Rüyada Camdan Bakmak

Rüyada camdan bakınmak, uzun süredir hayatınızda bir şeylerin değişmiyor olmasından artık ruhsal olarak da kendinizi kötü hissetmeye başladığınıza yorumlanır. Hayatınızda bazı değişiklikler olsun diye çabalasanız da bir şeylerin değişmiyor olması, canınızı sıkıyor. Bir süre daha kendinizi kapana kısılmış, baskı altında ya da herkesten izole hissedebilirsiniz. Özellikle sürekli evde vakit geçiren kişiler artık sosyalleşmek ve insan içine karışmak isteyecekler. Bunun için karşınıza çıkan fırsatlar değerlendirmeli, bir şeyler için daha çok çaba sarf etmelisiniz.

Rüyada camdan baktığını görmek, özellikle ev hanımları için artık rutin hayatlarından sıkıldıklarına yorumlanır. Hayatınızda tembellik yaptığınız konularda artık mücadele etmelisiniz. Özellikle para sıkıntıları yüzünden bir türlü sosyalleşemiyor ve dostlarınızla görüşemiyorsanız, para sıkıntınızı çözmek için daha çok çalışmalısınız. Kendi kabuğunuza çekilmek yerine sosyal hayatta aktif olmayı denemek, size pek çok fırsat kapısı aralayacak.

Rüyada Camdan Aşağı Bakmak

Bu sembol aile fertleri ile aranızda bir takım sorunları aşmanız gerektiğine, onlara değer vermenizin iki taraf için de iyi olacağına yorumlanır. Mutlu olmayı dışarıda değil yuvanızda aramalı, ailenizin kıymetini bilmelisiniz. Sizin durumunuzdan memnun olmamanız onları da üzüyor. Özellikle eşiniz sizin ev hayatında bir şeylerden sürekli şikayetçi olmanıza karşı artık tepki koyabilir. Ev içi huzur için aile içinde gerginlik oluşturmamaya gayret edin.

Rüyada Camdan Denize Bakmak

Monoton hayattan kurtulacağınıza ve hayatınızın renkleneceğine yorumlanır. Sürekli evde vakit geçirenler artık sosyal hayatta veya çalışma hayatında aktif rol üstlenebilirler. Ya da rutin hayat düzeninden sıkılan kişiler için de olumlu gelişmeler olabilir. Hayatınıza açacağınız yeni sayfalar size huzur ve refah verecek.

Rüyada Camdan İçeri Bakmak

Maddi yönden yaşanan bir takım sıkıntılar aile içerisinde huzursuzluklara yol açacak. Özellikle eve giren paranın miktarının azalması aile fertleri arasında tartışmalara neden olabilir. Bir süre geçim sıkıntısı çekilebilir. Bu süreçte aile içinde dengeleri korumalısınız.

Rüyada Camdan Birisine Bakmak

Eğer bu kişiyi tanıyorsanız, aslında sizi pek de seven biri değil demektir. Sizinle sırf menfaat ve çıkar ilişkisi yüzünden görüşüyor olabilir. Eğer camdan dışarı tanımadığınız bir insana baktığınızı görürseniz, bu sefer de yabancı bir insanla tanışmak ve onda fayda sağlamak demektir. Bu yeni tanışacağınız insanın size bazı konularda yardımı dokunacak.

Rüyada Camdan Bakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, insan ilişkilerinde sorunlar yaşamak, hayattan memnun olmamak, depresif ruh haline sahip olmak ve aile içerisinde huzursuzluk çıkarmak demektir. Sizin elinizdeki imkanlardan şikayetçi olmanız sevdiklerinizi üzüyor. Biraz daha sosyal olarak, sorunları büyütmemeye gayret edin.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Melissa dedi ki:

  Rüyamda Otobüse biniom ve otobüsden cama bakiom yolda yabanci bi adam beyaz arabasiynan lambada beklio cok havali biri mavi gözle orta yasli ve esmer (yüraymdaki gördüm adam)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan biri ile yakında kavuşmaya yorumlanır.

 2. Tülay Albayrak dedi ki:

  Eski iş yerim davet vermis sanki kuran okutup yemek dagitiyo gibi fakat ne kuran sesi nede yemek gordum.Yan taraftaki bölüme geciyorum orada eski ascimuz yemek ye diyo bana yemiyorum penceren disari bakiyorum kocaman bahce vardi bahce icinden davete dogru gelen eski bayan arkadasi goruyorum saclari dokulmustu hastaymis.Sonra birden en ust katta genis ferah temiz cinlilerin asansorunde buluyorum kendimi asagi iniyorum. Hatirladigim bu kadar sevgiler

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yapmak ve pek çok insana faydanızın dokunacağına yorumlanır.

 3. Figen sehan dedi ki:

  Rüyamda fırtına gelıcekmiş kapıları sıkı sıkı kapatmışım yanında kız torunum var sonra tülü acıp camdan bakıyorduk fırtına baslıcakmı dıye tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz adına mutlu olacağınız haberler gelebilir.

DMCA.com Protection Status