Rüyada Ayaklarının Islanması

Rüyada ayağının ıslandığını görmek, yeni yerler gezip görmek ve iş seyahatlerine çıkmak anlamına gelir. İşsiz olan ya da iş hayatında henüz hedeflerine ulaşmayan kimseler başka bir şehirde ya da ülkede çalışmaya başlayabilirler. İş sebebi ile farklı bir yere yerleşebilir ay da sık sık seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak iş hayatına yönelik gerçekleşecek sürpriz olaylar sizin hayrınıza olur. Maddi durumunuz daha iyi olabilir, daha yüksek gelir sağlanabilir. Çalışma hayatından memnun olanlar ise sık sık tatile çıkabilir ve çeşitli sebepler ile yeni yerler gezip görebilirler. Rüyada ayaklarının ıslanması, aynı zamanda gittiğiniz yere bereketiniz ile gitmek anlamına gelir. Yeni iş kuranların da işleri açılır ve bereketli kazançları olur. Daha çok yolculuk yaparak aynı zamanda daha çok kazanç elde edilir.

Rüyada yağmurda ayaklarının ıslanması, kısa süre içerisinde gelirin hızla artmasına yorumlanır. Bir yere giderek önemli anlaşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Yüksek meblağ paralar elinize geçebilir. Beklenen büyük bir anlaşma varsa yakında hayırlı sonuçlanır. Karşı tarafın da sizin de kar sağlayacağınız bir anlaşma yapılabilir.

Rüyada Ayakkabının Islanması

Hayırlı bir sebeple çıkılacak olan yolculuğun habercisidir. Örneğin kız isteme gibi sebepler ile de bir yere yolculuk yapılabilir. Rüyada ayakkabısının ıslandığını görmek, evli olanlar için eşleriyle birlik olup daha çok kazanmalarına ve evinizde işsiz biri varsa onu iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada Ayağının Islanması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler için seyahat etmek ve görmek istediğiniz yerleri gezip görmek anlamına gelir. İş veya eğitim sebebi ile çıkılacak olan seyahatlerde yeni insanlar ile tanışabilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

20 Yorum

 1. Burhan Ç
 2. Tuba
 3. Serxan
  • admin
 4. Zamira
  • admin
 5. Meryem
  • admin
 6. Süm
  • admin
 7. Fatma Zıvalı
  • admin
 8. Çiğdemm
  • admin
 9. fulya
  • admin
 10. banu
  • admin
 11. Melike
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status