Rüyada Çıplak Erkek Görmek

Rüyada çıplak erkek görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve herkesle iyi anlaşmaya yorumlanır. Eğer bir erkekle aranızda problemler varsa bunlar ortadan kalkar. Ya da bir erkekle zamanında laf dalışı yapıldıysa ve kırgınsanız yeniden barışabilirsiniz. Sizi üzen bir erkek gelip gönlünüzü alabilir. Bu kişi tanıdığınız biriyse ondan gelecek iyiliği simgeler, size karşı dürüst olur. Eğer tanımadığınız bir erkeği rüyanızda çıplak görürseniz, iyi niyetli bir erkekle tanışmaya yorumlanır. İçi dışı bir, özü sözü doğru olan bir erkek hayatınıza girebilir. Rüyada erkeğin çıplak olması, bir erkeğin sayesinde gerçeklerin farkına varmaya yorumlanır. Bu kişi size yardım eli uzatıp yanlış kararlar almanızı önleyebilir. Rüyada çıplak adam görmek, altından kalmayacağınızı sandığınız bir işin altından kalkmak, güç ve kudrete sahip olmaya yorumlanır. Kendinize güvenerek giriştiğiniz işten alnınızın akı ile çıkarsınız.

Rüyada soyunan erkek görmek, gönlüne göre yaşamak ve isteklerini hayata geçirmek anlamına gelir. Çok güzel işlere dahil olabilir, kendinizden ödün vermeden iyi işler başarabilirsiniz. Başkaları gözünde saygınlık artar, bazı insanlar tarafından el üstünde tutulabilirsiniz.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Aile ilişkilerinde yaşanan bazı sıkıntıları eşinizin de yardımı ile çözmeye ve kendi ailenize eşinizin bir desteği olacağına yorumlanır. Rüyada kocasını çıplak görmek, aynı zamanda aile hayatında mutsuzluk ortadan kalkar, eşinizin iğli ve alakası gün geçtikçe çoğalabilir.

Rüyada Eski Eşini Çıplak Görmek

Eski eşinizin sırlarını öğrenmeye ve çok şaşırmaya yorumlanır. Aynı zamanda boşanma aşamasında olan kişiler için de hayırlı gelişmeler olur. Her şey sizin lehinize gelişir. Mahkemesi devam eden kişiler yakında hayırlı haberler alırlar.

Rüyada Erkek Arkadaşını Çıplak Görmek

Ona karşı daha fazla güven duymaya ve boşuna haksızlık yaptığınızın farkına varmaya yorumlanır. Erkek arkadaşınız size içini de dökebilir. Size anlatmadığı bazı gerçekleri anlatabilir, aranızdaki bağ güçlenir. Rüyada eski erkek arkadaşını çıplak görmek, ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir daha yaşamamak ve daha dürüst bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır.

Rüyada Çıplak Erkek Kardeş Görmek

Parasal anlaşmazlıkların bitmesine ve iki tarafın da hakkı olanı almasına yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini çıplak görmek, küs olanlar için barışmak demektir. Ayrı kalanlar da hasret giderirler. Rüyada abisini çıplak görmek, abisinin bir iyiliğinin dokunmasına ve birbirinize zor günde yardımcı olmaya da yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Bir Erkeği Çıplak Görmek

Hayırlı haberler almaya ve hane içerisinde kalkınmaya, insanların size yaklaşımının iyi niyetle olacağına yorumlanır. Düşmanlar uzak durur, karşınıza saf kalpli insanlar çıkar. Dert ve kederi olanlar buna derman bulurlar.

Rüyada Yıkanan Erkek Görmek

Bol gelir elde etmek ve sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. Kişi sıkıntılarından uzaklaşır, aynı zamanda bir erkek ile de dertleşip dertlerinize derman bulabilirsiniz. Size karşılık beklemeden de iyilik yapan biri olabilir.

Rüyada Çıplak Erkek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların çözülmesinde bir erkeğin yardımını alabilirsiniz. Bu erkek size herkesten daha yakın olup sizin derdinizle bilhassa ilgilenebilir, vefalı bir dost kazanılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  Rüyamda çok güzel ıkili kahve fincanı takımı gördüm,modelleri birbirinden farklıydı ve beyaz renk üzerine kırmızı desenleri vardı,hediye ettiler bana.anlamı nedir acaba teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle dertleşmek ve endişelerden kurtulmaya yorumlanır.

  2. hello vegas dedi ki:

   merhaba ben bir erkeğim ve rüyamda okuldan bi erkek kankamı gördüm ikimizde duş alıyorduk ve çırılçıplaktık bu ne demek

   1. admin dedi ki:

    Bu ruya kus oldugunuz biri ile barismaya yorumlanir.

