum sırada eve hırsız girmiş her şey dağıtmıs kapıda anahtarı unuttuğumu eşime nasıl söyleyeceğim diye düşünüyorum evden çalınan bir şey var mı hatırlamıyorum ama bütün her şeyi çok dağınıktı

 2. Aslı dedi ki:

  Rüyamda evin anahtarını kapıda unutup dışarıya çıkmışım ve döndüğümde evin eşyalarını kapının dışında görüyorum bi bakıyorum anahtar kapıda çok saçma ama ne anlama geliyor

 3. Fatma dedi ki:

  Rüyamda evde anahtari unutup cöp atmaya gidiyorum sonra anahtari unuttugumdan komşulara soruyorum nasıl yapabiliriz diye ve şimdi konuştugum birisi var o kişiyi aramayı düşünüyorum kendimce o acar deyip ama en sonunda o nasıl açacak diyr vazgeciyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 4. Pelin dedi ki:

  Rüyamda Danla Biliçin yardımcısı olduğumu gördüm. Giyinmesine yardım ediyordum. Sonra belimdeki kemer açıldı dikişleri sökülüp çok eskimiş. Utandım gizlemeye çalıştım. Sonra oradan ayrıldım. Dümdüz uzun bir kayaya tırmanmaya başladım. Tırmanırken rüyada olduğumu bi an anladım ve gerçek hayatta da böyle tırmanacağım dedim. Tepedeyken annemi aradım eve gidicem anahtarım yok dedim annemde dışarıda olduğunu söyledi. Bende gidip bekleyim diye düşündüm. Orada bitti rüyam. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine yapılan iyiliğin karşılığını görmek ve ailenizle bir araya gelmeye yorumlanır.

  2. Yahya demir dedi ki:

   Öncelikle Selamünaleyküm Ben Rüyamda Dışarıdan Evimin Kapısının Önüne Geliyorum Ve Üzerinde Evimin Anahtarı Üzerinde Duruyor Ve Bu Anahtar İle Eve Giriyorum ve Anahtarı Tam Kapının Üzerinden Çıkaracakken Uyandım

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinin evinize gelmesine yorumlanır.

 5. Ümit dedi ki:

  Ben rüyamda birinden kaçtım ve uzun bir yoldan koştum. Bir dağın tepesine çıktım önce, karanlıktı yol. Sonra sabah oldu, birde aynı rüyanın içinde bir otelde kalıyoruz. Odanın kapısının anahtarını unutup aşağıya kahvaltıya indim ama bir şey yemedim. Baya kalabalık vardı.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hedefe ulaşmak ve doğru yolda olduğunu görmeye yorumlanır. Ayrıca uzaktan bir iş teklifi gelebilir.

 6. Özlem dedi ki:

  Yan komşu bahçe kapısında gece anahtarları üstündeydi. Demir parmaklıkta vardı. Kapının dışında onun da anahtarı üzerindeydi. Bir de üçlü ocağıma kapak lazımmış. Bir sürü beyaz kapak geldi.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sorun aile içerisinde çözülebilir ve endişeleriniz bir anda sona erebilir.

DMCA.com Protection Status