Rüyada Ayaklarının Islanması

Rüyada ayağının ıslandığını görmek, yeni yerler gezip görmek ve iş seyahatlerine çıkmak anlamına gelir. İşsiz olan ya da iş hayatında henüz hedeflerine ulaşmayan kimseler başka bir şehirde ya da ülkede çalışmaya başlayabilirler. İş sebebi ile farklı bir yere yerleşebilir ay da sık sık seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak iş hayatına yönelik gerçekleşecek sürpriz olaylar sizin hayrınıza olur. Maddi durumunuz daha iyi olabilir, daha yüksek gelir sağlanabilir. Çalışma hayatından memnun olanlar ise sık sık tatile çıkabilir ve çeşitli sebepler ile yeni yerler gezip görebilirler. Rüyada ayaklarının ıslanması, aynı zamanda gittiğiniz yere bereketiniz ile gitmek anlamına gelir. Yeni iş kuranların da işleri açılır ve bereketli kazançları olur. Daha çok yolculuk yaparak aynı zamanda daha çok kazanç elde edilir.

Rüyada yağmurda ayaklarının ıslanması, kısa süre içerisinde gelirin hızla artmasına yorumlanır. Bir yere giderek önemli anlaşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Yüksek meblağ paralar elinize geçebilir. Beklenen büyük bir anlaşma varsa yakında hayırlı sonuçlanır. Karşı tarafın da sizin de kar sağlayacağınız bir anlaşma yapılabilir.

Rüyada Ayakkabının Islanması

Hayırlı bir sebeple çıkılacak olan yolculuğun habercisidir. Örneğin kız isteme gibi sebepler ile de bir yere yolculuk yapılabilir. Rüyada ayakkabısının ıslandığını görmek, evli olanlar için eşleriyle birlik olup daha çok kazanmalarına ve evinizde işsiz biri varsa onu iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada Ayağının Islanması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler için seyahat etmek ve görmek istediğiniz yerleri gezip görmek anlamına gelir. İş veya eğitim sebebi ile çıkılacak olan seyahatlerde yeni insanlar ile tanışabilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Sanki bir tanıdığım evine gidiyorum orada istenmeyip içeri alinmiyorum sonra bir eve giriyorum avaboya gidicem lavabo çukurda çukur su dolu ben merdiven ile lavaboya iniyorum ayaklarım alt baldirlarima kadar ıslanıyor bu suyuda kardeşim bırakmış rüyada ona kiziyorum

 2. Tulin dedi ki:

  Ruyamda fayansli bir yerdeydim temiz su vardi ayaklarimda corap vardi ve ben suyun ustunde ayaklarim islana islana ciktim topraga bastim

 3. Burhan Ç dedi ki:

  Ben rüyamda film seti gördüm filmde oynuyordum. Film setinde çalışırken Ateş yaktık çöpleri yakmak için çöpleri yaktıktan sonra ormanda ateşi 3 kişi söndürdü sonra set alanına döndük ben sette çalışırken ayağım takıldı ayakkabılarım içi su oldu ıslandı.

 4. Tuba dedi ki:

  İyi günler Rüyamda bir iş yerinde çalışıyormuşum. O gün yağmur yağmış. Mesai bitince kapıdan çıkarken ayağım su birikintisine girdi. Ayağımdaki botların tam boğaz kısmına kadar su geldi. Neyseki botumdan içeri su girmedi dedim. Çorabım çok az ıslandı.

 5. Serxan dedi ki:

  Selamun Aleykum Rüyada birinin peşinden gidiyorum sokakta ve yolun ortasında bir kadının yerleri paspasladığını gördüm ve geçerken paspasın ıslak şekilde sol ayağıma değdi. Ayağım ıslak oldu bu kadını birkaç kere de rüyamda görmüştüm aynı şekilde ayağımı ıslatıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 6. Zamira dedi ki:

  Ruyamda denizde geminin icindeim yerler su ayagim su icinde kalyo bende coraplarimi cikaryorum şaşkin napcagimi bilmeden ayaklarima bakyorum oyle uyandim ins guzel bi ruya gormusimdir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleki yaşantınızda hedeflere ualşmaya yorumlanır.

 7. Meryem dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gece dışarı çıktığımda yağmur yagmis ve durmuş ortalık su birikintisi ayağımda 1 numara büyük botlar var ve botlar su çekip ayağım islaniyor yorumlar misiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberi almak, bereketli kazanca yorumlanır.

 8. Süm dedi ki:

  Merhaba rüyamda yolda yürürken hep ayaklarım ıslanıyordu ayakkabılarım su çekiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahate çıkılmasına yorumlanır.

 9. Fatma Zıvalı dedi ki:

  Rüyamda az karın olduğu bi yere gidiyoruz otobüsle dışarı çıkıyoruz yanımda annem ve eşim var ayaklarım su alıyor ve baktığımda yeni aldığım bir ayakkabının taban kısımlrının açıldığını görüyorum ve bir otobüsün içindeyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

 10. Çiğdemm dedi ki:

  Rüyamda 2 erkek kuzenim ve ablamla göl gibi bir yerde bulunuyorduk. Daha sonra küçük bir dalga vuruyor ve ayağımda ki ayakkabımla ayağım ıslanıyordu. Ben geri geri kaçarken bir dalga daha vuruyor ve kuzenimin ayağını ıslatıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş veya eğitim sebebi ile uzak bir yere gitmeye yorumlanır.

 11. fulya dedi ki:

  Rüyamda umumi bir tuvalete giriyorum. Girdiğimde ayağımda sadece çorap olduğunu farkediyorum yerde ıslakmış basıyorum geri dönüp arkadaşımdan terlik istemeye gidiyorum giderken biraz daha çoraplarım pislemiyor sanırım biraz çamura basıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden gizlenen sırlar varsa öğrenmek demektir.

 12. banu dedi ki:

  Merhabalar rüyamda yağmurdan ayaklarım ıslanıyor ayakkabım sırılsıklam çıkarıp bot giymeye çalışıyorum çok yağmur yağıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye yorumlanır.

 13. Melike dedi ki:

  Rüyamda ayakkabımda kuş pisliği gördüm anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Şansın açılması ve birinden hediye almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status