    1. Rukiye dedi ki:

     Bilmediğim bir şehirdeyim. Önce lüks bir semtten geçiyorum öyle güzel tasarlanmış ki yanından geçtiğim site arka arakaya olsa bile tüm binalar deniz manzarasını ve güneş ışığını hiç kesilmeden alabiliyor. Bir markete giriyoruz annem babam da var. Annem küpelere bakarken birini düşürüyor ve ben alıyorum yerine takmak için. Çalışan beni görüyor ve istiyor benden; tüylü ve yere düşünce ıslanan garip bir küpe. Rüyanın kalan kısımlarında ise tekim sürekli suçun ve suçlunun kol gezdiği, polisin sürekli denetlediği bir yerdeyim. Ama neden oradayım ordan nasıl çıkarım bilmiyorum. Kimse güvenli değil sürekli dolaşıyorum. Arada bende polisten kaçmak zorunda kalıyorum. Sevdiğim adamı görüyorum ara sıra bazen arabada bazen yürürken onu yakalamaya, ona ulaşmaya çalılıyorum. En son onu çok kederli bir halde çırılçıplak insanlarında olduğu (erkekler genelde) bir yerde duş alırken görüyorum ama vücudu olduğundan daha tüylü kalçalarında bile vardı. Cinsel bölgesini görmedim arkası dönüktü. Beni hiç farketmiyor rüya boyunca. Diğer erkeklerin bana olan bakışlarından korkup uzaklaşıyorum. Sonra girdiğim bir yerde bana 300 çikolata veriyorlar. Çikolatalarla bir sınıfa gidiyorum. Kendimde çok yiyorum herkese dağıtıyorum. Yetmeyenler de oluyor. 300 çikolata 30 çikolata gibi bitiyor. Daha sonra 12 13 yaşlarında işi gücü tamamen üçkağıtçılık olan erkek çocuğuna denk gelip onun beni mağdur etmesiyle uğraşıp duruyorum. Rüyalarım hep böyle sürekli mekan insanlar olaylar çok değişir ve dönüşür. Karmaşık gelebilir.

    2. Aylin dedi ki:

     Bən ruyamda suyun içindən bir topa anahtar buluyorum

   2. Victory dedi ki:

    Erkeğim ve çok sevdiğim erkek arkadaşımı rüyamda ya çıplak yada birbirimize sarılırken görüyorum. Anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaşınızın bir derdini paylaşmasına yorumlanır.

     1. Canican dedi ki:

      Rüyamda tanımadığım 2 erkeği çıplak gördüm ve ikisi sevgiliydi ne demek bu acaba

 2. Sibel dedi ki:

  Rüyamda siyah uzun gece kıyafeti giyiyordum, arka tarafı önde,önüde arkada olacak şekilde giymişim ve makyajlıydım, anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

 3. Sibel dedi ki:

  Rüyamda kendimi çırılçıplak yolda yürürken gördüm,2 kişi gördü bu şekilde beni.anlamı nedir acaba?şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kimseye borcun kalmamasına, sözlerin tutulmasına yorumlanır.

   1. Kadriyeyavaş dedi ki:

    Rüyamda eski erkek arkadaşımı çıplak gördüm yorumlarsanız memnun olurum teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda beraber is yaptığım bir müsterimi benimle duygusal olarak ilgilendiğini fark ediyorum ve sasiriyorim kendi kendime nasıl olur diyorum ve bu erkeği ve kendimi aynı yerde soyunup dus aldığımızı görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerin artmasına, daha çok çalışmaya yorumlanır.

 5. Cengiz dedi ki:

  Rüyamda bulunduğumuz yerde kalabalıktık ama benim net hatırladığım kız arkadaşım sevgilim var birde çocukluk arkadaşım biz iki adam tarafından zorla tutuluyoruz ve zorla bireyler yaptırmaya çalışıyorlar ve bu adamlar tamamen çıplak birtanesi benimle uğraşıyor yanindan ayırmıyor Bi ara çocuklu arkadaşımla başka bir yere gittik ama tekrar geri geldik sonra Bi evin içindeyiz bir kaç kişi varız ve ben kız arkadaşıma bakıyorum sonra Bi odanın kapısından onu yatakta çıplak uzanırken görüyorum yanında diğer adam yatıyor kız arkadaşım üzgün bir ifadeyle ve çaresiz bakıyordu ve ben onu gördükten sonra kafayı yiyecek gibi oldum sonra elimde bir bıçak düşünüyordum ve sonra uyandım korkarak

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye, çok fazla dost kazanmaya yorumlanır.

 6. Elif dedi ki:

  Rüyamda kadın ve erkeklerin ayrı ayrı odalarda çıplak yatışlarını görüyorum uzun beyaz bir koridorda yürüyorum odalarda çıplak erkek ve kadınların yattığını görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz birileri varsa barışmaya yorumlanır.

 7. Asya dedi ki:

  Rüyamda abim dediğim kuzenim var yanımda zaten evli ve sürekli görüşüyoruz bi evdeyiz birlikte mutfakta bişeyler tamir ediyoruz su akıyo ve hep abimin üzerine geliyo ıslandığı için soyunup havluyla kurulanıyo bende abi ben varım napıyosun diye çekiniyorum korkuyorum o da giyiniyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde berekete ve bol kazanca yorumlanır.

   1. hello vegas dedi ki:

    merhaba ben bir erkeğim ve rüyamda okuldan erkek kankamı gördüm ikimizde çırılçıplaktık ve birlike duş alıyorduk bu ne demek

    1. Victory dedi ki:

     Erkeğim ve çok sevdiğim erkek arkadaşımı rüyamda ya çıplak yada birbirimize sarılırken görüyorum ve aynı rüyayı neredeyse hergün görüyorum . Anlamı nedir? Sapıkmıyım yoksa

  2. Emine Bora dedi ki:

   Rüyamda baba saydığım adamın evine gittim sevdiğim ve saygı duyduğum biri beni meslek sahibi yapan biri evine gittim kendisi okul müdürü evine gittim evi okulun içinde rüyamda biraz rahatsız hasta ama evi dağınık iki çocuğumla evine gittim sanırım eşimle problem yaşadım ona sığındım yatakta hasta yatıyor ben evi toparlamak istedim bana ekmek pişirmemi söyledi ben de mutfağa gittim o sırada kapı çaldı kapıyı açtık kendi eşimin kardeş çocukları geldi şaşırdım ne alaka dedim sonra onları diğer odaya aldık çay verdik gittilermi bilmiyorum hatırlamıyorum Benin çocuklar uyudu ben aşırı derecede tuvalet ihtiyaçı duydum tuvaletimi yaptımmı bilmiyorum bir tane oda var çocuk odası beyaz mor renkli örtü var karıkmış desem eski gibi mobilyaların bazı yerleri ama oda güzel sonra ilaç verdim babam saydığım Eyüp beye ondan sonra yatak odasına gittim mi yoksa getirdimi tam hatırlamıyorum tekrar mutfaktayım kapıda dikildi cırıl cıplak kahve renkli tenli her yerini görüyorum benimle birlikte olmak istedi ben de nikahlıyım olmaz dedim sonra üzerine mayo tarzında bir kıyafet giydi sonra diğer odanın kapısını açtım kendi eşimin kardeş kızları oturuyor halen ben ordan gittim ama ev okulun içindeydi dışarı çıktım ve okula doğru baktım sanırım kendi evime geldim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya dertlerin sona ermesine, sıkıntılı günleri atlatmaya yorumlanır.

 8. Aa dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir otelde temizlik görevlisiydim. Odaya girdiğimde bir adam vardı ayağa kalktı çıplaktı ama cinsel organının olması gereken yerde kadın cinsel organı vardı bu kadar hatırlıyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derdi olan birinin sizinle paylaşmasına yorumlanır.

 9. YİLDİZ dedi ki:

  Rüyamda bir çok erkeğim çıplak bir şekilde halay çektiğini görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberine yorumlanır.

 10. Müge dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşım ve benim dışımda bir kaç kişi daha var.. Bi ara rüyamda erkek arkadaşımı çıplak olarak görüyorum ve poposunun iç kısmını görüyorum kendi kendime içimden diyorum ki niye şimdi bu böyle çıplak beni utandırıyor diyorum. Ve poposunun olduğu yer koyu renkli ve endişeleniyorum onun ya pis ya da hasta olduğunu düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizle aranızda gizli saklı kalmamasına, dertlerin bitmesine yorumlanır.

 11. Sevoo dedi ki:

  Ruyamda bir yere gidiyorum sonra orda çantamı unutuyorum almak için girdiğimde içerde bir adam çıplak görüyorum hemen çok pardon deyip kapıyı kapatıp dışarı çıkıyorum evin dışında bekliyorum sonra adam giyinip çantaları kapı ya getirip veriyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kırıp üzen birinin yeniden görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

 12. ilayda dedi ki:

  Merhabalar ilk once belirtmek isterim ki ben yurtdisinda dogup buyumus biriyim ve turkcem pek iyi degil ayrica turkce bir klavyemde yok. ruyamda sinifta oturup sinifdaki kargasayi dinlerken sinifin camindan koridora dogru bakiyordum, ayni zamanda sinifimdan bir (erkek) kisisinin elimi tutugunu hissediyordum sonra tanimadigim bir erkek cocugu ciplak bir vaziyette yaninda da bir ogretmen ile yuruyordu, bu cocuk koyu tenli idi ve sanki biraz agliyordu ve cinsel organini kapatmaya calisiyordu ama ben onu yinede gormustum. gordukten sonra hemen kafami cevirdim ve sanki gormemisim gibi davrandim cunku insanlar (Felemenkce) igrenc falan diyorlardi bende o yuzden sanki gormedim de ne oldugunun farkinda degilmisim gibi takildim. Gerisini hatirlamiyorum zaten akllimda bu kadar kaldi selamlar, I.ordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten haber almak ve sevinmeye yorumlanır.

 13. Mehmet OCAK dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda oğlumu çıplak gözdüm önce, Oğlum 1.95 boyalarında uzun ince 19 yaşında boyuna göre pipisini çok küçük olarak gördüm boy ile orantılı değil diye yorum yaptım. Sonra beş altı tane kaslı kaslı üzerlerinde sadece mayo olan erkekler gördüm. Bir duvar dibinde telekız misali bekliyorlardı. Sonra merdivenden inen yine bir erkek ama bu yumuşak biri ayrıca bu erkek in sağ eli engelli kolu kısa be el tek parmaklar bitişik. O kadar erkeği görünce geri dönmek istedi ama ön sıradaki erkek müsade etmedi ve duvar döndürerek arkasına geçti. Orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekle dertleşmeye ve yardımcı olmaya yorumlanır.

 14. Ece dedi ki:

  Eski sevgilim banyodan cikti ve ciplakti onunla baristik ruyamda ve ailemden onu saklamaya calisiyordum rahmetli dedemin evindeydik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek birinin hayatınıza gireceğine yorumlanır.

 15. Nur dedi ki:

  8 aylık evliyim rüyamda hiç tanımadığım çıplak bi adam görüyorum evimde onu evden dışarı ya çıkarmaya çalışıyorum o ise sevdiğini söylüyor benim ailem. Eşimin ailesi geliyor bian da o adamı ben tanımıyorkrn nasıl açıklama yaparım deyip saklamaya çalışıyorum onu ama o ise herkese görünmeye çalışıyor üzerine kıyafetlerini atıyorum giyinsin diye eşim geliyor eve sonra adam ortada yok sonra zile basıyor ben gidiyorum ve yine o adam var kapıda ama benden başka kimse görmüyor onu sonra uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekle dertleşmek ve ona fikir vermeye yorumlanır.

 16. Eylül dedi ki:

  Cevabı göremiyorum iptal et geliyor

 17. Eylül dedi ki:

  Sevgilimle çok yeni ayrıldık hayatında da biri var onu rüyamda gördüm çıŕıkçıplak ama kılları yok sadece kök yerleri belli ve çok zayıflamış fit duruyor ve biz barışıyoruz ikimizde çok mutluyuz.tesekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar barışmaya yorumlanır.

 18. mustafa dedi ki:

  Rüyamda hafif tombul iri bir adam çıplaktı .Ben de bu adama sopa ile kollarına ayaklarına vuruyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkeğin borç istemesine yorumlanır.

 19. Eylül dedi ki:

  Rüyam da çok yeni ayrıldığım sevgilimi zayıf gayet fit gördüm çıplaktı vücudundaki kıllar alımmış hıç kıl yoktu sadece nokta nokta yerleri belliydi ve tekrar barışıyorduk ikimizde çok mutluyduk

 20. Eylül dedi ki:

  Rüyam da çok yeni ayrıldığım sevgilimi zayıf gayet fit gördüm çıplaktı vücudundaki kıllar alımmış hıç kıl yoktu sadece nokta nokta yerleri belliydi ve tekrar barışıyorduk ikimizde çok kutluyduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmaya yorumlanır.

 21. Irmak dedi ki:

  Uzun zamandır birliktelik yaşadığım kişinin evindeyiz anne babası eve geliyor ben utanıyorum beni görmelerini istemiyorum annesi beni görebilmeye çalışıyor ve dışarıda oluyoruz annesi ben ve kucağımda bir kız çocuğu var hava da bir toz bulutu ve kırmızı gibi bir renk alıyor tsunami olacakmış ben korkuyorum annesi korkma eve gidelim diyor ve evde babasını çıplak gördüm annesi koluna girmiş banyo yaptırmaya götürüyordu

  1. Yok dedi ki:

   >tam olarak ne gordugumu hatırlamıyorum.. Tek hatırladığım arkası dönuk cıplak bir erkek ve bu erkegın cınsel organının bel kısmında olması ve yuruyor olması acaba nedir bu sacma bı ruya ama merak etmedım degil acıkcası

 22. Irmak dedi ki:

  Rüyamda şuan birliktelik yaşadığım kişinin evindeyiz anne babası eve geliyor ben utanıyorum beni görmelerini istemiyorum annesi beni görebilmeye çalışıyor ve dışarıda oluyoruz annesi ben ve kucağımda bir kız çocuğu var hava da bir toz bulutu ve kırmızı gibi bir renk alıyor tsunami olacakmış ben korkuyorum annesi korkma eve gidelim diyor ve evde babasını çıplak gördüm annesi koluna girmiş banyo yaptırmaya götürüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz insan ile mutlu olmak ve hayallerinize erişmeye yorumlanır.

 23. Olcayto dedi ki:

  abimle esimi birarada Ciplak görmek birbirlerine bakmalarindan kiskanclik nedeniyle asiri rahatsizlik duymam ve bu ruyayi sik görmem ne demek anlamina gelir aralarinda bi iliski varmis gibi düsünmem ruyada ne demek anlamina geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkeğin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 24. Erol Cankur dedi ki:

  abimle kendi hanimimi Ciplak gördüm birbirlerine bakismalarini gördüm ve kendimin kiskanclikdan cildirmak üzere oldugumu icimde aralarinda bir iliski olma süpeside vardi. Bu ne demek anlamina geliyor?

 25. Suna dedi ki:

  Abim gibi sevdiğim insanın evine kalmaya gittim bu durumdan eşi pek haz almiyodu ve birden bi baktım abi odadan çıplak çıktı bende diyer odaya kactim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gördüğünüz kişiden bir iyili görmeye yorumlanır.

   1. Nesrin dedi ki:

    Merhaba rüyamda Bi anda Bi evin banyosundayım evin sahibi olan adam önce gözüme yaşlı amca gibi gözüken biri banyo yapmaya geliyor beni görünce şaşırıyorum dede anlatayım diyorum Bi dakika sonra yakınlışınca anlıyorum genç çıplak olunca ondan kurtulmak için bişeyler olacagını ama iki dakika beklemesini söylüyorum ve evden kaçıyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir erkeğe iyilik yapmak, dertleşmeye yorumlanır.

    2. Bayram dedi ki:

     Rüyamda Bi arkadaşımla kayanın altında dikilirken kaya üstümüze düşüyo arkadaşım ölüyo ben hastanede kalıyorum 1 ay uyandığımda yüzümde birsürü yara oluyo sonra ölen arkadaşım yanıma geliyo beraber hastaneden çıkıyoruz eve giderken para buluyoruz hemen Bi kenara geçip parayı sayacakkken Bi adam koşarak geliyo üzerinde hiç bişey yok çıplak Bi adam bizde kaçıyoruz.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizden gizlenen saklanan bir şey kalmayacağına yorumlanır.

 26. Eslem dedi ki:

  100 katlı bir evden kaçıyorum en üst kattan aşağıya doğru biri beni kovalıyor ve kapıya yaklaştığında kumdan bir erkek ayak izi gördüm sıçrayarak kalktım ? Sizce nedir yorumu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe ve mesleğinizde başarıya ulaşmaya yorumlanır.

   1. Ezgi dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım 3 erkekle raki içiyordum sonra bi anda içlerinden birini yerde çıplak yatarken gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dost çevresinde değer görmeye yorumlanır.

 27. sena dedi ki:

  rüyamda erkek arkadaşımı çıplak bi şekilde görüyordum cinsel organını ama kendimi bi garip hissediyordum bana o halde bisey ler anlatıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya erkek arkadaşınızla dertleşmeye yorumlanır.

 28. Derya dedi ki:

  Ruyada kucuk kiz kardesim beni ve diger kiz kardesimi kendi evinde bir adamla yari ciplak bir sekilde goruyor kendi banyosunda sonra adamda komple soyunuyor sonra kiz kardesim adami evden kovuyorbizede cok kiziyormus ne demektir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekle dertleşmeye yorumlanır.

 29. Sibel dedi ki:

  Rüyamda büyüdüğüm evin sokağındaydım ve yollar çamurluydu, çamura basarak yürüyordum ve yanımda rahmetli annemde vardı.anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kimseye borçlu kalmamak ve eski dostlarla karşılaşmaya yorumlanır.

 30. Nasuh dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrildigim(1 ay) erkek arkadasim ile kanepede cirilciplak birbirimize sarılıp uyudugumuzu gordum hatta icimden diyorum ki simdi boyle evden bizi gorecek tik diye ses cikti biri gordu dedim icimden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar görüşmek istemesine yorumlanır.

 31. Selma dedi ki:

  Rüyamda yabancı ama gördüğüm bi erkeğin karısı kızı ve başka üç beş kadınla bir yere gidiyoruz. Adam karısını arıyor bende çabaya düşüyorum beni görmese diye adam geliyor çıplak tek alt çamaşırı var kalcadan bacağa doğru kırmızı bi iz var bi tedavi mi görüyormuş kızı götürüyormuş eşine yağ sürdürmeye getirmiş beni gördü güldü ve araba sürerek gitti kızının morali bozuktu ve ben ona sorular soruyordum

 32. Sibel dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan annanem ve dedemi gördüm.yaşıyorlardı rüyamda.dedem öldü diye üstünü örttüler mevlid okutmak istedik sonra canlandı.sonra ananemin odasına girdim yeni çantalar vardı hiç kullanılmamış, almak istedim ama annanem vermedi bende dolaptaki ceketlerinden aldım ve hepsi yeni ve çok güzellerdi.anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede akrabalarla görüşmek, hayırlı bir olay vesilesi ile toplanmaya yorumlanır.

 33. ELİF dedi ki:

  Rüyamda sadece üst tarafı çıplak bir adamla konuşuyorum. Sonra o beni dudağımda öpüyor. Zorla ben itiyorum sonra o adam evli miymiş yeni mi boşanmış ne öyle bir şey söylüyor dalga geçer gibi. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden güzle sözler işitmeye yorumlanır.

 34. Burcu dedi ki:

  İlkindi ile akşam arası rüyamda gördüm. Apartımda oturturken 2tane tanımadığım gençler geliyor erkek. Bize nerden geldiklerini filan anlatıyor bize sorular soruyor. Daha sonra evden çıkarken üstleri değiştirecek oluyorlar. Birini soyunurken yarı çıplak diğerini de tamamen çıplak görüyorum. Hemen balkona çıkıyorum onlardan korkup. Onlardan üstümüzü değiştirdik diyorlar. Yorumlar mısınız rica etsem?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekle dertleşmek ve ona iyilikte bulunmak demektir.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda tanımadigim bir adam soyunup düş a giriyordu ben ondan korkup dışarı kaçıyordum i

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir erkekle dertleşmeye yorumlanır.

     1. Saadet dedi ki:

      Ruyamda eski erkek arkadasimin bir fotografini goruyorum ve üst kısmı çıplak bir şekilde

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya size haber göndermesine yorumlanır.

 35. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrildigim eski nişanlımı gördüm. Beraber bi evde oturuyoruz bana keşke böyle olmasaydı eğer istersen herşeyi duzeltiriz dedi sonrasında birini öptü aslında o kişi benim ama ben geriden izliyorum sonrasında yanıma geldi küçücük kalmış boyu kısalmış ve saçlarını sıfıra vurdurmuş. Daha sonra banyoda karşımda anadan doğma soyunmuş sadece ben görüyorum bana bakıp gülüyor. Ricâ etsem yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkek ile dertleşip ona yardım etmeye yorumlanır.

 36. Türkan dedi ki:

  Ruyamda bi akrabamın başına kına yaktığımı gördüm sonra yıkayıp geldi kızıl saçları olmustu adamın biri cılcıplak bana doğru idrar yaptığını gördüm yanından geçtim gittim hiç rahatsız olma di farklı bi yerdeydim baya karışık bi rüyaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalar arası dargınlıkların bitmesine ve öfkeden kurtulmaya yorumlanır.

 37. MASAL dedi ki:

  Çok beğendiğim bir sanatçı vardı erkek yabancı rüyamda onu çıplak yerde uzanırken gördüm gülümsüyordu tek hatırladığım bu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size sır vermesine yorumlanır.

 38. Ayaz dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adamla odamda kiz kardesimle beraber oturuyorduk ama kiz kardesim onu görmüyordu. Onunla öpüştük daha sonra ben banyoya giricektim oda benle geldi ustumuzu çıkardık tam banyoya girerken sohbenden sicak su akti biz biraz yandik sonra kiz kardeşim odanin kapisini açtı ve kaçtı anneminde onu gormesenden korkan sevdiğim çıplak şekilde evden kaçtı annem kaçarken onu gördü ve benim yanima geldi onun adina dövmem vardi onu saklamaya çalışıyordum saçlarımı onume atarak beni banyodan çıkardı yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadının sizinle dertleşmesine ve sevdikleriniz ile aranızın daha iyi olmasına yorumlanır.

   1. Betül dedi ki:

    Rüyamda bir odada birkaç kişi vardı sadece 2 erkek çıplaktı ama mahrem yerlerinde havlu vardı kapalıydı. Uzanıyor ve telefonla uğraşıyordu ikisi de.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir erkeğin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 39. Hayal dedi ki:

  Ruyamda seytanin beni ele gecirdigini ve tum islerimi aksattigini gordum, ekmek pisiriyorum ve firinimi acip ekmegimin sismesine engel oluyordu, önümde bir cocugun ölümüne sebep oldu, bir yerde oldugumu gordum ve ayakkabilarimi bulamiyordum, sonra bi hocaya gittik hoca evden ciplak bir vaziyette cikti ona ne oldugunu soylemeden elimi tuttu ve bana senin icinde ne var boyle, gec iceri icindeki seytani cikaralim dedi.

  1. admin dedi ki:

   Sizi etkisi altına almaya çalışan birine karşı sevdikleriniz uyarabilirler.

   1. Derya dedi ki:

    Rüyamda çıplak insanların yıkandığıni gördüm ve elinde baston ile yolda yürüyen nenemi gördüm acaba anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kimseyle kırgın küs kalmamak ve yalandan uzak durmaya yorumlanır.

 40. Unicorn dedi ki:

  Rüyamda evimizde bir bavul vardı ve açınca içinden çıplak bir adam ve keçi çıktı.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden evinize misafir gelebilir.

  2. Burcu dedi ki:

   Rüyamda tanıdığım bir adam bu yıkanıyordu çıplaktı düşünü aldı ve yatağına uzandı.ben de ona bir haberde bulunmak için yanına gittim.

 41. Aysu dedi ki:

  Rüyamda etrafında su kemeri gibi bir yer olan bir deniz kıyısındaydım. Bir sürü tanımadığım erkek çıplaktı ama mahrem yerleri kılla örtülüydü. Ben bu erkekleri görmekten kaçmaya onların olmadığı bir yer bulmaya çalışıyordum sonra rüyamda tanıdığımı hissettiğim bir adam beni çıplak adamlarım olmadığı bir yere götürmeye çalışıyor , bana yol açıyor ve bazılarını kendi benim etrafımdan uzaklaştırıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına ve küs olduğunuz insanlar varsa barışmaya yorumlanır.

   1. Inanc dedi ki:

    Rüyam da eski tanıdığım biri evlenmiş karısıyla sorun yaşıyor ve karısı onu evden kovuyor sonra tekrar eve geliyor kapıyı ben açıyorum çıplak şekilde

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ev hayatında mutluluğa ve birine iyilik yapmaya yorumlanır.

  2. Sevgi dedi ki:

   Merhaba rüyamda abimin bir arkadaşını soyunduğunu ama ben ona bakmıyordum ayrıca duygusal anlamda bir birimize ilgi duyuyorduk ve burnumda hızma vardı normalde hızma takmam anlamı nedir acaba rica etsem yorumlayabilirmisiniz çok teşekkürler şimdide başarılar dilerim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya bazı endişelerden arınmak ve biri ile dertleşmeye yorumlanır.

 42. Sibel dedi ki:

  Rüyada ölmüş bir arkadaşımı canlı gördüm,cami gibi bir yerdeydik, elinde kitap vardı ve içinden bişeyler araştırıyordu.bende ayakta dikeliyordum ve ona bakıyordum. Anlamı nedir acaba teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhate, iç huzura yorumlanır.

 43. Sibel dedi ki:

  Rüyamda tuvalete çişimi yapıyordum,o sırada içeri bir erkek girdi ve suratı yaratık gibiydi çişimi ona doğru yaptım.anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Size borcu olan biri varsa yakında öder.

   1. Burcu dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım bir adam bu yıkanıyordu çıplaktı düşünü aldı ve yatağına uzandı.ben de ona bir haberde bulunmak için yanına gittim.

    1. admin dedi ki:

     Biri sizinle dertleşmek isteyebilir.

     1. 0668 ayse dedi ki:

      Rüyamda eşim ve birkaç akrabam ciplak bir şekilde uzanmış hayat kadınları onların sırtına masaj yapıyordu ben eşimi sırt üstü cevirdim ve çok üzüldüm ama buna aldırmadı ve bende kustum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eşinizle aranızda gizli saklı kalmamasına yorumalnır.

 44. Guler dedi ki:

  Merhaba ben dün gece suratını bile gerçek hayatda görmediğim bir erkek çıplak fotoğrafının resmini atıb benimle sex yapmak istediğini yazdı ben o çocuğa güvenmediğim için ve ondan nefret etdiğim için redd cevabı verdim ve sonra rüyadan uyandım sizce bu ne demek? Cevaplarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bir erkek ile aranızda anlaşmazlık olabilir.

   1. Hilal dedi ki:

    Merhaba rüyamda yakın tanıdığım bi erkek arkadasimi çıplak ama kilot vardı üstünde uzanmış eniştemin yanına sen burda ne yapıyorsun diyip evden uzaklaştırmak istedim öyle uyandım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir erkek ile dertleşmek demektir.

 45. Seda dedi ki:

  Merhaba rüyamda tanıdığım ama çokta yakın olmadığım bir erkeği çıplak gördüm. Bu kişiyle aramızda hiç bişey yok ama duygusal anlamda birbirimize birşeyler hissediyoruz. Rüyamda onu çıplak yanımda uzanırken gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Sizinle dertleşmek isteyen biri olabilir.

   1. Hatice dedi ki:

    Rüyamda ciplak bi adam erkek çocukları öpmeye çalışıyordu:( çok garip bir rüya manası ne acaba

    1. admin dedi ki:

     Biriyle küsebilirsiniz.

     1. Esra dedi ki:

      Ruyamda 3 erkek ve 1 kız kuzenim vardir onlar sigara içiyorlardı (kuzenlerimden birisi gerçk hayatta sigara kullaniyir digerleri kullanmiyor) bende icmek istwdim ve sigara yaktım icmeye basladim.diger erkek kuzenimle kalkalim baska yerde içelim dedim o da sen git ben geliyorum dedi bi anda kendimi bulasik yikarken buldum kkuzenim cagirmaya geldiginde annem ve tanimadigim bir kiz var bana o bulasiklari yika öyle gidersin diyor kuzenim beni cagirmaya geldiginde cirilciplakti

     2. admin dedi ki:

      Hane içerisinde kırgın olduğunuz kimseler varsa barışmaya yorumlanır.

     3. Sibel dedi ki:

      Rüyamda merdivenlerden yukarı doğru birinin kolunda çıkarken,cebimde kırmızı eldivenlerden birini düşürdüm ama sol cebimdeki düşmüş,geri dönüp aradım ama bulamadım.şimdiden yorumunuz için teşekkürler

     4. admin dedi ki:

      Birine destek olmak ve o kişiden hayır duası almaya yorumlanır.

    2. Gül dedi ki:

     arkadaş beni bi dağ tarafa bi eve götürmuş .Ordan ustün çıkarıp bana saldırmaya başliyor .ordan çıplak kaçtım ,adam arkamdan koşiyor .yolda 3.4 kiza yaklaştım .onnarla baraber kaçıyoruz bi anda kizlar de çıplak olmuş ,ve ben önde koşüyordum .
     Bu nasil anlam olobilirki.lütfen cevap yazarmısız

     1. admin dedi ki:

      Bir arkadaşınız yardımı ile iş fırsatı gelebilir, bazı sıkıntılar biter.

   2. Unicorn dedi ki:

    Rüyamda evimizde bir bavul vardı ve açınca içinden çıplak bir adam ve keçi çıktı.

 46. Merve dedi ki:

  Ben sevdiğim kişiden ayrıldım o şuan nişanlı rüyamda onu çıplak görüyorum ama üzüntülü nişanlısı kendisine yaklaşmaya çalışıyor ama nişanlısını yanına yaklaştırmıyor kız üzerine geldikçe nişanlısından yüz çeviriyor

  1. admin dedi ki:

   Size güven veren ve dürüst biri ile evlenmeye yorumlanır.

   1. Sibel dedi ki:

    Rüyamda alt azı dişimin olmadığını gördüm,aynaya baktığımda diş boşluğumun içi şu ile doluydu,kan yoktu.anlamı nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Özlem duyduğunuz her kim varsa kavuşmaya yorumlanır.

    2. Sibel dedi ki:

     Rüyamda bir arkadaşımı eşiyle beraber masada karşılıklı otururken gördüm,kadının yüzünde çil vardı ve ikisinin tabağında yanmamış sigaralar vardı.siz sigara mı içiyorsunuz dedim arkadaşımın karısı”arada bir içiyoruz ” dedi.anlamı nedir acaba teşekkürler

     1. Sibel dedi ki:

      Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

     2. Sibel dedi ki:

      Rüyamda sevdiğim adamı gördüm,dün tartışmıştık ve gece rüyamdaydı.loş bir cafedeydik altımda sağ dizi yamalı biçimde eşofman vardı ve rengi siyahtı,sırtım ona dönük sandalyede oturuyordum.arkamı dönünce onu gördüm, gülümsemeden bana bakıyordu ve sonrasınd hafif gözlerini güldürdü bende önüme döndüm.arkamı tekrar dönünce onu bulamadım aradım cafeyi ama yoktu.anlamı nedir acaba

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya bir erkekle aranızda yalan dolan kalmamasına ve size sırlarını paylaşmasına yorumlanır.

 47. İbrahim şek dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben bu gece rüyamda Cumhur başkanı ni çıplak bir vaziyette gördüm bana bir cami derneği vasıtasıyla mescit yaptirmam için bazı belgeler verip beni teşvik edici bir sohbet de bulunuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş teklifi alınabilir.

  2. Sibel dedi ki:

   Rüyamda üstü çıplak,kafası kel bir şekilde sevdiğim adamı gördüm anlamı nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Siz üzen kimseler varsa pişman olurlar.

  3. Sermin dedi ki:

   Kendi oğlumu çıplak gördüm ama arkası dönüktü.Eşi önde yürüyordu Kendisi arkada yuruyordular yolda .

   1. admin dedi ki:

    Sizden bir konuda fikir alabilir.

 48. ülkü dedi ki:

  rüyamda uzun zamandır görmediğim bir erkek arkadaşımı abimi yıkaren görüyorum çıplak çok utanıyorum o da utanıyor sonra sırtında sivilce var onu patlatıyorum o da diyor ki çok iyi oldu teşekkür ederim diyor

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelen habere sevinmeye ve hataların telafisine yorumlanır.

   1. Aytac dedi ki:

    rüyamda benden 1yaş küçük kuzenim üstü açık vaziyyetde uyuyordu. Ve bende gidipte elimle onun açık üstüne dokunuyordum🙊🙈

    1. admin dedi ki:

     Sizinle bir konuda dertleşebilir.

    2. Sibel dedi ki:

     Rüyamda arabamızı gördüm.rengi beyaz,arabanın üstü ve içi eşyalarla doluydu ve park halindeydi.sonra kendi kendine geriye doğru hareket etmeye başladı,duvara çarptı ve o hızla düz bir şekilde ilerledi, insanların olduğu yere doğru gitti ve araç çekme makinalarından biri aldı götürdü bende bakakaldım,anlamı nedir

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı bir sebeple seyahat etmek ve özlemlerin bitmesine yorumlanır.

 49. Gülten dedi ki:

  Rüyamda bi kadının evindeydik dışarıda bir sürü erkek vardı bana bakiyolardi beni begeniyolarda sonra ben çekindim ve uzaklaştım ordan sonra okul yada yurt gibi biyerdeydim 2 odaya girdim girdigim odalarda birsürü erkek vardı ve ora banyo yaptıkları gibi biyerdi hepsi çıplaktı

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinebilir, biriyle dert ortağı olabilirsiniz.

   1. Aytac dedi ki:

    Benim rüyamıda yorumlarmısınız?

    1. Duygu dedi ki:

     Rüyamda evime geliyorum amcamın kızlarıda var ev biraz dağılmış camlar falan açık ben tabi kendim açık bıraktım sanıyorum sonra birden çıplak bir adamla küçük bir kız çocuğu ben onları görünce bağırmaya başladım amcamın kızıda adama vurmaya başladı rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir erkeğin sizinle dertleşeceğine yorumlanır.

    2. Sibel dedi ki:

     Rüyamda sevgilimi gördüm,bana soğuktu,yolda yürürken ikimizin arasında ilkokul arkadaşım vardı ona bakarak konuşuyordu.kale gibi yüksek duvarlı bir yerden aşağı atladı ve birşey olmadı,ben atlayamadım.sonra üzerimde göğüs dekolteli beyaz gece elbisesi gördüm ve etek kısmını sıyırıp bacaklarıma kafasını yoktu.anlamı nedir acaba

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir erkeğe fikri vermek, dertleşmeye yorumlanır.

  2. Sibel dedi ki:

   Rüyamda baklava yiyordum,bir kutu cevizli bir kutu antep fıstıklıydı ve ikisinin de üzerinde küçük çilekleri olan reçel vardı önce antep fıstıklıyı yedim.anlamı nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sevdiklerinizin çoğalmasına ve güzle haberler almaya yorumlanır.

    1. Sinem dedi ki:

     Rüyamda boş bir evde temizlik yapıyorum ve tanımadığım bir adam bana doğru gelirken soyunup uzandı yere ben uzaklaşmaya çalıştım birden dışarda eşimin olduğunu fark ettim adama kalkma bak yanlış akıtacaklar dedim ve adam ayağa kalktı eşim onu gördü adama kızdım camları kırdım elim ayağım kan içinde ve adam beni sakinleştirmeye çalıştı bak eşin yanlış anlamadı sana üzülüyor dedi ama benim cevabım bu gün bir şey demedi ama onun aklında hep şüphe olacak benim için.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir erkeğin sizinle dertleşmesine ve borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status